Zülkarneyn – Yecüc-Mecüc – Zilzal – Kıyamet

Zülkarneyn’i anlatıyordum. Hristiyandı, 2200’lü yıllarda yola çıktı. İnanılmaz bir istisnayla sonsuz evrene değil, yine bu evrene (AB) çıktı. (Bu tarz yolculukta geriye gidip küçülüp yeniden doğmuyorsunuz. Bu zaman yolculuğu değil; paralel evrenler arası yolculuk çünkü…)

Zülkarneyn baktı ki dünyanın en arkaik antik çağları. Bir de Yecüc Mecüc var, yapay karanokta var ki iyice anlatmıştım, yapay aknokta var (ki anlatmam yasaklanmıştı).

Sibernetik kitaplığında Zülkarneyn’in Kur’an’ı da var. Okuyor o sırada, bir de bakıyor ki, KENDİSİNİ anlatıyor. 2200 yılının haşarı Hristiyanı onbinlerce yıl önceye gidiyor ve KUR’AN’I hasbelkader okuyup, kendisinin orada anlatıldığını görünce, işte o zaman müslüman oluyor.

Kaderin güçlülüğüne bakınız.

Uzuuuuuun asırlar sonraki bir hristiyan ufonotu alıp geçmişte MÜSLÜMAN yapıyor. Kader bunun için güçlü ve Kur’an bunun için MUCİZE.

<> onun da geldiği gelecek artık yok değil mi kaptanım (kehf 83’ün Zul’karneyn’i yani)

Yok. Onun geldiği gelecekte ZİLZAL denen zaman zelzelesi olacak, yani her tepeden ve vadiden (tepe-vadi >>> ZİLZAL’dır) Yecüc ve Mecüc İÇİÇE akacak.

Ayet iki yerde geçiyor ltf. “O zaman VAH bize diyecekler” ve “Akdelik (sur) da üfürülmüştür” ayetleri… Ben de çay alacağım.

Ayetleri bulamadık mı? (her tepeden ve vadiden içiçe… o gün sur’a da üfürülmüştür. Sur >>> Corn Hole >>>>> yapay akdelik.)

<> Enbiya/96: Nihayet Ye’cuc ve me’cuc(un seddi) açılıp da her tepeden saldırdıkları

Bir de bunun devamı (aknokta’nın corn Hole’u).

<> Enbiya/97: ve gerçek va’d yaklaştığı vakit, işte o zaman o küfredenlerin gözleri belerecek (bir noktaya dikilip kalacak): “Eyvah bizlere, biz bundan gaflet ettik! Hayır, kendimize zulmetmiş olduk!” diyecekler.

<> Enbiya/98: Haberiniz olsun ki, siz ve Allah’tan başka taptığınız nesneler cehennem mermisisiniz; siz oraya gireceksiniz.

<> Enbiya/99: Onlar ilah olsalardı, oraya girmezlerdi, oysa hepsi orada ebedi kalacaktır.

<> Enbiya/100: Onların orada öyle bir iç çekişleri var ki, tapılanlar orada oldukları halde işitmezler.

<> Enbiya/101: Daha önce akıbetlerinin iyi olacağını takdir ettiğimiz kimselere gelince, onlar cehennemden uzak tutulacaklardır.

O gün sur’a da üflenmiştir hepsini bir araya toplamışızdır” ayeti yok mu? (Dedem mi saklıyor?)

<> Kehf/99: Ve o gün Biz onları, birbirlerinin içinde dalgalanır bir durumda bırakıvermişizdir sura da üfürülmüştür, artık hepsini toplamış da toplamışızdır.

<> Kehf/99: Ve terakna ba’dahüm yevmeiziy yemucü fi ba’div ve nüfiha fis suri fe cema’nahüm cem’a

Evet candaş, çok teşekkür. Burada. İşte candaşın sorusunun yanıtı: Zulkarneyn bunları yaptı ama zaman zelzelesi

“birbirlerinin içinde dalgalanır”

“birbirlerinin içinde dalgalanır”

“birbirlerinin içinde dalgalanır”

biçiminde Akdelik CORN HOLE’unu açmıştır.

Akdelik geri tepmesini sadece İSA önleyebilir. Yani İsa’nın yapısı bu ZilZal’ı tutabilecek özel bir güçtedir.

(Dede yasaklayınca böyle kaypak anlatıyorum.) Dün de öyleydi…

<> slm slm [dedeye]

Yo, dede gelmedi. Sadece bu bir kaç konuyu yasaklıyor. Dün mahşerin altına MIKNATIS konacak……. derken beni kesti.

Çünkü yeniden yaratılışın sırrıydı bu, TUVA olacaktı orası, hani Ayakkabı meselesi, hani onları saçlarından ve topuklarından tutarız meselesi, hani topuğa NAL (magnetik) korsan yapışırsın düzleme meselesi, ama bunu çıkarırsan………

??????

Anlattırılmıyor… Size kaypak nasıl anlatılır bunu sergiledim.

<> Haşr’da evrenin özü olan ZQR dalgaları mekaniği olabilir mi acaba (Haşr ilk ayette ve Saff ilk ayette geçiyor sanki)

İşte bunlar anlattırılmıyor [candaş]. Hani hani… evrende hiç bir ses görüntü kaybolmaz… hani hani… Bilmem analataMAdım mı? 😉

<> 🙂

<> geçmiş ekranize edilebilir mi?

AnlataMAdıklarımdan sordun yine.

<> çok önceden duymuştum, tıpkı tv gibi

Evet VORTEX teoremi ile bu gelecekte gerçekleştirilecek. (Vorteks sadece anafor demek değil)

<> tepe?

;), ben bilmem [candaş].

Çünkü son 30 satır forbidden zone. Bunları ben belirlemiyorum. Anlatırken birden engellenince anlıyorum ki yasak bölge, forbidden area.

<> elbette, anlıyoruz

<> Eğer baas olunma, sadece “tıpkı bir bitki misali topraktan çıkma” olsa idi, “bahis eden bir karganın baas”ı nasıl olurdu. Ya da tam tersi o bildiğimiz karga olmazdı. Ama HaŞR olunma düzlüğü maHŞeR’de HaŞeReler gibi çıkarılmak, toz bulutunu hatırlatıyor insana. ŞEY’ler kümeLERi külli. Sani orada ayrıklık da yok. (Kalu Bela misali.)

<> zilzalda ki zerre hayr ve şerrin sayılması… gibi; torunlar bilecekler… galiba

Bilmesinler keşki. SUR borusu yapılabilir bir teknoloji. Bunu bilmesinler [candaş]. Her zaman AMGüven gibi deliler vardır dünyada, aklına estikçe sur’a üfleyecek ve zaman zelzelesini oraya toplayacak deliler vardır… İnsan denetlenemez.

<> Denyö

Evet denyö…

Bu saatte telefon olur mu? 1 sn.

:((( Bugün günleri karıştırdım ya, şu anda NZelanda’da perşembe gündüz benim ZigZag ile chat’im vardı, unutmuşum, acil gidiyorum. Hoş-bye.

<> hg slm slm rzi

Hans von Aiberg, 26/05/2004 (232/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 232 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (233) oku

232-04-bukum

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar