Zaman yolculuğu – Kaç tane UFO vardır – Aiberg hakkında

<i> görünen ve görüntülenen gerçek tarıklar… (USAF’in deney halinde görüntülenen N1 (ufo)ları dışında ki gerçek ufolar) geçmişe giderken ki görüntüleri midir ve/veya nedir??

 

Bir tek ufo zamanda ileri ya da geri giderken o bir tek olayı kuşaklar boyu izleyenler ÇOK SAYIDA olay oldu sanırlar.

<i> Anladım

Hatta iki ayrı zamanda iki ufo gördüğünü söyleyen bir [İ] aslında TEK BİR UFO’yu mesela üç yıl arayla görmüştür.

Ufo zamanda yolculuk yaptığından, 33, 34, 35, 36,….. 40 yaşlarındaki [İ]’ye 7 kez görünmüştür. Ama o saniyede geçerken zamanı katederken 7 ayrı zaman diliminde farkedilmiştir. Böyle düşüneceğiz.

Relativite şudur: “Evrende BİR TEK olay, ayrı zamanlarda ayrı ayrıymış gibi görünür.” Güneş söner. Oradaki kişi anında farkeder. Dünya 8 dakika sonra, Şu yıldız 4,3 yıl sonra, şu arkadaki yıldız 1400 yıl sonra güneşin söndüğünü sanırlar.

Oysa GÜNEŞ BİR KEREDE HAYATI KAYDI SÖNDÜ. Ortada güneş falan yok. Işığı sürüyor sadece.

Ufo’lar da böyle anında gittiler ama ışıkları yıllar içinde tek tek dağıldı. Tamam mı? Anlaşıldıysa kapatma saati.

<i> evet net oldu captain..=) İyi geceler hocam

[İ], valla bu işler Hanssız olmuyor Görüyorsun.

<i> =)))))

Sor soruyu, anında en doyurucu yanıtı al.

Ahhh yine adalelerime kramp girdi neden acaba? Yaw bu kadar kasıntı olmak zorunda mıyım? Şuraya bak azametimden ve celalimden yanıma yaklaşılmıyor. Breh breh peh! Ben neymişim be abi? Biri beni durdursun.

<i> :)))))

<> bak ben bile tırstım 🙂

Bunlar bizim şakalarımız. 🙂 Aslında en alçakgönüllü ve mütevazi olan benim. Bilen bilir. Evimde kalanlar bilir. Çöpçülerin arkadaşıyım. Onlardan temizlik öğreniyorum. Bir de insanlarımın sıkıntısını.

Vali bile bana merhaba demek için arabasından indi, arkadaşım olan çöpçü Abdurrahman’ın yanında kaldırımda oturuyordum. Vali’ye işaret ettim o da oturdu ve birlikte gülüştük. Sen de olsan gülerdin. Katılırdın halimize.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 21/01/2002 (049/16)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 049 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

049-16-kac-ufo-var

Yorumlar