Zina-Fuhuş – Kuran – Hadis İslamın istismarları – Kuran eksik-fazla diyen sapıklar – Buhari Müslim Hanbel yahudi hadisçilerin islama tuzakları

Arkadaşlarımdan bir ricam var:

Zina konusunda tüm fikirlerinizi açık açık haber grubuna yazın… Bu en eski din artık en yeni dindir ve kuşku-şek, şüphe, şaibe, tatminsizlik kaldırmaz.

KUR’AN NE DİYORSA ONU anlayacağız ve artık zina gibi konuları BİTİRECEĞİZ ve arkamıza bakmamız gerekmeyecek…

Taşlayıp öldürelim mi? Kırbaç/sopa çekelim mi?

Bunlar MEHDİ’ce bir zekayla KUR’AN ışığında KARARA bağlanmalı… 1200 yıldır karara bağlanamadı da… Onun için bitsin diye acele ediyorum.

Bundan sonra üçyüz yıl sonra halen “keçi mi yedi tavuk mu yedi?” diyorsak vah bize, yazıklar olsun bize… Bunun için acele ediyorum.

Allah’ın ayetini keçi niçin yesin? Keçinin Resulullah’ın dul eşi Aişe anamızın yatak odasında ne işi var?

Bunları yazan Buhari ve Müslim ile Ahmed İbni Hanbel “Keçi zaten mübarek hayvandır” diyerek PAN ve SATİR’lerin dinine Satanistlerin dinine girmiştir.

Fantastik ve mitolojik literatürde keçi şeytanı temsil eden bir yaratıktır. Ama bu üç HAZRET keçiyi kutsadılar. Müsned adlı kitaba “Keçi zaten MÜBAREK HAYVANDIR” yazdılar.

“Allah keçiyi göndererek sevmediği bir ayeti ona yedirdi ve böylece eski ayetini ortadan kaldırdı, neshetti” diyenlere göre keçi kutsal bir hayvan. Çünkü deneme yanılması olan ALLAH’ımız (Haşa) keçiyi silgi niyetine kullanmış oluyor.

Koskoca Hanbeli mezhebinin kurucusu Yezid’in başuşağı İbni HANBEL’in şu söylediklerine ve yazdıklarına tükürün. Eğer Hanifseniz tükürün!

Allah’ı aciz bırakmak için kurulan bu mezhebler ve mezhebçiler bu dini bir afete ve felakete sürüklediler.

Yuh olsun!

Allah’ımız “Bu Kur’an tastamamdır… Zikri biz indirdik biz koruyacağız…..” vs. derken, Üç şerefsiz Yahudi uşağı buhari ve Müslim ile İbni Hanbel, “KUR’AN EKSİKTİR, KEÇİ-TAVUK YEDİ DİYOR.

Bunlar KEFEREDİR, Müslüman falan değillerdir.

Bir de yeni bir Babilik/bahailik mezhebi çıktı. Onlar da “Kur’an’da iki ayet fazladır” diyor.

Yuh olsun “tastamam ve korunmuş ZİKRİ” böyle aşağılayanlara.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/01/2002 (043/19)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 043 anasayfasına dön | sonraki bölüm oku

043-19-kuran-ayet-hadis-keci-tavuk

Yorumlar