Sadr – İnşirah – Vesvese

Şimdi dönelim FİSÜDURUNNASİ… Şeytan GİBİlerin, BİZE SADRIMIZI GENİŞLETSE bile, buraya doldurduğu VESVESEYİ anlatalım. İnşirah’ı AKDELİK (Akdelik çekmez, hep yayar =İNŞİRAH eder, emisyon eder, asla karadelik gibi yutmaz) genişlemesi diye düşünürseniz, bu İLLİYYUN etkisine KARŞI gelen SİCCİN karanlık pislik KARADELİĞİ var.

Madde KARADELİĞE YUTULUNCA, kendi yiter gider, bir sadrı yok olmuş iplik gibi çekilir gider. (Devenin iğne deliğinden geçmesi) Ama buna karşılık KARADELİK buharlaşması vardır: NÖTRİNOlar inanılmaz bir yayın ile KARADELİKTEN kaçarlar. O SADR‘ı (inşirah olsa bile o sadrı) vesvese ile doldururlar. İnsan İLLA ki, şeytanın etkisinde devamlı kalacaktır: (İbrahim, ben, sen, Resulullah vb.) Haniflikte doruk noktaya gelin yine ve yeniden NEFSİNİZin boşalttığı yer olan SADR‘a vesvese dolacaktır.

İşte Nas suresini namazda okurken BUNLARI bir kaç saniyede düşünerek (Allah’a kitlenerek) yaşadım. Birkaç saniyede EVREN TARİHİNİ okudum! Bakınız bu da BENİM İNŞİRAH’ım! Namazda mutlaka İNŞİRAH olup kendinizden BÜYÜK olmayı KİTLENEREK deneyiniz! Şefkatle tavsiye ederim!

<> şefkat?

Şiddet yerine BARIŞÇI olarak ŞEFKAT ile dedim. Şiddetle tavsiye etmem ben! Şefkatle ve şevkat ile… Barış benim MAYAMda…

Hannas ve parantezleri sonra bir gün anlatırım. Şimdi biz yeniden konuya dönelim…

Hans von Aiberg, 19/08/2003 (173/09)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

blackhole-radiation-vesvese-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar