Zipzap – Sohbetler – Aiberg düşmanlığı – Kitaplar – Dabbetin ahlakı – Hackerler

Büyük sıkıntı içindeyim, iki haftadır sürekli hareket halindeyim ve gittiğim yerlerde size ulaşmak için dileniyorum. İnternet cafeler Edirne’de 23.45’de kapanıyor. Devlet konukevlerinde ise bilgisayarlar sorumlusu tarafından şifreli oluyor, ufak bir kesintide stop edince bu kez şifre soruyor. Sıkıntılarım bunlar.

<> Kendinizi yormayınız

<> laptop ayarlanır yahu çok ucuzladı

Sordum çok pahalı, ikinci eller bile yeni bir bilgisayar fiyatında. Artık sistem laptop’a dönse de kurtulsak. Masaüstünden kurtulsak.

<> kitaplardan gelir kalmadı mı?

Benim kitaplarım “Hayır” içindir ben bir kuruş almam. Almadım ve almayacağım da. Çünkü ben KUR’AN’dan   k  o  p  y  a   çekiyorum. O parayı haketmiyorum. O para başta yetimlerin ve sonra sizlerin.

Bulduğum ilaçlar dahil tüm patentler ve genel vekalet BİZLER’in adına [K]’de…

Çünkü bazı Localar (Lodge, lunge) maalesef, basılı HAZIR kitabımı halen piyasaya verdirmiyorlar. ABD’den başka çare kalmadı.

Hacker ise Leonora (Leo diyor) adlı bir Yahudi hanım. Kendisi bilgisayarcı. Yani ne yapıyorsa o yapıyor. Çok bilgili bir hanım, bilgisayar konusunda 2 firewall’ımı birden aşabiliyor.

<> kadnlar bu işlerle fazla uğraşmaz normalde..

Vallahi bilmem ama bir de aleyhime site hazırlıyormuş.

<> adres?

Adresi bilmiyorum. Bana Bülent Kurtay olarak attığı e-mail’de “BOMBA” gibi bir site hazırladığını, yakında bombanın patlayacağını ve Hans Aiberg’in Armegeddon olduğunu herkese açıklayacağını falan yazıyor.

<> hah, Anti-christ de derler yakında

[] Kaptan bir süre yazmadı

Birazdan geliyorum.

[] Kaptan bir süre yazmadı

Kusura bakmayın, Özelde az bulundum. Bu kadar zaman saldırı altındaydım yine (BEKLENEN ŞEY).

<> geçmiş olsun

Sadece bana saldırılıyor…

<> Allah Güç kuvvetimizi eksik eylemesin

Amin.

<> Amin

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 10/02/2002 (057/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 057 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

Yorumlar