Ttnet/Albayraklar – Yahudiler – Kürtler

TTNET‘i de Albayraklar (yani gizli ortağı) satın alıyor. Demek istiyorum ki: Türk telekom illa ki Albayraklar’a satılaCAK! Türk ekonomisini inanılmaz bir İŞGAL bekliyor. Albayrak dediğin ne ki? Siyonist ve Arap + İran sermayesiyle Türkiye’ye giren naylon şirketin GÖRÜNÜR sahibi

<> yeni atanan usa büyük elçisi Eric Edelman

Yani yahudi büyükelçi. Hem de safkan ve KÜRDİSTAN ideologu Amerikan yahudisi Edelman… Ünlü edelman ailesinden… (Almanyadan göç etmeden önce ailesinin soyadı Adelmann idi)

<> Kürtlerin ASLI, kökü nereden gelme, melezler mi, yada yahudi mi?

(PERSler öncesi MED imparatorluğundan gelmeler. Yahudilerin ANA YURDU, Medya’daki İSBAHAN (ıspahan) yaylasıdır. Elbette karıştılar ve bazıları Kuzayra gibi “MELEZ” kürt ve/veya yahudi aşireti oldular.

(Kurayza ayrı, kuzayra=Kuseyr=Yahudi + arap kabilesi ayrı. Hatay + Halep‘deki KUSEYRİ‘ler, (bakınız telefon rehberleri Kuseyri soyadlarına), zaten YAHUDİ kanı karıştıklarını kabul ediyorlar. Mesela arapçayı J harfiyle konuşuyorlar. P ile konuşuyorlar…

Hans von Aiberg, 12/08/2003 (169/3)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

169-03-isphahan

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar