Büyü – Firavunun majisyenleri

<> sadece Hz. Musa zamanında mı Marjilrinler vardı? Osmanlı zamanında büyü var mıydı?

Hayır Osmanlılar bu işte çok yeniler. Musa MÖ 4000 yılı. Tevrat 6 bin yıllıktır. O Tevratta neler var neler (Seyyar fusion santralı olan Ahit sandığı=Tabutüs sekine vb.) Ve İbrahim döneminde (Ki İbrahim, Musa’nın atasıdır.) Babil’de iki melek Harut ve Marut bu sihiri ALLAH KATINDAN indirmişlerdi. (Bakara 102) Yazarsak daha iyi olur.

Diyorum ya Kur’an’da NORMAL OLAN bir şey aramayın. Herşey orada Paranormaldir. Paranormal=Normalüstü.

Adem Cennet’ten iniyor, İsa yukarı çıkıyor. Bunları normal sanmayın. Kur’anda ne varsa normal üstüdür. Ve bunu düşünüp epeyce şaşırın. Çünkü, Kur’an “KEŞFİNİ ÇOK SEVER“.

<> 2-Bakara/102: Süleyman’ın hükümranlığı hakkında onlar, şeytanların uydurup söylediklerine tabi oldular. Halbuki Süleyman büyü yapıp kafir olmadı. Lakin şeytanlar kafir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil’de Harut ile Marut isimli iki meleğe indirileni öğretiyorlardı. Halbuki o iki melek, herkese: Biz ancak imtihan için gönderildik, sakın yanlış inanıp da kafir olmayasınız, demeden hiç kimseye (sihir ilmini) öğretmezlerdi. Onlar, o iki melekden, karı ile koca arasını açacak şeyleri öğreniyorlardı. Oysa büyücüler, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine fayda vereni değil de zarar vereni öğrenirler. Sihri satın alanların (ona inanıp para verenlerin) ahiretten nasibi olmadığını çok iyi bilmektedirler. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bunu anlasalardı!

Sihir ALLAH KATINDAN, Allah tarafından gönderilmiştir. Maji ALLAH ÖĞRETİSİDİR. Ve tehlikelidir. Örneğin bir H atomundaki – olan elektronu + yaparak (Pozitrona çevirerek) ayrılmasını sağlar ve antimadde-maddeyle buluştuğundan orada bir kıyamet kopar adeta… Böyle şeyler hep olsaydı, biz yanmıştık…

Bu çok hoş olan LEDÜN bilimi bunu bilen herkes Majisyendir. Ancak, Gelmiş geçmiş en büyük majisyenler Musa’nın karşısına diktirilen majisyenlerdir. Onlar bu işin piri olmuşlardı. Dünyada tüm çağların en iyisi… Ve daha daha daha ileri… VARILACAK en ileri amacı arıyordu üç majisyen.

Onu Musa ve Asası ile buldular. Gülerek şehid oldular. Çünkü amaçları “O son noktayı bulmaktı”. Ve o mutlu son ise Musa’nın Rabbi ve bizim Rabbimiz olan Allah’ımızdı. Onun için seve seve öldürüldüler. (Şehid öldürülemez. Kalkar ve devam eder.)

Sonra onlar bu kez de İSA’yı bebek İsa’yı buldular. Gerek Musa’nın ve gerekse İsa’nın bir maji (Kehanet) olarak doğacakları bildirilmiştir. Bu yüzden Firavun ve Hirod (Herod=Harut) yeni doğan bebeklerin öldürülmelerini emrettiler.

Biliyoruz ki Musa’yı NİL nehrine sepetiyle bıraktı ve Allah’a teslim etti annesi… Onu Firavun’un eşi Asiye buldu. Mısır sarayında ve Firavun’un evlatlığı oldu Musa…

Bunları Kur’an’dan biliyor olduğunuzu varsayıyorum. Zaten [candaş] sizlere Herod’un öyküsünü İncil’den nakletti.

Dikkat edin aynı şeyler olmuş. Ve yine ÜÇ MAJİSYEN var. Üç majisyenlik devam etmektedir. Ve sadece belirli bir ırka aittir. Talut ırkına…

Davud, Calut ve Talut. Bunlar da birer HÜKÜMRAN. Talut’un genlerini alan ırk (Kabile) doğal MAJİSYENDİR.

<> Majisyen konusuna değindiğiniz için tşkler

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/01/2002 (046/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 046 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

046-06-uc-majisyen-kral

Yorumlar