Chat n° 046 - Tarih: 16 ocak 2002

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [ ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg'e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.

 

[] Kaptan aiberg nickiyle bağlandı

<> Selam ve Selam

 

Slm ve slm. Yeni döndüm ve çok yerde otobüs mola verdi.

 

<> Hoşg hocam

<> Slm&slm

<> hoş geldiniz hocam

 

Herkese Slm ve Slm dostlar. Birlikte hoşbulduk. Teşekkürler dostlar.

Bugün için bir konu seçtiniz mi?

 

<> Hocam ne zaman Avrupaya yolculuk, bekliyoruz

 

Bilmiyorum. Seyahat en sevmediğim şey oldu. Halen şu anda bile sanki yoldaymışım gibi sallanıyorum. Oldukça uykusuzum çünkü.

Hatırımı soranlara çok teşekkür ediyorum.

 

<> andrija puharich ve teslar saatiyle baglantılı olarakta vesveseden giriş yapsak ne dersiniz?

 

Andrija P. Uri Geller'in ekip arkadaşıdır.

 

<> bir de Tom Bearden ve "Extra ordinary fizik" kitabıyla ilgili düşünceleriniz?

 

Adı gibi sıraüstü bir kitap.

 

<> buruc suresi 3. ayette o şahide ve meşhuda kasem olsun... burada gören ve görülenden kasıd nedir?? ve neden kasem ve kimlere kasem ediliyor

 

Bunu söz veriyorum gruba yazı yapacağım.

 

<> olur hocam bu gün yorgunsunuz en iyisi dinlenin

 

Yok yorgunluktan değil. Ali İmran 81 idi galiba, o ayetle bağlı da ondan.

Bu arada ayeti buldunuz mu? Yanımda Kur'an yok. Şahid-Meşhud için Ali İmran.

 

<> 3-Ali İmran/81: Hani Allah, peygamberlerden: "Ben size Kitap ve hikmet verdikten sonra nezdinizdekileri tasdik eden bir peygamber geldiğinde ona mutlaka inanıp yardım edeceksiniz" diye söz almış, "Kabul ettiniz ve bu ahdimi yüklendiniz mi?" dediğinde, "Kabul ettik" cevabını vermişler, bunun üzerine Allah: O halde şahit olun; ben de sizinle birlikte şahitlik edenlerdenim, buyurmuştu.

 

Evet ŞAHİD ve MEŞHUD işte buradaki Misakta belli. Onun için konu çok hoş ve uzun. O yüzden yazı olarak asarsam daha iyi olur dedim. Konuların bağlantısını verdim. Çok şey anlaşıldı değil mi bir kerede?

 

<> evet o ayetlere baktım, şu anda bana da araştırma konusu oldu

 

İşte bu ikisi birbiriyle bağlantılı ve aynı şey. Oradaki Misak alınanlar da Şahid ve meşhud'dur.

"Tasdik eden bir peygamber geldiğinde ona mutlaka inanıp yardım edeceksiniz"

Bunu Resulullah'a da söylüyor.

Resulullah'dan sonra kim gelebilir ki? O Hatemül Enbiya'dır.

M-M-M

Üç Majisyen.

Birincisi MEHDİ (Resul). Mehdi'nin lakabı niçin RESUL'dür dikkat ettiniz mi? Hep birlikte anılır siyer ve Hadiste sürekli Mehdi Resul diye geçer. Hatırladınız mı o hadisleri?

 

<> evet birlikte...

 

Ve benim verdiğim ayette de RESUL diye geçiyor. Bu bağlantıyı da hissettiniz mi?

 

<> evet

 

İşte birinci M >>>>>>> MEHDİ RESUL

İkinci M >>>>>>>> Kelamullah ve Ruhullah İsa. O da aynı Misakta söz verdi. Zaten birinciyle birlikte peşpeşe geleceklerdir. Mehdi Resul'u Mesih Resul izleyecektir.

Diğer tüm nebiler vefat etmişlerdir. Ama Mehdi ve Mesih Resuller DİRİDİR. İsa şu anda diri.

 

<> Ben anlamadım dr. Neden resul Mehdi? Mehdi de eskiden resul muydu?

 

Adler de zaman boşluğunda (Yahya as.ın boşluğu ile aynı bir boşlukta) bulunuyor. O 17 yaşında bir kraliçeden doğacak olan ve ayette adı geçen, elçilerden de MİSAK alınan, Allah'ın ŞAHİD ve MEŞHUD olduğu Resuldür...

Acaba niçin İslam tarihi boyunca Mehdi için "Resul" dendi?

 

<> peygamberlere gelen.. peygamberleri doğrulayıcı RESULLER İSA VE MEHDİ Oluyor değil mi?

 

İsa zaten RESUL.

Şuna şaşırmalıyız ki, Mehdi sıradan biri fakat RESUL sıfatı alıyor.

Aslında Resulullah'ın bize getirdiği Kur'an hiçbir zaman uygulamaya ve evrensel, ilerici bir düzene konmadı. Muska oldu ve cahil müslümanların, siyasal sultanların elinde oyuncak oldu.

O kitap aslında Mesih İsa'ya yani "Artık Kur'an ile işbaşı yapması" için ZAMAN İÇİNDE İLETİLMİŞTİ. İsa ki, getirdiği İNCİL aslında TEVRAT'ın devamıdır ve asıl olan Tevrattır. Böylece İsa ÜÇ DİNİN DE RESULÜ OLUYOR.

 

<> İsa ve Mehdi sanki ikisi bir gibi ortak özelliklere sahip pek ayrı değil gibi... görevleri aynı... zat ve sıfat farkı gibi fark var sadece...

 

Doğru! İsa Tevrat'ı ve devamı olan İncil'i ve GELECEKTE DE Kur'an'ı yani ÜÇ RİSALE'yi elinde tutmaktadır.

Tevrat >>>> İncil >>>> Kur'an.

İşte bu Hz. İsa'ya iletilmiştir.

Kur'an hep kötü ellerde ve muska gibi kullanılmıştır. Şarkı diye okunmuştur. İçindeki ayetleri keçilere ve Hadislere yem yapmışlardır. Kur'an GERÇEK RESULLERİNİ bekliyor, Yezid ve şimdiki Yezidleri beklemiyor. Onlar Kur'an'a kurban olsunlar.

Bu arada bir şey daha biliyoruz:

Mehdi-Mesih-majisyen üçgeni Kur'an'da MİSAK ve MEŞHUD olarak yer almaktadır. Ayeti lütfen bir daha okuyunuz.

Onu buraya alalım. Tekrar alalım. Ali İmran-81.

 

<> 3-Ali İmran/81: Hani Allah, peygamberlerden: "Ben size Kitap ve hikmet verdikten sonra nezdinizdekileri tasdik eden bir peygamber geldiğinde ona mutlaka inanıp yardım edeceksiniz" diye söz almış, "Kabul ettiniz ve bu ahdimi yüklendiniz mi?" dediğinde, "Kabul ettik" cevabını vermişler, bunun üzerine Allah: O halde şahit olun; ben de sizinle birlikte şahitlik edenlerdenim, buyurmuştu.

 

Buruc üçü de yazalım. Açıklaması yukarıdaki ayetti.

