Tarık – Zaman makinesinin işleyişi – Nur/35 – Paranormal – Defne ve Zeytin yakıtı

<> 24-Nur/35: Allah göklerin ve yerin Nur’udur. O’nun nuru, içinde ışık bulunan bir kandil yuvasına benzer. O ışık bir cam içindedir, cam ise, sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır; bu ne yalnız doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan bereketli zeytin ağacından yakılır. Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak! Nur üstüne nurdur. Allah dilediğini nuruna kavuşturur. Allah insanlara misaller verir. O, herşeyi bilir.

 

Elektroskop topuzu elektron tabancası gibi davranan eksi kutuptur, alttaki mercek de (çember biçiminde) artı kutuptur ve sanki monitor ekranı gibi davranmaktadır.

Ve iki kutup=Kuzey ve güney (N-S), “bu ne yalnız doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan” ayetiyle geçiyor.

“Bereketli zeytin ağacından yakılır” sırrını DEFNE KÜLÜ ve DEFNE YAĞI ile hareket eden Dhurakhapalam ile özdeşleştirebilirsiniz.

(Merak etmeyin, asla bilim-kurgu yapmıyoruz. APAÇIK ve DOSDOĞRU Kur’an’ı yorumluyoruz. Güvenin, içiniz rahat olsun.)

Defne ve Zeytin bitkilerini karşılaştırın inanılmaz bir benzerlik göreceksiniz.

Aynı zamanda üçüncü bir ZEYTİN meali var:

Zaid=ARTI anlamında üçüncüsü (Anod, Katod, Anti anod).

Ve “Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak!” bölümlerini daha önce anlatmıştım. Ufo motorlarında böyle bir renkli ışıklar veren motor fonksiyonu çizgiler vardır, izdüşümler vardır. Yeşil ve turuncu ağırlıklıdır.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/26)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-26-ufo-motor-nur35-zeytin-yakiti

Yorumlar