Yaratılış – Zaman yolcusunun geçmişte atalarından doğması

<> ama 280 yıl boyunca yabancı genler de girmiştir nasıl oluyor peki?

Yabancı genler dediğin yine onun oluşumundaki genler. Yani anne annesi, babaannesi, dedeleri vb. bunlardan biri sapsarı ise, 280 yıl öncesine rastlıyor ise Zaman yolcusu Sapsarı/Albino’dur. Bir çinli ve benim atalarım bir olduğundan ikimizin de burnu yüzündedir, memesinde değildir.

<> peki ya 100 yıl öncesi ise?

100 yıl öncesi ????? Bunun için şöyle hesapla: 100 yıl BÖLÜ 14 = 7 yıl. Zaman yolcusu 7 yaşında yola çıkmış yüz yıl önceki ATASINA ulaşmıştır.

Genler ve belleğin gizli devamlılığı ATALARIN PİRAMİTÇİK SALKIMLARINDAN gelir. Eğer 100 yaşında bir zaman yolcusu olsa idi 100 x 14 = 1400 yıl önce RESULULLAH’a sahabe olurdu. Şimdi bize Resulullah’ın güncesini tek tek naklederdi.

Hatırlıyor musunuz? “İçinizdeki arkadaşınız Muhammed….” diyor ayetler. Şu anda 100 yaşında olan bir kısım CİNLER de o Efendimi gördüler… Ona Sahabe oldular ve halen yaşıyor o cinler… Tek tük de olsa bizler gibi yüz yaşında olanları var.

Bu yüzden ayet “İÇİNİZDEKİ RESUL SİZİ APAÇIK UYARMAKTADIR” buyuruyor.

İçinizdeki=ŞU AN (Yıl 2002 olsa bile)

[K] 7 anlamı yazıp yayınlayalım.

<k> ben hazırım, talimat bekliyorum.

Ben de hazırım…

Ve sıra [H’un] sorularına geldi.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 17/02/2002 (061/22)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 061 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

061-22-zaman-yolcusu-genler-resulullah-relativite

Yorumlar