Evlilik – Hadis islamın istismar ettiği özel nikah

Mutabakat (Karşılıklı rıza, flirt) nikahını maalesef şeriat da kullanıyor. İran’da aşk evlerinin kapısında yarım saatlik nikah ve boşanmalar var… Sermaye kadınlar, eşleri iran-ırak savaşında ölen dullar! Satıcıları da Devrim muhafızları… Adı da Mutua (Muta) nikahı…

Böyle nikah olmaz! Fuhuş kapısında (Zina değil fuhuş) bir NÖ. İMAM (Molla) müşteriye NİKAH kıyıyor! 20 dakika sonra boşuyor. Yeni müşteriye nikah kıyılıyor. Ve Deyyus Pastarlar da “Para”yı (Onlar parsa diyor) topluyorlar… Ne adına? “Kutsal İslam Cumhuriyeti” adına…

[] https://www.islahhaber.net/iran-da-muta-kavatlarinin-dudak-ucurtan-gelirleri–51958.html İran’da Şia mezhebinde caiz olan saatlik evlilik adı verilen Muta Nikâhının(!) yaygınlaşmasıyla bu iş için aracılık yapan, hanım bulan kişilerin kazançlarının dudak uçurttuğu söyleniyor.

Allah Mutabakat nikahını O İĞRENÇ MÜSLÜMANLARA değil, Körpecik teen ager’lara LÜTFETTİ. O halde bunun ALLAH indinde (Şahidi Allah) kuşkusuz geçerliliği var dostlarım.

Halen zina sorusu geliyor. Bir daha zina konusunu işlemeyeceğim?

<> Bu konu üzerinde bi kitap oluşur o zaman!

Gerçekten oluşur…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/01/2002 (043/16)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 043 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

043-16-muta-nikahi-istismari

Yorumlar