Besmele ve Şeytan – Ayetlerin Cinler üzerinde etkisi – Cinayet

Şeytan’ın bir Euzü besmelelik işi var! Çektin mi kaçtı… Peki, Hizbullah, İbda vb. nasıl kaçırtılacak? Euzü besmele de kar etmez. Çünkü Euzü besmele cinlerden olan şeytanlar içindir. İnsanlardan olan ŞEYTANLAR için bu dünyada hiç bir etkisi yok.

<> Cinleri kovmak için “La Havle Ve La Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Aziim demek gerekiyormuş doğru mu?

“Tasallut” edenin ırkına/rengine bağlı bir durum… Allah’tan başka hiç bir kuvvet/erk yoktur. Ayetel kürsi.

İçinde CİN kelimesi geçen ayetler ve sureler onları çok etkiler…

Düşünün en beğendiğiniz bir karşıt cinsten mesela artist. Ona rastladığınızda etkilenirsiniz. Ama bundan daha etkili olan şey SÖZDÜR!

O idealize ettiğiniz kişi, size doğru ilerliyor ve “Sizi sevdiğini” söylüyor… İşte bu şok edicidir. Kendinize gelmeniz birkaç hafta sürer…

Sözkonusu ayetlerin de yaptığı bir ŞOKLAMA.

Cinleri öldürmenin de Kur’an’da yolları var. AMA CİNAYET YASAK! Siz ışık hızında giden bir İNSANI öldürüyorsunuz! Ya da ışık hızında gitmeyen BENİ öldürüyorsunuz. İKİSİ DE CİNAYET.

CAN öldürülmez.

Can=Cinsan=Enerjiden insan ile maddeden Cin: İlki Cinler, ikincisi biz oluyoruz. Enerji madde eşdeğerlilik ilkesi gereği, ikimiz de birbirimize eşit olduğumuzdan ikimizin de bilincine  C A N  deniyor.

Can hem insanın hem cinnin ORTAK NEFSİ’dir.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 06/01/2002 (042/15)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 042 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

042-15-cin-musallat

Yorumlar