Hanif Meal – Hristiyanların özlemi – Zigzag – Dabbetin görevi – Futuroloji

İnsanlık böylesini hiç görmedi. DİGİTAL bir Kur’an İkili sistemde, içinde doğal 7 nota olan ve yukarıdan aşağıya yazıldığında CİNLERİN de mealini kapsayan bir KUR’AN. (Bu da 8. anlamı oluyor ona göre.) Tüm teknik açıklamaların yer aldığı bir Kur’an. Ve ayrıca İngilizce.

Size yemin ediyorum, Allah üzerine yemin ediyorum, Batı aleminin ta en kalbindeki batılı olarak söylüyorum. HRİSTİYANLAR MÜSLÜMAN OLMAYA AÇLAR! Onlara doğru Kur’an verilirse AKIN AKIN müslüman olacaklardır.

Allah üzerine yemin ediyorum ki, Taliban, Vahhabi, molla, şu-bu eğer adam gibi Kur’an tefsiri yapsalardı batı alemi deli gibi müslüman olurdu. Koşardı.

İlim denen aklın iknası var ya onun adı “Ya eyyühelleziyne amenu, amenu billah”.

İKİ KEZ İMAN=İLİMDİR.

Batılı gençler HAZIR, adam gibi KUR’AN istiyorlar. Herşeyi madem batıdan alıyoruz. Onlar müslüman olsun ki belki BİZİMKİLER de onların müslümanlığını alır ve Taliban Usame 1000 ladin olmaktan kurtuluruz.

Sevgideğerler, Bu Kur’an insanlık tarihinde İLK ve TEK olacaktır. Eşi benzeri olmayacaktır. Buna kalben inanıyorum ve GELECEK de buna inanıyor.

<> bizler de inanıyoruz

Ve bu mealle ilgili MİLLENİUM sipariş edildi ve bekleniyor. Bunun için bu satırlar yazıldı. Siz ve gelecek AYNI ANDA OKUYORSUNUZ.

Bildiğimi bilseydiniz, sırtınız ürperirdi. AYNI ANDA BİRLİKTE OKUYORSUNUZ!!!!!

Yazdığım için TARİH etkileniyor ve AYNI ANDA beraber okuyorsunuz.

Görüyorum, Mehdi Resul okuyor. Ona tabi olan İnsan İsa da okuyor. İkisinin okutmanı üçüncü majisyen (Maitrea=Hızır dede) o da okutuyor. Ve aynı anda oluyor bunlar.

Açık söylüyorum, Sizden sonra değil Sizinle beraber ilk olarak AYNI ANDA bu satırlar okunuyor. Çünkü yazılanlar TARİHİ değiştiriyor.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 31/01/2002 (053/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 053 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

053-05-meal-kurana-hasret

Yorumlar