İnsanın içindeki enerji – İçiçe bedenler – Nefs – Teyemmüm / Topraklama – Statik elektrik

<> dışardaki enerjiyi kullanmak yerine insan kendi içinde saklı olan enerjiyi kullanamayacak mı

İnsandaki enerji tehlikelidir, biyoelektromagnetiktir. Nazar edebilir, ÖLDÜREBİLİR.

Bizde inanmayacağın kadar esrarengiz güçler var. Bunlardan biri Biyoseksüel elektrik, Diğeri biyo-elektromagnetik alan (Kirlian). İdeoplazma var, Biyoelektroplazma var. (Bunların tuhaf tuhaf adları da var. Perisperi diyorlar, suptil duble diyorlar vb.)

<> gusl bioseksüel elektriğin deşarjı için mi gerekli

 

Ğasl, ğussae=ıslanmak demek. Amaç Topraklanmak aslında.

<> Ben de onu kastetmiştim

Bunlar 12-36 arasında değişen biyolojik voltajlardır. (Gerilim farkı) Öfkede bu fark bizi saldırgan yapıyor. İki cins arasındaki buluşmada ise bu güç tarafları hyperaktif kılıyor.

Bunların ötesinde NEFSİMİZİN gücü var. Nefs denen şey için, daha doğrusu resimlerini görmen için “Kirlian photography” maddesine bakabilirsin. Bulucusu ermeni Semyon D. Kirlian, böyle de bulabilirsin.

Eğer topraklanma (Ground) olmazsa faz, kondanse oluyor. Kendini yiyen yani artı ve eksi kutupları birbirine değdirilmiş pil gibi ısınarak kendini tüketir, hem de çok büyük bir hızla… Hatta pilin kimyasını bile bozar…

<> peki gusletmeyen bu kondanse fazı nasıl nötr hale getiriyor. yani eski stabil hale nasıl getiriyor?

 

Öfke, Seksüel yaşam vb. gibi anormal yükselen bu elektrik vücudu terketmiyor. Terketmesi sadece su ya da toprak ( T E Y E M M Ü M ) ile oluyor. Öyle topraklanıyor.

Bir örnek verelim: Şu monitor filtreleri var ya, Hani zararlı radyasyonu kesmesi için yapıldı, Ekranın önüne koyuyorsun. Onların hiç bir etkisi yoktur. Ta ki bir ucundan bir kablo çıkar ve metal bir yere (Kasaya, Kalorifere vb.) bir maşa ile boşaltılırsa o zaman FAYDALI olur ve radyasyonu keser.

Burada TEL ile satılanları kullanınız. (Bu onun güslu ve teyemmümüdür.) Eğer bu düzenek yoksa, aldatmacadır.

<> çıplak ayakla gezmek aynı işi görebilir mi?

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 08/03/2002 (066/27)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 066 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

066-27-icice-bedenlerimiz-nefs-enerji

Yorumlar