Zamanda yolculuk – Karadelik tekillikleri – Karadelik enerjisi ve geçmişe yolculuk – Aiberg düşmanlığı – Sohbet sabotajı

İşte zamanda geriye gitmenin BU ŞEKLİNE BİR GÖZ ATALIM:

Eskisinden güçlü ikinci ROKET (Foton ya da zaman yolcusu) geçmişe fırladığında, ZAMAN ZELZELESİ oluşur.

Çünkü termodinamik yasa uyarınca Enerji tüketilir, yani birim=BİR’den sıfır’a doğru tüketilir… Ne var ki bir iken İKİ KATI olması ise Termodinamiğe terstir. Yani zaman yolcusu GERİYE GİDERKEN artık MADDE değil ASKIDA madde olarak geçmişe gençleşerek döner.

Işık hızıyla geçmişe gitmektedir. (Kehf denen askı süresinde, ya da Kurşuni Hiçlik’de bir yıla karşı 14 yıl geçmektedir.)

Bunun anlamı şu:

Bir zaman yolcusu ister elektrikyüklü bir karadeliğe dalsın isterse Tarık denen aygıtla Uzay-üstü-uzay olan Gri hiçliğe gitsin, Zaman oku tersine dönecektir.

Yani 20 yaşındaki bir insan düşünelim: 2020 yılında Tarık ile geri gitsin, Yaşı 20 olduğuna göre doğum tarihi de 2000’dir. Ama 20 yıl gençleştiğinde Doğduğu yıl olan 2000 yılına gitmez. Anne ve babasına dönemez. Bir yıl=14 yıl olduğundan 20 yaş çarpı 14 yıl=280 yıl geriye gider…

Otuz yaşında yola çıkan biri ise 30×14=420 yıl, 40 yaşındaki biri ise 560 yıl ZAMANDA GERİYE gider ve BEBEK olarak doğar. (Cenindeki bebekten söz ediyorum)

<AccurseD> biriniz beni paklayın

Acursed???????? Açıkça yazar mısın, anlamadım?

<AccurseD> pardon azımdan kaçtı, sen konuş yok bişi..

19 Orgdan mısın?

<> dilini mi yuttun accursed?

Neyse konuk oluversinler, dinlesinler.

Aslında ÇOK ÖNEMLİ KUR’AN SIRLARINI VERİYORUM. Keşke Kur’an’ı hele BİLİM eşliğinde dinlemeyi becerebilselerdi…

Şimdi sevgideğer dostlar bir zaman yolcusu YAŞININ 14 katı bir Sürede zamanda geriye gittiğini aklımızda tutalım:

Neden yaşı kadar geriye gider? Çünkü yaşından ÖNCE yoktur yani yaratılmamıştır. İnsanın zamanda geriye gideceği son nokta YAŞI’dır. Bu konu tamam mı?

<> evet

Şimdi 20 yaşındaki biri 2020 yılından itibaren geriye gittiğinde 2000 yılına değil, 20×14=280 yıl geriye gider.

<AccurseD> airberg abdestsiz geldim günah dii dimi….

?????? Seni anlamıyorum Accursed. Onu Edip Yüksel’e sor bana değil. Senin dininin kurucusu o. Sizin abdest kurallarınızı ben bilemem.

[] AccurseD kanaldan kicklendi

Kick mi oldu?

Ben çok demokratım ama gerçekten böyle kick-ban vb. gerekli…

Bu bir konferans ise zaten söz kesilmememeli. (Sabotaj anlamında) Ders ise, öğretmen yaramaz öğrenciyi sınıftan atabilmeli.

<z> devam lütfen

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/22)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-22-zamanda-yolculuk-tekillik-tarik-14-faktoru

Yorumlar