 

<> 85-Buruc/1: Yemin olsun o burçlarla dolu göğe

<> 85-Buruc/2: O vaat olunan güne

<> 85-Buruc/3: Tanıklık edene, tanıklık edilene/seyredene, seyredilene

 

Sağol.

Burada şahid-meşhud işte Ali İmran 81'deki olaydır.

Oysa şimdiye kadar bizlere "İsa'nın dönüşü ile ilgili ayet yok. Mehdi ile ilgili ayet yok" diye bize yutturmuşlardı. Hatta geçenlerde bizim Batılı-Zigzag bile benden kuşkuyla ayet istemişti hatırlıyor mususunuz?

Halbuki Kur'an'da HERŞEY APAÇIK VE DETAYLI yazılıdır. Aklınıza gelen herşey ne isterseniz, herşey Kur'an'da vardır.

İsa'nın geleceği hangi ayette yazılıydı? Hatırladınız mı? Meryem/65 miydi acaba ben unuttum.

 

<> 6-Enam/59: Gaybın anahtarları Allah'ın yanındadır; onları O'ndan başkası bilmez. O, karada ve denizde ne varsa bilir; O'nun ilmi dışında bir yaprak bile düşmez. O yerin karanlıkları içindeki tek bir taneyi dahi bilir. Yaş ve kuru ne varsa hepsi apaçık bir kitaptadır.

 

Sağol. Bu da herşeyin apaçık yazıldığını gösterir.

Bir de geçenlerde konusu geçen Yahya (Vaftizci) peygamber.

 

<> 19-Meryem/65: (O) göklerin, yerin ve ikisi arasındaki şeylerin Rabbidir. Şu halde O'na kulluk et; O'na kulluk etmek için sabırlı ve metanetli ol. O'nun bir adaşı (benzeri) olduğunu biliyor musun? (Asla benzeri yoktur).

 

Hayır bu ayet değil. Acaba hangisiydi. Norveç Zigzag'a da göndermiştim, hatırladınız mı? Meryem idi sanırım 15.  ayet miydi? Kur'an'ı karıştırmam gerekiyor.

 

<> 19-Meryem/15: Doğduğu gün, öleceği gün ve diri olarak kabirden kaldırılacağı gün ona selam olsun!

[] Not: Meryem/15 Yahya ss. hakkında, İsa ss. hakkındaki ayet ise Meryem/33:

[] 19-Meryem/33: Doğduğum gün, öleceğim gün ve dirileceğim gün selam ve emniyet benim üzerimedir.

 

Evet. Sağol. İşte bu ayet!

İsa'nın ölmediğini ve geri döneceğini daha sonra da Eceliyle öleceğini ve herkes gibi dirileceğini bildiriyor.

O dönemde üç majisyen vardı: Bunlar Zekeriya (Zacharias) Yahya (Johannes) ve Messiah (İsa) idi. "The three magicien" olarak da search edebilirsiniz. Ama karşınıza Menthor, Caspar vb. getirilecektir. İsterseniz bir de onu tarayalım. Üç majisyeni. Daha önce de bir kere sözlerini etmiştim sizlere...

Majisyenleri buldunuz mu? Biraz daha bekleyebilirim.

 

[] Kaptan bir süre yazmadı

<> sohbet yok mu?

<> Hocam geliyor.

 

Ben geldim. Ama siz halen şu incil'deki üç majisyeni halledememişsiniz.

 

<> Matta/1-2: İsa, Kral Hirodes'in devrinde Yahudiye'nin Beytlehem kasabasında doğduktan sonra bazı yıldızbilimciler doğudan Kudüs'e gelip şöyle dediler: "Yahudilerin kralı olarak doğan çocuk nerede? Doğuda O'nun yıldızını gördük ve O'na tapınmaya geldik."

<> Matta/3: Kral Hirodes bunu duyunca bütün Kudüs halkıyla birlikte çok tedirgin oldu. - 4: Tüm başkahinleri ve ulusun din bilginlerini toplayarak onlara Mesih'in nerede doğacağını sordu. - 5: "Yahudiye'nin Beytlehem kasabasında" dediler. "Çünkü peygamber aracılığıyla şöyle yazılmıştır:

<> Matta/6: 'Sen, Yahuda diyarında olan ey Beytlehem, Yahuda önderleri arasında hiç de en önemsizi değilsin! Çünkü benim halkım İsrail'i güdecek olan önder senden çıkacaktır.'" - 7: Bunun üzerine Hirodes yıldızbilimcileri gizlice çağırıp onlardan yıldızın göründüğü anı tam olarak öğrendi.

<> Matta/8: "Gidin, çocuğu dikkatle arayın, bulduğunuz zaman bana haber verin, ben de gelip O'na tapınayım" diyerek onları Beytlehem'e gönderdi. - 9: Yıldızbilimciler, kralı dinledikten sonra yola çıktılar. Doğuda görmüş oldukları yıldız onlara yol gösterdi ve gelip çocuğun bulunduğu yerin üzerinde durdu.

<> Matta/10: Yıldızı gördüklerinde olağanüstü bir sevinç duydular. - 11: Eve girip çocuğu annesi Meryem'le birlikte görünce yere kapanarak O'na tapındılar. Hazinelerini açıp O'na armağan olarak altın, tütsü ve mür sundular. - 12: Sonra Hirodes'in yanına dönmesinler diye rüyada uyarıldıklarından, ülkelerine başka yoldan

 

Evet buradaki üç majisyen Balthazar, Caspar ve Menthor'dur.

Evet devamı...

 

<> Matta 13: Yıldızbilimciler yola çıktıktan sonra Rab'bin bir meleği Yusuf'a rüyada göründü. Ona, "Kalk!" dedi. "Çocuğu ve annesini al ve Mısır'a kaç. Ben sana haber verinceye dek orada kal. Çünkü Hirodes çocuğu öldürmek amacıyla onu arayacak."

<> Matta 14: Böylece Yusuf kalktı, aynı gece çocuğu ve annesini alıp Mısır'a doğru yola çıktı. - 15: Hirodes'in ölümüne dek orada kaldı. Bu, Rab'bin peygamber aracılığıyla bildirdiği şu sözün yerine gelmesi için oldu: "Oğlumu Mısır'dan geri çağırdım."

<> Matta 16: Hirodes, yıldızbilimciler tarafından aldatıldığını görünce büyük öfkeye kapıldı. Onlardan tam olarak öğrenmiş olduğu zamana göre, Beytlehem ve tüm yöresinde bulunan iki ve daha küçük yaştaki erkek çocukların hepsini öldürttü.

<> Matta 17: Böylelikle Yeremya peygamber aracılığıyla bildirilen şu söz yerine gelmiş oldu: - 18: "Ramah'ta bir ses duyuldu, ağlayış ve acı feryat sesleri! Çocukları için ağlayan Rahel, teselli edilmek istemiyor. Çünkü onlar yok artık!"

 

Vakıa-26?

 

<> 56-Vakıa/26: Söylenen, yalnızca "selam, selam" dır

 

İşte bu üç MAJİSYEN Aslında Musa'nın Asa'sındaki kişiler. Yani sihirbazlar. Ama iman ettiler. Musa'ya iman ettiler. Ve Firavun onları orada öldürteceğini söyledi. "İmanınızı geri alınız. Şimdi ölürsünüz" dedi. Üçmajisyen imanlarını geri almadılar "Biz Musa'nın Allah'ına taparız. Firavun'un majisyenleri olmaktan utanç duyarız."

Firavun onları öldürtürken onlar gülüyorlardı. "Ey bizim Rabbimiz seni bulmak Son nefesimize bırakılmış meğer. Ölüm bizi seninle birleştirecek tek yol" dediler.

Allah bu üç kulunu "Anadan doğma günahsız" ve de ŞEHİD kıldı.

Bilirsiniz Şehidler DİRİDİR ve ölmezler.

 

<> Anlayamadım hangilerini günahsız kıldı?

 

Firavun'un ÜÇ BÜYÜCÜSÜ (Majisyeni) vardı. Onlar ile MUSA tutuştular. Allah Musa'dan asasını (Bastonunu) atmasını istedi. Baston yılan oldu ve diğer üç majisyenin yaptıkları olağanüstü büyüleri yedi. Bunları anlattım. (Zaten hepsi ayet, bulabilirsin.)

Pardon belki de kabahat bende: İsa ve üç majisyeni anlatırken Musa ve üç Majisyene geçtim. Oysa şunu söylemek istedim: İncil'deki üç Majisyen aslında Tevrat'taki üç majisyendir. Allah onları DİRİ ve şehid ilan etmiştir. Şehidler ölmezler.

Ve bir yandan da Allah onlar için yeni bir hayat hazırlamıştır.

Çünkü evrendeki en iğrenç ve cehennemlik şey nedir derseniz ona BÜYÜ derim! Büyü demek, doğanın dengesini bozmak demektir. Onun için bir maji (Büyü) ve onu yapan majisyen büyük vebal altındadır.

 

<> her dilde büyü olabilir mi?

 

Bu daha ileri bir teknoloji. Tılsım, muska gibi değil. Adeta şu: David Copperfield'in yüz katı bir şey. Çok muhteşem ve herşeyi yapabiliyorlar. Copperfield gözboyuyor ve effekt yapıyor ama "Majisyenlik" akıllara sağlık bir şeydir.

O çağlarda majisyyenler neler yapmıyorlardı ki? David Copperfield yanlarında sıfır kalır.

Bir DAĞI yokedebiliyorlardı. Bir başka kentteki birin evinden belirli bir eşyayı (Yüzük, mühür vb.) getirebiliyorlardı. Kitle halinde bir orduyu hipnoz edebiliyorlardı. (Toplu hipnoz) Yeryüzünü alev alev yanıyormuş gibi gösterebiliyorlardı.

Ama Allah ayrıcalıklı kullarına yani Resullerine ne güzel yardım eder. (Nasrullahi) "Ey ateş, İbrahim'e karşı SERİN ve SALİM ol" dedik... Ateş İbrahim'i yakmadı. Musa'nın majisyenleri de böyleydi.

Örneğin evinizi kaybediyordu. (Uzayı polarizleyerek Cin-ifritlerden yardım almaya büyü deniyor) Anahtar elinizde ama kapı ve ev yok!

Kur'an böyle GERÇEK MAJİLERİN olduğu dönemden söz ediyor.

(Kur'an'a tamamen inanmak zorundayız. Bir HARFİNİ bile kuşkuyla alırsak işimiz biter. Kur'an böyle şeylerle doludur. Kur'an'da bize normal gelen hiçbir şey bulamazsınız.)

Resulullah'ın savaşlarını bile "2000 işaretli melek" kazanmıştır, Araplar değil...

 

<> sadece Hz. Musa zamanında mı Marjilrinler vardı? Osmanlı zamanında büyü var mıydı?

 

Hayır Osmanlılar bu işte çok yeniler. Musa MÖ 4000 yılı. Tevrat 6 bin yıllıktır. O Tevratta neler var neler (Seyyar fusion santralı olan Ahit sandığı=Tabutüs sekine vb.) Ve İbrahim döneminde (Ki İbrahim, Musa'nın atasıdır.) Babil'de iki melek Harut ve Marut bu sihiri ALLAH KATINDAN indirmişlerdi. (Bakara 102) Yazarsak daha iyi olur.

Diyorum ya Kur'an'da NORMAL OLAN bir şey aramayın. Herşey orada Paranormaldir. Paranormal=Normalüstü.

Adem Cennet'ten iniyor, İsa yukarı çıkıyor. Bunları normal sanmayın. Kur'anda ne varsa normal üstüdür. Ve bunu düşünüp epeyce şaşırın. Çünkü, Kur'an "KEŞFİNİ ÇOK SEVER".

 

<> 2-Bakara/102: Süleyman'ın hükümranlığı hakkında onlar, şeytanların uydurup söylediklerine tabi oldular. Halbuki Süleyman büyü yapıp kafir olmadı. Lakin şeytanlar kafir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil'de Harut ile Marut isimli iki meleğe indirileni öğretiyorlardı. Halbuki o iki melek, herkese: Biz ancak imtihan için gönderildik, sakın yanlış inanıp da kafir olmayasınız, demeden hiç kimseye (sihir ilmini) öğretmezlerdi. Onlar, o iki melekden, karı ile koca arasını açacak şeyleri öğreniyorlardı. Oysa büyücüler, Allah'ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine fayda vereni değil de zarar vereni öğrenirler. Sihri satın alanların (ona inanıp para verenlerin) ahiretten nasibi olmadığını çok iyi bilmektedirler. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bunu anlasalardı!

 

Sihir ALLAH KATINDAN, Allah tarafından gönderilmiştir. Maji ALLAH ÖĞRETİSİDİR. Ve tehlikelidir. Örneğin bir H atomundaki - olan elektronu + yaparak (Pozitrona çevirerek) ayrılmasını sağlar ve antimadde-maddeyle buluştuğundan orada bir kıyamet kopar adeta... Böyle şeyler hep olsaydı, biz yanmıştık...

Bu çok hoş olan LEDÜN bilimi bunu bilen herkes Majisyendir. Ancak, Gelmiş geçmiş en büyük majisyenler Musa'nın karşısına diktirilen majisyenlerdir. Onlar bu işin piri olmuşlardı. Dünyada tüm çağların en iyisi... Ve daha daha daha ileri... VARILACAK en ileri amacı arıyordu üç majisyen.

Onu Musa ve Asası ile buldular. Gülerek şehid oldular. Çünkü amaçları "O son noktayı bulmaktı". Ve o mutlu son ise Musa'nın Rabbi ve bizim Rabbimiz olan Allah'ımızdı. Onun için seve seve öldürüldüler. (Şehid öldürülemez. Kalkar ve devam eder.)

Sonra onlar bu kez de İSA'yı bebek İsa'yı buldular. Gerek Musa'nın ve gerekse İsa'nın bir maji (Kehanet) olarak doğacakları bildirilmiştir. Bu yüzden Firavun ve Hirod (Herod=Harut) yeni doğan bebeklerin öldürülmelerini emrettiler.

Biliyoruz ki Musa'yı NİL nehrine sepetiyle bıraktı ve Allah'a teslim etti annesi... Onu Firavun'un eşi Asiye buldu. Mısır sarayında ve Firavun'un evlatlığı oldu Musa...

Bunları Kur'an'dan biliyor olduğunuzu varsayıyorum. Zaten [candaş] sizlere Herod'un öyküsünü İncil'den nakletti.

Dikkat edin aynı şeyler olmuş. Ve yine ÜÇ MAJİSYEN var. Üç majisyenlik devam etmektedir. Ve sadece belirli bir ırka aittir. Talut ırkına...

Davud, Calut ve Talut. Bunlar da birer HÜKÜMRAN. Talut'un genlerini alan ırk (Kabile) doğal MAJİSYENDİR.

 

<> Majisyen konusuna değindiğiniz için tşkler

<> majisyen gücünü nereden alıyor??? vahy gücü mü??

 

Hayır GENETİK gücü. Benim Arş'ın 4 direkli olan çizimlerimde olan "İKİ GİZLİ SARMAL" içinden bu genler bize geçer.

Mesela Davud ve oğlu Süleyman (Amonoğulları) majisyenlerdir. Cinleri kullanırlar, hayvanlarla resmen konuşurlar. Her ikisi de Rüzgarda taşıtlarıyla uçabiliyor.

Ayrıca Davut peygamber demiri eline alır iki parmağının arasında iki defa gider gelir. Demirin yüzeyindeki tüm elektronları kendine çeker kalan demir de bir mum gibi eriyip yerlere akardı.

(Soğuk fuzyon budur: Isıtmadan eritmek olayı. Soğuk demiri, Fabrikadaki gibi erimiş hale getirmek.)

 

[] Sebe/10: Andolsun ki, Davud'a tarafımızdan bir üstünlük verdik: «Ey dağlar, çınlayın (tesbih edin) onunla beraber, siz de ey kuşlar!» dedik ve ona demiri yumuşattık.

 

Davut-Süleyman ve onun soyundan gelen Uri GELLER de bunu yapıyor.

Çünkü o kral peygamber olan atalarının kanını taşıyor. (Yahudiler soykütüklerini 4500 yıldır tutarlar. Herkes kimin ne olduğunu binlerce yıl öncesine dayanarak bilir.)

Ayrıca Siyonizmin en başında da üç majisyen vardır. Bunlar o kral soylarından gelen çok özel Yahudi Cohenler (Majisyenler)dir.

Onlara B'ni-B'ri de deniyor. Siyonizmi şu anda onlar yönetiyor. O kadar usta majisyenler ki, MONTAUK gibi projeleri götürecek güç kendilerinde DOĞAL olarak var.

 

<> isim?

 

İsimlerini bilemem ama ipucu vereyim. B'niath diye arayabilirsin. Onlar siyah takım elbiselidirler. Bunu hiç çıkarmazlar.

 

<> Bnai Brith olayı ile 7 yıl önce karşılaştım.. Her kötülüğün altından çıkarlar.. tşk

 

B'nai B'rit, yani şu: BEN (Bin=Oğulları demek, Ben hur=Hür oğlu / Arapça ibni Hurr.)

B'N ve B'R. Bunlar N ve R oğullarıdır. Yani İKİ ÖZEL MAJİSYEN KABİLE. Genetik.

B oğulları Yusuf ve onun soyundan Davut ve Süleyman'a, Diğeri olan R oğulları da Talut (Levililer)e dayanmaktadır.

Talut (B'RİATH) oğulları inanılmaz biçimde enerji çekebilirler. Sünger gibi emebilirler. Talut'u hatırlayacaksınız, Tabutüssekine'de geçiyordu. Talut olarak Kur'an'da bulup yazabilirsiniz. Talut peygamber değil Kraldır. Öyle bir majisyendir ki, istediği yeri şimdiki teknolojiyle havaya uçurabiliyordu.

Talut'u buldunuz mu?

 

<> 2-Bakara/247: Peygamberleri onlara: Bilin ki Allah, Talut'u size hükümdar olarak gönderdi dedi. Bunun üzerine: Biz, hükümdarlığa daha layık olduğumuz halde, kendisine servet ve zenginlik yönünden geniş imkanlar verilmemişken o bize nasıl hükümdar olur? dediler. "Allah sizin üzerinize onu seçti, ilimde ve bedende ona üstünlük verdi. Allah mülkünü dilediğine verir. Allah her şeyi ihata eden ve her şeyi bilendir" dedi.

 

İçinde Tabutüssekine de geçecek Talut ile birlikte. "Talut'a Hükümranlığın nişanesi olarak Tabutüs Sekine'yi de yanına gönderdik", öyle mealde bir ayet olması lazım oradalarda...

 

<> 2-Bakara/248: Peygamberleri onlara: Onun hükümdarlığının alameti, Tabut'un size gelmesidir. Meleklerin taşıdığı o Tabut'un içinde Rabbinizden size bir ferahlık ve sükunet, Musa ve Harun hanedanlarının bıraktıklarından bir kalıntı vardır. Eğer inanmış kimseler iseniz sizin için bunda şüphesiz bir alamet vardır, dedi.

<> 2-Bakara/249: Talut askerlerle beraber (cihad için) ayrılınca: Biliniz ki Allah sizi bir ırmakla imtihan edecek. Kim ondan içerse benden değildir. Eliyle bir avuç içen müstesna kim ondan içmezse bendendir, dedi. İçlerinden pek azı müstesna hepsi ırmaktan içtiler. Talut ve iman edenler beraberce ırmağı geçince: Bugün bizim Calut'a ve askerlerine karşı koyacak hiç gücümüz yoktur, dediler. Allah'ın huzuruna varacaklarına inananlar: Nice az sayıda bir birlik Allah'ın izn

 

Evet bu.

"Meleklerin taşıdığı o Tabut'un içinde Rabbinizden size bir ferahlık ve sükunet, Musa ve Harun hanedanlarının bıraktıklarından bir kalıntı vardır. Eğer inanmış kimseler iseniz sizin için bunda şüphesiz bir alamet vardır, dedi."

Melekler (Nur=Sonsuz özenerji takyon enerjisi) taşıyor. İçindeki yakıt ise Tevrat'tan bir parça tılsım. Musa ve Harun (İkisi kardeş) iki peygamber ve GEN'lerini Talut'a veriyorlar.

Tabi yanlış tercüme:

Kelime şu kadarcık=Tabutüssekine. Sakin duran sanduka. Tutmuş oraya "Rabbinizden size bir ferahlık ve sükunet" diye yazmışlar, bizimkiler... Sakin-sandık diye iki kelime yerine doldurmuşlar...

 

<> alıştık artık

 

Dediğin gibi alıştık, artık yanlışlıkla bir doğru yazarlarsa o zaman şaşırıyorum. Geçen gün haytımda ilk defa bir Kur'an'da MİLLETİY İBRAHİM HANİYFA Hanif İbrahim milleti diye DOSDOĞRU yazılmış.

Baktım resmen MİLLET diyor ve HANİF diye yazıyor, lafı gevelemiyor "putperestlerden değil Allah'ı birleyen bir dinden idi" gibi laflar etmiyordu, "O Hanif İbrahim Milletinin dininden idi." diyor vallahi.

 

<> Hocam çok özür dileyerek tavsiye edebileceğiniz Kuran meali...?

 

Vallahi Bana yazdırın. Ben size değil, ALLAH size tavsiye edecektir.

 

<> yazın lütfen... istirham eder davacıyız...

