Yusuf peygamber – YY huri cinsi – Adem ve Havvanın çocukları nasıl evlendi – Genetiğin bozulması

<> Hz. Yusuf yarım kalmıştı. Neden iki yıl hapiste unutuldu? Neden 11 yıldız gördü rüyasında, vs.

 

Yusuf’un yyy cinsinden olduğunu söylemiş miydim?

<> Hayır, çok güzel demiştiniz.

Evet Adem ile Havva’nın birer “Klonu” EVLAT olarak ve meşhur Kaburga kemiği ile omurga kemiği arası bölgeden “Rezervde” olarak indirildi Cennetten… Onların oluşması 300+9 yıl sürüyor. O söylediğim ve Tarık suresinde geçen “Özel dış gebelik bölgesi” Üç asırda gelişiyor.

Bu yüzden Adem ve Havva ÜÇYÜZ SENE sonra buluştular. (Birbirinden ayrı bölgelere indirilmişlerdi)

Buluştuktan sonra birer kendi çocukları yanında birer de kendi Klonları DOĞDU.

Klonlu olarak iki ayrı bölgeye yerleştirilen Adem-2 ve Havva-2 (İkinci diyorum çünkü birinciler OL emriyle DOĞMADAN olmuşlardı. Ama ikinci klon ÇOCUK olarak doğuyor. Ve açıkçası yaşanmamış çocukluğu oluyor Adem ve Havva velinimetlerimizin… Yani doğmadan doğurulmuş gibi… Bunlar KLONLU Adem-2 ve Havva-2.

Havva-2’nin adı da ilginç=Labuda.

Labuda daha sonra şu efsanede yer alıyor: Anka kuşu… Güneşi görünce yanıyor ve sonra kendi küllerinden bir daha doğuyor. Yunancası PHOENİX, İbranicesi Labuda. Yani “Klon”umsu bir laf var sanki… Labuda da bir klon… YYx klonu.

Omurga-kaburga arasında Labuda ve normal Rahim’de ise KABİL var. Öteki ikizlikte de YYy Habil ile onun XX kızkardeşi var.

Emir şöyle: Kardeşler arası evlenme olmayacak! Çapraz olarak evlenilecek! Klon (Labuda) ile Habil ve diğeriyle de Kabil evlenecek!…

<> Ama Kabil bunu bozuyor

Ama Çirkin Kabil klon kızkardeşi çok güzel (Yusuf’un en baş soyu) olan labuda ile evlenmek için kardeşini öldürüyor. Ve onu kaçırıyor ve evleniyor ve de çocukları oluyor…

İşte insanlığın tuhaf serüveni böyle başlıyor.

Yaklaşık mamut boyundaki insanların nesli küçülüyor. Bin yıla yakın hatta fazla ömürler de giderek yarıya, çeyreğe ve şimdi olduğu gibi 70 yaş cıvarına indirgeniyor. Tıkız ve cılız bir kavim oluşuyor giderek…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 11/01/2002 (044/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 044 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

044-02-adem-havva-cocuklari-nasil-evlendi-kaburga-omurga

Yorumlar