Cifir – Paranormal – Kadın ve Erkek içgüdüleri

Daha neler var neler? Simya (Alşimi) felsefe yumurtası, felsefe taşı ve mesela her rakamın bir psikolojik kodeksi var.

Örneğin 1-9 arası yazılan rakamların açılımını deşifre ederken sevgideğer doktorlarımız da bize dikkatle mümeyyiz olsunlar.

<drM> burdayız

Erkek dışarı uzuyor. Güneybatı vektörü=Erkek avlanır, dışarıda mamut-dinozorlarla kıran kırana kavga eder. Erkek dışarı=Mağaradan dışarı (Kehf=cavemen) Yani  R A K İ M ‘dir.

Kadın ise Mağaradan İÇERİ‘dir. Görevi çocuğunu kapıp mağaranın en derine kaçıp saklanmaktır.

Erkek ise dışarıda mağaraya girmeye çalışan canlı düşmanıyla boğuşmaktadır. Çok muhtemelen ölecektir ya da sakat kalacaktır. Amacı eşini ve içgüdüsel olarak en başta çocuğunu yaşatmaktır.

Erkek dışarı+Aşağı’dır. (Matriks’teki bakınız, matriksteki artılar)

Aşağının anlamı şu: “Erkek ucuz malzemedir”, erkeğini yiyen tarantula dişi örümceği aslında erkeğin ucuz malzeme olduğunun tescilidir.

Erkek şövalye, kahramandır. Annesinin aslan oğludur. Eşinin şövalyesidir, masalsı kahramanıdır. Ama erkek ucuz malzemedir.

Dişi MAĞARASINI oluşturur bu bir tek kocaman yumurtadır. Onmilyonlarca sperm bu bir tek yumurtaya koşmaktadırlar. Türkiye nüfusu kadar…

Bu da gerçektir ki, erkek bol ve ucuz malzemedir. Bir tek yumurtaya koşan 120 milyon sperm. Bu ucuzluk değil de nedir?

<> hııı dr bu kadar ucuz muyuz yani?

<> hocam hiç mi iyi tarafımız yok

Kuşkusuz erkek istatistikleri çabuk yıprandıklarını ve kadınlardan çok daha önce öldüklerini gösteriyor.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/02/2002 (055/10)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 055 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

055-10-cifir-kadin-erkek-temel-icguduleri

Yorumlar