Montauk – Melei Ala – Telepati – Siyonizm, B’nai B’nith

<> Montauk’la bilgi araştırdım, tercüme etmeyi düşünüyordum, çok karışık ve şoke oldum öğrendiklerimden dolayı!!

Evet, montauk ile dünyayı yönetmeye kalkışan sistemin engellenmesi gerekiyor. Bu “Öteki bağın” sahiplerinin iğrenç bir planı. Dünyayı yönetmeye hazır BİG BROTHER (Masonik Büyük birader gibi) ve öteki adıyla Big Boss (Büyük Patron), bir diğer adıyla da BBG. (Biri bizi gözetliyor gibi)

Bu Kur’an’da da var. “Melei Ala”dan haber hırsızlığı. Şifre şöyle:

Haber=Data,

hırsızlık=çalmak

Mele=Empoze, yayın

Ala=En üst sistemden yayın.

Bilmem anlatabildim mi?

Hani cinler gökte bazı noktalara yerleşirlerdi ya, oradan da melekleri dinlerlerdi. Bu birinci anlamıydı.

İkinci anlamı ise magnetosfer.

Üçüncü anlamı, Beyinlere yayın.

İşte Montauk iğrenç bir proje. Bir tür hipnoz gibi.

<> O project’teki uzaylılar melekler mi oluyor yani? (Leverons, Orion, Antares, Pleiadiens grupları diye geçiyor okuduğum yazıda.) Ve bu gruplardan yüksek teknoloji alıyorlarmış?

Onlar sansasyon, inanmayınız.

Mele-i Ala, şudur: Doğru olan beyin kanallarından insanlara mesaj ulaştırılabileceğidir. Zaman yolculuğu nasıl saklanmış bir projeyse, Montauk da saklı projedir.

Çünkü bundan sonraki bilgisayar kuşağı artık, çekirdek asitlerine dayandırılacak. Yani Adenin, Guanin, Cytosin ve Timin’in olası kombinezon tertiplerinden muazzam bir bilgisayar belleği (milyon Terabyte gibi) sıçraması yapılacaktır.

Beşinci kuşak bilgisayarlar insan beyni bazında olacaktır. Yani organik hafızalı olacak, mikrochip yerine çekirdek asidi konacaktır. O zaman da altıncı yedinci sekizinci kuşak bilgisayarlar insan beyniyle benzeşecektir. İşte o günlerde, bilgisayar ile insan beyni arasında 16 frekanstan küçük ve 20 bin frekanstan büyük bir iletişim doğacaktır.

<> Saklama kapasitesini artırmak için hd’lerde de bakteri kullanılacak gibi bir makale vardı Chip dergisinde.

Eğer merkezi bir Brain of Brian yapılırsa, DTM’ne bile insanlar dalabilirler uçakla. Bu bilgi maalesef öteki bağın sahipleri tarafından kaçırılmış ve siyonizmin parapsikolojik en üst bölümü B’nit B teşkilatında yer almaktadır.

<> Şu ankinin tam tersi frekansta. Şu an 20-20000 Hz arasını duyabiliyoruz.

Evet ama, Kur’an’da SAYHA denen bir ses var. İnsanların duyabileceği. Bazen o sayha bir uygarlığı bile yok eden ses topu olabiliyor. (Ad Semud gibi) Bazen de her insanın beynine girebilen bir FONON yani küresel olmayan ses, Laser gibi tek bir yönde gidiyor. Şiddetinden bir şey kaybetmiyor. Hava gerektirmiyor.

<> Kaç frekansta?

Olay frekans değil. Küresel dalgalar yerine ışık gibi enine (Transversal) ses dalgaları oluşturuyorsunuz. Havasız ortamda da duyuluyor. Ayda okunan Kur’an gibi. (Ayda kur’an okunduğu doğrudur.)

<> Yani astronotlar beyinlerinde duydular ezanı.

Tüm kayıt cihazlarında. Diyelim ki beyinler yanılıyor. İyi de magnetik teypler yanılır mı? Artık “Bunlar toplu hiphozdur, halusinasyondur” diye kıvırtacak halimiz kalmadı.

Evrende bir şeyler oluyor. Ses bile fonon denen bir parçacık aracılığıyla havasız ortamda istenen kişinin alıcısına iletiliyor. Alıcı dediğimiz ise kulak arkasındaki beynin duyma merkezi, işitme merkezi.

<> Heschl girusu

O istasyon irrite ediliyor. Yani kulağa ihtiyaç yok.

<> Kendimizi bunlara karşı nasıl koruyabiliriz?

Kendinizi bunlara karşı korumanızı sağlayan MECHUL ASKERLER VAR merak etmeyin. Siz onları tanımazsınız ama, onlar “Hiç bir nefis olmasın ki, üstünde gözetleyeni olmasın” (Tarık suresi) ayeti gereği WATCHER’lik görevlerini yapıyorlar.

[] Tarık/4: Bütün nefslerin üzerinde mutlaka muhafız (gözleyici ve koruyucu) vardır.

[] Kaf/18: Her ne söz söylerse, mutlaka yanında hazır bir gözcü vardır.

Bu teknolojiyi şimdilik B’nit B’niat uyguluyor. Bunu bilen var mı?

<> Hayır

Nedir bu? B’NİTH diye bir search edebilir misiniz? B harfinden sonra apostrof var. Bulabilen var mı?

<> Nith meleği deniyor, Kaballa’da veriliyor.

Bir de B’niath var. Ucunu buldun. B’nith B’niath, ikisi devamlı beraberdir.

Melei Ala teknolojisi. Melekleri cinlerin dinlemesi, melekten meleğe haberin de gitmesi.

<> Nith haiah diye bir melek, yer ve gök arasında communication sağlıyor.

[Candaş] bu işte şimşek gibisin, bravo. Diğer arkadaşlarımız da Türkçe’si için, mesela Yahudilik ile ilgili kitaplara baksınlar.

<> Hollandada BB ile bağlantılı UN kuruldu…

<> zionist lobby

<> Anti-Defamation League of B’nai B’nith

Siyonizmin en tepesinde ÜÇ MAJİSYEN vardır. Bunlar işte siyonizmin PasTiMESSENGER‘leridir.

<> B’niath’la ilgili bilgi vermiyor?

 

B’NAİ B’NİTH diye ararsan verecektir.

<> In October 1843, twelve German-Jewish immigrants met on New York’s Lower East Side to help others like themselves. Pooling their ideas and their funds, they founded what would become the most enduring service organization in the United States. Its name-B’nai B’rith, “Children of the Covenant”-mirrored its idealistic mission: uniting Jews in service to their community and the world.

<> B’rnai B’rith, niye böyle isim, manası ne?

Ben bir tane buldum, Harun Yahya’nın sitesinde. Bu isim de Walhalla ve Wanen (1N) gibi geleceğin isimleri. B harfleri BRAİN demek. Siz bundan ne anlam çıkarıyorsunuz?

<> BB’ye karşı WW?? Her ikisi de ikinci harfler!!

<> yedi kollu samdani olan bir site cikti

<> youth organisation

<> menare

Unutmayın Hans Ayberg ile bir aradasınız. Bizde bilim kurgu, hayal kurmak yok. Kozmik sırlar var ve görevim onları açığa koymak.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 30/09/2001 (003/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 003 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

003-02-mind-control

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar