Paranormal – Telepati – Aiberg hakkında – Ezan – Namaz – Arz’dan Arş’a

Bu haftanın özeti şu oldu:

“Kur’an normal değil PARANORMALDİR“.

Onun için onu normaller (Araplar) değil ANORMALLER (Kaçık Hanslar) anlayabilir.

İmam Rabbani, Saidi Nursi şu bu hep Normaldiler. Bu normal olarak çok iyi bir şey. Ama bir mahalleye bir kaçık gerekir. (Şekil 1: o bendeniz oluyorum, efendim)

<> estf:=)

Bizim Hanif mahallenin kaçığı da benim. Var mı itirazı olan. ;))

<> iyi ki varsınız.

<> Vakia 26’nın anlamını odanızda daha iyi anladım efendim

Ben de sizleri anlıyorum. Hatta bana gaybdan sesler geldi bugün 2door diye… Hangi doktora sorsanız “Akıl hastalığı ses duyarak başlar.” der.

<> sanırım ben de akıl hastası oluyorum :)) geçen gün sizin hayatınızı okurken duyduğum ezan sesini hala unutamıyorum.

Evet. Ezanı ilk söyleyen sen değilsin.

<> Hala da etkisindeyim efendim, arkadaşlarıma anlattım bana sabah ezanıdır sen uymuşsundur falan dediler ama değildi, inanın bana.

Allah razı olsun.

Ben nefsimi coşturmak için demiyorum, ezan sesi ilk değil.

<> Hz Lut bir kişiyi kendi geninden olmayan bir kişiyi mutmain edememiş ama burada 20 kişi civarında insan var mutmain olmaya gönüllü ve daha bir çoğu da chate katılmayıp mutmain olmak için ya kitaplarınızdan yararlanıyor ya da gruba girip bilgilerden yararlanıyor ya da hepsinden

Genelde kitaplarımı okuyarak namaza başlayanlar duyuyor bunu ve benim kendilerine ezan okuduğumu ve ilk kez kalkıp namaza durduklarını söylediler. Bunlar hayatımda oluyor. Ben de akıl-sır erdiremiyorum.

<> kitaplarınızı ağabeyim sayesinde okumuştum ama epey oldu, o zaman da dünya dışına çıkıyordum sanki, korktum ve geri geldim.

Kitaplarım onları okuyanın hayat görüşünü değiştiriyor, baştan yaratıyor ve namaz kıldırıyor.

<> Haklısınız

<> Evet değiştiriyor

Evet herkes böyle söylüyor. Teşekkürler. Ama bir de bana sor:

“Yarabbi ben ne yaptım da böyle oldu?” diye soruyorum, “Alt tarafı kitap yazdım, dünyada milyonlarca kişi de kitap yazdı. Benim farkım ne?” diyorum.

<> Aibergi okumak adamda müptelalık yapıyor

<> Paranormallik

<> Kur’an’ı kimsenin anlatmadığı şekilde anlattınız bize

Aynaya bakıyorum, kendimi (tahmininizin tersine kendimi hiç beğenmem) görüyorum. “Vay canına” diyorum kendime, “Sen ne işsin arkadaş” diyorum kendime.

<> :=))))

Kitaplarımın hiçbirine NAMAZ kılın demedim (7. kitap dışında) İnsanlar akın akın namaz kıldılar… Sordum okurlarıma, “Neden namaz kılmaya başladığınız?” “Bunu arıyorduk, bilim ve iman patlamasını…”

Yine şaşırıyordum, “vay canına Hans, sen beni bile korkutuyorsun” dediğim olmuştur kendi kendime.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 22/01/2002 (050/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 050 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

050-04-arzdan-arsa-kitap-okurlari-namaz

Yorumlar