Cifir – Kadın ve Erkek – 3 karanlık misalleri

Üç karanlık Allah’ın tecelli ettiği  K E H F ‘in yani mağaranın bir MİSALİ. Bir karadelikten olay ufkundan başlayarak türlü üç karanlıklar var. Ancak Allah’ın RAHİM adı Kadındaki bir organın adıdır. Bu çok yüce bir şereftir. Hiçbir erkek buna layık değildir.

Özellerin tamamı açık. Kusura bakmayın, çok dağılıyorum.

<> cevap vermeyin özellere dr, ./ignore +p yapın

Herkes dostcandaş, ben anlayışı özellerden bekliyorum. Sadece mirc’de 16 özel açık. Messengerleri saymıyorum, icq de öyle.

<> e ayıp ama, bize haksızlık değil mi

[] Kaptan bir süre yazmadı.

Tamam geldim yeniden. Evet üç karanlık. Tabii bunun da 7 anlamı var. Hele ki MİSAL misli anlamı var.

Elbette bir tavuk yumurtasına baksanız da üç karanlığı görürsünüz. Sarısı, akı ve zarı/kabuğu vb. Plesenta, amniyöz suyu (Meşeme sıvısı) ve Rahimin kendisi üç karanlığın fazlarıdır.

Rahim (Allah) kadında çok coşkulu tecelli eder. Bilirsiniz korkak tavuk anne olunca, sansarın, kedinin falan gözlerini gagalayıp oyar. Yeter ki civcivleri olsun.

Bunların tümü DİŞİ’nin ayrıcalığından gelir.

ÜÇ KARANLIK dişiyi dişi yapan bir özelliktir.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/02/2002 (055/17)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 055 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

055-17-uc-karanlik-yumurta

Yorumlar