Süfyanilik – Namazla azmanın belirtileri-2

11. Allah’ın farzını değiştirmiştir. (Örneğin namazın 2 rekat olduğu apaçık yazılı olduğu halde) 4 rekata çıkarmış ya da akşam namazı gibi üç rekata indirmiştir ve keyfidir.

12. PARALI, MAAŞLI imamın arkasında namaza niyet ederek “Günah benden gitti” diyerek kılan namaz AFETİNE tutulmuştur.

13. Mezheb farkı gözeterek ya da tarikatlerin, cemaatlerin parsellediği (Örneğin Hizbullah camileri) mescidlerde namaz kılmak kocaman bir günahtır. Çünkü o caminin YIKILMASI Allah’ın emridir. O cami yıkılmış olmalıydı ve o kişi oraya gitmemiş olmalıydı.

14. HANİF olmayanın, “İbrahim’in ihdas ettiği biçimde namaz kılmayanın yani İbrahim milletinden olmayanın namazının kabul olmaması” bizzat İBRAHİM’in ALLAH’INDAN RİCASIDIR ve Allah İbrahim dostunun her arzusuna EVET demiştir.

15. Seferi iken namazı yarılamayanın ve fazladan sünnet namazı kılanların yüzüne namaz çarpılacaktır.

16. Namaz kıldığı halde Allah’a borç vermeyenin, cebinde akrep olanın ve VENHAR’ı idrak edemeyenin namazı hem maun hem melundur. (Lanetlenen burada namazın ta kendisidir.)

17. Salat ile Ekıymetüssalat’ı, Allah’ı tesbih etmek, hamdetmek ve zikretmek ile namazı karıştıranların akıbeti acıklı azaptır.

(Çünkü sizlere namazın vakti, tesbih etmek, anmak, zikretmek ve salat kelimesi NAMAZ diye yutturulmuştur ki, beş vakit bulduğunuzu sanasınız.)

18. MEZHEBİ olanın namazı mezheb pekiştirenlerle birlikte yüzleri ebedi kararmış olarak Cehennemdedir ve bu namaz ile azarlar.

19. Resulullah’a “Sadece S A N A mahsus olmak üzere…. namaz kıl” dendiği halde, “Sadece sana” kelimesini silip de yerine kendilerini koyanların namazı ise Allah’a isyan olarak Siccin defterine yazılmaktadır.

Namazın 19 afeti bunlardır. Şimdi soru alabilirim. Mutmain olmak ASIL İŞİMİZ çünkü…

 

<k> tüm kalbimle söylüyorum, ALLAH senden pekçok (sonsuzlar defa) razı olsun hans

Allah senden ve 23 şehidimden de razı olsun [K]…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 01/03/2002 (063/13)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 063 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

063-13-namazla-azmanin-19-belirtisi-2

Yorumlar