Arz’dan Arş’a kitap serisi – Cifir – Kod

<> 5. cildinizi sabırla ve sindire sindire okuyorum…

Mirac’ı mı?

<> Evet. bazı yerlerde bilgileri diğer ciltlerde vereceğinizi yazmışsınız. Arzdan Arş’a ve sonrası Arştan Allah’a

En iyi bilgileri inan ki bu sitede, bu haber grubunda bu chat room’da veriyorum.

O dönemlerde milad falan yoktu. KISITLI yazıyordum. Şimdi öyle değil. Serbest bırakıldığım için her tür bilgimi aktarıyorum. Yani en iyi kitabım yine bu sanal metinlerdir.

<> Anlıyorum ve sizin kitabınızdaki TEMEL bilgileri almadan chatlerinizi anlıyorum. Beynim o bilgilerle dolup taşmak istiyor. Keşke hiç uyumasak da zaman katybetmesek. O kadar merak ediyorum ki şimdi bu konu başlığını, ilk paragrafı okumaya başladım bile

😉 Tamamı Kur’an’dan olduğu için hoşuna gidiyor.

<> Evet yaptığınız her hareket sizin Kur’an’la ilgili. Bu çok belli oluyor

Kur’an arkadaşım varken EVVEL ALLAH. El VELİ EL VALİ VEL EVVELA ALLAH.

El=1

La=0

ve=AND

ev=OR.

Örnek El veli = El=1 Ve=AND li=0. Wali de öyle… El Waliy (1 AND 0).

Bunların her biri REMİL (aruz vezni ya da Boole cebiri’dir.)

Kore bayrağının çevresindeki işaretler (Tamamı 64 anagramdır) Dört yönde şu işaretleri taşır: Bakarsan görürsün. Anlamı “İki doğu, iki batı”. Ortada Hunnes ve Kunnes (Yin-Yang)

Budizm Kur’anda VEDD diye geçer. Çok eski bir peygamber. Nuh’tan önce. Ama insanlar onu tanrılaştırınca iş değişmiş. Vedd artık (diğer dört put ile birlikte) kötü olarak anılıyor. (Yeuke, Nesr, Yağus, Suva.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 25/01/2002 (051/22)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 051 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

051-22-remil-yinyang-kore-bayragi-hexan

Yorumlar