Futuroloji – Wemb amazon sistemi – Süfyaniler – Gelecekte Hz. İsa ve Hristiyanlar –  Haniflik

<> O zaman gelince bizim süfyanistler ne alemde olacak?

Süfyaniciler ise Dans eden kraliçeye “Fahişe” diyeceklerdir.

<> Başka ne olabilirdi…

“Mighty’nin babası yok” diyeceklerdir. Mighty piçtir diyeceklerdir.

İsa’ya da demişlerdi zamanında… Meryem’e (Meryem Ana) fahişe demişlerdi…

Ve bir fahişenin iki kez iman edebileceğini bize ALLAH gösterdi: Mecitli Meryem bir fahişe iken Tüm dünya Hristiyan kadınlarının TEK TEMSİLCİSİ oldu. O Maria magdelena… İsa’ya aşık oldu.

Salome’den daha iyi dans ederdi. Ama her şeye tevbe etti… İsa’ya biat etti. İsa ve Maria Magdelena ikisi de BEKAR kaldılar.

İsa geçmiş yaşamında HİÇ EVLENMEDİ. Ama dönüşünde Resulullah olarak gelmeyeceği için EVLENECEK. Sıradan biri olarak gelecek ve sıradan bir kadınla evlenecek.

İsa bizzatihi YYy’tir.

<N> peygamber olması evlenmye mani mi?

Hayır Meryem de peygamberdi ve Marangoz Yusuf ile evlendi. Meryem’e Cebrail “Vahyettiği” ve İsa’yı taşıdığı için OTOMATİKMAN peygamber olur.

<N> “Ama dönüşünde Resulullah olarak gelmeyeceği için EVLENECEK”?

İsa bir din getirmişti, bir de kitap… ama ondan sonra Ahmed peygamber geldi: Yeni bir din ve yeni bir kitap. Son elçi ve son kitap…

Ne var ki, İsa, Resulullah’ın 570 yıl kadar gerisinde olmakla birlikte, aynı zamanda 2300 yıl İLERİSİNDE olduğundan, dönüşte SON peygamber kuralını bozmamak için “Peygamber” değil; Muhammed’in islamına ve Kur’an’a tabi olacaktır. Dolayısıyla PEYGAMBER olarak gelmeyecektir. Sıradan [N] gibi Hans gibi bir imanlı…

Ama onu sıradan kılmayan büyük olay ise şu: O Mighty’nin HANİF’i. Yecüc Mecüc istilasını da o durduracak. Deccal’i de o öldürecek. Şeytan’ı da o öldürecek. Siyonizmin ipini de o çekecek… Tüm papazlara ve dört İncil oluşturanlara en büyük tokat İsa olacak.

<> Kendisinin İsa olduğunu bilecek mi?

Tüm dünya özellikle Hristiyanlar onun İSA olduğunu bilecek. Öyle ki tüm Hıristiyan alemi müslüman olacak…

Zaten fıtratlarında bu yok mu? Aynı Allah’a inanıyoruz. (Buda veya Amon-Ra’ya değil)

<> evet

Hristiyanlara denecek ki:

1. Size en yeni tastment getirdim adı Kur’an…

İncil’de ne varsa onda da var. Tevrat’ta ne varsa Kur’an’da da var. Old tastment, New Tastment gitti, The Newest Tastment geldi…

Ben Allah’ın oğlu değildim ve halen de değilim. Ben bunu söylüyorsam, papazlarınıza değil Allah’ın kelamı olan BANA inanacaksınız. Çünkü Allah kelimesini bana koyup kutsal ruhundan üfledi…

Hristiyanlar o zaman tam bir MONOTEİST olacaklar ve Kur’an’ı da The Newest Tastment olarak benimseyemekle kalmayıp, Günde üç vakit ve ikişer rekattan namaz kılıp Oruç tutup Müslüman olacaklar.

Onların da suresi var: NASR. Allah’ın fethi ve yardımı gelecek. Tüm Hristiyanlar tamamı fevc fevc MÜSLÜMAN olacaklar…

Şu Portekizli Ramirez ile Şu Yunanlı Despina “La ilahe illallah Muhammed-in- Resulullah” diyecekler.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 02/01/2002 (040/13)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 040 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

040-13-mesih-hristiyanlar

Yorumlar