Zaman yolcusu nasıl geçmişe gider

Zaman enerjisi Zamanda geri gelen gezmende HAPİS‘tir. Ondan kurtulmanın tek yolu, yeniden ÇAĞINA dönmesi yani ZAMANINA gitmesi ile telafi olur. Bu da ZİLZAL‘ın (ayette bu da saklıydı) önemli bir sonucunu içeriyor.

20 yaşında Gelecekten GERİYE gelen bir Gezmenin, geriye yolculuk halinde yaşı 19-18-17…… 5-4-3-2-1-0 olması demek yeniden doğması demek. -20 yıl DAHA edindi ve bu arada pil DOLDU.

Bu kişi (ilk 20 dışında) bu zamanda da doğumdan sonra 20 yaş daha yaşamaktadır. O arada kendisinin zaman gezmeni olduğundan habersizdir. (Bellek geriye gitme yüzünden unutmuştur: Yolculuğunun amacını unutmuştur.) Sonra bunu birden hatırlar. (20. yaşını idrak ettiğinde)

Bir 20 sene daha yaşar -örnek- olur kırk yaşında.. (Önceki yaşıyla 60 oluyor)

Kırk yaşında geri gitmesi gerekmektedir. Kendisi gibi geldiği araç olan Tarık (Dhurakapalam) da o anda hazır olur. Ama asla yere değmez. Çünkü yerden bir metre kadar yukarıda durur. O Tarık’ın yere değmesi demek, bu ÇAĞA ait olması ve gidememesi demektir.

O bir metrelik mesafe yukarıda durmayıp da değseydi, orada öyle bir ZELZELE olurdu ki, tüm sismik merkezler bunu kaydederdi. Tunguska gibi bir felaket olurdu.

Ona yeniden çağına -geleceğe dönmek üzere zamanda İLERİ gezmenlik- dönmesi gerektiğinde dikkat etmesi gereken şeyler var, ki bunlar çok hayatidir.

Zaman gezmeni bir kerede iki ayağını da yerden kesip Tarık’ın bordasına sıçramak veya iki eliyle tutunduğunda ayaklarının yere hiç değmemesi gerekiyor.

Diyelim ki bir ayağını Tarık’a koydu diğeri ise yere değiyor! Bu şu demektir: Yere değen ayağı ile timebulance’daki ayağının yaşı 300 yıl farklılaşır. (O saatte ölür. Vücut hangi tarafa uyacağını beceremeyince ölüm zorunlu olur.)

Neyse ki bizim Zülkarneyn acemi değil -diyelim-, bir saniyede sıçradığı bir metre yüksekliği katederken, ayağı yerden kesildiği anda… EVRENİN TAKVİMİ o anda 309 yıl ileriye gider.

Ayağını bastığı yer yine yola çıktığı yerdir. (Aynı dünyadır, Spil dağıdır) Ama bu mesela 2200 yılındaki spil dağıdır. YER AYNI; zaman AYRI!

Yani binmesi ve inmesi bir saniye olsun. Bindiğinde tarih 2000 yılı olsun. Bir saniye sonra yeniden indiğinde tarih 2309 yılı olacaktır. Bir tek saniyede bir yukarı zıplayıp bir aşağı indiğinizde 309 yıl geçmiş oluyor.

Bir yukarı >>>>> ZİL. Bir aşağı >>> ZAL. Zilzal zıplaması. Dalga mekaniğidir bu…

Zilzal suresinin sırlarına devam ediyoruz:

ZİL >>> Allah’ın ER-RAUF isminin talimidir. ZAL ise “Alçaltan anlamındaki” ve ZELİL kelimesiyle bağlantılı ismidir. Bu ismin ne olduğunu bilen var mı? (Rauf >>> Yüksek irtifa demek. Raf >>> Yüksek yer, raf demek.)

(Bu ismi ben yazamam, sizin yazmanız gerekiyor. Çünkü iki ismi birden kullandığımda doğal TILSIM (talisman) oluşuyor ve bu sadece bana geçerli, sizinle ilgisi yok.)

“Alçaltan” anlamında? Haydi ama, araştırın ltf. “ALÇALTAN“, işte o zillete düşüren isim. Onu bugün kullanamam. Zillet, zelil, zavallı isminden hatırlayınız diye kırk tane ipucu verdim. Zeval görmek vb.

<> El Muizz

<> El-Muzill

Bir daha yazınız. İkincisi…

<> El-Muzill

<> Ali İmran-26: Deki: Ey mülkün sahibi Allah’ım! Sen mülkü dilediğine verirsin, dilediğinden alırsın. Dilediğini aziz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır senin elindedir. Sen her şeye Kadirsin.

Muiz isminin Zilzal açılımı yoktur. Merak ediyorsanız size önce Muiz’i yazayım: Muizz >>> AZİZ kelimesinden gelmektedir. (Dişi hali muazzez) Mekke put’u (Kur’an’da var diye yazıyorum) UZZA da bu isimdendir.

Ve İblis’in Cennet’teki adı olan AZAZİL (azazel) de bu isimdendir. Mekkeliler UZZA şahsında AZAZİL(Şeytan)’e tapıyorlardı. Gelelim öteki ve asıl isme: Bir daha yazar mısınız?

<> Muzil

Onda ZİLZAL‘ı görüyorsunuz değil mi? İsimde ZİLZAL var.

Hans von Aiberg, 24/08/2003 (177/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 177 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

Video: Jana görevde

177-08-teleportation-jana

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar