Yaratılış – Beyin amaç değil araçtır-arayüzdür. – Kirlian fotoğrafçılık – Dünya malı maddi ceseti işgal eden dünyadışı Ruh

Cinlerin beyni yoktur. Bunun önemli bir sonucu vardır: Beyin amaç değil araçtır. Yani Ruh’un, cinin BEYNİ olmadan BİLİNÇLİ olması gösteriyor ki, BEYİN SAHİBİ olmak şart değil…

İnsandaki beyin sadece vücut ile bilincin bir ARAYÜZÜ’dür (Bilgisayardaki FACE gibi.)

Bilinç, cesedi (Bedeni) İŞGAL eder, böylece o bedene sahip oluruz. Şu andaki bedenlerinimizi İŞGAL etmiş bulunuyoruz. Çünkü üflenen ruh, üflendiği NESNENİN işgalcisidir.

Zaten Cennetteki bedenimiz bu değildi. Bu sadece Maymunlar gibi “DÜNYA ŞARTLARINA” uyumdan ibarettir.

Tüm hücrelerimiz, aslında BİRER tek hücreli mikro organizmadır. Arı kovanı gibi, Karınca yuvası gibi SEMBİOZ olarak ortaklaşa bir araya gelmişlerdir.

Hücrelerde de öyle, mitokondriler hücreden bağımsız başka bir HAYVANCIK’tır. Sanki beden fonksiyonlarıyla birlikte RUHUN bir arayüzüdür.

Hiç bu açıdan bakmayı denediniz mi? Vücut bizim değil (Demir tozları) emanet. Acaba Doktorlarımız bu bakışa nasıl bir tepki vereceklerdir?

Cinlerde BEYİN yoktur. (Yani beyin salatası olarak, sakatat olarak çıkarılan beyin bulunmaz.) Beyin ARAÇTIR, ışıktan hızlı olan bilinci arayüz olan NEFSE (Işık hızındaki Kirlian bedenimize) ve oradan da CESEDE amortisörler gibi HAFİFLETEREK ulaştırır.

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 13/03/2002 (068/06)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 068 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

068-06-beyin-amac-degil-aractir-arayuzdur

Yorumlar