Tarihin derinliklerinde Cinler döneminde Ay’a ziyaret – Cinlerin yapısı – E=mc²

Cinlerden bir grup AY’a gitmeyi dilediler.

O dönemde Ay MANYETOSFER içinde kalıyordu. Buna rağmen yoğun şıhab akışı vardı.

Cinlerin Ay’a gitmeleri mekanizması, manyetik akıları (Emin beldeyi) izleyerek ve AY bu rotanın TASTAMAM yoluna çıktığında Cinlerin salihlerinden oluşan bir astronot grubu için yol açıldı.

Dünyada iddia şuydu (Henüz insanlık yoktu): Ay da “Güneş” gibidir, ışık kaynağıdır deniyordu.

O zamanlar yeryüzünün sakinleri (ve Halifeleri) Cinler idi. Cinlerin Salihleri hakem olarak Ay’a gitmeyi denediler. Allah’tan İZİN çıktı ve Şıhablar bir süre için durduruldu.

5 adet cin reisi AY’a sağsalim ulaştılar.

(Cinler için OKSİJEN şartı yoktur.) (Ayrıca ışık hızıyla gittiklerinden 275 bin km ötedeki Ay’a bir tek saniyede ulaştılar.)

(Doğal olarak kendileri bir ARAÇ olduklarından, bir gemiye ihtiyaçları yok. Bir ufo biçimi alarak kendileri uzayda yolculuk yapabilmektedirler. Ancak nice sonra insan yeryüzü Halifesi olunca Gökler yasaklandı. Göklere şıhab atıldı ve bir daha da “Dinleme mevkiilerinden öteye” geçemediler. Artık Ay’a gitmek işi İnsana bırakılmıştı. Ve insanoğlu Aldrin-Armstrong ile Ay’a gitti. Bu gelecekteki bir kolonizasyonun İLK adımıydı.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 13/03/2002 (068/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 068 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

068-03-aya-ziyaret-cinler

Yorumlar