Telepati – Hologram – Resim kavramlar – Zamanda yolculuk – Jana – Aiberg hakkında

Slm ve Slm. On dakika sonra misafirlerimi göndermiş ve oturmuş olacağım. (Vali evde) 10 dakika bekleyiniz lütfen. Aranızda konuşurken ben geleceğim inşaallah.

<> selam ve selam

<> hoşgeldiniz hocam

<> memnuniyetle

<Bi> Durugörü kavramını biliyor musunuz? size oluyor mu? ya da böyle birilerini tanıyor musunuz?

<Ex> belirgin manada olduğu söylenemez

<Bi> Rüyada geleceğe ilişkin haber almak? örneğin İstanbul depreminin tarihini bilmek

<Ex> o sık sık oluyor ben bunu daha önce rüyamda görmüştüm dediğimiz çok olmuştur ama durugörü uyku halinden ziyade uyanıkken olmuyor mu?

<Bi> evet, bir nesneye dokunmak, bir nesneyi görmek, çok uzaktaki annenin ölüm döşeğindeki oğlunun feryatlarını duyması…

<Bi> Shelia Ostrander’in kitabını okuyan var mı? Psychic Discoveries? behind İron Curtains. Burda Rusların yaptığı bir deney anlatılıyor. Bir anne tavşan ile yavru tavşan. Anne tavşan labaratuvarda elektrotlara bağlanıyor ve kalp atışları kaydediliyor. Yavru tavşan ise denizaltı ile Karadenizin dibine götürülüyor. bu arada denizaltındaki saat ile labaratuvardaki saat eş zamanlı olarak çalışıyor yavru tavşan öldürülüyor ve tam bu anda anne tavşanın kalp atışlarının hızlandığı ölçülüyor arada bir iletişim var ama bu elektromanyetik olamıyor denizden ötürü.

<Ex> benzer durum telapati vaklarında da var telapati yapan kişilerde de aynı fizyolojik değişiklikler oluyor.

<Bi> parmak uçlarındaki sıcaklık değişimiydi galiba

<Ex> sadece onlar değil sizin söylediğiniz kalp atışları falan da aynı

<Bi> Kitaba göre, Ruslar telepatiyi asıl uzay araçları ile iletişim problemı olduğunda kozmonotla direk haberleşmek için düşünmüşler

Slm ve Slm arkadaşlar.

<> selam & selam

Bir şey çok oriyental. Oturmak yarım saat. Ve kapıdan misafiri göndermek 40 dakika. 40 dakika sadece güle güle diyorsunuz. Benim on dakika rölans da 4×10 dakika oldu özürler.

[Yazdıklarınıza] Şöyle bir bakıyorum… Telepati mi konu?

<> olabilir

Yani takyon kalıbının (Matrix) resim halinde gönderilmesi. Üç boyutlu holo-sculpture alıcıya gönderiliyor. Bu soyut eşyanın adı yok. (Adem adları koydu) Daha önce bu holo-picture’larla anlatılıyordu herşey. Adem bunlara isim koydu.

Pencil dedi mesela (Calamus, Kalem) ve o resmin adı kalem oldu. Ama kendisi resimdi. Hangi dilden olursa olsun “KALEM RESMİ“ni esir içinde ideogram (Düşüncenin biçimlendirdiği esir/etherik RESİM) bir kalıp olarak okuma yetisi. Yani telepati Messenger’den kaçak uçuk kelimeler geliyor alıyor alabilen biri.

Biyolojik radyonun organik frekansı eşleştirildi mi, küçük olarak messenger’den mesajcıklar alabiliyorsunuz. Yeter ki response/target birbirine frekans olarak eşitlen[sin].

Bugün ilk kez benimle ilgili olarak 2Door mesajını aldım. Daha önce olmayan birşey, çünkü mesleği ve yeteneği Telepatlık Messenger’in. Ben de yoğuştum ve guess who mesajı verdim ve ümitsizdim, çünkü ben telepat değilim.

Bana gelen mesaj çok önemliydi: 2Door.

Bu da benim ilk telepati mesajı almam oldu. Üstelik beni iyi tanıdığını da anladım çünkü zümre adım ile bana hitap etti.

<> neden Hanedan adınızı kullanıyor, Dr.

Evet. Ama tudor diye göndermedi, iki kapı gösterdi resim yazıda. Ben Zülkarneyn gibi (İki zamanlı gibi) düşündüm değilmiş. Tudor demiş meğer.

Yeri geldi anlattım. Siz telepatiden dem vurmasaydınız hiç anlatmayacaktım.

Şuna heyecanlıyım. Ben de ilk defa küçük algılar aldım. Üç kelime de olsa aldım. Ve ilk kez oluyor. Yani telepat ile radyo kurulabilir. Buyrun sizlere yine PARANORMALİTE. İçinde de ben. Üç kelimeyi artık algılıyorum. Ve daha önce hiç olmamıştı. İlk kez milli oluyorum. 😉

<> :))

Bana ne sorarsanız sorun yanıtım Ha/vet’tir.

<> yakında internet chati tarih olabilir

Evet. Belki de beynin sırları keşfedilecektir. Evrende en zor olan BEYNİN KEŞFİDİR. Çünkü RUH (Eksi kalıbımız, takyon maddemiz olan nefs) Beyni kullanarak CESET ile BİRLİKTE oluyor. Buna da yaşam deniyor. Yaşıyoruz.

<> (slm&slm)

Tüm gelenlere selam ve selam. Ben ikinci kaptanınız. İki kapınız. Nick’i Ha/vet olan Paranormal Hans von Aiberg.

<> Tudor

İki kapı.

Kapıkulunuz.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 22/01/2002 (050/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (049) oku | 050 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

050-01-telepati-hologram

Yorumlar