Chat n° 198 - Tarih: 9 kasım 2003

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg'e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.

 

[] Kaptan ajanda nickiyle bağlandı

<> selam ve selam hocam

<> slm & slm sevgideğer kaptanımız

<> slm slm hocam, hoşgeldiniz

 

selam selam.

Eğer cennetin rengi yeşil olmasaydı, şu yeşile kalayı basardım. Eğer tüm iletişimler elektromagnetizma temel kuvveti üzerine kurulmasaydı, şu radyasyona kalayı basardım.

 

<> :)

 

Bu ikisi beni sizden ayırıyor bu sıralarda...

Pekiyi ne olmak isterdim? Zümrüt yeşili renkli ormanlarda Tarzan-3 olmak isterdim. Yine yeşil yine yeşil dedim. Fakat bu huzur veriyor.

Hiç kristal aynaların ya da prizmaların kenarından yansıyan yeşil ışığı gördünüz mü... Hani yeri rengin yeşil olanı... İşte o yeşil. Hem çok güzel hem de beni sizden ayırıyor.

Tüm renkleri göremiyorsunuz. (Tüm renkler=Beyaz) Sadece yeşili görüyorsunuz.

Sözünüzü tutamıyorsunuz, vaad ettiğiniz saatlerde chat'e giremiyorsunuz. Girseniz bile bir tuşa basmak 1080 saniye oluyor. Çıka çıka tek bir harf çıkıyor. "Vazcayıyorsunuz." Ama aklınız hep candaşlarda...

"Zamandaş olmak" bile Allah'a şükretmek için yeni bir vesile...

Sonra yeniden dünya dağdağası... Fransızlar Türbanı yasaklıyor! RTE, İsrail Başbakanı Ariel Sharon'a randevu vermiyor. Kıbrıs AB için "ENGEL SINAVI" diye size dayatılıyor.

Sonra politikadan hiç ayrılmayan "İhale" oyunları... 3 Milyar Dollar bedel biçilen TEKEL'in sigara bölümüne Japonlar 1 milyar teklif veriyor, diğerleri vermiyor! Çünkü Philip Morris "İçeriden bunu kapatmaya çalışıyor". Yani ihale/özelleştirme iptal edileCEK!

Sinsi konsorsiyum var: Aydın Doğan, AKP ve yeşil sermayelilerle gizli işbirliği konsorsiyumu imzaladı. Bu şu demek: "Koç + Turgut Yılmaz" sermaye grubu, bünyesine doğrudan Ülker+Halk+Albayrak ve 159 adet Müsiad üyesini aldı.

Hangi ihale/özelleştirme gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin, kesinlikle AKP'nin yeşil ortaklarına DOĞAN eliyle peşkeş çekiliyor.

Ülker şimdi de KENT (Tahincioğlu grubu) eliyle 300 milyon Dollar'a Tekel Alkollü içki özelleştirmesi için teklif verdi. Tabii Ülker=AKP ve Alkollü içki... Yani topu Kent'e atarak, alkol pazarındalar. ŞEREFE! Buna kadeh kaldıralım.

Gelelim VESTEL'in karşısına dikilen teknolojilere... Koç Beko'yu (Zaten Avrupalı idi) sattı, İsrailli AB ortaklara... Vestel'e karşı dikilmek için... Hatta Vestel o kadar BAŞARILI oldu ki, Microsoft da (Panic) Atağa kalktı. O da kendi depolarında sakladığı ileri teknolojileri sunmaya başladı.

Buzdolabınız artık ne kadar domates yediğinizi bilecek ve azalınca size bildirecek. Nasıl bildiricek? Mesela sahipleri malum süper marketlerde Manav reyonundan geçerken Cep TV'nizde bir mesaj: "Şu anda Domates standının önündesiniz. Mutfağınıza 4 adet domates gerekli"

Şaka değil! Bu 2004 içindeki Bill Gates atağı... Erken davranırsanız yılbaşında bu teknolojiyi kapabilirsiniz. Yani paraya kıyarsanız ve progresif bir insansanız, bunu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Tarzan ile bunları konuşuyorduk iftarda... (Tarzan da benim gibi sonradan müslüman bir bilim adamı) Kola Turka'nın David'i gibi değil elbette... Sahici Hanif ve çok ileri bir deha... Gözleriyle capcanlı ufo ve ufonot gören ender şanslılardan biri... Tabii bunu gördükçe de soyunacak kadar radyoaktivite yükleniyor ve tam anlamıyla tarzanlaşıyor.

Evet, candaşlar, gelelim bizim hep sürüncemede kalan konularımıza. Nereden başlayalım? Hangi konuyu işleyelim? Veya bana soracaklarınız var mı? Çünkü bayağı (Masal) dediğim olay birikti.

 

<> Hacerül Esved'i çok merak ediyorum kaptan, mümkün mü?

 

O bir meteor fakat çok değişik bir meteor. O yürüyen veya havada duran taşlardan biri... Bazı kayaların veya taşların yürüdüğünü bilirsiniz. En azından duymuşsunuzdur ve hatta belgesellerde var.

Bazı taşların da "Son ekvator sıfır" deneyimizdeki gibi, belli bir koordinat noktasında ve bunu dik kesen özel bir y ekseninde, otomatikman ÜÇÜNCÜ düzlem (Z dikmesi) ortaya çıkıyor. (Wanen böylece görünmüştü -Brezilya'da/24 Ekim'de-).

O anda oda büyüklüğünde bir taş da orada "LEVİTASYON" yasalarına uyuyor. Yani ters gravitation.

Hayvanlar havalanabiliyor -demiştim-. Ekvatorda, merkezcil kuvveti merkezkaç kuvvet sıfırlıyor. (Yerçekimine levitik kuvvet karşı koyuyor.) O zaman bir eylemsizlik çatkısı doğuyor.

Koca bir taş kendini UZAYDA meteormuş gibi hissediyor. Oysa yeryüzünde...

Elbette bunu beceren sabit x koordinatına (enlemine) sadece bu yıl 24 Ekim'de kesen y ekseninin buluşmasıyla otomatikman ortaya çıkan ve WANEN'in görünürlüğüne neden olan (O an Wanen saklanamıyor, gözün kör noktası gibi bir zaafa düşüyor) bu ekvator MELEİ ALA kurgusuna öte yandan "OĞLAK ve YENGEÇ" dönenceleri de iştirak ediyor ve Melei Ala uzay kafes modeli (Raum gitter) kapsamı büyüyor.

Eğer bir atlasınız varsa, dikkat ediniz Mekke üzerinden bir dönence geçiyor. Bunu bulabilir misiniz?

 

[] O an chat esnasında bulunamadı.

 

Neyse bunu bırakalım, hazırlıklı olduğunuz bir gün yeniden döner anlatırım.

 

<> Tropic of cancer mi?

[] http://mspalmersclassroom.weebly.com/uploads/7/0/2/3/7023575/2318544.jpg

[] http://images.fordaq.com/dcp-120000-111238-map/Archiade-Saudi-Arabia-Map.gif

[] https://professortaboo.files.wordpress.com/2013/01/tropics.jpg

 

Burada özetle şunu söylemek istedim: Yengeç dönencesi "Mekke'nin" biraz üstünden geçmektedir. Şimdi bunun hassas ayarını yapalım: Bir dünya OYUN hamuru oluşturalım. Gerçekçi ölçekte bir model olsun.

O zaman şunu göreceğiz: Kutuplar basık, ekvator/eşlek ise yayvan. Yani dünya bildiğiniz gibi yanyatmış bir tavuk yumurtası. (Devekuşu demek daha doğru, çünkü tavuk yumurtası bayağı farklı iki çapa sahip.)

Şimdi esnek hamurumuzu buna göre ayarlayalım. Yani küre değil de GERÇEK ölçüleriyle bir dünya modeli yapalım. İkisini üstüste çakıştıralım. Göreceksiniz ki, Mekke yakınından geçen Yengeç dönencesi, doğrudan KABE üzerine "Cuk" diye ve hassas biçimde oturacaktır. Buyrun size bir TESADÜF! ;)

Nasıl ki, coğrafik kutup GERÇEK kutup değilse, (İnsanların oluşturduğu bir şey. Aslı magnetik ve Geo magnetik iki kutuptur. Polar adasını anımsayınız.), Yengeç dönencesi de insan çizimi değildir, DOĞANIN kendi çizimi gereği, MEKKE üzerinden geçmektedir. Mekke'nin KABE'si üzerinden...

Soruya yanıt vermek açısından, şimdi "KARATAŞ"a uzanmadan önce bu konudaki tereddüd/tatminsizlik ve meraklarınız ile ilgili soruları alacağım. Bekliyorum.

 

<> Uçağın parabol uçuşları, buna örnek gösterilebilir mi?

 

Elbette... Uçaklar düzgün bir radyan rotasından değil, parabolik yay parçası üzerinden rota çizerler. (Bunun cebirsel ayrıntılarını bildiğinizi varsayıyorum). Hatta bir de bunun izdüşümü (mesela hyperbolik) eğriler/rotalar da vardır.

 

<> Daha çok görsel bilgimiz var :)

 

Daha önce bildirmiştim. Kanada-ABD sınırındaki yerleşim bölgelerinde "İKİ kıble vardır." (Kıbleyn)

Harita üzerinden bakarsanız, örneğin Chicago'dan bakarsanız, Kabe yani Kıble yönümüz güneydoğu oluyor. Ama bu uzun yoldur. Uçak buradan kabeye gitseydi, daha uzun zamanda daha çok benzin yakardı.

Daha kısa bir KIBLE daha var. Yüzünüzü KUZEY GEO-MAGNETİK kutbuna çeviriniz. Oradan KABE meridyenine ulaşıp DAHA kısa yoldan KIBLEYİ buluyorsunuz. Yani uçağınız en kısa zamanda Kuzey kutbu üzerinden Cidde havaalanına inecektir.

Tereddüdleriniz varsa yine konuyla ilgili soru bekliyorum. Bunun için DÜNYANIN bir modelini yani kırtasiyecilerde satılan kürenin üzerinden iki KIBLEYİ ölçebelirsiniz.

 

<> Kıbleye çevirmek bir zorunluluk mudur? "Örneğin uzayda namaz".

 

(Uzayda namaz ile ilgili bayağı fazla bilgi vermiştim. Ama burada birazdan yineleyebilirim.)

(Konuyu Tarzan'a aktarıyorum biraz sabrediniz.)

 

Pekala, Tarzan da uzaydaki namazı istedi.

Ayet UZAY için şöyle söyler: "YÜZÜNÜZÜ NEREYE DÖNERSENİZ KIBLEDİR".

Yeryüzü için de şu veriler var:

1. "Yeryüzünü (ARZ) size SECCADE yaptık".

Ve bir de Kıbleyn. (İki kıble -ki anlattım-)

YER'de (Arz) iseniz, jiroskobi sorununuz yok. Yani ÜÇÜNCÜ eksen (Yükseklik) koordinatına tabii değilsiniz. İki boyutlu olarak kıbleyi size PUSULA bulur.

Ama uzayda YER (Arz) yoktur. Üç boyutlu (uçaklar gibi) Gyroskop yasalarına tabiisiniz. Enleminiz ve boylamınız yanında bir de şu kadar bin feet yüksekliğiniz var.

Uzayda yön yoktur. Kürenin yönü yoktur. Kürenin altı-üstü-sağı-solu yoktur. Uzayda ÇEKİMSİZ alanda ben tersim sen düzsün diye bir sorun da yoktur.

(Duraklamalarım meraklı Tarzan yüzünden, kusura bakmayın.)

Dolayısıyla "Yüzünüzü nereye çevirirseniz kıbledir" ayeti devreye giriyor.

Dünya uydusu iseniz (Uzay istasyonları ve Ay için) Kıble dünyaya yönelmekten ibarettir. Çünkü Ay ve Walhalla gibi dev istasyonlarda yapay veya kendinden menkul YERÇEKİMİ vardır. Dolayısıyla siz yine ARZ üzerindeymiş gibi KABE oluşturursunuz.

Kabe nerede? Dünyada!

Ay üzerindekiler için: Ayın bir yüzü sürekli dünyaya bakmaktadır. O halde Dünyaya doğru seccadeyi yaymak uygundur. Ayın dünyayı görmeyen yüzündeki koloniciler için kıble, yine "Görmedikleri" fakat "Nerede olduğunu ÇOOK iyi bildikleri" dünyadır. Yani ikinci bir KIBLEYN daha... (Eyn İKİNCİ demektir.)

Şimdi bu konudaki tereddütlerinizi veya sorularınızı bekliyorum.

 

<> Çok tşk. Anlatılmış bir konuyu gündeme getirdiğim için ayrıca tekrar özür dilerim.

 

Önemli değil candaş, bu konuda meraklı olan yanıbaşımda. Bir de ona anlatıyorum ve aynı andan yazıyorum. :))

 

<> tarzana da slm slm

<> BU konuyu işledik sanırım doktor, diğer bir soruya daha doğrusu en büyük SORUNlarımızdan birine geçsek; SİTEMİZİN (EVİMİZİN) TEMİZLİĞİ.

 

Okey candaş. Ama [P] başkanımızın Hacerül Esved ile ilgisi sorusu vardı.

 

<P> Tarzan candaşa da selam selam.

 

Söyledim başkanım saygıyla eğildi. Sizi hem o hem de Jana tanıyordu. Burada KİMSE sıradan değil. Rastgele başkan seçmedik, her şey Allah tevafukuydu. Onun için saygıyla eğiliyorlar. Sizin konumunuz çok ciddidir başkanım. Siz bu evin/sitenin AİLE REİSİSİNİZ. Bundan ötede "Tarihe yazılmış önemli şahsiyetsiniz".

 

<P> ALLAH razı olsun. ALLAH'ım utandırmasın... Sizlere layık olmayı bana nasip etsin.

 

Allah sizinle birliktedir, Allah sizi kısmen şehid kılmıştır. Allah'ımız şeytanın herşeye bulaşmasına izin verir ama İKİNCİ KEZ -hem de 4000 yıl sonra- gündeme getirilmiş HANİFLİK atağı için, izin vermeyecek!

Haniflik EKİLEN bir tohum olmaktan ziyade, İBRAHİM atamızın ektiği fakat "UYUYAN CANLI bir tohum idi". Mevsimi geldi ve açtı. Bu DABBET toprağından YUKARI çıktı.

Buraya kadar korunmuş durumdayız. Ama bundan sonra "Yaprak açtıkça, parazitler, zararlılar türeyecektir". ÇEKİRDEK Hanifler -eğer Hanif ise- ALLAH tarafından korunDURULmuşlardır. Çekirdekten sonraki dönem elbette süne zararlıları ve kımıllar bize saldıracaklardır.

Biz KORUNMA limiti içindeyiz. Bizim koruyucumuz hep ALLAH idi ama, İKİNCİ KEZ  ö z e l l i k l e  bizleri koruyan YİNE ALLAH! Bu tıpkı iki kez iman etmek gibi, iki kez selam vermek gibi...

Tüm insanlara Ruhundan üfleyip kendi suretinde yaratan Rabbimizin, İsa as. (3M'nin Mesih'i) a ayrıca RUHÜL KUDÜS'ünden üflemesi gibi, HANİF ÇEKİRDEK  k o r u n m u ş t u r  !

Buna emin olunuz ve bu şevk/coşkuyla davaya daha güvenli (Selam'dan selamet türevi) daha girgin olunuz.

[Candaşımızın] önerdiği gibi, EVİN temizliği de önemli...

Bu site Allah'ın adının anıldığı evlerden EN ÖNEMLİSİ (Çünkü tek HANİF müslüman) EVDİR! En kutsal evdir. (Kutsal olan ben değilim, kişiler değil; Kutsal olan EVDİR.)

 

<> beytul aqdas

 

İlla ki Allah'ın kendisinin zikredilmesine      i     z     i     n      verdiği evdir.

Diğer evler (Nur evleri vb.) İZİNSİZDİR! Nur 36. ayet bunu söylemektedir.

 

<> 24-Nur/36: Allah'ın, onların yüceltilmesine ve isminin zikredilmesine izin verdiği evlerdedir; onların içinde sabah akşam O'nu tesbih ederler.

 

O halde bu ev kutsaldır ve KUDDÜS demek >>> TERTEMİZ demektir. O halde bu ev temiz olmalıdır.

Bu sitede elbette -kendi nefsimizden değil- ALLAH'IN emri marufu olarak TEMİZLİK yapmak zorundayız.

 

<> 22-Hac/26: Bir zamanlar İbrahim için, o evin yerini, şöyle diyerek hazırlamıştık: Bana hiçbir şeyi ortak koşma;, evimi, tavaf edenler, kıyamda duranlar, rüku-secde edenler için temizle.

 

Resulullah Bedir'e giderken, SEÇTİ ve götürdü şehidlerini...

Kur'an'ın ruhunda vardır TEMİZLİK! Kur'an'a bile Temizlendirilmişlerden başkası el süremez/onu yorumlayamaz.

