134 - 23 Şubat 2003 Pazar

Selam ve Selam, hoşbuluşturana hamd olsun,


“Boraks - Spilium” Yukarı

Dünya’da Boraks bir tek yerde var, Türkiye'de. Şili'deki madenler bitti bitecek ama Niğde havzasının altında inanılmaz bor rezervimiz var. Uludağ tamamen Wolfram madeni ve de Spil dağında yine UFO malzemesi olacak bir SIR var. Manisa, değil trilyonlarca doları, on trilyonlarca doları saklıyor toprağının dağının altında... 114 numaralı element (Spilium). Bundan 137 ve 164 numaralı KARARLI element adalarına DİREKT sıçrama yaparsınız. 164 sayılı KARARLI element, demir ailesindendir (Yani bunlar Ha/vet >>> GELECEĞE YAZILIYOR). 57 demirin iki katı 114 spilyum veya iumium. 26 demirinki ise, 164 ile nihayetleniyor. Yapay karadelik (Zülkarneyn'in yaptığı karanokta) gibi bir de AKNOKTA yapılabilecek. İşte o zaman bu yaklaşık 6 tane Fe (26) çekirdeğini kararlı biçimde BİRLEŞTİRECEK. Ayetteki sırların 7 anlamından biri de buydu (Demir kütleleri ile karadelik yapılabildiği gibi, bakır ile EKSİK peryodu tamamlarsanız, yapay aknokta elde edersiniz). O da çekim etkisini YOK EDEREK, yerine kusarca (kuasar) içeriğinden LEVİTATİON dalgaları verir. İşte o an, 6 x 26 >>> 156 ve buna eklenecek olan CU >>> BAKIR ile 185 peryodunu elde edersiniz.

Kehf Suresi:

94: Dediler: "Ey Zülkarneyn! Ye'cûc ve Me'cûc bu yerde bozgunculuk yapıyorlar. Onlarla bizim aramızda bir set yapman şartıyla sana vergi verelim mi?"
95: Dedi: "Rabbimin beni içinde tuttuğu imkân ve güç daha üstündür. Siz bana bedensel gücünüzle destek verin de onlarla sizin aranıza çok muhkem bir engel çekeyim."
96: "Bana demir kütleleri getirin!" İki ucu tam denkleştirince, "Körükleyin!" dedi. Onu ateş haline koyunca da "Getirin bana, üzerine erimiş bakır/katran dökeyim!" diye seslendi.
97: Artık onu ne aşabildiler ne delebildiler.
98: Dedi: "Bu, Rabb’imden bir rahmettir. Rabbimin vaadi gelince onu yerle bir eder. Ve Rabbimin vaadi haktır."

Fe+Cu değil Fe-Cu biçiminde. 6 tane Fe ve eksi (yani ELEKTRİĞE ÇEVRİLMİŞ) bakır örtü. Ayette katran falan yok. Demir ve Bakır var. Arapça katran NEFT'tir, bu kelime geçmiyor orada (ya da zift). Kur'an'da katran kelimesine en yakın kelime Ğussae'dir (Türkçesi kusmuk, Ala Suresi’nde geçer). Kelime doğrudan BAKIR.


“Nötrinolar” Yukarı

Hem kuant olan, hem kuant olmayan TEK ŞEY evrende. ESİR (Ether)in ışık hızına kadar titreşmesinin yavaşlamasından dolayı KUANTLAŞAN nötrinolar bu evrene giriyorlar. Spin kazanıyorlar. Spinsiz ve kuantlaşmamış nötrinolar da var.

İki nötronu çarpıştırıp proton ve antisi yaparsanız, ortaya “tau nötrinoları” çıkabiliyor. Ya da iki nötrino çarpıştırırsanız, ortaya iki tane nötron çıkıyor. Bunlar da 13 dakika sonra bir nötrino bırakıp, proton halinde kararlı hale geliyorlar. İki nötrino çarpışır, iki nötron haline gelirler. 13 dk. Süreyle ŞARJ ederler... Neyi? VESVESEYİ... Nötron da protona (İNSAN BEDENİNE DİYELİM) dönüşünce albaşına vesveseyi. Gündüz nötrinolarına "Olumlu anlamda vehim" diyoruz, vehmetmek gibi. Fakat Güneş’ten çıkıp 8 dakika sonra Dünya’nın aydınlık yüzüne GİREN (Nötrino her maddeyi geçer) ve Dünya’nın çapını saniyenin 25'de biri zamanda kat ederek, Dünya’nın karanlık yüzeyinden (GECE OLAN YÜZÜNDEN) çıkarlarken ok yönleri değişmiştir. Gündüz okları YERE doğru olarak girer Dünya’ya, ama karanlık yüzeyden çıkarken GÖĞE DOĞRU ok yönü verir, yani GECENİN ŞERRİ BİÇİMİNDE bizi etkilerler. Vehimlerimiz vesveseye dönüşür. Gecelerden korkarız ve suçu hep KARANLIK korkusuna atarız. Oysa iş başka...

“Hamdolsun Gündüzün Rabbine. Söken şafağa. Şahitli meleklerin devrettiği aydınlığa ve SABAH'ın VAKİT olarak girdiği o ERKEN namaza...” (Öğlene kadar kılınabilir, ama ben illa ki, ERKENİNİ tercih ediyorum). Vesveseler gidiyor... Rüyalar da o vesveseleri gideriyor (İnsanlar uykuda masumdurlar, çünkü ölüdürler).

Geri Dön     Yukarı