Chat n° 209 - Tarih: 26 aralık 2003

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [ ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg'e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.

 

[] Kaptan wow_10sce nickiyle bağlandı

<> slm slm dabbetim

<> slm slm kaptanım hoşgeldiniz

 

ss candaşlar hoşbuluştuk.

Hep biz ZigZag chat'ini aşardık. Bu kez tersi oldu. Onlar beni biraz fazla tuttular. Önemli konuşmalar vardı. Aslında 21.00'de açacaktım.

Adi masonlar ve siyonistler, beni ve dolayısıyla sizi de MASON ilan eden bir tatbikat içindeler. Sözlü ve yazılı bir trafik uyguluyorlar. Ne iğrenç bir iftira! Kanım donuyor adeta!

 

<> Nerde geçiyor o iftira?

 

Yığınla sitelerde ve fısıltı gazetelerinde... "Hanif locasını" kurmuşum, Big Brother da benmişim. ALLAH KORUSUN! Adı bile iğrenç! Locamız PORTEKİZ çıkışlıymış. :(((((

 

<> İyi de masonların Kur'an'da geçen ismi aldığı nerde görülmüş? Onlar Kabbala veya Talmud'dan isim alır, Kur'an'dan değil!

 

HANİF adı Tevrat'ta var zaten [candaş], Khanif biçiminde. Abraham was Khanif diyor zaten. Arami İncilinde Yahowa değil, doğrudan ALLAH der. (ALAH) Daha sonra hristiyan araplar ALAH'ı ALLAH biçiminde kullandılar. Yani Maruniler ve süryaniler de Allah'ı anarken "ALLAH" diyorlar. Mesela: "Allah'ın oğlu Mesih" diyorlar!!!!!

 

<> ALLAH ismini Kur'an'dan mı örnek almışlar?

 

Evet, Kur'an'dan örnek almışlar. Çünkü bunlar arap ve arapçaya ALLAH daha çok uyuyor! Yani Alah demek daha İbranice. Ama Allah deyince doğrudan arapça oluyor.

Bunlar ARAP zaten! (Gagauzlar gibi Hristiyan) İsimleri de mesela İsa (Christ falan değil), Meryem, Davut, Süleyman, Sami vb. Yani İncil'deki biçimlerinde değil. Özellikle Midyat ve yöresinde pazar ayinlerinde onlarla konuşabilirsiniz. (Asurlular deniyor, süryani de deniyor.)

 

<> Zaten gerçek İncil İbranice ve hiçbir zaman yazıya geçmedi.

 

Evet asla yazıya geçmedi. Havariler tarafından toplanmış HADİSLERDEN ibarettir.

 

<> Yani yazılı orijinal incil yok ellerinde.

 

Elbette incil yok ellerinde. Sadece dörde indirgenmiş, 400 kadarı da yakılmış ve yasaklanmış HADİS İNCİLLER var.

 

<> İftiralar konusunda "KATI SAVUNMA" çekerek caydırıcı olabiliriz! Yani bize iftira atanların pisliklerini, iplerini pazara çıkararak susturuz.

 

Adamların çalışma biçimi için bir link vermiştim [candaş]. Sansasyonel tüm konuları (UFO mufo) kendilerine YAMIYORLAR. Blue Brethen (Bross) gibi. Bir iki link asmıştım, tıkladınız mı?

 

<> Çalışmadı, ben denedim.

 

Çalışmadı mı?

 

<> sayfa açılmıyor.

<> ben de denedim çalışmadı

[] http://www.bibliotecapleyades.net/bb

[] http://web.archive.org/web/20030810052917/http://www.noveltynet.org/index.php?dir=/Paranormal.area

[] http://web.archive.org/web/20031209171431/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/index.html

 

[] http://web.archive.org/web/20031209174254/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/libers/bluebook.htm

 

Ben üç dakikaya kadar geleceğim. (Hintli dostların tercümanlığını yapıp geleceğim.)

 

[] http://web.archive.org/web/20031004080909/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/brethren/allende.htm

[] http://web.archive.org/web/20031212122210/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/brethren/eso.htm

<> [ http://mihdesign.free.fr/10526.htm ] mesajı öncelikle okunsun.

<> Tarihteki ünlü, başarılı insanları da kendilerindenmiş gibi göstermek, eski mason numarasıdır! Biz de karşı savunma çekeceğiz bunlara. Yapabileceğimiz şey bu! Allah emri gereği "sert ve caydırıcı" olmalıyız, bu iftiralara.

 

Geldim hem de çayımı hüpleterek. :)))

 

<> afiyet olsun

 

Nurcular da "Mevlana Halidi Bağdadi"ye sahip çıkmadılar mı? Axel Heiberg, Saidi Nursi'den daha yaşlıdır. Önce o lanse etmiştir. Bağdadi ile YAŞITTIR neredeyse... Kürt Said onun torunu gibi... Nereden öğrenmişse, tutup kitabına yazmış: "Mehdi Mevlana Halidi Bağdadi'nin ÖĞRENCİLERİNDEN çıkacaktır" diye... Kutlular ve Fethullah da zaten bu öğrencilerin öğrencileri....

Çok istememize rağmen, Bağdadi'yi ZİGZAG ve ZİPZAP kapsamından ellerimle çıkarmak zorunda kaldım.

Önce Bağdadi'yi bir güzel  K Ü R T  yaptılar. Sonra da NURCU'luğu kurdurdular neredeyse... Hizbullah ismi gibi. Ben de KMA olarak yetkimi kullandım. Ve Bağdadi'yi öğretimizden çıkarttım.

Zaten onu da EVLİYA yapmışlar. Adam kendisi "Evliya falan değilim, böyle şey yok" diye yazmış. Sen nasıl yazarsın bunu? Adama "Yok yok sen evliyasın, çünkü Saidi Nursi seni tanıdı." demedikleri kalmış.

Kürt Said de MEHDİ oluyor.

Çünkü Bağdadi'nin öğrencilerinin öğrencisidir kendileri. :))))))

Bağdadi'den VAZGEÇİYORUZ (Ekim Bei kurumunu o kurduğu halde vazgeçiyoruz.)

 

<> Hızır Tezkireleri ne olacak?

 

Bitmişti zaten. (500GB ve çuvallar içinden başka bir sayfa çıkmadı. Çıksaydı zaten son Ekim Bey benim. Önce ben bilirdim.)

Bağdadi KÜRT değildir. Bağdadi NAKŞİBENDİ de değildir! Bağdadi NURCULUĞU kurmuş da değildir -fahri olarak-.

Bunlar İFTİRADIR! KMA'ların ve ZigZag'çıların mason birader oldukları kadar iftira.

Bağdadi, Arap-Türkmen karışımıdır. Geylani'den yararlanarak işe başlamıştır. Sonra tarikatçılığı bırakarak, Yeseviliğe yönelmiştir.

 

<> Kaptanım, verilen bilgilerde Bağdadi'nin 1770-1827 arasında yaşadığı söyleniyor. Axel Heiberg ile aynı dönemde karşılaşmış olmaları bir tür zaman yürüyümü sayesinde mi? Yoksa Heiberg onunla çağdaş mı idi?

 

Osmanlı Demiryolları ne zaman kuruldu?

 

<> 1800'lerin sonları kaptanım; tam tarih aklımda değil şu an

 

Halep ihalesi 1814'de Almanlara verilmiş. Cantor'un doğum-ölüm tarihini bulabilir misiniz? (Georg Cantor) Bir de Wolfgang Goethe'ninki...

 

<> Georg Ferdinant Ludwig Philipp Cantor. 1845-1918

<> Born: 3 March 1845 in St Petersburg, Russia, Died: 6 Jan 1918 in Halle, Germany

<> Johann Wolfgang Von Goethe. (1749-1832)

<> (Doğum: 28 ağustos 1749 ve ölüm: 22 Mart 1832)

 

Şimdi bunlar zaman yürüyümü mü değil mi göreceğiz. Ama biraz uzayacak. Vira bismillah!

Önce GERÇEKLERİN GERÇEĞİ üzerindeki HAK(ikat) nedir onu  t e s t  edelim. (Yoksa HADİS ÇELİŞKİLERİ İÇİNDE YİTER GİDERİZ.)

Konuya şöyle başlayalım. Elimizdeki senaryo şöyle:

Jönümüz Murat, Feride'ye der ki "Ben hiç evlenmedim ve senden önce kimseyi sevmedim!" Ama senaryonun sonunda yalan söylediğini anlıyoruz. Aslında Murat evlenmiştir.

İşte size GERÇEĞİ yakaladım!

Fakat ne kadar gerçek ortaya çıksa da bu bir filmdir. Filmin jönü Müzisyen/piyanist Murat aslında Cüneyt Arkın'dır!

Demek ki film dışında/üstünde bir gerçek daha var. O da Cüneyt Arkın gerçeği! Birçok filmde başrol oynayıp pek çok karakter GERÇEĞİ oynamıştır. Ama ASIL gerçek, o dr. Cüneyt Arkın'dır ve hayatında piyano çalamayacak kadar yeteneksizdir.

ASIL GERÇEK ? Bakalım bu gerçek mi?

Hayır! Çünkü Cüneyt Arkın diye biri yoktur, nick-name'dir sadece! Onun gerçek adı Fahrettin Cüreklibatur'dur! Aktör olunca Cüneyt Arkın adını almıştır. İşte gerçek budur!

Bakın bir film senaryosundaki gerçeklerden taa nerelere geldik.

Yapay gerçeklerden asıl gerçeğe doğru meşakkatli ve bilimsel bir yol vardır.

Bağdadi gibi, Kürt, Nakşi, Mehdi'nin öğretmeni gibi senaryo GERÇEKLERİ üstünde gerçeği başkadır.

Bunu anlamak için yine test yapalım:

Buhtınasr kimdir? Ya da bilinen ismi nedir, hangi yıllarda yaşadı? (Nabo kodonosor=Nabukadnezar gibi düşünün.) (Nimrod=Nemrut gibi asıl adını bulabilir misiniz?)

 

<> Hükümdardı

<> 600'lü yıllar Babil. Babil Kralı.

 

Milattan sonra mı?

 

<> evet

<> buht an nasr?

<> Bu konu Kur'an öğrenimimiz ile ilgili bile değil zaten, sadece kitaplara konu olduğu için yanlış tarihlendirmelerimiz var ise düzeltmek için sordum. Asıl konuyu bölmüş isek özür dilerim.

 

Hayır, SEN HAKLISIN, çünkü Cantor, Bağdadi'nin ölümünden sonra doğmuş gibi! Buhtınasr aynı zamanda de var! WEB HADİSLERLE dolu! Bunun için çelişkileri ortadan kaldıracak olan

 

[] http://web.archive.org/web/20031114164330/http://www.tagnet.org/anotherviewpoint/Daniel/Turkish/T01.htm

<> Nebukadnetsar'ın Kudüs seferi mö 605

<> Matrix filminde ki yahudileri kurtaran geminin adı olarak geçiyor

<> Nebuchadnezzar II `the Great' (King) of BABYLON (? - 562? BC); aka Buht an-Nasr; defeated Egyptians; captured Jerusalem 597 BC

<> Nebuchadnezzar IV (King-claimant) of BABYLON (550? BC - 519+ BC); aka Nebuchadrezzar IV

[] http://web.archive.org/web/20031207134454/http://freepages.genealogy.rootsweb.com/~jamesdow/pedix/peix13.htm

 

Oysa Daniel peygamber İSA'dan sonra, (Milattan sonra), İsa'nın ölümünden (Göğe alınması anlamında) 57 yıl sonra.

Resulullah ise 570/571'li. İKİ AYRI HADİS! Hangisi gerçek? Koca WEB size/bana İSTATİSTİK olarak "MÖ'de yaşayan Daniel'i" GERÇEK gibi şartlandırıyor.

Daniel Yahudidir. Ama hükümdar olan değil!

Ashabı Kehf'in yığınla mağarası var! Hangisi gerçek?

Yunus Emre'nin on mezarı var! Hangisi gerçek?

Yesevi ile ilgili bilgiler bile GERÇEK değil, tarihler tutarsız. Bektaş'ın, Taptuk'un, Tebrizi'nin vb.

 

<> evet kaptanım yesevi ile ilgili birbiri ile ilntisiz onlarca doğum ölüm tarihi var

<> Bektaşi Elbistan'da yaşamış, yeni öğrendik.

 

Evet, İbrahim'in namaz kıldığı yerde yaşadığı doğrudur. WEB'i arayın, Yesevi ve öğrencileri arasanda mantığı olmayan tarihler var!

Nasıl olur da İKİ DANİEL birbirine karıştırılır? REMİL'in çıkışı MS'dir.

 

<> Daha önceki chatlerin birinde cinlerin Ay'da yaptığı tepeden bahsetmiştin: Ben de internetten bir resim bulup mail gruba asıp cinlerin "Ay'da yaptığı tepe" yazdım. Gruptan biri de "Mars'taki tepe" diye değiştiriyor.

[] http://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2016/12/ay-yuz.jpg

 

Evet, BİR MAHFAZA içinde AY'ın sönmüş olduğunu göstermek için ALLAH'ın izniyle cinler, peygamberleri olan Sakhişan tarafından götürüldüler.

Cinlerin AY'a gidişiyle ilgili bilgi şöyle:

Cinler bundan bir-iki milyar yıl önce (Bizim takvimimize göre konuşuyorum) DÜNYANIN HIZLA SOĞUDUĞUNA inanmıyorlardı. Yani bir plastik kıvamındaki, mağmamsı dünyamız yer yer soğumakta ve ATEŞ'in yerini giderek TOPRAK adacıkları almaktaydı.

(Kaynağı açıklamamdan önce bu öyküyü dinleyelim.)

Ateştop bir dünya cinler için yeryüzü CENNETİ idi. Ancak her yeni kuşak, bunun SOĞUDUĞUNU anlamıyorlardı. Yüzbin kadar Cin peygamberinden biri olan Sakhişan veya SaHiyşun veya Sağıyşın AY'ı dünyaya örnek tuttu.

"Onun ışığı yoktur. O soğumuş ve tamamen toprak olmuştur" dedi.

"Dünya da öyle olacaktır. Ay sizin için bir ibrettir" dedi.

"Ay, dünyanın yarınki halinin aynasıdır" dedi.

Cinler: "Bize outspace yasaklandığına göre, NEREDEN bileceğiz, Ay'ın toprak olarak tamamen soğuduğunu?"

Bunun üzerine Sakhişan Allah'a dua etti. Onlar o dönemdeki yeryüzü halifeleri olduğu için, Allah elçisinin duasını kabul etti.

Mucizelerden biri olarak, Kerrubi denen ARAÇ biçimindeki melek takımını gönderdi ve cinler o araca bindiler.

(Meleğin biçimi bir UZAY ARACI biçiminde, çünkü görevi >>>>> Uzaydan etkilenen varlıkları TAŞIMAK. Bakınız Hezekiel veya Zülkifl peygamber ile ilgili linklere.)

 

[] https://www.google.com/search?q=ezekiel+vision&tbm=isch

 

Kerrubiler, cinlerden bilgeleri AY'a götürdüler.

 

<> 11-Hud/41: Dedi: Ona binin; akması ve durması ALLAH'ın adıyladır. Şüphesiz Rabbim, Ğafur'dur, Rahim'dir.

 

Onlar AY'ın yüzeyine indiler ve oranın tamamen SOĞUMUŞ olduğunu  N O T E R  olarak tastik ettiler. Dönüşte bunu kavimlerine açıkladılar.

"Hatta oraya bir büst koyduk/veya bir BÜST bulduk" dediler. "O bir CİN biçimindedir" dediler. "SuretecCİN, Cin suratıdır" dediler.

Daha sonra aynı araçla Hezekiel peygamber de yolculuk yaptı. (Link için Hezekiel'e bakınız.) (Daha önce de Kerrubi ve Hezekiel linki vermiştiniz.)

 

<> http://www.ahsapev.com.tr/peygambehezekiel.htm

<> Hezekiel Bap 10 /9—10: "Ve baktım, ve işte, kerubilerin yanında dört tekerlek vardı, her kerubinin yanında bir tekerlek, ve tekerleklerin görünüşü gök zümrüt taşı gibi idi. Ve onların görünüşüne gelince, dördünün de benzeyişi birdi, sanki tekerlek içinde tekerlek varmış gibi. Yürüdükleri zaman dört yanlarına gidiyorlardı, yürürken dönmüyorlardı, ancak baş nereye yönelirse onun ardınca gidiyorlardı, yürürken dönmüyorlardı. Ve bütün bedenleri ve sırtları, ve elleri, ve kanatları, ve tekerlekler, dördünün de tekerlekleri, çepçevre gözlerle dolu idi. Tekerlekler ise, ben işitirken onlara dönen tekerlekler, diye çağrılırdı. Ve her birinin dört yüzü vardı, birinci yüz kerubi idi, ve ikinci yüz insani idi, ve üçüncü yüz aslan yüzü idi ve dördüncü yüz kartal yüzü".

<> benim sorum oydu hans, bahsettiğin büst resimdeki tepe mi yoksa o resim marsta mı?

<> Daniel ve Remil konusunu bitirsek? Dağılıyor gibi

<> Evet ayrıntıları sonra konuşuruz

 

Konular birbiriyle ilgili. SABREDİN hepsi birbirine bağlanacak.

 

<> ok

 

Önce düzeltelim WEB HADİSLERİNİ.

 

"Buzinin oğlu kahin Hezekiel'e RABBİN sözü açıkça geldi. Ve orada Rabbin eli onun üzerinde idi."

Hezekiel >>>>>>>> ZÜLKİFL diye bildirilen PEYGAMBERDİR. (Kur'an'dan bulunuz lütfen)

 

<> 21-Enbiya/85: İsmail, İdris, Zülkifl, hepsi sabredenlerdendi.

<> 38-Sad/48: İsmail'i, Elyese'i, Zülkifl'i de an! Hepsi seçkinlerdendi.

 

Zülkifl peygambere KİTAP/vahy gönderdiğini söylüyor mu Allah? Ayette böyle bir şey var mı? Yazdığınız iki ayette var mı KİTAP indirdiği?

 

<> Hayır.

<>Sabredenlerden ve Hayırlılardan deniyor.

 

Oysa WEB Hadis'i ne diyor?

"Buzinin oğlu kahin Hezekiel'e RABBİN sözü açıkça geldi. Ve orada Rabbin eli onun üzerinde idi".

"Peygamber Hezekiel."

"Hezekiel, bir İbrani peygamberidir."

"Tevrat'ın Hezekiel bölümünü yazmıştır."

 

Davut'un ZEBUR'u ve Musa'nın TEVRATINDAN başka kitap var mı Kur'an'da????? Hezekiel diye bir kitap nasıl olabilir? Zülkifl peygambere KİTAP inseydi, bunu önce Kur'an yazardı!

Hezekiel=Zülkifl bir Kahin (Cohen) değildir. (Düzeltmelere devam)

"Buzinin oğlu kahin Hezekiel'e RABBİN sözü açıkça geldi. Ve orada Rabbin eli onun üzerinde idi"

 

Gelelim Mukarrebun >>>>>>> Kerrubilere... Bunlara Hamaletül ARŞ >>>>> Arş taşıyıcı melekler/Arş'ın dört direği de deniyordu. Yüzleri dört adetti. Her bir yüzleri dört bir yana ve içtekiler birbirine bakarlardı. Bu yüzler Yağus (Aslan) Nesr (Kartal) Yeuke (Boğa) ve insan (Kova). (Nuh suresindeki bu isimlerle ilgili ayet lütfen.) Ayrıca CİFİR bölümündeki ARŞ çizimlerimi de linkleyiniz. ltf.

 

[] http://hanifislam.com/mail/aiberg02/aiberg02h.htm

[] http://hanifislam.com/images/resim17.jpg

<> 71-Nuh/23: Dediler: İlahlarınızı bırakmayın. Vedd'i bırakmayın ve Süva'yı ve Yeğus'u ve Yeuk ile Nesr'i.

 

İşte size KERRUBİLER ile ilgili AÇIK AYET!

(Buda=Erkek, Şiva=Kadın olan insan yüzleri >>> KOVA BURCU amblemi; diğerleri de Aslan, Boğa ve Akrep burcu amblemleridir.)

Bakınız, İBRANİ peygamberi olması imkansız. Çünkü ortada ne İbrahim ve soyları var, ne de sonrası olan yahudiler.

Zülkifl=Hezekiel, NUH TUFANINDAN ÖNCE bir yolculuk yapmıştır. Yani TUFAN öncesi peygamberdir. Bunu anladık mı?

 

<> evet

 

Oysa ne diyor Tevrat:

"Bap1. Ve otuzuncu yılda, dördüncü ayda, ayın beşinci gününde ben Kebar ırmağı yanında sürgünler arasında iken, vaki oldu ki, gökler açıldı ve Allahın rüyetlerini gördüm. Ayın beşinci günü ve -kral Yehoyaki'nin sürgünlüğünün beşinci yılı idi-. Kildaniler diyarında, Kebar ırmağı yanında, Buzinin oğlu kahin Hezekiel'e RABBİN sözü açıkça geldi. Ve orada Rabbin eli onun üzerinde idi."

Yani TUFANDAN sonraki dönemi anlatıyor. Eğer Nuh suresinde bu "Putlaştırılmış yüzler" olan KERRUBİ tanımı verilmeseydi, bugün ben de onun İbrani peygamberi olacağına inanırdım.

(Reklam: Adım Dabbet, soyadım Külyutmaz)

 

<> :)

 

Kerrubiler DÖRT yüzlüdür. (Boğa, Aslan, Kartal/Akrep, İnsan)

Ama beşincisi var! NEDEN? Fikriniz var mı? Yani KOVA burcu -ki amblemi insandır- bir yerine İKİ İNSAN olarak verilmiş. VEDD (Vedda) ile Suva(ğa). Yani Şiva!

Şiva ve Vişnu ile ilgili link lütfen. (Ben de bir whoop suplly edeyim.)

 

<> http://www.shivavishnutemple.org

 

Şiva kadındır. Kova burcunu ve ŞİRA yıldızını simgeler. O kaynaklara bakalım.

 

<> www.webonautics.com/mythology/vishnu.html

<> www.hermetics.org/Cakralar.html

[] http://bharat.pagesperso-orange.fr/hindouisme/shiva.htm

[] https://www.google.com/search?q=shiva&tbm=isch

[] https://www.google.com/search?q=vishnu&tbm=isch

 

Mahabharatalarda WANEN kapsül bölümünü arayabilirsiniz. Bu inanılmaz resmin adı VİMANA (VANEN) + KERRUBİ karışımıdır. (Vimana için bir link lütfen)

 

[] http://web.archive.org/web/20031003153546/http://www.rudraksha-ratna.com/htm/vishnu-brahma/brahma.htm

[] http://web.archive.org/web/20031203012149/http://www.mystae.com/restricted/streams/scripts/vimana.html

[] www.hindukids.org/old/grandpa/mahabharat03.html

[] https://books.google.fr/books?id=XyvtdDEc1PwC&printsec=frontcover&hl=fr&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false

<> http://web.archive.org/web/20031216112150/http://www.wexclub.com/AtlantisStudies/pages/vaa.html

 

Kastettiğim resim hangi linkte var? (Vanen + Kerrubi birleşik resmi)

 

[] http://web.archive.org/web/20031230054904/http://www.geocities.com/tasosmit2001/alienvisitors.htm

[] https://www.google.com/search?q=vimana&tbm=isch

<> buradaki resimlerden biri olabilir mi?

 

Hayır, Daniken'in kitabında bir uzay aracının resmi vardı. İçinde oturan VEDD idi. Resmen teknolojik bir araçtı.

 

<> http://fusionanomaly.net/vimana.html

 

Şu ana kadar hiçbirinde bulamadım. Ama o çok ünlü bir resimdir. VİMANA'dır adı. (VEDD'in aracı/Wanen anlamında)

 

[] http://web.archive.org/web/20031224223720/http://www.misteriufo.it/vimana_gli_ufo_indiani.htm

[] http://web.archive.org/web/20060508125611/http://www.misteriufo.it/navicelle.jpg

[] http://web.archive.org/web/20031207102454/http://www.qtm.net/~geibdan/oldufos/vimanas.html

[] http://www.steveaylett.com/pages/vimanas.html

[] http://web.archive.org/web/20031209121758/http://www.etcontact.net/AncientAstronauts.htm

[] http://web.archive.org/web/20031203075728/http://www.atributetohinduism.com/Vimanas.htm

[] http://web.archive.org/web/20031206034142/http://www.daniken.com/e/pictures.shtml

[] http://web.archive.org/web/20031208093635/http://www.daniken.com/pics/evdcdrom/B085.JPG

 

Daeniken'in ilk kitabında resimler bölümünde vardı hatırlıyorum. Ama Daeniken resimleri linkinde YOK??????? Chariot of gods. Bulamayışımız İLGİNÇ BİR HAYRET! Çoooooook meşhur bir arkeolojik resim. :((((((( Verdiğiniz linklerde -eğer gözümden kaçmadıysa- o ÜNLÜ resim yok!!!!!!!!!

Resmen ayrıntılı bir cockpit içinde oturan VEDD'in resmi. Ayrıntılar öyle hayret verici ki, uçaklardakinden de ayrıntılı... Ve o resmi bulamıyorum!

 

[] https://i.ytimg.com/vi/PzsL0UP7hE4/hqdefault.jpg

<> uçak şeklinde minik bir maket gibi

 

Hayır bu doğrudan bir COCKPİT İÇİ... Yani KESİT alıp, içini çizmişler. Yığınla manivela vb. Tıpkı dhurakhapalam gibi. Ya da Tibet Vaidorg'u gibi. Sürüyle yönetim buttonları vb. Bunu nasıl bulamıyorum HAYRETLER içindeyim. (WEB de bir tuhaf. Sayısız resim koymuş, ama asıl resim yok.)

 

<> Evet içinde de astronot kıyafetli biri var, Daniken'in kitabındaki en çarpıcı resimdi.

 

O kitap sende var mı? Kurtar beni bu hayretten!

Neyse onu mutlaka Allah inşaa arayıp bulacağım, çünkü o resim TARIK'ın da içplanıydı. Bazen nasip olmuyor.

 

<> Şu anda yok ama bulurum inşa Allah.

 

Bulursan çok mutlu olurum. Çünkü o resim dünyanın en inanılmaz resimlerinden biridir. Hem Tarık hem Kerrubi karışımı ve tamamen teknolojik.

 

<> Bazı belgesellerde de o arkeloojik bulgu çok yayımlandı.

 

Evet ama ben nasıl bulamıyorum şaşkınım, çok ünlü bir resim...

Her neyse onu bulduğumuzu var sayalım. İşte o aracın kumanda modülünde (Nur-35) içindeki tek başına oturan kişi VEDD (Vidd, Vedda, Buddha)dır. Tufandan öncedir. Cinleri AY'a gönderen aracın "PİLOT MAHALLİ KISMI"dır.

Ancak daha sonra bunun yerine insan olan VEDD konmuş. Bunu anlatmak için bu kadar aradık durduk.

 

<> Palenque de

 

Evet. Palenque'de de VİMANA var. Bu doğru. MAYALARIN da VİMANA'sı var. O da benim söylediğime inanılmaz benziyor. O linki bulabilir misiniz? Yeri gelmişken, Zülkarneyn'in ana gemisininin cockpit'ini görmek istiyorsanız, PALENQUE'i arayınız.

 

[] http://web.archive.org/web/20031209054659/http://www.earthmatrix.com/ancient_astronaut.html

[] http://web.archive.org/web/20031212011732/http://www.dudeman.net/siriusly/ufo/ast.shtml

<> The astronaut of the Temple of Palenque

[] https://www.google.com/search?q=palenque+astronaut&tbm=isch

 

Evet, ZÜLKARNEYN ile de grafik olarak tanışmış bulundunuz. :))))) Zülkarneyn'in BATI yolculuğu. ;) Şaka değil, çok ciddiyim.

Eğer Vimana (Hind VEDD) bulabilseydik, çok daha şaşıracaktınız.

Tüm çabalarınıza teşekkür -sonsuz kez-. Amacım, Kerrubi ve vimana denen sistemleri göstermekti.

(Sansasyondan SÜPER kaçındığım için bunları zamanında vermeden, şöyle bir değinip geçmiştim.)

Bunlar da Zülkarneyn'in kanıtlarıdır. (Kanıt sorgulaması >>> Kehf 83. ayet)

 

<> 18-Kehf/83: Sana Zülkarneyn'den de sorarlar: De ki: "Size ondan bir hatıra okuycağım."

 

İşte bu sorgulamanın yanıtı >>>>>> ARKEOLOJİK olan  H A T I R A L A R  idi.

 

<> 18-Kehf/84: Biz onun için yeryüzünde güç ve saltanat hazırladık ve ona herşeyden bir sebep verdik.

 

Yeryüzü deyince de tümünü kapsıyor. HERYERDE, Hindistan'da, Mayalarda vb...

 

<> 18-Kehf/85: O da bir sebebi izledi.

<> 18-Kehf/86: Nihayet, Güneş'in battığı yere varınca onu kara balçıklı bir gözede batar buldu. Onun yanında bir de kavim buldu. Dedik ki: "Ey Zülkarneyn, ya bunlara azap edersin ya da haklarında güzel bir tavrı esas alırsın".

 

Evet, BATI yolculuğu...

Konu cinlerin ay'a gidişiydi. Hiç bunu benden önce bir yerde duymuş muydunuz?

 

<> Hayır

 

Oysa böyle bir kitap var, hem de ilklerden ve Türkçe. (Adı belki de cinler alemi'dir, tam bilemiyorum) O kitabı okuduğumda (çok eskidendi) gülmüş geçmiştim.

Ama o dönemlerde, Kur'an'ın CİNLERE de indirilen son kitap olduğu üzerindeki cifir araştırmalarım, beni Kur'an'ın dikey okunmasını bulmaya ulaştırınca, hayretle gördüm ki, dikey olarak anlatılan ayetlerle AYNIYDI. (Kaynağım da Kur'an idi zaten >>> Cinlerin Ay'a gitmesiyle ilgili olarak)

Fakat bu okuyuş biçimi Sanskritçe'ye dayanmadağından tam olarak çözemediğim şuydu: "Ay'da bir BÜST mü buldular, yoksa bir BÜST mü yaptılar?" Burası hariç Ay'a gidildiği doğru. (Zaten bu kadar uzay aracımsı şeyleri araştırmamızın nedeni de buydu).

İkinci bir nedenimiz daha vardı: WEB hadislerini düzeltmek. (Örneğin, Hezekiel=Zülkifl'in İBRANİ olmadığını, TUFAN öncesi peygamberlerden olduğunu akıl etmek gibi.)

Daniel için de aynı şeyi düzeltiyorum. Nasıl ki 8 tane Henry, 14 tane Louis var ise, Buhtınasır=Nabokadonosor ve Cheops da bir çok tane var. Sülalenin kronolojisine göre. (Mesela benim adım dedem Hansjörg Heiberg'in adıdır.)

İşte WEB hadisleri burada yanılıyor. Daniel Milat sonrası, İsa'dan da 57 yıl sonra gelmiş bir ÇOCUK peygamberdir. Kral Daniel ile karıştırmamak gerekir. Hele hele REML denen binary sistemi kral Daniel'e mal etmek, bizim grubumuzun Mason biraderlik olduğunu iddia etmek kadar gülünç.

Bir kere: Tevrat TAHRİF edilmiştir. Neyin numerolojisini, matematiğini, remilini yapıyorsun ki? Demek ki konu Tevrat ile ilgili değil.

Ama Daniel için bir avantaj vardı: Tevrat'a değil; İNCİL'e bağlanması istenmişti -Rabbi tarafından-. O tahrif edilen ve sadece SÖZ olan (Kelamullah) İNCİL'in, tahrif edilmemiş MATEMATİĞİNE vakıf oldu.

Henüz diriydi İNCİL! İstiklal marşı gibi ezberlemişlerdi müminler. Daniel (İbrahim atamız ile aynı yaşlarda, sanırım 12 yaşlarındaydı) bu EZBERLEME işlemini -Allah emri- sürdürdü.

Ezberlemeyi KUM üzerinde yapmakla birlikte (REML arapça kum demek ama, kelimenin kökü NEML aslında), Yani kuma çizmekle birlikte, adını Kumdan almıyordu. Ezberlerken, özel bir sistem ile onları çizgi-nokta biçiminde yazıyordu. İncil'in DÖRTLÜ (çizgi/Bir ve nokta/sıfır) sistemi üzerine oturduğunu gördü.

Bir soru: Dörtlü sistem, dört nokta >>> (....) yani sıfırdan başlar ve (////) dört çizgiyle biter. Bunun onluk sistemdeki karşılığı nedir? (Siz ararken ben hüpleyeyim.)

Digital 1111 >>> ????? Sistemde calculator var, onu kullanın.

 

<> 15

 

Bir de (....) SIFIR var eder 16. (Sıfırsız ondalık sistem düşünülemez bile)

Şimdi üçlük kümelerde: ... >>> 0. 111=???????

 

<> 7

 

İşte Tevrat: ...../11111, İncil ..../1111 ve Kur'an .../111 üzerine indirilmiştir.

Kur'an 7 HARFTİR. Hiç bunu duydunuz mu? Kur'an'ın ASLINDA 7 harf üzerine indiğini have u ever heard?

 

<> hayır duymadım

<> 15-Hicr/86: Andolsun, sana çiftlerden yediyi ve büyük Kur'an'ı verdik.

 

Evet, bu da GÖSTERGEDİR, içiçe katlanmış 7 (mesani). Eski kaynaklardan (İbni Haldun, İbni Arabi vb). Kur'an'ın VAHY olarak 7 harf üzerine indiğini; ama ZİKR olarak 28 Harf olduğunu yazmışlardır. (İkisi de Havas denen kripto üstadıdır.)

Düzeltme şu: Kur'an=Mushaf >>> TOPLADIĞIMIZ KUR'AN olarak 28, fakat  Z İ K R  olarak 38 Harftir. Yani Kur'an'ı 28 + lamelif ile 29 olarak okuyorsunuz. Ama ZİKR (Vahyin açılımı olarak) 38 sestir.

 

<> 7 mesani sırrı mı?

 

7 Mesaninin 49 sırrından biri... VAHY >>>>>>>>>>>>>>>>>>> 7 HARFTİR. Nasıl ki 7 notadan sayısız MELODİ üretebilirseniz (İLHAM=VAHY), 7 Mesani olan VAHY'den de tüm Kur'an'ı üretebilirsiniz.

Beşli grup halinde bizzat Allah bir kerede Tevrat'ı indirdi. Dörtlü grup olarak sadece VAHY'i (Yazılmamış kitabı=Hitabı) yani İncil'i indirdi. Sırada ÜÇLÜ grup olan Kur'an vardı: 7 mesani + sıfır (...) >>>> 8 olarak da Kur'an'ı indirdi.

8 ile ilgili ÇİFTLEMELERİ bana bulabilir misiniz? (İçinde ismen Sekiz geçen ayetler)

 

<> 6-Enâm/143: Sekiz çift; koyundan iki, keçiden de iki. De ki: İki erkeği mi haram kıldı, oksa iki dişiyi mi, ya da o iki dişinin rahimlerinin, kendisini kapsadığı mi? Eğer dogru sözlüler iseniz bana bir ilimle haber verin.

 

Ve biz  İLİMLE  h a b e r  veriyoruz -şu anda- [candaş].

 

<> 28-Kasas/27: İhtiyar dedi ki: "Bana sekiz yıl çalışman şrtıyla şu iki kızımdan birini sana nikahlamak istiyorum. Eğer on yıla tamamlarsan seni zora sürmek gibi bir niyetim yok. İnşallah beni, barış ve iyilik seven insanlardan bulacaksın."

<> 69-Hakka/7: Onu, onların üzerine yedi gece-sekiz gün hiç ara vermeden saldı. Topluluğu orada yerlere serilmiş görürsün. İçleri boşaltılmış hurma kütükleri gibidirler.

<> 69-Hakka/17: Melek de onun kenarlarındadır. Rabbinin arşını, o gün onların üstündeki sekiz taşır.

<> 39-Zümer/6: Sizi bir tek canlıdan yarattı. Sonra o canlıdan onun eşini vücuda getirdi. Ve sizin için davarlardan sekiz çift indirdi. Sizi annelerinizin karınlarında üç karanlık içinde, bir yaratılıştan sonra (bir başka) yaratılışa (dönüştürüp) yaratmaktadır. İşte Allah! Budur sizin Rabbiniz! Yalnız O'nundur mülk ve saltanat! İlah yoktur O'ndan başka! Hal böyle iken nasıl oluyor da gerçeğin tersine döndürülüyorsunuz?!

<> 4/12; 18/22

 

Teşekkürler...

 

"Sizi bir tek canlıdan yarattı"

MUTLAK BİR (sıfır içermez).

 

"sonra o canlıdan onun eşini vücuda getirdi"

(1 ve 0 binary sistemi)

Neden tek canlıdan yarattı? Çünkü ALLAH TEKDİR ve  S U R E T İ N D E  yarattı. Neden ayrıca EŞİNİ çıkardı? 1 tek sayı artı iki sayı eşittir 3 (xx, xy, yy) (00, 01, 11).

 

"ve sizin için davarlardan sekiz çift indirdi."

8 ve çifti 16 sayısını hatırladınız mı? (Dörtlü grup 15+0 sayısı=16)

 

"Sizi annelerinizin karınlarında üç karanlık içinde, bir yaratılıştan sonra (bir başka) yaratılışa (dönüştürüp) yaratmaktadır."

Allah'ın indi olan RAHİMDE >>>>>>>>>>>>> 3 Karanlık (xx, xy, yy). Yaratılıştan yaratılışa. (EVRİM'in tamamı >>> Tek hücreli olan aşılanmış yumurtadan başlayarak, en gelişmiş olan insana kadar.)

Aşılanmış yumurta neden TEK hücredir? Çünkü over içinde bir tek sarmal/anneden ve aşıyla bir de babadan tek bir tel sarmal gelir. Bunlar ÇİFT olmadan üretme ve tek hücreli olmanın reel anlamını başlatamazlar.

Bunlar bölünür ve küresel kümeleşir, derken birden NEFSİN şeklini (Böcek, insan vb.) alarak yani HÜCRE göçü ile temel biçimine geçer.

Orada EVRİM vardır dedim. Bu evrimi bir daha hatırlatayım:

1. Cinler yeryüzünün halifesi iken, dünya ateştop idi. Hiçbir biyolojik (maddi canlı) yaşayamazdı.

2. Cinler besini metan amonyak vb. olan atmosferden alıyorlardı. Yani ilkel atmosfer sadece idrar ve üre asitleri biçimindeydi.

3. Cinler dışkı olarak bildiğimiz A, G, C, T nükleik asitlerini bırakıyorlardı.

(Miller deneyinde Enerji=Cin; diğerleri Adenin, Guanin, Cytosin ve Timin de dışkıları.nMiller elektrik deşarjıyla, metan amonyak, karbondioksit ve subuharı olan ilkel atmosferden bu dört protein bazını oluşturmuştur.) Oluşan şeyin adı CİN DIŞKISIDIR

 Ama bu:

4. Organik yaşamın başlangıcıdır.

5. Giderek enzymler bu proteinleri milyarlarca deneyle birleştirdiler.

6. Azrail dünyadan bu bileşimleri aldı ve Cennet'e getirdi. (Neden Azrail? Çünkü hayatı alacak olan odur, bunun için hayatı baştan vermelidir -ki geri alsın-.)

7. Bu dünya ithal malı olan toprak ile DİRİ olan (Adem diyelim) çamur (Salsal diye geçen Kur'an şifresi). Yani AGCT çamuru >>>>>>BALÇIK kurutuldu >>>>>>> lk sarmal oluştu.

Kurutuldudan kasıt veya pişirmekten maksat şu: Organik hayat'tan BİYOLOJİK hayat çıktı.

İlk varlık öyle beklerken,

8. Dünyaya ilk tekhücreli yaşam aşılanmış oldu. Adem'in panspermiasından DÜNYADA ilk biyolojik hayat başladı.

9. Bu cinler için şaşırtıcıydı, çünkü cinlerin dışkıları CANLANMIŞ ürüyorlardı. Tek hücreli olduklarından da görünmüyorlardı.

10. Daha sonra çok hücreli ilkel canlılar dönemleri başladı. Cinler bunları şiddetle yok ediyorlardı. Dünyada jeolojik zamanlarda böyle yoketmeler başlarken, dünya da bir yandan soğuyordu.

11. Buna bağlı olarak Cinler, o varlıklara ihtiyaç duydular.

Çünkü, bu canlıların dışkıları, cinlerin NEFİS YEMEĞİ ve gıdasıydı.Yani kendi dışkıları canlanıp kendilerine YİYECEK olduran bir tür hizmetçiydi. Bu canlılara dokunmadılar. Çünkü kendilerine ilkel atmosferi >>>>>> İdrar içindeki metan amonyak, su ve karbondioksidi veriyorlardı. (Bitkiler gece CO2 üretir)

Bunların dışkıları (Ğaytaları) da cinlerin vitamini olan ÜRE asitlerinin tamamını veriyordu.

(Cinler ve Deccal arasındaki benzerliğe dikkat ediniz.)

 

<> Bu yoketme işlemini nasıl yapıyorlardı?

 

(Cin çarpar >>>> Elektrik deşarjı ve ısı bir hücreyi öldürür. 60 C derecede hücre erir ve yok olur.)

12. Canlılar bir halden bir hale EVRİMLEŞİYORLARDI. Yani DİRİ olan insan henüz çamurun kurutulması aşamasındayken, dünyada bunlar oluyordu.

13. Sonunda Maymun, Yunus balığı vb. aşamasına gelindi.

14. İzleyerek yeryüzünün asıl canlıları sahipleri olan Mecüc (bitkisel varlıklar) ile Yecüc (Hayvansal varlıklar) yaratıldığında evrim durdu dünyada...

Ama Cennet'te durmadı. Allah o balçığa ruhundan ÜFLEDİ, balçık kalkıp oturuverdi! Sonrasını biliyorsunuz, ondan bir çift yarattı + yy ile üçledi.

15. Böylece xx ve xy ciftleri yeryüzüne sürgün gönderildiler.

Aslında EVRİMİ yukarıda oluşturan DİRİ idi. (mesela Adem denen entegre insan)

Aşağıda/dünyadaki evrim ise bunun İZDÜŞÜMÜ ve TALİMİNDEN başka bir şey değildi? Yani insan EVRİM sonucu dünyada ortaya çıktığının tersine, EVRİM insan ile başladı.

Cennet ortamında bir günün bin yıl hatta 50 bin yıl olduğunu biliyoruz. Balçık orada dirilene kadar, yeryüzünde TÜM EVRİM bitmişti. Bu nedenle ayette >>>>> HALDEN HALE geçirdik sizi derken, CENİN (Embrio, Genon, genom ve GNOM) evrelerini anlatmaktadır.

 

"Sizi bir tek canlıdan yarattı. Sonra o canlıdan onun eşini vücuda getirdi. Ve sizin için davarlardan sekiz çift indirdi. Sizi annelerinizin karınlarında üç karanlık içinde, bir yaratılıştan sonra (bir başka) yaratılışa (dönüştürüp) yaratmaktadır. İşte Allah! Budur sizin Rabbiniz!"

Yukarıdaki ayette CANLI kelimesinin ARAPÇASI nedir?

 

"bir tek canlıdan yarattı"

tek canlı=Pan spermia.

 

<> Nefs; "Halekaküm min nefsiv vahıdetin"

 

Evet, NEFS. Bunu açalım:

Kirlian fotoğraflamasını biliyorsunuz. O bizim ENERJİ bedenimizin resmidir >>>>> NEFS.

NEFS evrende sadece enerji (cinler), madde (canlılar), E=mc² eşdeğerliliği uyarınca bu iki takımda vardır. Yani nefs, cinlerin BEDENİDİR. Bizde onların BEDENİ >>>>>> ARA yüz/Nefs olarak vardır + MADDİ BEDEN (ceset) içeririz.

(Melekleri saymazsak) NEFSİ OLMAYAN HİÇBİR ŞEY CANLI >>> DİRİ değildir. Hurilerin de NEFSİ vardır. Deccal'in de ve Y-Mecüclerin de... Yani DİRİ olan şey. (Melekler Takyondur, nefs ışık hızını aşamadığından meleklerin nefsi yoktur, ama bilinçlidirler.)

 

<> Çıplak gözle görülebilirler mi?

 

O resimleri Kirlian photography diye arattığında göreceksin. Gördüğün ışımanın adı NEFS'dir.

Nefs ARAYÜZ bedendir ve enerjidir. Saçakları vardır, renkleri ve psikolojik formasyonları vardır. Holografik hafızası vardır.

Nefs denen biyoelektromagnetik beden bizim ideogram (sizin thoughtgraf dediğiniz) düşünce (takyon) formlarını alıp bize ileten bir ARAYÜZ (interface)dir.

 

<> Parlayabiliyor da.

 

Evet, çünkü ENERJİ...

Onu diğer enerjiler gibi bize açıkça göstermekten alıkoyan şey, bu enerjinin bize ışıması yerine ZAMAN ENERJİSİ olarak kendini tüketmesi... Yani nefs zaman enerjisini harcayıp ÖLECEĞİNİ bilmektedir. En büyük nefsani korkusu budur. (Ayet >>> Külli  N E F S ün zaikatül MEWT)

Eğer zaman olmasaydı, NEFSİMİZ fluerasant ampulü gibi her yerde parlayacaktı. Bu enerji ölüm anında ultraviyole ışınlarına dönmekte ve bir kerede çıkmaktadır. UV için bu özel durum dışında, NEFS'in ışıması zaman enerjisi (Zilzal) biçiminde GÖRÜNMEDEN yayılmaktadır.

NEDEN? Çünkü: ENERJİ ışık hızıyla gitmek zorunda! Ama BEDEN ile birlikte olduğundan, bunu yapamıyor. O zaman kendisini ZAMAN içine yayıyor. Yani şu anda parlamıyor, zaman içindeki continuum denen sürekliliklerden bir zamanda parlıyor.

Pekiyi bu resimleri çekiyoruz ve ışıdığını görüyoruz, bu nasıl oluyor?

Çünkü: Çektiğin resimler nefsin bizzatihi resmi değil; GİRİŞİM (İnterface) saçakları veya renkleri veya ışıması; interferens diye de biliniyor.

İnterference nedir? Lütfen arar mısınız? Sözlük anlamı da olabilir.

 

<> karışma, engellenme, parazit

<> girişim

<> ara yüz

 

Böylece iki şeyin birbirine GİRİŞİM'inin verdiği SINIR parazitleri olan girişim görüntüleridir. Gördüğümüz yine NEFS değildir, ama onun GÖSTERGESİDİR. İndikatör ve solüsyonudur.

Eğer Nefsi direkt (girişimsiz) görebilseydik, zaten NEFS cinlerin de bedeni olduğundan cinleri de görürdük.

Bizim nefsimiz CESEDİMİZİN yörüngesinde lokalize olmuştur. Ama cinlerinki öyle değildir. Lineer olarak zaman üzerinde genleşerek akar. Bu yüzden cin fotoğrafçılığı için mutlak soğuk deneyleri gerekiyor. (Işık hızını dondurma deneyleri)

Şöyle de diyebiliriz: Quantlar, mesela foton veya elektron; elektron bir çekirdeğe (cesede) bağlanırsa lokalize olmuştur ve parçacık gibidir. Aynı elektron Katod (beta) ışıması biçiminde olunca iyonize ve kanal ışını haline gelir. Yani uzay zamanda parçacık değil de dalgacık olarak hareket eder.

Cinlerin nefsi bu İKİNCİSİ ile örneksenir. Onun için cin fotoğrafçılığı ZORDUR.

Benim nefsim benim ZAMANIMA bağlı, ama cinlerinki lineer kanal ışını olduğundan, bağlı olacağı bir çekirdek yoktur, zaman içinde hızlı akarlar (yani zamanları bize göre çok yavaştır.) (İkizler çelişkisini hatırlayınız)

Böylece NEFS ile ilgili soruları da yanıtladım. Gelelim cinlerin bedeni=Nefsine.

Bizim nefsimizin bir adı var=DİRİ (organik ve biyolojik olarak diri maddi beden) Buna Kur'an'da SALSAL deniyor. Hayatın sulardan başladığı anlamında.

Sulardan süzülen balçık (ilkel atmosfer AGCT plazması öncesi metan amonyak su ve CO2) ve bunun kurutulması (Miller'in elektrik vermesi) sonucu oluşan SARMALLAR!

Cinlerin NEFSİNE de çok iyi bildiğimiz bir kelime olan CAN diyoruz. (Canım çekti derken kastettiğimiz)

Kur'an'da, mesela Rahman suresinde CANN'ı da dumansız (elektrik gibi) zehirli (radyoaktif) ve her mesammata yani alfa beta gamma gibi maddeyi geçen bir Nar(enerji)dan yarattı.

CANN iki N ile yazıldığından, hem NEFS, hem de Cin kelimesinin ÇOĞULU, hem de Sanskrit dillerinde RUH=Can olarak kullanılmaktadır. (Farsça Can, canan vb.)

Ayetteki tanım >>> KİRLİAN fotoğrafçılığını da ÖNCEDEN haber vermektedir.

(Ayeti yazar mısınız ltf. Rahman suresinde.)

 

<> 15-Hicr/27: Ve Cann'ı da daha önce 'nüfuz eden kavurucu' ateşten yaratmıştık. = vel canne halaknahü min kablü min naris semum

<> 55-Rahman/15: Cann'ı da 'yalın-dumansız bir ateşten' yarattı. = ve halakal canne min maricin min nar

 

Gördüğünüz gibi mesemme >>>>>> Nüfuz eden radyoaktif elektron (beta) ışını + Gamma fotonlarıdır. Mesemme/mesamat çoooook küçük uzay aralığı, derimizin havaalan gözenekleri gibi gözle görülmeyen küçük çapta uzaycıklardır.

Buradan da ATOMALTI alem haber verilmiştir. Tabi radyasyon ışımalarının tamamı da...

Cenin kelime de CeNiN >> CaNN ile ilgilidir. Dikkat ederseniz bir kaç türlü yazdım.

Embrio bildiğimiz anlamı. Bunun dışında Genom ve Genon ve de GNOM dedim. Geleceğin parabiyoloji bilim dalında bu üç kelime çok önemlidir.

Gen'den gelen genomu zaten biliyorsunuz. Ama Genon (Cin Cenini) ile Genome (Nominal olan Binome gibi genom) farklıdır. Genone'dan BABY doğar; Bunun olgununa Genom veya kısaca GNOM denir.

(Gnom için search ltf.) Ben de hüplemeye gider.

Geldim. Gnome bulamadık mı? GNOM başlığı altında arayınız.

 

[] http://web.archive.org/web/20030528154407/http://www.fairiecollection.com/doyle/doyle.html

 

Fairy=Peri değil.

 

<> www.astronautix.com/lvs/gnom.htm

<> http://www.embl-hamburg.de/ExternalInfo/Research/Sax/gnom.html

 

Linkler GNOM adı verilmiş bilimsel veriler. Ama gnom yok içlerinde. Benim dediğim goullies'lerden CİNLER. GNOM meşhuuuuur bir kelimedir, nasıl bulamıyoruz yine hayret ettim. Link yok mu? Gnome de oluyor.

 

<> Gnome (Etymology: French, from New Latin gnomus) Date: 1712: 1: an ageless and often deformed dwarf of folklore who lives in the earth and usually guards treasure; 2: an elemental being in the theory of Paracelsus that inhabits earth

 

Resim var mı? Örnek bir resim verirseniz tek bir link yeterli.

 

[] http://web.archive.org/web/20031206070954/http://gag.dk/Store/113.htm

 

O maske, canlıları da çekilebiliyor. Bunu etüde alırsak çok sayıda gnom resmi var.

 

[] https://www.google.com/search?q=gnom+creature&tbm=isch

 

Bunlara en yakın cin ırkına da Goullie (Gülyabani) deniyor veya ghoulli. Al GOL (umacı) takım yıldızı da var. Türkçede Gulyabani diye linklerde olabilir.

 

<> ghoul

<> Yüzüklerin Efendisi filminde bolca yer verilmiş.

 

Evet çünkü bu yaratıklar gerçekten var.

 

[] https://www.google.com/search?q=ghoul+creature&tbm=isch

 

Konunun en en en başı Daniel idi. Onun REML (Aslı NEML) remilinin Kur'an'a nasıl transfer olduğu idi. Bu konuyu unutmaksızın, izleyen chat'te ZEBUR ile birlikte sonuca bağlayacağım...

Bugünkü evren(ler) turumuz bu kadar. Çünkü öğlen 14.00'den beri Chat başındayım. Kalıbı biraz dinlendirmeliyim. (Biraz diyorum, temelli dinlendirmek mezarda oluyor.)

 

<> Gitmeden, bizim mail mail grubdaki resim, Ay'daki büst o resim mi, yoksa Marsta mı o tepe?

 

Onu anlattım. BÜST diye Kur'an'da (Cinlerin kur'anında) yazılı. Ama dediğim gibi bu dilin içinde sanskritçe olmadığından TAM anlayamıyorum. Ya o dağı oydular/biçimlendirdiler veya Gömeç'deki Atatürk tepesi gibi TESADÜFİ bir olay. Dağ tıpkı Atatürk biçiminde.

 

<> Çünkü web'de; "Mars'ta hayat var" diyen hadisçiler o resmi gösteriyorlar.

 

Elimizde AY'daki BÜST olarak tek o resim var, çünkü Ay'ın tamamının resmi çekildi. Benzeri yok. Tek o var! Gölge nereden vurursa vursun, göz, burun, ağız ve yüz hiç kaybolmuyor. Belki çok daha mükemmel bir şeydi ama, milyar yıllarda aşınma ve deformasyon olmuştur.

Yani BÜST olduğuna göre, çok daha MÜKEMMEL bir şey olmalıydı. Mars'ta da var buna benzer bir şey. Gerçekten var. İkisi ayrı şeyler. Marsdakiler PİRAMİD dağlar biçiminde.

Resimlere bir ara bakarım ve sonucu yazarım. Şimdi herkes uykusuzluktan şikayetçi. Onun için geronimoooooooo dememi dört gözle bekliyorlar -nezaket icabı-.

Dedim bile. Bye. RZİ.

 

<> Yaklaşık 14 saattir yazıyorsunuz. Teşekkür ederiz, harika bilgiler için.

 

Sizler Harikasınız.

 

<> Zülkarneyn 16 good bye

 

 :) Bye-bye.

 

<> hayırlı geceler hocam