Chat n° 169 - Tarih: 12 ağustos 2003

<> ve [] ile başlayan kesimler Aiberg'e ait değildir. [] ile başlayan kesimler sonradan eklenmiştir. Okurken karşılaştığınız her türlü sorunu/hatayı vb. shahoneen@yahoo.com adresine bildiriniz.

 

Selam selam, şükür ve hamd bizLERi hoşbuluşturan Rabbimize... Evet candaşlar nerede kalmıştık? En son KİŞİSEL ZIRH diye bir şeyi özetledim. Hatta bu konuda "Bu deri direnci/dirençsizliği mi?" diye e-mailler aldım. Pozitif deri direnci Davut'un zırhı + Süleyman'ın genetik zırhı + Uri geller (Leviath) geninin zırhı...

Hamdolsun Allah'ımıza bize yine Kur'an'ından = kelamından = Kelamullah'dan söz etmemiz için bir izin verdi. Buyrun soruyla başlatalım:

 

 

Ha/vet - Gerçek

 

<> arkadaşlarımızla bu konuları konuşurken dikkat etmemiz gereken şeyler hakkında?

Soruyu açar mısın? Veya şöyle girizgah yapayım: KUR'AN'DAN konuştuklarımız, bu herkese açık. İkinci olarak: HA/VET (İsa gelecek mi/geldi ? gibi daha KESİNLEŞMEMİŞ bilgiler...) Ve üçüncü olarak KENDİ şahsımla ilgili -elbette-sır içeren konular. Xxx'da İDİM gibi. Şimdiki yerimi BİLDİRMEYECEĞİM.

Bazı şeyler yazılır, bazıları yazılmaz. Bazı şeyler de vardır ki, "GELECEĞE YAZILMIŞTIR" bunun ardına düşmemek gerekir. Jana ve Mighty "Sürekli bağlantı halindeler". Mighty BİZ+LER+in öğrencisi, elbette bazı şeyleri netleştirmek için soru soruyor. Ve ben bunları başka yerde değil DOĞRUDAN burada yazabilirim.

Kur'an'dan yazdığım anda HEMEN "İşittik - iman ettik-" deyiniz. Mesela "Kolonilerde isyancılar ağır su ve Hava konusunda ölecekler" dediğimde bu HA/VET'tir, bunu GELECEĞE yazıyorum, kendimize değil! Çünkü gerçekleştiği anda EVET oluyor. Mesela A'lA suresinde "Ğussae >>> Petrol" bulununca Kur'an HA/VET'ten kurtuluyor.

Ama "Kıyamet KOPACAK veya DABBET geldi" derken, İsa + Mehdi + Yahya/Hızır derken, bunlar HA/VET onaylanmadan ve hayır veya evet diye sizler müşahade etmeden, HANS söyledi DOSDOĞRU diyemeyiz, diyemezsiniz.

Çünkü Kur'an'da:

1. Ap-açık;

2. Dosdoğru;

3. TEK HAK(ıykat). Bütün gerçekler üzerinde (Sahihat, essah).

Bunlar ÖZELLİKLE vurgulanmıştır. DOSDOĞRU, TASTAMAM, APAÇIK, TEK HAKİTAT ÜSTÜ HAKİKAT derken bunlar ZAMAN içinde gerçekleşecek ve ORTAYA ÇIKACAK fenomenlerdir.

Bu bakımdan candaş, soruyu HANGİSİNE matuf (hedef alınmış) sorduğunu iyice belirtmelisin. Ben dabbet'im dedim. Elimden alındı. Sonra yeniden verildi. (İki kez dirilip iki kez ölmek ile eşit) Elimden alındı (öldüm), sonra yeniden verildi. Soruyu daha AYRINTILI sormalısın lütfen.

 

<> mesela namazı anlatırken, korkuyorum, ters tepkilerden; kuran dedikçe hadis diyorlar...; yaklaşımımız nasıl olmalı, sorulara karşı?

Seçip sorabilirsin. Ben sana yöntemi saydım zaten. Soruların "doğruluk" onayını, geleCEK hiç merak etmiyor. Yani onlar İNANIYOR. Onlar HA/VET'i aşıp "EVET"e gelmişler. Biz daha "Hayır mı - evet mi?" denen milat öncesindeyiz.

 

 

Etimoloji

 

<> Allah erkekelere cennette vadettiği hurilerin göğüslerinden bile bahsediyor diye

Göğüs??? Konuyu bilmiyorum. MEME demek istiyorsun herhalde...

 

<> kevAibe etrAben demek istiyor

Sana TURANCA'dan örnek vereyim. KÖR >>> GÖRmek demek (amâ haline sonradan geldi). KÖR >>> TEK GÖZ demek. Turanca imlasına göre: İKİ tanesi >>> KÖRÜZ >>> GÖRÜZ >>> GÖ(rü)Z oluyor. GÖĞÜS >>> İKİ GÖZE BENZEYEN >>> meme ucu (nipples). Atamız bir olduğu için; MEALCİLER de aynı (tüm kadim milletlerin) düştüğü hataya düşmüşler. Orada bildirilen GÖZ'dür. GÖĞÜS (sadır) değil. GÖ(rü)Z ile bir çift meme GÖĞÜS aynı şey gibi duruyor. ĞALATI meşhurlardan biri...

 

<> Nebe-33 göğüsleri turunç gibi yaşıtlar

GÖĞÜS değil GÖZLERİ;

1. Cennet gözleri. "TURUNCU" denen. Kor gibi yakan bakışlar;

2. SABIKUN cenneti HURİ gözleri >>> ??? (ayeti var zaten, karagözlü diye çeviriyorlar): CENNETTEKİ tüm yeşillerin ortasındaki EN yeşil'in tarifi bu... Vakıa suresinde "iri siyah gözlü" diye bildirilen göz/göğüs budur.

"TURUNÇ"? Bunu kim yamamış? Göz CENNETTE DIŞA vuran! Sabıkun denen ÜSTÜ naim cennette (Absorb) eden >>> "Gözlerine dalıp yüzyıl gittim" dedirten gözler. Yani alt cennette emisyon ediyor. Üst cennette ise Absorbe (soğuruyor) ediyor. Seni senden alıyor. Seni yüzyıl oyalıyor.

Bu konuyu devam ettirmekten ziyade "GİDİP ONLARI GÖRMENİZE" niyet etmenizi öneririm. "Ne gözler be!" dedirten gözler...

Aşağı cennette ise "Gözleri ÇOK güzel, hep böyle birini istemiştim -dünyada iken- dedirten gözler. GÖZ ve GÖĞÜSTURANCA dahil tüm kadim uluslar karıştırmıştır. Hani KAR (beyaz) ve KARA (Siyah) örneği...

 

***

 

Sabotaj - Chat engellemeleri

           

[] Kaptanı misafir ve telefonlar sürekli rahatsız ediyor

 

Davetli ve davetsiz konuklar bir saati boşa verdirdi. Onlarla bir yandan konuşup bir yandan da yazmaya çalışıyordum. Şu anda misafiri misafire ağırlattırıyorum. En az 7 yalan söyledim, sırf chat yapalım diye... Ben bir yalancıyım. :((( Benim masumiyetimi, safiyullahlığımı elimden alıyorlar. Ben peşpeşe yalan söyledim. (chat'de değil; misafirlere). Yarabbi söylediğim ve söyleyeceğim tüm yalanlarımı affet! Ya Afivvü!

Bugün cılkı çıktı. Böyle olacağını -hele yalan söyleyeceğimi- bilse idim, hiç chat yapmazdım. Telefonda ana-avrat bana ve eşime iki de minik kızıma sövdüler. :((( Tlf. numaralarım için lütfen çok dikkat ediniz, her inandığınıza vermeyiniz.

Önemli bir cümle daha söyledi: "BİZİ kapıdan at pencereden gireriz, gözlerimiz senin üzerinde!". Şimdi aranızda bilgisayarcılara soruyorum: kim böyle acemi bir cümle kurabilir? "Hocam, ttnet'den bağlan, çünkü benim server'im sadece ttnet!" BU NE DEMEK;))) Yani ben ttnet'den girmezsem, beni OKUYAMIYORMUŞ! Mirc'de beni okuyamıyormuş (ş telefon).

Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Yoksa bilmiyor muydum, da böyle bir şey mi vardı? Dilediğim yerden ben, dilediğin yerden sen girersin bunun ttnet ile ne alakası var? Benim bilmediğim bir şey mi var?

 

 

Ttnet - Albayraklar

 

<> ttnet'tekiler takip temek istiyorlar demek

TTNET'i de Albayraklar (yani gizli ortağı) satın alıyor. Demek istiyorum ki: Türk telekom illa ki Albayraklar'a satılaCAK! Türk ekonosini inanılmaz bir İŞGAL bekliyor. Albayrak dediğin ne ki? Siyonist ve Arap + İran sermayesiyle Türkiye'ye giren naylon şirketin GÖRÜNÜR sahibi... Onun o kadar parası mı var? Bundan sonra TTNET'ten bağlanıp, Cola Turka içelim mi? İçim süt içelim. Sabri bey'in kulakları çınlasın: "oğluma güveniyorum" demişti. ;))))))

 

<> yeni atanan usa büyük elçisi Eric Edelman

Yani yahudi büyükelçi. Hem de safkan ve KÜRDİSTAN ideologu Amerikan yahudisi Edelman... Ünlü edelman ailesinden... (Almanyadan göç etmeden önce ailesinin soyadı Adelmann idi).

 

Kürtler

 

<> Kürtlerin ASLI, kökü nereden gelme, melezler mi, yada yahudi mi?

(PERSler öncesi MED imparatorluğundan gelmeler. Yahudilerin ANA YURDU, Medya'daki İSBAHAN (ıspahan) yaylasıdır. Elbette karıştılar ve bazıları Kuzayra gibi "MELEZ" kürt ve/veya yahudi aşireti oldular. Bu konu bu kadar. (Kurayza ayrı, kuzayra = Kuseyr = Yahudi + arap kabilesi ayrı. Hatay + Halep'deki KUSEYRİ'ler, (bakınız telefon rehberleri Kuseyri soyadlarına), zaten YAHUDİ kanı karıştıklarını kabul ediyorlar. Mesela arapçayı J harfiyle konuşuyorlar. P ile konuşuyorlar...

 

Neyse bunlar da birer ayrıntıydı. Ve artık bir konudan BAŞLAYALIM. Şimdi konu: Süpernova mı, Antitakyon mu? Karar veriniz.

 

Takyon - Külli Şey'in - Ruh - Nefs - Melekler - Multicopy - Matrix - Rakim/Kehf

 

<> bence Antitakyon olsun

Tamam: "Antitakyonlar nedir?"den önce takyon nedir?

1. Işıktan hızlıdır;

2. Kütlesi eksidir (imajiner/soyut ağırlığı vardır). Bir toz zerresi bile ondan ağırdır;

3. Enerjisi bizim tersimize AZALMAZ, çoğalır. Yani sonsuz özenerjisi vardır.

Meleklerin bedeni bu NURDAN yaratılmıştır, sonsuz özenerjileri vardır. RUH'un buz kalıpları halinde RUH+LAR'a ayrılması da, bu MÜLTİKOPYADAN'dır. Her cinsin ruh+ları aynıdır >>> İnsanınki insan matrisidir >>> Saf - Sad/Safiyyun – hafiyyun - tavaf eden ruhlar halindedir; karıncanınki de ayrı bir matristir.

Takyonların da antitakyon diye bir KARŞITI vardır. Bu ikisi "ETHER/ESİR" denen ve ASIL ADI >>> HOLOGRAM olan bir yapıdan oluşurlar. Esir >>> KESİR >>> KÜSUR >>> KÜLLİ ŞEY'İN'in diğer adıdır. Madde ve antimadde birbirini YOK ederken illa ki tersine takyon ve antitakyon birbirini HİÇ yok etmez (Meleklerin sayısını Allah bilir >>> SABİTTİR).

Antitakyonun ÇİFT olarak eşlenik olarak yaratılma nedeni: DİKKAT DİKKAT : Zamanda sadece BİZİM gibi İLERİ gitmesi içindir. Böylece zamanda ileri giden bir SET melek var olmaktadır. Bu melekleri anlamak için SAF ve SAFİYAT (sad) ile ilgili ayetlerden bir kaç örnek yazar mısınız? SAFİYYUN VE SAFFAT DA DAHİL... Sanskritçe SET >>> ARAPÇA SAD (Harf ismi gibi). Anlamı takım set etmek, bir şeyleri SET (tümce, cümle) haline getirmek vb.

 

<> Saffat-65 O saf saf dizilenler elbette biziz.

<> Fecr-22 Rabbin gelip melekler saf saf dizildiğinde,

<> Saffat-1 Yemin olsun o saf bağlayıp dizilenlere/o saflar tutturup sıraya dizilenlere-o kanatlarını açıp toplayarak uçanlara,

<> Nur-41 Görmedin mi, göklerdeki ve yerdeki şuurlular da bölük bölük olmuş kuşlar da Allah'ı tespih etmektedir. Her biri kendine özgü duasını, kendine özgü tespihini bilmiştir. Allah, onların yapmakta olduklarını çok iyi bilmektedir.

<> Sad-1 Zikir/öğüt/uyarı dolu Kur'an'a yemin olsun ki,

<> Nebe-38 O gün, Ruh ve melekler saf bağlayıp kıyama geçerler. Rahman'ın izin verdiği dışındakiler konuşamazlar. O izin verilen, doğruyu söyler.

Bu son ayetten anlıyoruz ki: RUH (sudan ayrılmış buz kalıpları >>> RUHLAR) ve MELEKLERİN elbisesi + yapısı + dokusu AYNI! RUH'un melekten tek farkı şudur: Melek elbisesini giymiştir. RUH (insan, canlı ve cin ruhları) ise sadece NEFS+CESET elbisesi giyerler. Bu farkı iyice EZBERLEYELİM. Meleğin elbisesi TAKYON, Ruh'un ise bunun üzerine + nefs + beden'dir. OK?

 

Şimdi yukarıdaki ayetlerle ilgili SORULARINIZI alıp yanıtlayacağım -Allah inşaa ederse-. Ön bilgi olarak: bazı melekler TEKTİR: çünkü bu onların eksi ağırlığını BİR BÜTÜN olarak büyütür (Cebrail vb.). Diğerleri de MÜLTİKOPYA = Teksir olarak AYNI türün saf (sıra) ve takımları (askeri birlik gibi, manga mangadan oluşan takım >>> MATRİSleri) vardır. (Azrail gibi >>> Azrail TEK BÜYÜK MELEK değil; her an her canlının (amip vb.) canını alan MÜLTİKOPYA (Safiyyun) melek takımıdır). Bu nedenle ismi verilmeyip, "Melekül Mevt" diye geçer. Kur'an'da ismi yoktur -Azrail'in-.

 

<> "melekler takyonik dekoderler-programlar, insan ruhları ise o dekoderlerde ve programlarda yazılı, HAKK olan verileri (bilim+sanat) çözmek ile yükümlü halifelerdir" desek sanırız bir yönden konuyu özetlemiş de oluruz?

NEFS'i olan dediğini yapar. Meleklerin nefsi yoktur ama biz nefs+beden sahibi olarak görsellikli kimseleriz. Biz HALİFE ve yaratıcıyız (kreasyon anlamında, GENESİS anlamında değil). Genesis = HALLAK/HaLİK. Kreatif olan ise >>> MUSAVVIR anlamında (resmeden, tasvir, tasavvur eden ve hologram = ideogram oluşturan). Yani yaratıcı kelimesindeki farka dikkat ediniz. (HAYY ve MUHYİ; ĞANİ ve MUĞNİ farkını anımsayınız). Allah sanatçı (BEDİİ) olduğundan bize de bundan YARATICILIK vermiştir. Oysa Yunus balıkları yaratıcı değillerdir (Maymundan da akıllı oldukları halde).

 

<> Nebe-38 de izin verilen o kimse...?

Candaşımız, MİSAK RESULÜ olduğunu zaten biliyorsun:

1. Levh'in tek OKUYANI >>> HIZIR >>> AMA ÖLÜMLÜ >>> BOŞLUK DOĞMASIN DİYE;

2. YAHYA (hiç ölmeyen, hep diri), bunlar olduğunu zaten anlatmıştım...

 

Yukarıdaki TAKYON ayetleriyle ilgili başka sorular? (Ayetleri yeniden okuyup biraz düşünüp sorabilirsiniz).

 

<> Ara bir soru: Eksi ağırlığın büyümesi??? Ne anlama geliyor?

Sıfırdan büyük olan BİZE doğru sonsuza büyür/ağırlığı artar. Öteki taraf ise sıfırdan küçük sonsuza doğru kütlesi SONSUZA doğru artar anlamında... Tıpkı cebir skalasının pozitif ve negatif sayıları gibi...

 

<> melek sayısının sabit olduğunu söylediniz galiba yanlış anlamadıysam

Evet "Rabbin ordularının sayısını ALLAH BİLİR" = Allah'ın bildiği bir SABİTE bu ayettir. Ayeti bulabilirseniz yazabilirsiniz.

 

<> peki her ses dalgası da bir anlamda meleki yapı değil mi

Hayır, ses QUANT bile değildir, moleküllerin sıkışıp-gevşemesi olan küresel dalgalardır. (Hava, su molekülleri gibi). Kaldı ki TAKYONLAR quant denen ışıktan da milyonlarca kez HIZLIDIR. Yani bırakın sesi, ışık bile GERİDE kalır. (Genel ilke: takyonlar IŞIK KAYNAĞIDIR, -ama- IŞIĞIN KAYNAĞI IŞIKTAN HIZLI GİTSE BİLE, ışığın kendisi sabit C hızıyla kalır, yani kaynağından geride kalır).

 

<> Müddesir-31 Hem biz o ateşin muhafızlarını hep MelAike yaptık, sayılarını da ancak küfr edenler için bir fitne kıldık ki kitab verilmiş olanlar yakin edinsin ve iyman edenlere iyman artırsın, kitab verilenler ve mü'minler şübhelenmesin, kalblerinde bir maraz bulunanlarla kAfirler de desin: Allah bununla meselA ne murad etmiş? İşte böyle Allah dilediğini şaşırtır, dilediğini de yola getirir ve Rabbinin ordularını ancak kendisi bilir ve o ancak bir öğüttür. >>> Orada 19 sayısı ile ilgili olan mı?

19 başka. Benim dediğim "Meleklerinin sayısını sadece Allah bilir" ayeti. Yani Müddesir dışında bir ayetten söz etmiştim... O da doğru, ama istediğim ayet değildi. 19 için lütfen >>> BİNARY matematik verilerime bakınız. La ilahe illalah gibi...

 

<> Fetih-4 İmanlarına iman katsınlar diye inananların kalplerine o güveni indiren O'dur. Öyle ya, Allah'ındır bütün o göklerin ve yerin orduları. Allah herşeyi bilendir, hikmet sahibidir.

Bu da aynı kategoriden ama yine de söylediğim ayet değil. Yani birbirlerini çift çift tamamlıyor = açıklıyorlar. ORDU >>> MATRİSS, ASKER >>> MATRİX. Askeri birliklerde bir ALAN vardır. Örneğin 16 manga dikine dizilirse, X doğrultusundan SAF tutmuşlardır, ama Y doğrultusunda SIRA oluşturmuşlardır. Buna WEFQ de deniyor. Bu iki boyutludur. Bu saf-sıra'nın bir de KÜBÜ (Z üç boyutlusu vardır), buna da HAF deniyor. Bu askeri birlik hareket halindeyse buna da TAVAF deniyor. Ayetlerle ilgili sormadığınız için bu soruları kısa fakat özlü geçiştiriyorum. Asıl konumuz ANTİTAKYON'lar idi.

 

<> Cifir biliminde,üç boyutlu bir cisim(Matrix)en yalın biçimde,iki boyutlu vefk denen (Kare Matris) cebiri ile gösterilir.En basit ve ilk ve ilk kare matris 3 x 3 lük(9 kutulu) sayılardır. Bu sayıların hiç biri tekrar edilmeksizin nereden toplanırsa toplansın aynı sayıyı vermektedir.Arz dan Arş a Miraç 2 sayfa 177

Tşk. Bir matris (bir sayısı) sadece ALLAH'a; ikili matris (iki x iki) Rabbin ÇİFT yarattıklarına ait olup, bunların MATRİSİ olmaz, çünkü determinantları olamaz. (Matematikçiler ne demek istediğimi anlamış olmalı). Ama üçlü vefklerden itibaren sonsuza (Levhi Mahfuz'a kadar) VEFKLER büyür.

Kur'an'da da iki tür vardır: YÜZEYDEKİNE >>> MUSHAF veya KİTAB deniyor, DERİNDEKİNE (yani üç boyutlusuna) ise İLİM (Kur'an'ın adıdır) deniyor. İlim ikiye ayrılıyor: Rakim üzerine olanına HİKMET kitabı deniyor, KEHF üzerine olanına da TAFSİL + İTMAM deniyor, tafsilatlı+tastamam.

Fatiha'dan (Dikine >>> Z >>> "Yukarıdan aşağıya" yazarak FATİHA'yı vermiştim. Bu onun MATRİX'idir (Kehf). Kehf olduğunu nereden anlıyoruz? Çünkü kendi belli ediyor: 1. Elham; 2. Dülila; 3. >>> HİRA; 4. Bilale; 5. >>> MİNA... gibi... Yani HİRA ve MİNA dağları ve mağaraları bunun KEHF olduğunu, RAKİM olmadığını belli ediliyor.

Anlaşılmadıysa bir daha yazabilirim: Rakim = Matematik, KEHF = bu matematiğin GEOMETRİSİ. DİKİNE yazıldığında: Rakim = Meta-Matriss, Kehf = Geo-Matrix vb. vb. (Cifir başlıklarıydı). Rakimlerine bakalım ayetin: DÜLİLA ve BİLALE. Bu kafiyeyi gördünüz mü, hissettiniz mi? Hira ve Mina dağları ise KEHF, yani geometri. Matematik (Rakim/rakam) değil, >>> ÇİZİM >>> HOLOGRAFİ.

Kur'an'da bu hep DİKİNE yazılmıştır: ama bir sure hariç: onun adı da NAS: o DİKİNE gibi yöntemle, ENİNE yazılmıştır. Onun için o suredeki KAFİYEYİ ÇOOOK rahat hissedersiniz: (Esta.) "Kul euzübirabbinnasi/Melikinnasi/ilahinnasi"; "minşerril vesvasil hannasi/ellezi yuvesvisü fisidurunnasi" gibi, "minel cenneti vennasi" gibi. Bu surede DİKEY/düşey değil, ENİNE/yatay olarak yazılmıştır...

 

Siyonizm - Cem Uzan - Rte

 

Nereden nerelere geldik. Konu Antitakyonlardı. Bugün formunda değilsiniz galiba. N'olacak bu FB'nin hali? 3 gol yedi İstanbul'dan... Ali Şen, Oğuz, Aykut vb.yi göndermişti. Bunu İstanbulspor (Cem uzan) aldı. O Günden sonra FENER bu takıma borçlu... Aykut Kocaman ise teknik direktör. Oğuz'dan daha ADAM çıktı. Oğuz yalakalık yapıp döndü ve hayatı bitti.

 

<> cem uzan da dünyaya borçlu

Dünya dediğin nedir ki? Tüm dünya ekonomi imparatorluğu onların patronlarıdır. Nokia'nın, Motorola'nın vb. Yani SİYONİZM onu borçlandırdı, amaçları Türkiye'nin tüm özelleştirileceklerini almak. NARH ve devlet fiyat istikrar politikası denetimi ortadan kalkınca, CANLARININ İSTEDİĞİNİ istedikleri fiyata satacaklar. Bunu da ADAMLARI RTE eliyle yapacaklar -fırsat ki tam fırsat-.

Erbakan'ın dizinin dibindeki minderden hiç kalkmadı ki RTE, Hikmetyar'ın da... Büyük Loca'nın (Berlusconi vb.nın) da... UŞAK MAKAMINDAN şarkılar dinliyoruz yani... Uşşakoğlu uşşaklar;). Ama Uzan bakışları bile Atatürk gibi... "Hiyanet" içindekilere karşı Kuvayı milliye üçüncü hereketini başlatacaktır. Çakmak çakmak... Delikanlı... Mason falan hiç bir şey değil! BİZİM ÇOCUĞUMUZ. GENÇ çocuğumuz. Ama bu yazdıklarım propaganda değil, arkadaşım diye iltifat falan da değil, ben hayatımda bir kere Uzan'dan para aldım, bana Star TV'de yemek ısmarladı. HEPSİ BU!

 

<> söylemleri de tam milliyetci ve samimi görünüyor

Evet babası ve kardeşinden (Hakan) çok farklıdır. Zaten o yüzden diğerleri değil, Cem fırladı ortaya... Cem zıpladı... Ötekilerin ideolojileri bile farklı. Ama Cem bambaşka, Onda bir Atatürk+ümsülük seziyorum. Bunları yazmamın nedeni, Genç Parti'ye oy verin demek değil!

 

AB - Wemb - Mehdi

 

<> kasımda genel secim olacak mı, böyle bir ihtimal var mı?

Hayır yok. Ama mahalli seçimlere dikkat ediniz. Çok şaşıracaksınız: belediyelere ve daha sonraki "yenileme" seçimine dikkat ediniz (bu yıl 9 milletvekili ölebilir, ya da yeri boş kalır)... 20 yıl sonra bizi "AVRUPA PARLAMENTOSU" yönetecek. Avrupa birliği TEK bayraklı devlet olunca, BAŞKAN'ımız da TÜRK olmayabilecek;).

Yunanlı EYALET'imiz Pontus + İzmir'e. Ermeni eyaletimiz Tüm Van gölü çevresine vb. yayılıp istedikleri kadar MÜLK satın alabilecekler. Eyaletimiz derken, "Osmanlı falan değil", TEK AVRUPA'nın United States of Europe devletinin "State = Eyalet"lerinden söz ediyorum. 200 bin İstanbul'a -hem de- mahkemeden yeniden EN ESKİ MÜLKLERİNİ elde etmiş olarak döneceklerdir. FENER semti (İstanbul) ise VATİKAN gibi "MİNİ devlet" olacaktır -din devleti-.

Avrupa birliği demek "Milliyetsiz milliyetler" demek. Bunun anlamı Mikro değil; makro değil, MİDİ milliyetçilik... 60 yıl sonra içimizden birileri: "Babam türk, Annem Rum, eşim ermeni" diyebilecek ve bu bize asla BATMAYACAK! Alışmış olacağız. ABD=USA da öyle değil mi? Ben irlandalıyım, annem alman, eşim italyan gibi gibi… MİLLİYETSİZ MİLLET olacağız. (Orta asya hariç/o hep karasancaklı olacak). Haydi soru: bu kez havadan sudan da olabilir. Çünkü son bir saate girdik.

 

<> Blocampacturan ın batıda ilk sınırları neresi olacak?

EUROBALKAN eyaleti... (Bosna'dan İstanbul Batı yakasına kadar olan eyaletin adı). WEMB başka sistem; Avrupa birliği başka sistem. AB VAMP denen Siyonist sisteme bağlı. WEMB Mehdi'ye bağlı. Veya bana bağlı... (Ben Mehdi'nin TAPTUK EMRE'siyim). İlla ki benden ÖĞRENECEK.

 

Dabbet - Namaz

 

BEN >>> DABBET;

BEN >>> KUR'AN'ın ŞAHSİYETİYİM;

BEN ANLATILMAMIŞ KUR'AN'IM!;

BEN BEN DEĞİLİM >>> BEN KUR'AN'IM!;

BEN BENDEKİ BENİN BENDESİYİM! "Bend+etmek"den hatırlayınız. Sadık bendesiyim. "Bir ben var ben de benden içerü" denen'in sadık bendesiyim.

ALLAH'IN AYETLERİNİ YETERİNCE/AÇIKÇA DEKODLAMAKTIR GÖREVİM. KESİN ve KESKİN açıklarım. YNÖ gibi kaypak, muğlak falan değilim. ŞAHİN de değilim, çünkü Barış güvercini uçuranım. GÜVERCİN de değilim çünkü "kininizle geberin" diyecek kadar ALLAH emrine de bağlıyım. BEN derken MELAMİYİM, alçakgönüllü/tevazu sahibiyim. Nefsimi "kuçu kuçu" diye peşimden sürüklerim. Asla peşine takılmam.

NEFSANİ gördüğünüz/göreceğiniz herşey bile Ali İmran 113-115 olanlardır. NEFSİMDEN değildir, misyonumdandır. Ben yaklaşık 20 kadar "profesyonel fahişe'ye" NAMAZIN tadını verdim. Onlarla BERABER oldum ama, CİNSEL değil, DİNSEL'di. Ali İmran-115 böyle istedi, yaptım... Hayyalessalat bendeniz...

"Amenerresülü bima ünzile..."yi okudum. En sonunda "Alel kavmil kafiruun" derken de "WEMB"i gördüm. "Fatiha" yerine A"menerresülü"yü okudum! "Kadei ahir"den çıkarken de Vakıa 25-26'yı... Sonra HEMEN arkasından "SELAMEN SELAME" diyerek namazdan çıktım. Ve "esselamü aleyküm"süz selam verdim... Tavsiye ederim, bu çok güzel oluyor.

"Selamen selame" dedikten sonra yine "selamen selame" diyerek selam verip namazı bitiriyorsunuz. DÖRT KEZ SELAM VERMENİN sırrını öğrendim. Tavsiye ederim. Dört kere BARIŞ BARIŞ BARIŞ BARIŞ dedim.

Ve duamda: "Rabbim hanifcandaşlarım benim ikizkardeşlerim birbirine GÖNÜL koymasınlar. Onlar birbirlerine asla "kinin ile geber" demesinler. Rabbim, tüm müslümanları, onların ebeveyn/sılayı rahimleri ve (BENİ = HANİFLERİ) Cehennem azabından koru. Rabbim sen mağfiret edicisin..." diye okudum. Amin dedim.

Bir şey unuttum: "BANA DEĞİL Rabbim BİZ+LERDEN isteyene ver" dedim. O zaman çok ağladım, çok.

 

Gözyaşı - İtteka/Müttekilik

 

GÖZYAŞI ABDESTTİR. Cehennemin ödü patlar. Ağlayın haniflerim ağlayın -sadece namazda- 2 dakika içinde ağlayın, günde üç kez yarım damla gözyaşı dökün. ÜÇ damla yaş ile Cehennem size HARAM olur... Ağlarken "Allah'a MÜTTEKİ" olarak ağlayın. Robot gibi namaz kılmayın. Alışkanlık yapmayın namazı... Allah'a ayırdığımız 2 x 3 = 6 dakika içinde BAŞKA BİRİ olun.

Kalan bütün 24 saat sizin olsun. Yiyin için israf etmeyin! İsraf etmeyin, İNFAK edin! Başı okşanacak yetimlere infak ediniz... Darülacezeye infak ediniz. Hayır için koşuşturun. (Bunları bir önceki namazımda söylemiştim). AĞLA MÜMİN AĞLA, iki kere iman etmen için...

En son ne zaman ağladın SEN? SANA SORUYORUM! EN SON NE ZAMAN AĞLADIN SEN? Ne zaman gözlerin ıslandı? Gözlerin ıslanınca -biliyor musun- zararlı monitor ışınlarına bile süzgeç oluyor. BİLSEYDİN, ah bilseydin.

HEY SEN? En son ne zaman ağladın? Bebek iken mi? Ya da filanca yakının öldü diye mi? ALLAH için ağladın mı? HEY SEN, sana söylüyorum. "Benim bildiğimi bilseydiniz hep ağlardınız" kabilinden soruyorum! Ağlamak için İLLA ki Dabbet'ten -tabiri caizse/amiyane- GAZ mı bekliyorsun...

 

Gördüm seni! Sen ağlıyorsun! "X" ağlıyorsun! "X"??? Kaçıyorsun, hakkın var. Sormamış olayım. RABBİM BİLİR, GÖRÜR, İŞİTİR seni... Dilerse de bildirir!

 

Hep mekanik -soğuk demir- gibi düşündüreceğimi mi sanıyordunuz? Ben ağlatanın ta kendisiyim. Ben duygu doluyum. Duygu doluyum. Duygu doluyum. Duyguluyum. Ben sanatçıyım. Ben Müttekiyim. Tek göz istedim, Allah iki göz verdi, ikisi de korkusundan ağlamak için! Vay canına, gözler ağlamaya da yarıyormuş!

Gözyaşlarım tuzlu! Hayat denizlerden başladı. DENİZLERE SUYUNU VE TUZUNU iade ediyorum. Derya çağlıyor gözlerimde. Cehennem derya (okyanus) karşısında nasıl sönmesin ki? Rabbena! SÖNDÜR CEHENNEMİ HANİF MÜSLÜMAN CANDAŞLARIM İÇİN! Amin.

 

"X" kaçtı ve ağlama krizinde... Kimdir "X"?

 

<X> efendim buradayım

Neden ağlıyordun?

 

<X> çok duygulandım; doğruları söylediniz

En çok sen duygulandın. Ben BİRİNCİYİ DUYARIM "X"! Halen dudağını kıstırmış ağlıyorsun. DEDE yanında. Onu gördün mü?

 

<X> hayır

DEDE kim biliyor musun?

 

<X> Evet Hızır dede

Gördün mü hiç görmedin mi? ALLAH ve Kur'an üzerine yemin et gördün mü görmedin mi?

 

<X> Daha önce görmüştüm. Evet

ŞİMDİ de sırtını sıvazlıyor. Seni onun için GÖRDÜM, senin sırtını gördüm hepsi bu…

 

<X> Teşekkür ederim

Rabbine teşekkür et!

 

<X> Rabbim sana teşekkür ederim

Bana bir ayet söyle hemen, hemen söyle. Aklına ilk geleni söyle, düşünme.

 

<X> İkra

:) Sana bir sırrını vereyim İkra'nın.

 

<> bismirabbikellezi halak, Halakel insane min alak

Karayail. Bu ismi 516 kez söylüyorsun. Sonra da "TURGUT" diyorsun üç kere. Devamı sende kalsın. Kimse bilmesin! Gözyaşlarına MENDİL olsun.

 

<X> Peki çok teşekkürler Allahım

Allah seni SALİHA'lardan eylesin. Saliha amellerin, Hanif emellerin olsun.

 

<X> Tüm hanifcandaşları amin

Ve bu duayı şimdi "DARISI HER OKUYANIN BAŞINA" diye yazmanı istiyorum. BİZ+LER'iz bizLER! Öyle alıp kaçmaca yok. BÖLÜŞ BİZİMLE!

 

<X> DARISI HER OKUYANIN BAŞINA TÜM HANİF DOSTLARIMIZIN BAŞINA HEPBİRLİKTE TEK YÜREK OLARAK

Bölüş, merak etme, tükenmez, gümüş kordon gibi sonsuza kadar uzar. BÖLÜŞMEK ile eksiltmiyorsun. İNFAK ettiğin için çoğaltıyorsun.

Aldım ve razı oldum "X"... Gözyaşlarına bereket!

 

<X> AMENNA ALLAHIMIZ SİZLERDEN RAZI OLSUN EFENDİM

SİZLERE dostlarım MÜTTEKİLİĞİ yaşattım. Allah'dan KORKUN! Ayağınız Arz'da, fakat başınız ARŞ'ta olsun. KALBİNİZ ise sizin değil; HEPİNİZİN bölüşmek için edindiği bir TAS'tır. SEVGİ tası. ALLAH size Kalp giren damarınızdan da yakındır. BİRBİRİNİZE GÖNÜL KOYMAYIN! Herkes barışsın! Barışırsanız AORT kapağı açılır... Gönül korsanız...??? (Yazacağımı şeytan duymasın diye yazmadım).

 

<> biz şeytandan daha akıllıyız

Şeytanlar akılsızdır demiştim de, bir yazar dostum bunu kitap ismi yapmıştı;).

 

<> Özde biriz (jana)'ya selam ve selam olsun

"X"yı JANA bildirdi -itiraf ederim-, o bildirdi...

 

Özür dilemek - Haniflik

 

Şeytan'ın HİÇ KULLANMADIĞI kelimeyi merak ediyor musunuz? BİR TEK KELİME! Hiç ama hiç kullanmadı. HİÇ KULLANMADIĞI tek kelime... En medeni kelime bu! "Özür dilerim, pardon, beni affet Rabbim" demedi, diyemedi. HİÇ BİLMİYORDU Kİ? Rabbim bizi HEP affet -bilerek bilmeyerek- bize AF çıkar! Bizim pisliklerimizi ÖRT ya SETTAR! Bizleri o DİN gününde rezil etme! Rabbim bizlerin fıtratı:

1. HANİF DİN ÜZERİNE;

2. SAFİYULLAH SABİİ ADEM ve tüm ÇOCUKLAR üzerine;

3. Salih Ameller/Barış ve sabır üzerine;

4. Kötülüğü yasaklayıp, İyiliği emretmek üzerine;

5. Verdiğin her şeyi İKİYE katlamak üzerine (iki kez iman, iki kez selam vb.);

6. "İyyake Na büdü ve iyyake nestain" üzerine. "Bizi sapmışlardan ve gazaba uğramışlardan etme" Rabbena!;

7. Rabbim benim fıtratım "SANA KULLUK ETMEK = SENİ BİLMEK" üzerine…

Bunun için bu alemde yaşadığımı bana unutturma! Ve aklımı BİLİM denen seni bilmek yakıtıyla doldurmak için "Rabbi zıdni İlmi". Allah'ım İLMİM artmazsa SENİ BİLMEK BORCUMU (kulluk) BİLEMEM! Rabbim, Kur'an denen İLİM+NUR kitabını biz+LER'e KABİR KARDEŞİ yapar mısın lütfen!

Rabbim, aldığım her nefese şükürler olsun. O nefes ki seni tesbih, tenzih ile zikrediyor. O nefes olmazsa, EY RABBİM, ÖLÜRÜM diye korkmuyorum. SANA RÜCU ETTİĞİMDE, yeterince seni BİLEMEMEKTEN korkuyorum. Allah'ımız bize BİLDİR zatı şahaneni... Ve bize CENNET DEĞİL, SENİN CEMALİN olan CENNETİ bahşet...

İşte İKİ rekatlık bir namazın GETİRDİKLERİ... Deprem iki dakika sürüyor, ama SALLIYOR mü'min + mü'min'i... Böyle yarım saattir sallıyor. Allah'ım senin dışında hiçbirşeyden korkmuyorum. Allah'ım ALİM adından bir kırıntıyı LÜTUF olarak bekliyorum. Rabbi zıdni ilmi...

Havadan sudan konuştuk işte... HAVA VE SU, bu ikisi olmazsa NE YAPARDIK BİZ+ler? Hava ve su... Havadan sudan derken Allah'ın BİR ÇİFT NİMETİNİ nasıl hafife almışız, ANLADIK MI?

HAVA ve SU ile bizi rızklandıran Rabbime hamdolsun.

Ben geronimo... Dünyaya dönüyorum.

Hans von Aiberg, 12/08/2003