Prof. Dr. Süleyman Ateş bile el süremez! Çünkü elleri kirlendi. İzin istemeden, babasının malı gibi, bizzat RESSAM HANS AİBERG tarafından çizilmiş, dört yöne Allah amblemimizi, yani karasancak logomuzu, Ramazan ticareti gereği Vatan gazetesinin verdiği dört ciltlik TEFSİRİNE çalıp kapak yaptı! En iyi müslüman bir hırsız olabiliyorsa, vay halimize...

O amblemi ben ilk kez KİT-SAN ve ALEM yayıncılık içinde, tüm HANİFLERE bayrak olsun diye, Paint programında çizdim. :((((((

Onu TV reklamında ucuz malzeme olarak gördüğümde kahroldum. Yani şerefli karasancak, SÜFYANİZMİN kitabına AMBLEM olmuştu. Büyük bir talihsizlik. Paranın gözü körolsun, tutup da bu kutsal değerlerin noterden tastidikini alamıyorsunuz. O zaman da korsan kapıp götürüyor!

 

[] http://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2016/11/karasancak-suleyman-ates.jpg

<> Trade mark alamaz mıyız?

 

Almalıydık [candaş]... Her çizdiğimiz yürütülüyor. Her yazdığımız da götürülüyor. Benim önerdiğim İslam revizyonları ve imajın Hanifleştirilmesi bile Diyanetin dilinde... Halbuki bizim en büyük düşmanımız DİYANET'tir. Onu Yeşil Sermaye (ki ana ortağı İran ve Suudiler) yönetir.

Bizim en büyük düşmanımız Y.N.Öztürk oluverdi. Sitemizdeki yazılar, onun söylemiyle her sabah STAR gazetesinde yazılıyor. Hanifler yazdı denmiyor, Yaşar Hoca yazdı deniyor! Haniflerden HABERLERİ bile yok!

 

<> Bilgileri gizleme zamanı gelmedi mi?

 

Nasıl gizleyelim candaş? Bilgi ve Hidayete vesile olan her haniffing (Protest uyarı) insanlığın malıdır. Bu insanlığındır, ama benim logomu, benim karasancağımı tutup da sen SÜFYANİ bayrağı yapamazsın.

Bayraktar Hoca da öyle! Alıyor bilgileri, satıyor Ramazan programlarında... Mayolu (bikinili) namaz kılınacağını söyleyen bendim. Bir de baktım ki bizim şaşı hocamız bunu aynen kitabında kullanmış ve TV'lerde 10 bin dollardan konuşuyor...

Bu sitenin izleyicileri 430 kişi falan ya, içinde saydığım tüm isimler var.

Biliyorsunuz benim adımın baş harfleri H.A. Kendime göre kübik bir grafik yapmıştım. İçinde de Allah'ın KUFİ olarak yazılmış grafiği... Kit-San'daki yazarın biriyle atıştım. Bir de baktım ki benim H.A. amblemi ters çevrilmiş. Olmuş A.H. Bilin bakalım kim bu hırsız?

 

[] http://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2016/11/ha-logo.jpg

<> Ahmed Hulusi?

 

Evet, kavgayı fırsat bilip, BENİM kendi elimle çizdiğim H.A. Amblemini kendi malı yapıvermiş.

Benim yazılmış ama yayınlanmamış piyasada olmayan kaç kitabım var? Alioğlu yayınevi, kitaplarımı gasbetmiş ve yayınlamıyor. Kitsan ve Alem ayrılırken de öyle oldu. Mirac serisinden ve Evrenin Sırları Sınırları serisinden iki kitap kayboldu.

İstanbul'da "Edoferon"u kendisine ortak etmem karşılığında bir avukat 45 disk dolusu kitabımı alıkoydu.

Bursa'da bir evli kadın, kendisiyle evlenmeme şantaj için, iki bilgisayar dolusu KİTABIMI çaldı ve sakladı.

Haydi isbat et!

 

[] Kaptanın bağlantısı kesildi, selam_selam nickiyle yeniden bağlandı?

 

Yine iyi niyetli bir Avukat arkadaşımızın yazıhanesinden, bir KAPICI, benim kitapları (ki elimle bile yazılmış CİFİR vb.nin sayısız kitabını) alıp götürüyor.

O arkadaşım (Avukat Ahmet Ünsalan) şimdi çok üzgün ama, giden kitabın rayiç değeri 1 milyon USD'dir. Basit bir tedbirsizlik bana büyük yaralar ve zaman kaybı açtı. Şeytanın EN ÇOK UĞRAŞTIĞI KİŞİ BENİM derken az bile söylemiştim.

 

<> Peki kitaplar nerede şimdi?

 

Verdiğim isimlerde... Sorduğunuz kitaplar! Bunun için on kadar Türkçe kitap yazdım. Üstelik diğer Avukatın (Ahmet bey değil) eşi de DANİMARKALI bir hanım olup, benim sayemde müslüman oldu!

 

<> İyi de avukat olup kitapları nasıl alamıyor geri?

 

Adam gördü ki, yaptığım her Edoferon insanları iyileştiriyor, tutup bu kitapları bir yere sakladı ve bana şantaj çekti. O kitapları yazmam için de bana Yazıhanesini açmıştı. Birgün bir geldim ki, kapı kilidi değişmiş. Adam Konya'ya kitaplarımı götürmüş, Haşim Bayram'ı (Kombassan) bulmuş. Kitaplarımı pazarlıyor ve 60 Dollar da avans almış. Haşim Bayram'ı biliyorsunuz. AMGT başkanı aynı zamanda. (Avrupa Milli Görüş)

Utanmaz kadının biri "Benimle evleneceksin ben sana 17 yıldır aşığım" diye histeri krizi geçiriyor. Ben evliyim, Hayır diyorum, iki bilgisayar evden, SOYGUN ile kaçırılıyor. Daha önce de bir bilgisayarımı, Şahit [...] candaşımız) çilingir getirterek, evime girip kaçırıyor. (Şahidimiz buraya [...] nick'iyle yazan candaşımızdır. Olayın içindeydi)

Şimdi gördünüz mü, şeytan en çok kiminle UĞRAŞIRMIŞ! Ben bu çağda şeytanın en KORKTUĞU kişiyim, hiç kuşkunuz olmasın! Bütün belaları, ayartıp HIRSIZ yaptığı "Beyefendi ve hanımefendileri" başıma sarmıştır. Her yıl bunu yaptı durdu.

Şeytan'ın en çok korktuğu kişi tarihte İbrahim AS. idi. Şimdi miras velayet veraset bizde ya! Şeytanı gerçekten görmek isteyen, bana takılsın. Benim euzü besmeleme karşılık, en yakınımda dolaşan öğretmen, avukat şu-bu kişilerin nasıl ŞEYTAN'A uşak olduklarını, nasıl hırsız olduklarını göreceksiniz. Benim de MELEK kadar tertemiz olduğumu göreceksiniz!

Haşim Bayram kitabımı kendi matbaasında bastırdı. Ama ben avukatın nereye gittiğini bildiğimden, Bayram'ı uyardım. Dürüstmüş, 20 bin kitabımı basmasına rağmen, yayınlatmadığı gibi bir de imha ettirdi. Dürüstlüğünden ötürü kendisini minnetle anıyorum.

O kitabı basmam için tek şart "Erbakan Partisine aktif üye olduğumu açıklamak ve onun sağ kollarından biri olmaktan" ibaretti.

Ben hiç satılmadım, beni hiç bir para satın almadı. O da alamadı!

Hep Euzü besmeleyle geziyorum. Şeytan bana zarar veremiyor. Ama çevremdeki kişileri birer namussuz ve hırsız yapıyor. On kuruşa satılıyor insanlar... Dolayısıyla endirekt olarak zararını görüyorum. Şeytan bu şekilde beni isyan ettirmeye çalışıyor.

Çok ünlü medyatik bir kadın, kendisiyle çıkmazsam, [eşimi] zehirleyeceği üzerine KUR'AN'a el bastı. Bu yeni bir olay! Kendisine sadece yazın, turnede piyano çalmıştım. Hepsi bu! Başka hiçbir şey yok!

Ben eski bir gazeteciyim. Üstelik Hans'ım... Benim medya şöhretlerine karnım öyle tok ki, neredeyse istifra edeceğim.

 

<> Bunca kötü deneyimden sonra, telefonuna bir kayıt teybi, yanına da küçük bir recorder alsan, bu pislikleri yargı önünde rezil edersin.

 

Kaç adres, kaç telefon değişti saymakla başa çıkamazsın. O devirlerde bunlar yoktu [candaş]... Devletten MİT'ten başkası telefon dinleyip, kaydedemiyordu. Ve benim zamanım öyle değerli ki, bunlarla uğraşmak demek, bütün bu bilgi akışının durması demek.

Ben Bill Gates değilim ki, departmentler kurup, bunların başına HAFİYELER getirip hukuk savunmamı yapayım?

Benim varolan kitaplarım HEP KORSAN! Bunlarla nasıl başa çıkacağımı devlet şöyle anlatıyor: Türkiye ve Almanya gibi ülkelerde kitaplarının İRSALİYESİNİ zapt ettireceksin.

6 bin yayınevinde satılıyor bu kitaplar. Ben gideceğim tek tek "Senetleyeceğim". Yani Türkiye'yi Doğubeyazıt'tan Edirne'ye sürekli gezeceğim ve irsaliye kovalayacağım. Sonra korsanları böylece bulup, gelip devlette dava açacağım? Olmayacak dua bunlar candaş... Hans Aiberg bunlarla mı uğraşacak?

 

<> Bu sorunu USA şirketiyle aşarız. TC uluslararası tahkime imza koydu, biz hallederiz, yeter ki elde kanıt olsun.

 

TC tahkime imza koydu ama, mesela "Zaman Gezmenleri" adlı korsan kitabım için HİÇBİR ŞEY yapamadı. Adamlar birebir benim kitabımı yayınladılar. Devlet, adalet ve tahkimlerin tümü SEYRETTİLER! Tahkim kurumları falan yok [candaş]!

Onlar mesela rum olursun, Türk tarafından kovulmuşsundur. Dava açıp kazanırsın, Türkiye de sana öder. Tahkim böyle şeyler içindir.

Yazık ki, insanoğlu benden bugüne kadar 1985 ila 2003 yılı arasında yemin ediyorum HAZIR 200 kitap alabilirdi. 7 veya on tane değil!

Avukat diyorum, Mühendis, Öğretmen diyorum, Eczacı Kadın diyorum... Bu meslekler HIRSIZ ise, buna dünyanın en masum adamı Hans ne yapsın? Bunlar entellektüel değil mi? Bunlar cahil değiller! Başka hangi meslek grubuna güveneceksin [candaş]? Onun için geçmiş geçmiştir.

Beyler hanımlar o kitaplarımı, öylece "GASP" etmişlerdir ve niçin sorusuna, "ZEVK İÇİN" diyorlar. Bir daha yineliyorum [candaş]: "ZEVK İÇİN" diyor... Onu yayınlayamayacağını da biliyor.

Mesela eczacı kadın öyle zengin ki inanılmaz bir şey. Ona ne söylersen söyle, ne teklif edersen et, sonuçta sana şunu söyleyecektir: "Hans ile beni evlendir, hemen kitapları vereyim". Para pul teklifi sökmüyor bunlara... İnanmayana adresleri vereyim gidip denesinler!

 

<> Bu müşriklerin bir özelliği de, ALLAH'tan korkmazlar, utanmazlar, kuldan korkar utanırlar. Biz de bunları internette 8 sütuna manşetten aleme duyururuz

 

Bu yaz klavye çaldığım bir kadın sanatçı(!) "Hans'tan hamileyim" diye beni şu paparazzi medyasına vermekle tehdit ediyor. Kadın beni 8 sütuna manşet yapacak [candaş], bize değil, ona inanırlar.

Bir kere söylediğinin olması için benim öncelikle ZİNA yapmam gerekir. Ben bu konuda sağlam kaleyim! Ama bunu gel de televole basınında anlat bakalım!

Adli tıb beni aklar ama, geriye salak medya okurunun nazarında, özellikle dini camiada "ZİNACI" Hans diye bir imaj kalır. Onu hiç yok edemezsin.

 

<> Kaydet o kadının tehditlerini, biz de internette yayınlayalım.

 

Kaydetsem ne olacak? "Seviyorum seni, suç mu?" diyor kayıtlarda... Bunu Hans Aiberg nasıl açıklayacak? Yani kendi kendimi MEDYATİK kılacağım.

 

<> İstesen de istemesen de medyatik olacaksın. Kitaplar yayınlanmaya başlayınca, tekrar kamuoyunda olacaksın

 

Halbuki arzum şu: Mümkün olduğu kadar "DEEP"de yaşamak. Hiç benden söz ettirtmemek. Tesla gibi hiç bilinmezlerden biri olup gitmek...

 

<> O mümkün değil hans!!!

 

Ama bir düşün MÜMKÜN! Kaç kişi Heiberg'leri tanıyor? Kozyrev, Gurdjieff, KMA'lar... Tesla, Jessup, Hans Aiberg. Bunları kaç kişi tanıyor? Eric Hanusen! Karl Haushoffer. Bunlar çağdaşlarım.

 

<> Onlardan kaç tanesi Arz'dan Arş'a kitapları yazdılar? Kaç tanesi onlardan Haniflik Dini'ni açıkladılar? Onlardan kaç tanesi Kur'an tefsiri yaptı?

 

Hatta dünyada kaç kişi HAWKİNG'i tanıyor?

Jana'yı bir Brezilya köyünden başka kim tanıyor! Montauk işini bitiren en büyük dişi kahramandır o! Kim tanıyor?

Beni kim tanıyor?

 

<> Seni tüm TC tanıyor, hatta yurtdışındaki Türkler. Bir kere tanındın, bundan sonra çok zor unutulmak.

 

Müslümanlar İbrahim atamızı bile tanımıyorlar. Birbuçuk milyar resmi müslüman var. Sorun bakalım, kim tanıyor İbrahim as.ı? "O da bir peygamberdi" demekten başka ve ayetlerdeki anlatılanlardan başka kim tanır İBRAHİM atamızı, Allah'ın dostunu?

Tesla'yı tüm Edison CO. tanıyordu. Ondan sonra KİM tanıdı? Dünyanın en büyük Oceanographer'ı olan Jessup'u kaç kişi biliyor? Kim biliyor MIB'i? UFO'ları, bunların asıl amaçlarını ve eylemlerini...

Kaç kişi biliyor Uri Geller'in TV başında kaşık, anahtarlık büktüğünü, evinizdeki bozuk saatleri çalıştırdığını, bozuk radyoların kendi kendine çalışmaya başladığını...

Ve kim biliyor B'B' denen Yahudi majisyenlerin dünyayı yönettiğini? İnsanlar Siyonizm kelimesini bile duymamışlar! Nereden bilecek Zero-N ne demek, karşı bağ/yasak cennet ne demek?

Jana dünyayı salladı! Hangi tarih yazacak bunu?

Tesla'nın tüm bulguları gerek Alset gerek Al tes serisinden halen kullanılıyor ve kullanılacak! Tarzan kim? ÖZBEÖZ onun torunu! Kim bilecek bunları? Hans da işte, geldi geçti, "Esrarengiz, anlaşılmaz bir adamdı" diyecekler.

 

<> Gerçekten DEEP olup bilinmeden çalışabilir misin? Sence mümkün mü?

 

Anlaşılmak için Avukat olacaksın, Eczacı olacaksın, Öğretmen olacaksın! O zaman kimse sana "Tesla gibi adam" demez. Anlaşılmak için Tesla değil EDİSON olacaksın ve HIRSIZ olup, çalacaksın! Sen ne büyüksün Edison! Sen en büyüksün Edison! Tesla mı? O da kim???

Bir sorun bakalım ABD yurttaşlarına Edison'u HEPSİ BİLİR! Tesla'yı sorun! Bronx kadar bir semtte iki kişi çıkmaz. O da tam olarak bilmez, bir belgeselde okumuştur. Onun özbeöz Osmanlı çocuğu olduğunu da bilmezler. Sırp falan diye yazarlar.

Zaman yolcusu, geçmişteki atalarından birine isabet etmek zorunda... O sırp da olur Osmanlı da... Onu kendisi değil, re-birth olarak doğduğu ataları belirler.

 

<> Tesla da biliniyor, Niagara Falls'da heykeli bile var.

 

(N.Falls'da heykelinin oluşunun nedeni, yeryüzünde ilk kez baraj/dom/falls'dan ELEKTRİK AKIMI ÜRETİLEBİLECEĞİNİ gösterdiği için [candaş]... O deneyi orada yapmasa, heykeli değil, esamesi bile olmazdı.)

ZigZag 313 kişi dedik 17 yıldır... Kim biliyor ZigZag'ı? Alias KM Allende, Philadelpiha deneyi... Ekim Bei, Hekim bey'i kim biliyor? James Joyce'u kim biliyor? ÜÇ QUARK'ı yani?.. Siyonizmi, Masonluğu kim biliyor?

Cem Uzan dili yanınca başladı bombardımana, halbuki www.bombahaber.com da olup bitenler HEP VARDI! Ve Türkiye şimdi S huzur ortamında" TAM BİR EŞKİYA devlettir. Ve gölge başbakanımız da BERLUSCONİ'dir.

Müstakbel CB'miz RTE, Başbakanımız GÜL ve Dışleri bakanımız da en genç bakan olan BİLDERBERGLİ'dir. Yani RTE ile birlikte kapalı kapılar ardında YEMİN eden tüysüz genç! Ama o ne tüyler dikecek Türkiye'ye! İnönü 12 adayı sattı. Kıbrıs'ı bakalım kimler satacak?

 

Evet Güneş fırtınası Türkiye'yi vurdu! Kutuptan Dominik adası kadar buz koptu ve güneyde eridi. Bu gece ay tutulacak? Tutulmaya başlamıştır bile... Şu anda Manisa bulutlu ben göremiyorum, ama göreniniz varsa dolunay'ın nasıl tutulduğunu izleyebilirsiniz.

Bunları niçin yazdım? KAÇ KİŞİNİN -içimizden- HABERİ VAR?

Dünyada denizler üç cm yükseldi. Kaç kişi biliyor aranızda? (Suçlanan siz değilsiniz, okuyanlara duyurulmak için sorular oluşturuluyor.)

Hiç değilse bir kaç link bulalım, yazdığım olaylara... Haberdar olduğumuzu görsünler! Haberdarız biz! Biz İbrahim as. gibi DİKKATLİYİZ, bunun için linkleri araştırır mısınız?

 

<> http://www.koeri.boun.edu.tr/astronomy/buay/aytut07.html

<> http://www.koeri.boun.edu.tr/astronomy/buay/GT_231103.html güneş tutulması 23 Kasım.

 

Teşekkür.

"Ramazanda, hem Ay hem Güneş tutulacağı bir gün gelecektir. O gün işte Dabbet'in zuhur ettiğinin ve İbrahim peygamberin dirildiğinin işareti verilmiş olacaktır."

Hem Hadis, hem siyer, hem intikamı alınmış tüm şairlerin bildirdiği alamet. Biri yalan ise ötekiler de mi yalan?

 

<> Ay tutulması 9 Kasım, Güneş tutulması da 23 Kasım'da.

 

Şu anda AY'ın kuzeydoğu ucu TUTULMAYA başladı. İşte bu işaret >>>> Jana aynı tutulmayı >>>>> 2054 yılında kendi "ŞU AN"ında izliyor. Tutulma sabah 05.31'de bitecek [candaş]! Sahur boyunca bunu izleyiniz. 24 Ekim'den başlayan bu süreç 21 Kasım'da Kadir gecesine kadar berdevam RAHMANİ TİTREŞİMLERİ gönderiyor bizlere...

İşte şunu anlatmak istiyorum: KAÇ KİŞİ BİLİYOR bunu?

Size hassas bir "KOORDİNAT VEREYİM". Bu tutulma MANİSA MERKEZ olmak üzere tüm dünyada gerçekleşiyor! Merkez Türkiye; merkezin merkezi de Manisa! Buyrun bunlara tesadüf deyiniz!

Sabah 05.31'de üzerimde bir rem veya bequerel bile radyasyon kalmayacak. Kurtulacağım ondan! 21 Kasım'da itikaftan çıkacağım! Normale döneceğim. Yeşilden kurtulacağım!

 

<> inşaa Allah

<> Manisa >>> Saruhan.

 

Hayır, Merkez SPİL! Bunu hemen isbat edebilirim, Saruhan Manisa'ya uzak sayılır. "Torunlar"a yazdığım "Torunlarım" mesajının sırrı buydu: Ortaasya erenleri bilir bunu:

"Ramazanda, hem Ay hem Güneş tutulacağı bir gün gelecektir. O gün işte Dabbet'in zuhur ettiğinin ve İbrahim peygamberin dirildiğinin işareti verilmiş olacaktır".

Yüzyıllar sonra Dabbet'i de, İbrahim dini Hanifliği de anlatan kim? Gören kim? Erenlerin öğretmeni... O kim?

 

<> Khidr

<> Yesevi

 

Onu haber veren Yesevi'dir. Başöğretmen de HIZIR'dır! 2054'de de Ramazan'da tutulma olacaktır. (Şu anda oluyor. Merkez Manisa yine.)

Jana'nın beklediği işaret de odur.

Zülkarneyn WANEN tekniği kullanmadan, doğrudan bir karadelik tekilliği üzerinden geçmiş zamana giderken, onun sonsuz sayıda evren arasında kaybolmasını önleyen de, RAMAZAN'da AY ve GÜNEŞ'in tutulması ANIYDI: Zülkarneyn (TSİ ile) 01.30 ila 05.30 arasında 4 saatte, KUR'AN'DA bildirilen YERİNE, Allah'ın korumasıyla ulaştı.

Sonsuzda bir ihtimalle, sonsuz evrenden herhangi birine değil; YİNE AYNI EVRENE ÇIKTI! Başka zamana! Dünyanın çapındaki bir mini karanoktayı imal etti. O çap, çevreyi SPİL diye bir yerde kesmektedir!

Karanoktanın yerini bilmek isteyen, RAKİM anlamına gelen SPİL dağını baz alsın. Spil dağı Kehf suresinde geçmektedir. "BİR KONİ, BİR ANIT DİKİLDİ" diye, o ayeti bulabilir misiniz? Ashabı Kehf için... "Mescid" diye de zikrediliyor.

 

<> 18-Kehf/21: Böylece, Allah'ın vaadinin hak olduğunu ve gerçekten kıyametin, kendisinde şüphe bulunmadığını bilmeleri için (şehir halkına ve sonraki insan kuşaklarına) onları buldurmuş olduk. (Onları görenler) Kendi aralarında durumlarını tartışıyorlardı, (bir kısmı) dedi ki: "Onların üstüne bir bina inşa edin, Rableri onları daha iyi bilir." Onların işine galip gelenleri (sözleri geçenleri) ise: "Üstlerine mutlaka bir mescid yapmalıyız" dediler.

 

Evet.... Karanoktanın ETKİSİNE karşı SPİL bir TEPKİ olarak jeolojik aniden oluşum olarak ortaya çıkmıştır. Manisa'ya (Magnesia=Mıknatısdağ) adını veren de odur! Buna da bir link lütfen!

Kutuplardan görülmemiş, rekor büyüklükte BUZLAR parçalanmasına da bir link lütfen!

 

[] http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01213/global-warming-ice_1213732c.jpg

[] http://www.gezegenimiz.com/NewsDetail.asp?idHaber=374&KategoriAdi=K%C3%BCresel%20Is%C4%B1nma Hızla eriyen buzullar NASA'yı korkutuyor 24.10.2003 Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Kuzey Kutbu'ndaki buzulların erimesinden kaygılı olduğunu bildirdi.

[] http://www.gezegenimiz.com/NewsDetail.asp?idHaber=386&KategoriAdi=K%C3%BCresel%20Is%C4%B1nma Dünyanın en büyük buzdağı ikiye ayrıldı   4.11.2003 Antarktika’da bulunan B15 adlı DÜNYANIN EN BÜYÜK BUZDAĞI, şiddetli kasırga nedeniyle ikiye ayrıldı.

[] http://www.gezegenimiz.com/NewsDetail.asp?idHaber=393&KategoriAdi=K%C3%BCresel%20Is%C4%B1nma Dev buzdağı sekiz parçaya bölündü   22.11.2003 Dünyanın en büyük buzdağı ekim ayında önce ikiye bölünmüştü, şiddetli fırtına ile sekiz parçaya bölündü..

[] http://web.archive.org/web/20030902052731/http://www.kultur.gov.tr/portal/tarih_tr.asp?belgeno=6684

<> MAGNESIA AD SIPYLUM/MANİSA. Sehrin Magnesia ad Sipylum adini almadan önceki ilk adı Tantalis'tir. Plinius bu şehrin, Lidya/Maionia'nin da başkenti olduğunu söylemektedir. Tantalis'in başkenti olduğu devlete Tantalos Krallığı da denilmiştir.

[] http://gizliilimler.tr.gg/Tantalis.htm

 

Teşekkürler, Manisa'nın DOĞAÜSTÜ MAGNETİK olduğunu linklemeniz çok güzel. Adına kadar MAGNETİK ALAN kenti... Lidya dilinde SPİL... İonca Spilos.

Ayın şu an tutulduğunu göreniniz var mı?

 

<> ay görünüyor efendim ben baktım şimdi

 

03.30'da turuncu-kırmızı bir ceket düğmesi gibi olacak.

 

<> ben baktım şimdi Ay'a tutulu değil [Amerika]

 

Merkez Manisa candaş... Ben ne zaman tutulacağını bir yazımda "Torunlarıma" diye bildirmiştim. O yazıyı bir hatırlayınız lütfen.

 

<> Hocam dün tutulmushtu.. Belçikada

 

İki gün sürüyor tutulma.

 

<> İyi de şu anda full moon!

 

Evet, DÜĞME derken Full Moon olduğunu kastetmiştim. USA'ya tutulma yansımıyor/görülmüyor. İzmir-Manisa cıvarında TAM TUTULMA görülüyor. Ve işin tuhafı bunu HİÇBİR GAZETE de yazmıyor!!!!!! Veya TV'de ben duymadım! O yazımdaki saat ve tarihleri buraya aktarabilir misiniz?

 

<> Centilmenlik anlaşması olan mail miydi?

 

Evet. O anlaşma bitti ve tekrar lanetleştik Zero-N ile...

 

<> 07 Kasım 2003 Cuma - 17:32 maili:

<> İki bağ arasında centilmenlik anlaşması bitiyor.

<> "Selam selam torunlar :)

<> Tarih: 09 Kasım Pazar/ Saat GMT 03.31

<> Cumartesini pazar'a bağlayan gece TSİ 01.32'den başlayarak 03.06'dan devamla 03.31'den Pazar sabahı 05.04'de bitiyor.

<> Kod adı: Gökteki kızıl düğme.

<> İşlevi: İki bağ sahipleri artık anlaşmayı feshedip, kıyasıya karşı karşıya geliyorlar.

<> Allah Yahudileri lanetlediği kadar, bizi de kutsasın!

<> Allah Protestant Müslümanlık davamızda bize yardım etsin!

<> Allah ilmimizi daha da artırsın. Keşif kapılarını (Paranormalleri) bize daha da malum etsin!

<> NOT: Kadir gecesi yukarıda verdiğim takvimden 11,5 gün sonra olarak tescil edildi.

<> Benim yeşillenme saatime az kaldı. Bu sanırım bugünlük son mesajım."

 

Teşekkürler... Kadir gecesi RAHMET yağacak.

 

<> Kadir gecesi ne zaman?

 

05.31 üzerine 11 buçuk gün daha sayınız. O Kadir gecesi olacak.

 

<> Kopan Buzdağının fotosu:

[] http://web.archive.org/web/20031009085534/http://uwamrc.ssec.wisc.edu/amrc/iceberg.html

 

Teşekkür, şu anda denizler 3cm yükseldi.

 

<> Ay şu an bir ucundan tutulmuş durumda/İzmir.

 

Teşekkürler. 03.30'da bir UFO'nun dibi gibi olacak. Biz buna ceket düğmesi diyoruz.

 

<> Foto, çekebilir misin candaş?

<> Denerim

[] https://en.wikipedia.org/wiki/November_2003_lunar_eclipse

 

Foto'yu 03.30'da çekin, tam tutulma olacak. İnanılmaz bir manzara olacak. Ve Jana bize gülümseyecek.

Şıhab'ın yol açtığı em. aşırı fırtına rekor düzeyde aysberg değil/buzul çatlattı. Aysberg yanında çakıl taşı kalır.

 

[] http://www.koeri.boun.edu.tr/astronomy/buay/aytut07.html

 

Antarktika'dan da kopacak veya koptu. Bunun bize yansıması denizlerin 2,7cm yükselmesi olacaktır.

Mars'ın yakın geçişinden beri, bizi BURUC suresi yönetiyor. Bu süreç bu sabah 05.50'da sona erecek. 21 Kasım'da Allah rahmet edip, bu doğal felaketlerin olumsuz etkilerini üzerimizden alacak. Kadir gecesinden itibaren İYİ DÖNEM başlıyor. Güzel bir bayram olacak!

 

<> inşaaAllah

 

Biz Tennessee'ler 21 Kasım'a kadar İTİKAFTAYIZ. Özellikle kendimizi buna adadık.

Bu arada başkanıma: Benim nick'imin mutlaka wow olması gerekiyor.

 

<> wow kayıtlanmış kaptan, alınamadı. :(((

 

Bunun 10SCE-WOW olmasını temin eder misiniz? 10SCE'yi gören zaten hangi wow olduğumuzu anlayacaktır. (Torunlar itibariyle karıştırılmayacaktır.)

Beni anımsamak isterseniz Tennessee Waltz şarkısını indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

 

<> wow bir cümlenin baş harfleri mi?

 

www gibi bir KOD. World-Over-Write. Acaba ne demek? ;)

 

<> 10SCE-WOW rakamla başladığı için olmuyor, WOW-10SCE olabilir mi?

 

Evette olabilir. Tennessee wow da olabilir. Önemli olan, dünyanın bu tarihten itibaren OVERWRİTE olacağı üzerine yazılacağı... Anlayan anlamıştır herhalde...

Ajanda/Rapor dönemi bitti çünkü. Doğrudan üstüne yazma dönemi başladı. Mes_ajanda iken, MESSENGER vardı/JANA idi. O yok şimdi... Ben de ondan (3M'den) mesaj alıp AJANDA yazamıyorum artık.

OverWrite sözlüklerde nasıl geçiyor?

 

<> üstüne yazmak, üstüne yazma

<> TENSCE-WOW olarak alıyorum

 

Hayır ya Tennessee_wow, ya da wow 10SCE yazmak durumundayız [candaş].

 

<> tamam hocam

 

Hangisi?

 

<> wow_10SCE

 

(selam_selam nikini ben seçmiştim. Ama bu WOW bana verilen bir zamanaşırı emirdir.)

 

<> Overwrite: A measure of how much of the old data remains after writing new data over old data on a hard disk; On a hard disk, data is not erased, new data is simply written over old data.

 

EVET... Tam tercüme oldu. Ve benim NEYİ SİLMEDEN NEYİN ÜZERİNE NEYİ YAZDIĞIMI az-çok fark etmişsinizdir.

Tarih değiştirilmeyecek, fakat 3M öğretisi OVERWRİTE olarak yazılacak.

İslam'ın kuralları ise doğrudan HANİFLİK olarak  O W E R W R İ T E  olacak!

Nasıl WOW uygun mu? ;) wow=Vay, mesela wow canına ;) demek değil! ;)

 

<> Siz uygun gördükten sonra biz illa ki uygun görürüz, WOW.

 

3M uygun gördü! Ben kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Aklıma gelen selam_selam olmuştu. wow beni aşıyor. Madem ki wow kullanılmış, o halde evrendeki en büyük şifre olan 10SCE (Tennessee) buna eklenmeli...

 

<> İşlem tamam, nick = wow_10SCE

<> Zaten bir şey anlaşılmadı mı WOW denilir ;)

 

Vay canına, Vay be anlamındaki wow değil bu! Wow john-in-ah (Vay canına). ESPRİDİR BU CİDDİYE ALMAYIN. :)

 

<> D-10SCE >>>>>> adı ile akustik gitar reklamı bile var!

[] http://www.ultimate-guitar.com/reviews/acoustic_guitars/washburn/d10sce

 

İlginç. Demek ki gitar markası bile var.

 

<> 10SCE geçen şu siteye de bir göz atınız:

[] http://web.archive.org/web/20031018113121/http://www.mego.at/wav04.html

 

İyi ama bu sitede Hawking'in MİLLENİUM emri var. Bu siteyi kim kurmuş? Kimin bu bilen var mı? Orada Hawking ve benim mesajlaşmam var. lol

 

[] http://web.archive.org/web/20031001233832/http://wav.post-pop.org/trox/txt.html

 

Site İngilizce değil mi? Kim bunlar acaba?

 

<> Çetinkurt var ya o, ingilizce önüne gelen gruba Zig Zag'ı seni Hawking'i sormuş yazmış. O mailini önüne gelen ingilizce siteye sormuş, bunlar da şifre zannedip çözmeye çalışıyorlar, olay bu! 

<> Murat iştin yapmıştı bir aralar galiba bunu

<> ---muirad:

<> do u know hans aiberg?

<> ---hawking:

<> IM MRS.CP

<> UR MİSS.CCP

<> VR 10SCE

<> 2-)

<> ---muirad:

<> r u a HANIF? or muslim?

<> ---hawking:

<> L= (.) Vowels (/)

<> ..//./h/../.h

 

Anlaşıldı. İştin'dir bu... Muirad diyor çünkü.

 

<> Avni Çetinkurt diye birinin maillerini bizzat gördüm başka kanallarda.

 

Avni zaten buranın da konuğu. Outsider olarak da bizde çok yazdı.

Onu bunu bilmem de en güzeli şu: .//./h/../../h Yani La ilahe illallah, sadece H'ler yazılmış, diğerleri remil biçiminde.

 

<> O mailin orijinali bizim mail grupta.

 

Evet, Millenium öyle başladı. Çünkü bu mesaj bana gelmeseydi, ADLER'i hiçbir zaman asla yazamazdım.

 

<> Sağda yer alan resimde ne var, bilen anlayan var mı?

 

Hangi linkte resim? Benimkinde görünmüyor.

 

[] http://web.archive.org/web/20020824184450/http://mego.at/images/allied_wav04.jpg

 

Evet gördüm, sayfanın sağına saklanmış. Gören de İngilizce site sanacak. Bunu bizimkiler yapmış belli!

[Candaşın] dediğin gibi Avni bir webmaster'dır, Fethullah'ın sağ koludur, İngilizcesi benden iyidir. ABD'de gizlice ve çok uzun kaldığı biliniyor. Bu arada ne işler yaptığı bir sır. Dönüşte de gelip STV, Samanyolunda, "Entropi" diye bilimsel bir program yapıyor.

Ama bu benim için güzel nostalji oldu:

---muirad: do u know hans aiberg?

IM MRS.CP

UR MİSS.CCP

VR 10SCE

I am mississipi.

You are mississipi.

VR (We are) Tennessee...

Soruyorlar: Müslüman mısınız? Yanıt, La ilahe illallah. Mesaj bu mealde...

Ay ne alemde...

Yahudilerle lanetleşmeye az kaldı. Tarihi onların ÜZERİNE yazacağım. Geçmişin geçmişi değiştirilemez. Mecburen overwrite.

 

<> İstanbul - Dolunay.

<> tam dolunay hala

 

Dolunay olması da ilginç. Hem tutulma, hem dolunay, hem ramazan; hem güneş de tutulacak... Adresler kuşku götürmez biçimde BANA işaret ediyor.

Ben Dabbet'i felaket haberine kadar, hep "SİLİSYUM CHİP'i" sandım. Yani ARZ >>>> Toprak=Silicon/Silisyum/Silis. Dabbet >>> DERİN ve mikro teknoloji... Çünkü bu mini yongalar çıkmadan önce, bilgisayarlara bilgisayar diyemeyiz. Jana döneminin bilgisayarları yine silikon esaslı olacak.

 

<> Kasım ayı gök olayları zengini: 9'unda tam Ay tutulması, 13'ünde Ay-Satürn buluşması, 18'inde göktaşı fırtınası ve 23-24'ünde tam Güneş tutulması

 

Evet, bunlara tesadüf diyemeyiz.

 

<> Chip dedin de hans: DG 20 chip'ini bir işe yaratamaz mısın, Tarzan'la? 1N gitti, bizde chip var.

 

Evet. Chip sadece [M]'de kaldı. Benimkiler gitti.

 

<> Bende de var, M'te de. Ayrıca burada bir başka dostumuzda da.

 

[P]'inki de Toshiba (Zigzag değil). [M] de kaldı sadece... Bizimkiler Tallahasee'ye gitti.

 

<> DG-20 bende de var.

<> Bende de.

<> Bak var diyorlar!

 

Toshiba mı chip? Casio ZigZag mı? Bu önemli.

 

<> bilmiyoruz açmadık, sadece elde çalışan gitarlar var. İstersen açarız.

 

Toshiba chiplerin amacı, bir saniyede, 1 milyon kez kontrol yapan ve denge kuran GİNGER'ın bulunması içindi.

 

<> Ben (çalışmayan) birini açtım, Sanyo yazıyordu.

 <> Casio DG-20 bende var.

 

Sanyo = Toshiba, aynı teknik. Casio olması gerekiyor chip'in. Yani Toshiba tekniğiymiş seninki... Bizim chip de doğrudan zigzag yazıyor.

 

<> Bende 4 tane daha DG 20 var (çalışan)

 

Ciddi misin? Bunları topladın mı? Dünyada 40 tane var, başka arasan da yok!

 

<> 4 tane de Hanif dostlarda var

 

Bilmiyordum. Ben [M] ve [P]'de var sanıyordum. Onlar da Toshiba (Sanyo).

 

<> 2'si şu anda kanalda! 1N gidinceye kadar ses çıkarmadım.

 

Ginger da unutturduğumuz bir teknoloji. İstanbul Airport'ta kullanıyorlarmış.

 

<> Yani elimizde toplam 8 tane DG 20 var, hepsi çalışıyor.

 

Benim İKİ tane (ikisi de Casio chip) Tallahasee'den uçtu gitti. Ben gitarsızım. :((((((

 

<> İstersen hepsini tek tek açarım veya sana ve Tarzan'a göndeririz.

 

Hatırlayın, benim için gitar çalın demiştim. Tuhaf bir gitar ile Tennessee Waltz'ı çalın...

 

<> En iyisi sen kendi gitarını kendin çal; biz gönderelim, sen çal.

 

Tarzan'ın laboratuarı, Diesel İsuzu bir vasıta... Benim zorunlu evim. (350 Becquerel Radyasyon var, insan önüne çıkamıyorum. Kediler bile hissediyor ve kaçıyor.)

 

<> Oradaki hanif dostlarımız hemen göndersinler size gitarları. Radyasyondan gitar zarar görür mü?

 

Radyasyon TUTULAN AY ile gider. 21 Kasım'da ise tamamen karantina'dan çıkacağım. (Zorunlu itikaf)

Geçen beş ay önce dedem demişti: "Ramazandan önce itikafa girecek; bayramla çıkacaksın". Gülmüştüm, ama şimdi bunu acı acı anladım.

Bazı insanlar elektriğe bazıları da radyasyona aşırı dayanıklılar. Hatta bunları gıda gibi kullanırlar. Ben bu ikincisiyim.

Benim gibi biri daha var: Tarzan, UFO mühendisi -evet yanlış yazmadım-. Mecburen radyasyon çocuğu! Tarzan Tesla'nın torunlarından biridir. Hem de öz olarak... üvey değil... O genleri taşıyor. Bıyığı bile dedesininki gibi... Osmanlı Memur bıyığı...

Aslında GİNGER'ı bulan oydu. Ama Edison-Tesla misali "Sahip çıkmadı".

Ginger, doğrudan "UFO tekniği olarak imal edildi". Ama UNUTTURULDU. Siz bile unuttunuz öyle değil mi?

 

<> evet hatırlamıyorum

<> Gazetede okumuştum, Atatürk Havalimanında kullanılmak için 10 adet alındı diye, 20km hız yapıyormuş vs.

 

Ginger neydi? Ginger saniyede 1 milyon kontrol yapabiliyor. Bu da mesela ileride Zulkarneyn'in halka bir tekilliği KONTROL etmesine neden oluyor. En ufak bir değişmeyi ZENCEFİL algılıyor ve onun TREK'ini risksiz saliselerde düzeltebiliyor.

Hawking'in üzerinde bulunduğu robot tekerlekli sandalye de bir Ginger chip'inin prototipi. Ne yapmak istediğini anında anlıyor sandalye, öne gitmesi için bakışı yeterli. Birden karar değiştirince kendi vücut refleksleriyle onu yerine getirmesi saniyenin milyonda-biri zamanda gerçekleşiyor.

Mesela uçuruma bir mikron kala durabiliyor. İnsanı düşürmüyor. İntiharı ve kazayı önlüyor, hiç devrilmiyor ve sadece iki tekerlek üzerinde bunları yapıyor. Chip ise Casio ZZ.

 

<> 76-İnsan/15: Çevrelerinde, gümüşten ve billurdan kaplar dolaştırılır. Kupalardır onlar.

<> 76-İnsan/16: Gümüşten kupalar ki, tam diledikleri ölçüde belirlemişlerdir onları.

<> 76-İnsan/17: Orada kendilerine-karışımı zencefil olan bir kadehten içirilir.

<> 76-İnsan/18: Bir pınar ki, orada, selsebil diye anılır.

<> 76-İnsan/19: Dolaşır çevrelerinde, sürekli görevlendirilmiş gençler. Görseydin onları dizilmiş inciler sanırdın.

<> 76-İnsan/20: Oraya baktığında, nereye göz atsan büyük bir nimet, büyük bir mülk ve yönetim görürsün.

 

Evet, Ginger bu işte [candaş]. Ala suresinin ilk ayetinin de sırrıdır.

 

<> Bush düşmüş ondan :))

 

Bush kendini atmıştır. Hani bir karadeniz fıkrası var: Allah Temel'e yürü ya kulum demiş, temel arabasından inip yürümeye başlamış. Bush ve büyük at binicimiz RTE de böyle Temel'lerden.!! Düşmezse olmaz!

 

<> :)

<> Androidlere yol açmaya hazır bir teknoloji gibi geldi.

 

Bu teknoloji de Casio ZZ gibi "Gelecekten" getirilmiştir. Android düşüncesi ilk dört kuşağa kadar olan bilgisayarlar için. Beşinci kuşaktan itibaren "Organik asitler" ve "BEYİN" bazında çalışacak. Yani çekirdek asitlerinin bellek depolaması sırrına ulaşılacak.

O zaman psitronik androidler oluşacak. Bir doku organ biçiminde ve insana çok benzeyecek. Hiç bir metalik tarafı olmayacak. Silikon-serum bazlı olacak.

Sonra bunlar da terk edilecek. (Teknoloji çöplüğü, bilgisayarlarımız gibi) Bu kez metamorf bilgisayarlar devri başlayacak. Bunlar bir canlıya/yasalar gereği sadece HYBRİD'lere egemen olacaklar.

Öte yandan Gen tekniği, elma ile Armut'un bileşimini (ELMUT diyoruz), Barbarella'da olduğu gibi Maymun-Domuz-Kurbağa vb. kombinezonlarını, hatta efsanelerdeki denizkızlarını yapabilecek güçte.

İşte bunlara biz (sizin android dediğiniz anlamda) HYBERNETİCS diyoruz. Hybrid veya...

 

<> Siberneticks gibi.

 

KYBERN >>>> Dümen demek. Sibernetik bundan geliyor. (Kybele >>> SİBEL ismi gibi)

Tutulma ile ilgili notlar var mı? Lanetleşmeye 7 dakika kaldı.

 

<> Bakır kızılına dönüyor rengi.

 

Öyle olmalı... İzmir Manisa candaşlar bunu görür. Saruhan'a kadar görüleceği doğru. Umarım bu olayı TV'ler veya ilgili bilim kuruluşları aptalca kaçırmazlar. Bir şekilde kaydeder ve yayınlarlar. Biz de link veririz.

Bu link gelecek için çok önemli. Çooook hassas bir AYAR çekecekler. Ben bunun saatlerini yazmıştım Torunlar'a. Sahurda (05.30) iş bitecek. (GMT=03.31)

Amerika bunu saat farkıyla daha sonra yaşayacak. Yani [candaş], daha lanetleşme saatine ulaşmadın. Türkiye Amerika kıtası 16 saat uçuş gerektiriyor.

 

<> 16 saat or 7 saat?

 

Ben Türkiye'ye Kanada'dan 16 saatte döndüm.

 

<> Ay gözlem raporu: Ankara 03.30 10 Kasım 2003, dolunay renk değişimi yok.

 

05.30 sahura kadar devam ediniz. Umarım bunu resmeder ve yayınlarlar ilgili kurumlar...

 

<> 2003 Nov 09: Total Lunar Eclipse Bu link NASA dan idi:

[] http://web.archive.org/web/20031215235121/http://sunearth.gsfc.nasa.gov/eclipse/LEplot/LEplot2001/LE2003Nov09T.gif

<> Güneş tutulması. 2003 Nov 23: Total Solar Eclipse:

[] http://web.archive.org/web/20031003071108/http://sunearth.gsfc.nasa.gov/eclipse/SEplot/SEplot2001/SE2003Nov23T.gif

 

Evet, 2003 Nov. 9'da Ay tutulması.

 

<> Ay evreleri resimli gösterimi

[] http://www.koeri.boun.edu.tr/astronomy/buay/aytut07.html

 

OVERWRİTE için hassas ayar çekeceğiz. Tarihe hiç dokunmadan TARİH'in sonrasını yazacağız. Dünya Bağdadi'nin çocukluğundan bu yana GİZLİ TELEPAT SAVAŞLARIYLA yönetildi. Kimse anlamadı bunu. Onların savaşı (Messing, Velikovsky vb.) 05.30'da bitiyor.

O ana kadar dokunamıyorsunuz, onlar önce geldiğinden TARİH onların yazdığı gibi oluyor.

Ama ondan sonraki gelecek için OVERWRİTE izni bu gece (Başlangıcı 4 Kasım) çıkıyor. Centilmenlik yok, protokol yok! Yahudi Lanetli olacak!

Bu satranç da böyle oynanıyor, ne yapalım! Ve ben iyi bir Overwriter'ım. Belki de bu çağın en iyisi... (Tevazumu hatırlatın bana, yoksa şımaracağım.)

 

<> İlk büyük değişimler ne olur Türkiye'de?

 

Bu OVERWRİTER'ı yeteneğiyle ilgili olarak bu andan itibaren GELİŞECEK ve ORTAYA KONACAKTIR [candaş].

Göksel olaylara hep hurafe derler. Ama BURUC suresi bir hurafe değildir. Kur'an'daki AY MENZİLLERİ bir hurafe değildir. Ay'ın şimdi içinde bulunduğu KUR'AN MENZİLİNİN ADI İKLİL KALB (Akrebin kalbi) menzilidir. Bunun tam tersinde ise 29 Nisan Butan ve Süreyya menzili var.

Ay menzillerini hiç duydunuz mu? Onlardan BUGÜNE rastlayanı bulabilir misiniz?

 

<> Evet. Daha doğrusu senin yazdıklarını okuduk.

 

Ama bunu ilk yazanlar İbni Haldun ve Muhyiddini Arabi. Ay menzili ve felekleri diye ayrıca verdiğim isimlerde MENZİL adları var. 10 Kasım'ın adı AKREBİN YÜREĞİ (İklil Kalb).

 

<> Futuhat al Makkiye

 

Evet, Mekkiye'de de var bu çizimler. Belki web'den süreyya, iklil, ay menzilleri diye search edebilirsiniz. Bu geceki menzil çok önemli. Türkçe sayfalarda aratırsanız belki kolay çıkar.

 

<> http://www.inter-nettes.de/astro/mofi03/Mofi03_.html (Bu akşamki ay tutulması kare kare fotoları.)

 

Teşekkür, böylece belgeledik.

Ay, Mars kadar kızıllanacak. Onun bitmesi için daha 05.30'a kadar fotoğraf çekilmesi gerekiyor.

Kulağıma davul sesleri geliyor. Haydi geronimoo diyorlar bana...

Bir de iyi haber: Radyasyon yok, yeşile yapışmak yok, chatlerin aksaması yok! Hiçbir aksilik yok. Sadece WOW dönemi başladı ve en iyi yazman da benim.

 

<> Hamd olsun Allah'a

<> How about DG 20's? Gönderelim mi/tutalım mı?

 

Candaş, benim elimde HİÇ DG 20 yok! Bir tane asli, bir tane yedek olsa, isterim bunu.

O saatleri de anımsıyor musun? 30KM'lik blue tooth, senin gönderdiğin casio saatten imal edildi. Yani o iki saat yüzünden 2004'deki bilgisayarında artık kablodan hatta telefondan kurtulacaksın. (Telefon bağlantısı 30km'den sonra gerekiyor.) Onu herkes uzaktan kumanda (remote control) sandı. AMA o öyle değildi. Sırrını biz biliyoruz.

2004 Vesteller tablet+notebook olacak. Sizler artık şu hantal şeylerden kurtulacaksınız. 30km içinde size müthiş bir tablet geliyor. Vestel bunu UCUZLATILMIŞ teknoloji olarak yapacak. Tabii Bill Gates de atağa kalktı. Ama bu teknolojinin merkezi sadece Manisa olacak. Dünya merkezi...

Üstelik dünyanın en iyi yazılımcısı yani TARZAN bizde... Tarzan AL-TES tekniğinin kurucusu. (Tesla'nın bitmez buluşlarından başka buluşlar.) Casio'da yıllarca çalıştı. O bizim elimiz ayağımız idi -ZigZag olarak-. Ve [candaş], o saati de yapan Tarzan'dır.

Ben şimdi onu uyandırmaya gidiyorum. Sıkı müslümandır, oruçsuz yaşayamaz. Hoşkalın. Paranormaller dünyasından bir chat daha burada bitti. Diğer günler şunlar: Salı Perşembe gece; Pazar sadece gündüz.

 

<> sağolun hocam

<> i.geceler kaptan

 

Tarzan İsuzu'sunda uyuyor. Uyandırayım.

Nohudu bol yayla çorbası içeceğiz. Üzerine de yine nohutlu Ebegümeci (Spil'den toplanır yenilir) ve bir de bol sulu Ayva kompostosu (Hoşafı). Bir semaver çay. Son sigaralar derken uyuruz herhalde...

 

<> Afiyet olsun

 

İsuzu karavan partisine hoşgeldiniz.

Geronimoo gider. bye.

 

<> slm slm hg

<> iyi geceler