 

Ben yazarım ama nasıl????? Bir ŞİRKET kurmamız gerek. BİZLER şirketi.

 

<> elimden geleni yaparım

 

Yapalım o halde, BİZLER şirketi. Haftalık ya da 15 günlük fasiküller halinde önce birinci Meal. O bitince İKİNCİ MEAL. O bitince üçüncü ---- 7. anlamlarını yazacağız.

Beni Allah yanına alana kadar. Rabbime kavuşunca da, o kitab Mehdi Resul'ün hammaddesi olur. O da işler ve Allah'ın düzenini-dirliğini kurar. Mamul madde haline getirir.

 

<> BİZLER' e ne düşüyorsa yaparız...

<> O halde ne zaman başlarız?

 

Sağolun... Bana gücünüzle yardım edin ki SİZE SÜFYANİLER İLE HANİFLER ARASINDA Hak ve Batıl arasında BİLİM denen SEDDİ çekeyim. Bana gücünüzle yardım edin.

 

<> BİZ'lerin yeterli beklentisi olursa hocamız da yazar inş... arz-talep dengesi..

 

Evet doğrusunuz.

 

<> Majisyenler... devam lütfen.

 

Majisyenler

 

<> Zaman neden 2. kez kırılmaz... Adler neden getirilemez orijinal zamanına. İkinci bir değişiklik neden olmuyor?

 

Adler tarih değiştirildiği için HİÇ YAŞAMADI ve/veya Bermuda gibi bir ENERJİ ile "Geleceğe" fırladı. Yahya da orada.

Anlamını yazdım: Hayy+Muhyi isimlerinin birlikte yazılması Yahya biçimindedir. Yahya zaten Allah'ın adıdır ve kuluna vermiştir. Muhyi = Hayat veren. Yani yoktan var eden. Cansıza yaşam veren. Hayy=Allah'ın KENDİ diriliği Ve bu iki ismi birleştirip YAHYA peygambere vermiş. (Yahya, Muhyi, İhya=HAYAT veren dirilten demek.)

Yahya'nın olduğu aynı yerde ADLER de var.

Allah onun soyunu kesmedi. Kevser'i verdi. Annesini "Geleceğe" götürdü. Danseden Kraliçe Adalaid. Bir MERYEM gibi olağanüstü bir yolla (Diyorum ya OLAĞAN olanı Kur'an'da beklemeyin) Dahseden Kraliçe'nin oğlu Mighty/Adler YİNE Resul olarak o DÜZENİ kuracak.

Hani yeni amblemimizdeki ve benim HA-VET diye anlattığım son yazıdaki düzen... Teşekkürler [Z], o çok güzel olmuştu. Çok duygulandım.

Allahlaw/Dört yöne dört Allah yazısından ibaret. Onu da ve Walhalla olan bunu da yanyana getirelim ve HOME sayfamıza (Haber grubunun) koyalım.

 

<Z> Tamam, nasıl isterseniz.

 

O amblemi gören Zigzag/Avrupa ve Amerika, yeniden bize dönmeye koyuldu. Bir w e m ve b harfi. Bunu sonra konuşuruz zaten yazılarımda da vardı...

 

<Ass> nedir savunduğunuz bu bir tarikat mı?

 

Tarikat??????????????????????????????????????????????????? Bizlere yapılacak en haksız İFTRADIR! Amacımız TARİKATları değil, Mezhebleri değil Müslümanlığı HANİFLİK İÇİNDE ERİTMEK. Tarikat hangi önyargıdan fırladı? Sorunu bir daha yineler misin?

 

<> Majisyenlere dönelim lütfen blünmesin Sn Aiberg

<Ass> ben konunuza çok uzağım devam edin

 

Fakat şu ifade çok ilginç: Nedir derken bir sorgulama, "savunduğunuz" derken bizi gruplaşma gibi gösteriyorsunuz, "bu bir tarikat mı?" derken de tüylerimi diken diken eden şeyi söylediniz.

 

<Ass> sadece bana mezhepleri reddettiğinizi mi söylediniz onu açıklayın? Eğer islam içinde bir takım grupları reddediyorsanız (ki bana öle geldi) bence siz de bir grupsunuz ve bunun sonu orta gelecekte tarikatleşmedir.

 

Grubun anlamını biliyor musun?

 

<Ass> Beni zorlamayın çok derin kültürü olan biri değilim

<> 98-Beyyine/5: Halbuki onlara ancak, dini yalnız O'na has kılarak ve hanifler olarak Allah'a kulluk etmeleri, namaz kılmaları ve zekat vermeleri emrolunmuştu. Sağlam din de budur.

 

İşte bu da bir GRUPTUR. Allah'ın ayetinde bu var.

 

<> 30-Rum/30: (Resulüm!) Sen yüzünü hanif olarak dine, Allah insanları hangi fıtrat üzere yaratmış ise ona çevir. Allah'ın yaratışında değişme yoktur. İşte dosdoğru din budur; fakat insanların çoğu bilmezler.

 

Ayrıca Ali imran suresi 104. ayet gereği bu GRUP burada. "İçinizden iyiliği emdreden, kötülüğü yasaklayan bir GRUP ayrılsın" diyor. Bu ayettir.

 

<> 3-Ali İmran/104: Sizden, hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.

 

Eğer Taliban'dan, Kaide örgütünden, Fars Mollarından ve Ebi Cehil Suudi sultanlarından BİR GRUP ayrılmasa her birimiz bir Usame 1000 LADİN (La-Din=DİNSİZ DEMEK) olurduk.

 

[] mirc serveri kapandı, bağlantı kesildi.

<> [server] açıdı

 

Ama konuyu da darmadağın ediyorlar... [Düşenler] bir gelsinler bakalım. Üçte bire düştük.

 

<> [net] kafedekiler artık gelemez

 

Evet Cafeler kapandı. Yarı nüfusumuz İnternet Cafelerdendi. Kafeler kapandı. ve biz artık devam edelim!

 

<> ok majisyenlere... zaman akmasın...

 

Gördüğünüz gibi majisyenler yine OLAĞANÜSTÜ KUR'AN gereği var.

Bugün dünyayı ÜÇ MAJİSYEN yönetiyor: B'N/B'R ve Üçüncüleri (MIB). Yani Messengerlar/telepatlar, Wolf Messing'ler.

Gurdjieff, Tesla ve biraz da Borges, bunlar da İYİ anlamda majisyenler.

Ama şu anda dünyayı "Dünyalara üstün kılınan" IRK'ın genlerinden oluşmuş ÜÇLÜ bir konsey yönetiyor. Borsa dahil herşey onların elinde. Tüm kanallar. BBG (Big Brother) gibi tüm İNTERNET. Tüm bilgiler. Hepsi MS aracığıyla bir tür SPYSHARE olarak tek bir merkeze toplanıyor. Yani B(ir) B(izi) Gözetliyor.

BB=Big Brother

BB=Big Boss

BB=B'N + B'R

Anladınız mı Hanifcanlar.

 

<> teşekkür ederim

<> üstün ırklar kim?

 

Allah Kur'an'ında Yahudileri TÜM hepimize ÜSTÜN KILMIŞTIR. Bunu üç ayette açıkça yazar. Bu ayetleri de bulalım. Arama kriteri şu "Yahudileri Dünyalara Üstün kıldık". Bu kelimeleri arayınız üç ve daha fazla ayet var.

 

<> 6-Enam/84-86: Ona İshak'ı, Yakub'u bağışladık, herbirini doğru yola eriştirdik. Daha önce Nuh'u ve soyundan Davud'u, Süleyman'ı, Eyyub'u, Yusuf'u, Musa'yı ve Harun'u (ki işlerini iyi yapanlara böylece karşılık veririz), Zekeriya'yı, Yahya'yı, İsa'yı ve İlyas'ı (ki hepsi iyilerdendir), İsmail'i, Elyesa'yı, Yunus'u, Lut'u (ki hepsini dünyalara üstün kıldık) doğru yola eriştirdik.

 

Şu Yahudileri ÜSTÜN KILAN diğer ayetler de var, "beni İsrail" diye de arayabiliriz belki. [A] ve [B] sizler de arayabilirsiniz. [A] siz de lütfen... Çünkü benim de sevmediğim şu Yahudi üstülüğü idi.

 

<> 45-Casiye/16: And olsun ki Biz, İsrailoğullarına Kitap, hüküm ve peygamberlik verdik; onları temiz şeylerle rızıklandırdık; onları dünyalara üstün kıldık.

 

Evet biri bu, sağol!

"dünyalara üstün kıldık"

işte bu ayetler Allah'ındır.

GEN olarak doğrudur.

 

<> 2-Bakara/47: Ey İsrailoğulları! Size verdiğim nimeti ve vaktiyle sizi alemlere üstün kıldığımı hatırlayın.

 

Sağol, çok yerinde buldun.

 

<Ass> aiberg böle konuşursan beni de müslüman yapacaksın

<> 3-Ali İmran/93: Tevrat'ın indirilmesinden önce İsrail'in kendilerine haram ettiğinden başka bütün yiyecekler İsrailoğullarına helal idi; "Doğru sözlu iseniz Tevrat'ı getirip okuyun"

 

Çok üstün bir yapıları vardır. (Einstein, Marx, Freud, Yehudi Menuhin (dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kemancısı. Ve binlerce SEÇKİN İSİM hep yahudidir.)

Ve şu anda dünya ellerindedir. BB'nin elindedir. Big brother (Mason büyük biraderler) Big Boss (Büyük bey/patron) Yani B'ni B'ri.

 

<Ass> Bir yahudi olarak BBnin biraz parnaoya olduğu görüşündeyim. Yahudi cemaati o kadar etkili bir kuvvet değil

<> Örümcek ağı gibi... mükemmel gözükür... ama zayıftır aslında. Ayet

 

Onlar ise tüm dünya sermayesini yönetiyorlar. Eğer DOLAR giderse herşey gider, çünkü DÜNYA'da altın değil, Platin değil, sadece kağıt DOLAR geçerlidir. Kağıt ellerinde. Yeşil dolar. Üzerinde bir PİRAMİT resmi ve piramidin üzerinde ise BB=Bir göz.

Biri bizi gözetliyor. Big Brother size bakıyor. Hristiyanlar için değil kendi Yahowaları için "İn god ve trust" diyorlar. Çünkü o Yahowa'nın gözüdür.

İşte o tepe noktasında ise ÜÇ MAJİSYENLERİ duruyor B+B ve Montanauk/HAARP projecileri... Yani MIB.

 

<> HAARP, evet canada'daki proje

 

Onu MIB yönetiyor. (Magician Israelis B'n+B'r) ya da Men In Black'in baş harfleri.

İşte dünyayı bu ÜÇLÜ GÖZ yönetiyor. Bizler de aşağılık diğer ırklar (Onlara göre Goyim=Hayvan) oluyoruz.

Neyse ki bir tesellimiz var: Allah onları ÜSTÜN KILIP  L A N E T L E M İ Ş .

Bir de, Yahudilerin amcaoğulları olan ARAPLAR var. Allah da Arapları en aşağılık gen olarak yaratmış. Ama Kur'an dahil Arapça diliyle ve Resulullah'ı Grace'den [Kureyş] çıkarmıştır.

O ayetleri anımsadınız mı? Arapları yerin dibine sokan aşağılık ırk diye Allah'ın çıkıştığı ırk...

"Araplar dediler ki, İnandık. Onlara de ki yalan, inanmadınız. Sadece korkudan teslim oldunuz. ve hiçbir zaman iman kalplerinize inmedi."

 

<Ass> üstünlük genlerde ne yönden var. zeka, fizik? hangi yönden üstün?

 

Üstünlük her konuda var. Tüm dünya avuçlarında. Tüm servetler, Sinema, Video CD ve porno endüstrileri, tüm basın organları, tüm moda sektörü ve tüm modacılar...

Bir Einstein'in üzerine hiç bir zaman bir fizikçi çıkmıyor. Buna Hawking'i de dahil edebilirsin. Çünkü Hawking de benim gibi aşağılık germen ırkındandır. Einstein'ın yerini tutamazsın.

Bizden olsa olsa Rejisör mustafa çıkar. Ama adamlardan bir Spielberg çıkıyor! O filmlerine bir bakın. Matrix ve Tolkien. Safkan yahudi Yönetmenler. CNN, NBC, Time-Warner, Fox. Hepsi Yahudi ırkı.

Bizden ancak "Tatlıses Lahmacun" zengini çıkar. Ya da otobüs firması. Belki de püfürük anadol yerli arabalar.

 

<Ceb> biraz fazla aşağılama olmadı mı sizce. Üstün ırktan da üstün olmayan insan çıkamaz mı? ya da tersi?

 

Kendimi aşağılıyorum ben "GERMEN IRKI" dedim kendime.

İbrahim Tatlıses'i kastediyorsan, O da Kürt ırkındandır ve ben bunları söylerken kimseyi aşağılamıyorum.

Kendimi aşağıladım.

 

<Ass> Aiberg ben bir yahudiyim kanaldaki doğuluları kandırabilirsiniz ama ben bir yahudiyim ne yapmak istediğini çözüyorum

<Ceb> Aşağılama biraz ağır bir terim oldu belki

 

Bu neye benziyor biliyor musunuz? Bugün Borneo adasında ve Papua ormanlarında daha beyaz adam görmemiş, Dayak kabileleri var.

Ceb diyor ki: "Bunlardan mesela bir Einstein çıkmaz mı?"

Orantı öyle ters ki, birkaç yüzyıl geçmesi gerekir...

 

<Ass> Bu satırlar ne olursa olsun bir germen satırı olamaz amacın nedir wahhabiler gibi anadolu içinde aykırı bir oluşum yaratmak mı?

<Ceb> ama onların o durumda olması genleriyle mi ilgili?

 

Ama her yahudi doğuştan ZENGİN ve TÜCCARdır. 18 yaşında işadamıdır. Ve artık onu tutana aşkolsun.

 

<Ceb> yahudiler yüzlerce yıldır bilgi tekelini ellerinde tutuyorlar

 

Evet bunlardan söz ediyoruz.

 

<Ass> Yahudiler binlerce yıldır katledilir ve sürülür.

 

Çünkü Allah onları lanetlemiştir.

 

<Ass> Zengin ölüler, vatansız servetler üstünlük bu mu?

 

Vatanları tüm dünyadır! Yani siyonizm şunun üzerine planlanmıştır. "Tüm dünyaya yayılın, soho oluşturun birbirinizden ve dininizden kopmayın" anlamında.

 

<> Siyonist olmayan yahudilerden bahis geçmedi ki.

<Ass> amacınız nedir aiberg wahhabiler gibi anadolu içinde aykırı bir oluşum yaratmak mı? Bir yahudi olarak yeterince düşmanım var bir grup daha mı oluşturmak istiyorsunuz?

 

Ass, senin amacın nedir? Açık söyle ve rahatla.

 

<Ass> ters üstünlük psikolojisi ile müslüman bir grubu tahrik ediyorsunuz

 

Bırak da müslümanlar karar versin. Ve yalan söylüyorsun Sen bir YAHUDİ değilsin.

 

<Ass> mütemadiyen yahudi düşmanı bir oluşum yaratmaktasınız ve bunu psikolojinin kuralları içinde çok sabırlı oluşturmaktasınız.

 

Sen ise kendi sitende anti-semiticlere düşmansın. Planlı biçimde "Anti semitic" diye laflar ediyorsun.

 

<Ass> Bir alman'ı hemen farkederim. aiberg sizin konuşmalarınızı mütemadiyen dinleyen birisi yaklaşık 1 ayda yahudi düşmanı olur.

 

Ben Alman değil Danimarkalıyım. Almanları işgalci ve Nazi sayarım.

 

<Ass> germen ırkına bağlı olarak konuştun demin

 

Evet. Germen ırkı = Flaman, Frison, Anglo-Sakson, İsveçli,. Norveçli, Danimarkalı, İzlandalı, Grönlandlı, alman, Avusturyalı, İsviçreli ve hatta Kuzey belçikalı geniş bir ailedir.

 

<Ass> sonuç olarak sizin islamın içine sızmakta olan bir yabancı olarak görüyorum lawrance gibi bir aykırı oluşum yaratmanızdan tedirginim

 

Demin yahudi olduğunu söyledin. Şimdi bir daha söyler misin. Bu 19 palavralarına benzemez. Açıkça söyle.

 

<Ass> yahudi'yim annem de yahudi idi onun annesi de

 

Boşversene sen. Bir deneyelim bakalım.

Sfi birgoy, milke?

 

<> yada anekl oleg ohev

<Ass> ne bu ibranice testi mi. Asla... guram el nya suda enekl yu

 

Peki annenin kıbla'sının adı ne? Ya da anne annenin Kabilenin adı? Kimlerden? Soykütüğü verilmeden Yahudi olamazsın.

 

<Ass> bir germen'e test vermem kestiğiniz kardeşlerimin kanı heryerde islam olman bişiyi değiştirmez fırsat bulduğunda aynı katliamı yapacaksın. Şimdi sıra anadoluda mı?

 

Benim babam dahil İşgalci Almanlar tarafından öldürüldü. Benim babamı Almanlar katletti, Amcaoğlumu da... Danimarkalı bir subaydı. Almanlar işgal etti ve direneni öldürdüler, esirler de dahil.

 

<Ass> nesin anglo/sakson mu?

 

Fena mı bana büyük bir borcun var. "Kur'andan SENİN EN ÜSTÜN IRK olduğunu" ayetlerle yazdım. Bilmiyorum senin 19 sistemine uyuyor mu? ama Kur'an'da böyle yazıyor. Kur'an bile senin üstünlüğüne çalışıyor. Öp başına koy Yahudi. Tepe tepe üstünlük kullanabilirsin. Allah'tan izinli bir lanetli olarak... Seni kutlarım, Kur'an seni DÜNYALARA üstün kılmış...

 

<Ass> aiberg, bu psikolojik bir yaklaşım önce yok edeceğin kitleyi üstün yap daha sonra maddi varlığını öne çıkar bu mütemadiyen karşı kavmi tahrik etmektir

 

Dön ayetleri bir daha oku. SEN ÇOK ÜSTÜNSÜN. Sen kralların memelerinden süt emmek için yaratılmışsın. (Bir de baban var tabii... O ne diyor bu işlere?)

 

<Ass> bak gene yapıyorsun "sen üstünsün" derken satırlarından kan kokusu geliyor bunu hissediyorum

<> Patlıcan kızartıyorum belki onun kokusudur.

<> Burada neden bulunduğunu sorabilir miyiz Ass?

 

19.Org'dan geliyor. Aldırmayın.

 

<Ass> öncelikle bilimsel bi kanal sandım bilahare bir provakasyon gördüm.

<> Lütfen konuyu özelleştirmeyelim

<Ass> modern bir Lawrance ile karşı karşıya kalmış anadolu ve araplara yollanandan daha zeki ve bilgili bilimin psikoloji özellikle kullanıyor

 

19.Org bilimseldir. Burası uçuklar kanalı.

 

 

[Z, kanalın] mod'u kapama. Provakasyonunu tamamlayıp öyle gitsin, o görevli gönderildi 19'dan.

 

<Z> ok

<> Atalarınızın kendilerini Babil'den sürgün ettirmeleri buradaki hiç kimsenin suçu değil, Wachowski'ler neden Zion merkezine bağlı Nebuchadnesar gemisi ile dünyayı Matrix'ten kurtarıyor? Yoksa Nebuchadnesar'ı bilmiyor musunuz?

 

Hepsi Amerika da... Burada parsayı tutan oraya kaçıyor. Bezmenler gibi Edesler gibi hiç biri dönmüyor senin dönme ırkdaşlarının... Ve servetler isviçre bankalarında...

Ve türkiye inanılmaz bir enflasyon ile ÖLÜYOR. Aybaşı ve cebimde 15 milyon lira para var... Bu BEZMENlere bakınca reva mı? AbdülHamid'i KIZIL SULTAN, beni de NAZİ yaptın öyle mi?

 

<Ass> Nerdesin aiberg? Nerden bağlanıyorsun aiberg türkiye/istanbul? cebinde 15 milyon var ama sistemin ip karıştırıcı kullanıyor yada birisi sistemini takip etmemi engelliyor bu ne kudret. sistemini neden bulamadığımı söyle bana

<> Nereden bağlandığı seni niye bu kadar ilgilendiriyor?

<Ass> sizler karışmayın aiberg beni anlıyor

 

19.Org öyle emir verdi de ondan takip edecek. Benim anladığım bu. Ve yarın bu satırları okutacak "Aferim" diyecekler "görev başarılmış, iyice ara verdirmişsin bravo sana ASS" diyecekler.

 

[] Ass kanaldan atıldı

<> kimdir bu 19 lar

 

Bunlar bir peygamber grubu. Babiler. 19 üzerine peygamberleri var. Bugün itibariyle Edip Yüksel de Peygamberliğini ilan etti. İddiasına göre Allah ve Cebrail ona VAHY indirmişler SESLİ olarak Resullük müjdesi yanında, Kur'an'ın Tevbe suresenin son iki ayetini de AT GİTSİN demiş.

Allah böyle demiş ve bunu iftiharla kıvançla yazıyor Babi.

 

<> hocam LSD olamaz mı?

<> Düştüğümüz cahilliğe üzülüyorum sadece

 

Hasan Mezarcı gibi kendini artık PEYGAMBER yaptı.

En büyük rakibi de benim. (Tövbe yarabbim)

 

<> Biz niye bununla vakit kaybettik ki?

<> Dr, ass kanala gelmek istiyor, sadece fikir beyan edecekmiş

 

İyi ben çıkıyorum o gelsin ben beş dakika sonra yeniden dönerim. Söz veriyorum okumayacağım ne yazdıysa. 19.Org'u ben çok dinledim.

 

<> Bence yeter. Zaten chat berbat oldu.

 

Geldim... Ama yok, 19'cu arkadaşımız. Bir şey yazmamış.

 

<> Yahudilikle alakalı bilgi İsrael havacılık teknolojisinde ABD'den daha gelişmiştir. Şahsi fikrim ikiz kule olayındaki teknik altyapıyı sadece onlar başarabilirdi. Bunu da mesleğim bu olduğu için söylüyorum.

<> Almadık kanala dr, genel istek üzerine

 

Öyle mi? Ben de merak ettim ne diyecekti diye. Proxysini tesbit edelim ve gelecek sefere fırsat vermeyip auto-kick ederiz.

 

<> ip sabit değilse yine gelir

 

Çok ilginç, "Ben Kur'an ayetlerini yazıyorum: "Lanet yahudilerin dünyalara üstün olduğunu". Diyor ki, "Yüceltme mekanizması yaparak cüceltiyorsun".

Ben sadece KUR'AN'DA ne varsa onu YAZARIM. Allah deseydi ki evrendeki en üstün canlı hamamböcekleridir, Onu aynen yazardım. Hamam böceği demiyor ama YAHUDİ diyor. Rum dese Rum diye yazardım.

Biz ayetlerin değişmez ve şaşırtılamaz olduğuna inanıyoruz. Allah ne demişse o doğrudur. Kur'an'a göre Germen ırkı, Sami ırkından daha aşağılıktır.

Buna karşı duramam, ben Allah'a itaat için kulluk ediyorum. Asi olmak ya da ayetlerine KARŞI fikir geliştirmek için değil! Bunu böylece belirtirim.

Benim de işime gelmiyor Yahudilerin  DÜNYA* L A R A  EN ÜSTÜN IRK KILINMASI. Allah ne dediyse o olur. İşime gelip gelmemesi diye bir şey icat edemem. Tam bir teslimiyet ister Allah bizden. Ve Hanif Teslim (Müslim) müslümandır.

Bugünkü dünyayı da B B B üçlüsü yönetiyor. Doların piramidinin tepesindeki "BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR=BÜYÜK BİRADER", bunu anlattım. Demek ki, birisi can evinden vuruldu. Kuyruğundan yakalanmış bir kedi gibi. 19.Org'dan olduğunu da inkar etmiyor, etmedi çünkü.

 

<> Nasa ve Boeing'i de yöneten onlar.

 

Evet DTM'ye Ladin'in adamlarını taşeron olarak alan ve majisyenleriyle HİPNOZ EDEN de onlar...

Lincoln ve Kennedy'yi öldüren de onlar. Katillerini başka katillere öldürterek... konuşturmayan da onlar.

Şu Mordachai Levinski' yi tanıyor musunuz? Onun Rebecca Monica diye bir kızı var.

 

<> Bill'in belalısı değil mi?

 

Evet onu söylüyorum. Skandal HAZIR TUTULUYOR. Çünkü Bill GERMENDİR, bir yerinden ŞANTAJ GEREKİYOR.

Bush JR'un da böyle bantları var merak etmeyin. Yahudi lobisi "Kusurunu önceden hazırlamadığı adamı PRESİDENT yapmaz".

 

<> clintonların mulancan olduğu iddiası için ne dersiniz

 

Meluncan olup olmadıklarını bilmiyorum.

Başkan Yapmaz çünkü. Bir başkan çıkıp da "Ehh, sıktınız ama, bana ne filistin'den, ben Amerikalıyım, beni askeriniz olarak kullanmanızı istemem. Başınızın çaresine bakın" dese herşey berbat olacaktır.

O halde "Kusurlu" bir başkan gerekli. Önceden filme alınmış Şantajları hazır...

Ve Monica Levinski de hazır. (Levi+oğlu demek Levinski. Levililer bir İsrail kabilesidir.)

 

<> :)) İyi bir senarist olabilirsiniz sayın aiberg

 

Bunlar senaryo ya da komplo teorisi değil. Hayatın "Dünya patronluğu, tek dünya sermayesi" imparatorluğunun ACI gerçekleridir. Biz tüketici bir toplum olarak ESİR alınmışız. Esirlik çoğumuzun tercihidir.

Lincoln (işte o meluncan) köleliği kaldırdığında, Georgia'da ve Virginia'da hiç bir ZENCİ sevinip de tek başına hür olarak gitmedi, kendine kendi için verilen çiftlik topraklarını istemedi. Eski efendisinin yanında kaldı. Çünkü AÇ KALMAKTAN korkuyordu... Oysa efendisi onlara yani kölelerine KARAVANALARLA aile boyu yemek pişiriyordu. Kalacak Baraka veriyordu.

Abraham Lincoln çıktı bu mutluluğun içine etti. İlk zenci köleler böyle düşündüler. (The Roots böyle bir biyografidir.)

Esaret ve kölelik İÇİMİZDE vardır. Köle olmayan toplum yok edilir zaten. Bak Asya kökenli kızılderililer "Köle olmadığı" için, hürkan oldukları için acımasızca, sinek ilacıyla öldürülmüş haşereler gibi yok edildiler.

Ama Afrikalı köleler, köle olmak için yaratılmışlardı. Köleleştirilmeyen Kızılderililer yerine getirildi Negrolar...

İlk beş yıl hiçbiri eski çiftliğinden ayrılmayı düşünemedi.

Zaten komünizmi neden özlüyor eski doğu bloku ve Rusya? Çünkü, üretmeden yatıp maaş alıyorlardı. (Bizdeki devlet memuru tiplemesi)

Şimdi öyle değil ki? Karaborsacı, Mafyacı olmaktan başka çaresi olmayan işsizler türedi. Yeniden komünizmi istiyorlar. Yan gelip, yatmak için. Bu yüzden esareti seviyoruz dedim.

Ekonomik ve bundan daha da komik "Tembellik" nedeniyle esareti seviyoruz. 250 bin lira alıp memur olmak için iki milyar lira rüşvet biriktiren var.

Amaç belli; Devlet memurunu bir işe aldı mı bir daha ÇIKARTAMAZ. Ne kadar suç işlerse işlesin, memurunu İstanbul'dan alır Ağrı'ya verir ya da Hakkari'ye.

 

<> Siyonizmin ülkemiz yönetimindeki yeri için neler söyleyebilirsiniz...

 

Bu daha sonra inşallah. Saat çok geç oldu. Zaten şu anda taarruz var. Proxymi arıyorlar. FireWall zaman zaman su koyuveriyor.

 

<> 19 kez denerler:))

<> geç olmadı mı, yarın mesai var

 

Evet saldırıya adam topluyorlar. Öteki 19 Org şu anda önümde açık. Oradan buraya akma var.

En iyisi bir zengin kalkışı yapalım. Herkese iyigeceler diyelim ve Cuma günü için randevu verelim.

 

<> iyi geceler

<> slm slm

 

slm ve slm.