Uzanlar – RTE – Hıyanet – İktidar

<> Sırada RT Erdoğan rövanşı?

 

Gaflet (değil) delalet (değil) HIYANET!

<> Mahkeme Kepez davasında Uzanlar’ın lehine karar verdi!

Öyle olmalıydı.

<> Hükümete ise temyiz yolunu da kapattı. Kepez’in tüm malları geri verilecek.

Neydi o gözaltına alıp üstelik dipçiklemeler? Jandarma’ya ne oluyor? Neden böyle yapıyorlar? Jandarma’nın orada ne işi var? Orası POLİS bölgesi!!! Jandarma YETKİSİZ! Ama İçişleri Bakanının  E M R İ N D E.  Bakan ilk kez “Jandarma’ya  E M R E T M İ Ş“. O ne işgüzarlık!

<> Enerji Bakanlığı ile birlikte Kepez’e giren Maliye Bakanlığı yetkilileri 10 GÜN BOYUNCA YAPTIKLARI İNCELEMELERDE HİÇBİR SAHTEKARLIĞA RASTLAYAMADIKLARI için Uzan’lar aleyhine dava açamıyor!

Yazık ki Uzanların 180 şirketinde çalışan sayısı 54 bin. Bu demektir ki >>>> her biri dört kişiden 54 bin aileye bakıyor. Allah’ın verdiği HELAL rızkı bile çaldı HIYANET içindekiler. 1500 kişiye işten el çektirildi.

Kablolu yayın, Star ve yan kuruluşlarını menüden dışarı atacakmış. RTÜK’ün ataması da idari mahkemeden döndü. (TRT başkanı için usulsüzlüğü yapan bizzat Erdoğan’ın arkadaşı) Bu herifçi, “Bir dahaki sefere 6 ay kapatırım” diyor. BEN (kapatırıM) diye konuşabiliyor! Hayret ki hayret! Sen kimsin???? Diktatörün celladı mı?

<> TRT seçiminde 4 oy alan kişiyi üç kişilik listeye eklemediler!

<> Bu kanunlar (kendilerini hukuk üstü gören) onlara da bir gün lazım olur.

Gidecekler [candaş], aynen MHP gibi gelmeden-gidecekler. Ve yerlerine gelenler “OH HAZIR DİKTA YASALARI” var. Bundan yararlanacaklar [candaş].

<> İşleri Yasama iken hem Yargı hem Yürütme gibi hareket ediyorlar.

Evet [candaş], RTE “Şöyle olsun” diyor. VE ÖYLE OLUYOR >>> ÇOĞUNLUK KENDİLERİNDE >>> BU HÜSNÜ KURUNTULARIDIR! AKP yüzde kaç aldı?

<> 34

(%100) – (%34) = (%66). Ben %66’yım! İKTİDAR BENİM, Recep değil!!! Benim oyum onun iki katı! İktidar benim ve BEN MİLLETİM! Ben milletim! Millet!

<> Seçime katılanların %34’ü ama toplam seçmenin %25’ini aldı aslında. 10milyon sandığa gitmeyen var.

O meclis GASBEDİLMİŞTİR. Eğer birkaç parti olsaydı derdim ki “Çoğulcu demokrasi” gereği, bu SEÇİM normal! Ama değil! TEK PARTİ iktidar ve cılız bir Baykal muhalefeti… İnönü’nün tek parti iktidarından ne farkı var bu durumda? 34 ile nasıl MİLLET İRADESİ adına konuşabilir?

<> Çok az zaman kaldı, acı bir son bekliyor onları. Bunu artık görmeyen yok.

Sistem yanlış olabilir, seçim yasaları da yanlış olabilir. Amaaaaa her yasa MİLLET için değiştirilir, kendileri için değil!

Burası kapandı. Ben acilen gittim Geronimooo.

<> İyi geceler kaptan

Hans von Aiberg, 31/08/2003 (181/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 181 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (182) oku

181-07-ceas-kepez-sahte-evrakla-kapandi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar