Zaman makinası Tarık ve Magnetik şişe

<> sebe-11’de “geniş geniş zırhlar imal et dokumasını da ölçülü yap” <<< bunun nasıl bir zırh olduğunu anlatır mısınız; geleceğin zırhlarını, WALHALLA ve ALLAHLAW’ın kalkan teknolojilerini, gelecekte nasıl zırhlar kullanılacak?

Elektromanyetik KALKAN” anlamında mı? Yoksa “Cinlerin Magnetosferi” anlamında mı? Bende yanıt çok, ama lütfen soruyu AYRINTILAYIN ki yanıt vereyim. TAFSİL Kur’an, bunu unuttunuz mu?

<> elektromanyetik KALKAN anlamında; magnetik alanların kalkan olarak kullanılması

Pekala HANGİ yüzyılın teknolojisini istiyorsunuz? (22, 23, 24 yy) 24. yy mi? Magnetik şişeden bahsetmiştim, hatırladınız mı? Bununla ilgili bir linkimizi veriniz, ki söyleyeceklerim daha iyi anlaşılsın.

[] https://hanifislam.com/sohbet/052.2002.01.30.htm#1

[] https://hanifislam.com/sohbet/064.2002.03.03.htm#0

Magnetik şişe şudur: dünyanın EN GÜÇLÜ yakıtı! Bu yakıt doğrudan GAMMA PATLAMASIDIR. Gamma ışını patlaması… En ideal TARIK yakıtıdır.

Bu yakıtta katı-sıvı-gaz hiçbir yakıt kullanılmaz, PLAZMA yakıtı kullanılır. Maddenin dördüncü halini (ateş anasırı) kullanırsınız.

Bunun için, bir ARACA (mesela Tarık/UFO vb) tabak bölümünün altına üç tane kondansatör korsunuz. Bunlardan biri “yüksek eksi elektromagnetik alanı“, diğeri “yüksek artı magnetik alanıDEPOLAR! Üçüncü kondansatör (iniş takımına benzeyen yarım kürelerden bahsediyorum) ise MAGNETİK şişedir.

Mesela “1 molANTİMADDE imal edilir: bu diyelim ki Anti-BOR atomları olsun! Bu “bırakılır“, dolayısıyla öteki kondansatördeki normal BOR atomu ile birleşir. Ve ikisi birbirini yok ederek, BİR ÇİFT gamma patlamalı foton halinde ŞİDDETLE tepki yaparak JET etkisi yaparlar. Yani püsküren IŞIĞIN ta kendisi olur. İşte buna PLAZMA yakıtı diyoruz.

Böylece FOTON (Gamma patlamalı) bu jet tepkisi sayesinde içinde bulunduğunuz araç (Tarık) ve bunun motoru (Adiyat-1700. 3 asır sonraki Adiyat suresi) IŞIK HIZIYLA hareket etmiş olur. Çünkü yakıtı ışık olunca, ve ışık hızı saniyede 300 bin km olunca, ARAÇ da mecburen bu hızla gider.

Hans von Aiberg, 10/08/2003 (168/1)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.


önceki CHAT’i oku – sonraki bölümü oku

168-01-magnetic-bottle-ufo-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar