Namaz – Şahitli namaz – Fizik – Şeytan vesvesesi – Nefs – Kirlian ışıması

<drM> Şahitlik: 7 boyutlu kıvrımlı tünelle mi yoksa katip meleklerle mi?

Olay şu: Nötrinolar (tau nötrinoları özellikle) VESVESE veren özel ve entelijans bir özelliğe sahipler. Cansız enerji gibi canlı enerji (Cin) olması neyse; canlı NÖTRİNO olması da o kadar doğal bir postulat.

Güneşten çıkan bu cansız nötrinolar, dünyanın GÜNDÜZ olan bölümüne/Kabuğuna çarpıyorlar.

Madde ile hiç etkileşmediklerinden dünyanın içini saniyenin 25’de biri zamanda kat edip dünyanın öteki KARANLIK/GECE bölümünden DIŞARI çıkıyorlar.

Aydınlık kabuğa OKYÖNÜ olarak GİRDİ biçiminde. Öteki karanlık yarı küreden çıkması ise OK YÖNÜ GİRDİ değil ÇIKTI biçiminde oluyor.

İşte şu amansız düşmanımız ŞEYTAN bu doğa kuvvetine (Zayıf nükleer kuvvetin ZAYIF NÖTR AKIMLAR denen bu Kurye (carrier) dalgalara meşhur VESVASİL’ini yüklüyor.

Vesvese ile geceler bir tuhaf oluyor, suçlar daha çok işleniyor, insanlarda bir tür kurt adam :)) hastalığı başlıyor. Gece korkutuyor ve daha çok günaha zorluyor.

Bu mesleğiniz olduğundan bilirsiniz: Paranoya (Kur’an’daki adıyla ZANN) bir VESVESE hastalığıdır. Yani VEHİM değildir.

<drM> Biz + yüklü olduğumuzdan onu çekiyor muyuz?

 

Cinler ve biz YÜKLÜYÜZ. Şeytanlar ise YÜKSÜZ. Ama bedenimiz denen kompleks yapıda içiçe tortul faz katmanları var. Bildiğimiz biyolojik ve mekanik bedeni izleyerek ikinci bir katman olarak Vital beden var. Bu biyosferde diğer tüm canlılarla kompleks yaşıyor fakat ayrıca kendisi de bir ÖZ yani ayrık kişilik olarak imza atıyor.

Kirlian beden dediğimiz bu ikinci ve enerji ve psikolojik bedenin şu meşhur ışıkları, galaksi gibi yanıp sönen ve sinir elektriği (Pion) ile doğrudan İLİŞKİLİ LED tipi ışıkları var ya? İşte onlar bu Zayıf nötr akımları (Nötrinotic Vesveseleri) aktarabiliyor.

Formül çok basit:

Neutrino >>> Neuron ilişkisi

Dışa duyumlu olan PİON elektriği aynı anda İÇE de UYUMLU olabiliyor.

Mimoza (Küstüm otu) gibi Biyoelektroplazmik bedenimizin ışıması şudur: NEFS denen GÖRÜNMEZ yapımız ile fizik dünya birbirine GİRİŞİM yapmışlardır. Yani o surrounding ışıma bir GİRİŞİM dalgasıdır, nefsin göstergesidir AMA NEFSİN KENDİSİ DEĞİLDİR. Nefs daha souptile’dir. NÖTRİNO gibi son derece saydamdır.

Şeytanın YÜKSÜZ yapısı ve NEFSİN YÜKSÜZ YAPISI AYNI olduğundan, VESVESE denen bir Radyo yayınını çok rahatlıkla alıyor NEFSİMİZ.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/01/2002 (043/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 043 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

043-03-sabah-meshutlu-namaz-vesvese-neutrino

Yorumlar