Cifir – Paranormal – Kadın ve Erkek – Güzellik – Makyaj – Annelik içgüdüsü – Erkeklerin şövalyeliği

Erkeğin güzel olma mecburiyeti yoktur. Erkek güzel olmak zorunda değildir. (Yakışıklı demek GÜZEL değil demektir.) Erkek yakışıklıdır (Kadından çirkindir).

Cinsi latif kadın ise tersine Güzeldir (Kadına yakışıklı/Handsome diyemezsiniz.)

Kadın Kur’an’da taç yapraklar (Çiçeğin renkli bölümü)

Erkek ise tersine yaprak/dal vb. gibi yağız ve ciddi bölümüdür. Uçuk kaçık giyinemez. Moda adına çılgınlık yapamaz. Makyaj yapmaz vb. Kadın ise tersine VURGU yapmak zorundadır.

Annelik motivasyonu dişi cinsi diğer rakibeleriyle bir savaşa iter, kimi yetenekleriyle kimi görünümüyle kimi de dişilik silahını daha göstererek rekabet eder.

Kadının temelinde annelik içgüdüsü vardır. Herşey onun içindir.

Erkeklerde babalık içgüdüsü yoktur. (Dokuz ay bedeninde taşımaz, hamilelik hormonlarına yabancıdır, hamile kalma korkusuna, bekaret korkusuna yabancıdır.)

<> :o)

Erkek için çocuğu Sürprizdir “Hay Allah!” misali. Oysa daha birbuçuk yaşındaki kızçocuğu bebekleriyle evcilik oynamaktadır. Yaşıtı olan Erkek çocuk bunu anlamaz bile, onun eline ver bir oyuncak tabanca ya da bir oyuncak otomobil veya top, işte o şövalye

<> Ama genelde erkekler ısrarcı çocuk sahibi olmak için, korkulara yabancı oldukları için mi?

Evet bir erkeğe doğum acısını tattırsaydık ölürdü. Kadındaki süspanse sinir sistemi doğum gibi acıları tüm vücuda yayarak hafifletiyor. Erkekte ise belli bir yer (Kalp mesela) bu acıya dayanamıyor.

Buna karşılık bir erkek bir kadını bir tokatta bayıltırken, tonlarca ağırlığındaki yumruklara dayanıklıdır. Yani doğum gibi acılarda ölecek bir erkek aynı zamanda Muhammed Ali Clay gibi de boksördür.

Bu da şövalyelik şartıdır.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/02/2002 (055/13)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 055 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

055-13-cifir-kadin-erkek-icguduler-cocuklar

Yorumlar