Çift yaratılış – Paranormal bölgeler – Ayn – Zaman yolculuğu –  Zülkarneyn – Kodlar – Gelecekte Amerika kıtası

Herşey çift kutuplu diye söze başladım. (2 ve katları…. 64’e kadar.)

Arctica-Antarctica gibi iki kutupludan başlayarak Şeytan üçgenleri (so called) gibi çok kutupludurlar. Bermuda başta olmak üzere 16 böyle kutup vardır.

(Sargasso denizi, şeytan denizi gibi.) Bunlar DOĞA’nın kendi yaptığı “Philadelphia” elektromagnetizmal uzay kafesinin belli başlı (Melei Ala BELLİ menzilleri gibi) bir yapıya sahiptirler.

<> Taklamakan, Büyük Sahra’dakiler.

Evet daha bir çok yer var.

Şimdi bir de AYN (GÖZ) kelimesine bakalım! AYN göz demek, sürme demek, göze çekilen sürme demek…

Aine (Ayna). İşte dikkatinizi bu kelimeye çekiyorum! Ayna ne yapar?

<> yansıtır

<> 1’i ikiye böler

Üzerine HANGİ görüntü düşmüşse, onu  A Y N E N  yansıtır! Bu Aynadaki görüntü, yansıtanın AYNI’sıdır!

Acaba niçin AYNA, AYNEN, VE AYNI kelimelerini VURGULU yazdım dersiniz? ?????

Türkçedeki AYNEN veya AYNI (tıpkısı) kelimelerinden söz ediyorum.

AYNI >>> TIPKISI

AYNEN >>> BİREBİR!

Şimdi niçin ayetin Arapçasını istediğim belli oldu sanırım! Zülkarneyn BATI’da AYNİN Hamien‘e gitmişti.

AYNİN sadece GÖZE mi demek? AYNEN/AYNI kelimesi de içeriyor. Yansı/Yankı da içeriyor. Bunu vurgulamaya çalıştım.

Oranın adı Missisipi deltası. Ve oradaki ÇAMUR/Balçık var. Bir teknolojinin pastası… (Uranyum’un sarı pastası gibi. Uranyum bundan elde edilir.) Yeryüzündeki KUTSAL alanlardan (Kur’an’da geçtiği ve kutsandığı için kutsal diyorum) biridir.

İşte bir WANEN için İKİNCİL dereceden şart olan iumium elementi yeryüzünde sadece bu bölgede vardır.

BİR SEBEP TUTARAK, Zülkarneyn bu bölgeye gitti. Orada Hamien (Sonradan indian denen) bir kavimle karşılaştı. Onu kısa yoldan öldürmek istediler. (Yabancı fobisi) Zülkarneyn kendini savunmak için onlara TASER ile ateş etti. Gerisi filmlerdeki gibi… Şaman (Sihirbaz) ondaki gücün ve donanımın kıskançlığı içindeydi.

Zülkarneyn onlara AZAP etmedi. Tam tersine, efsanevi QUETZALCOATL olarak orada saygı gördü. Teknoloji öğretti. (Meyve sirkesini çok severdi.)

Oradan Amazonya’ya indi. Dönüşte yeniden Kuzey Amerika’ya geçti ve yeryüzünün AYNA bölgelerinden biri olan T’ALLAH’ASEE’ye gitti. Oraya bir emanet bıraktı. Bu emanet orada taaaa 2003 yılı Eylül 26’ya kadar saklı kaldı.

Bu bir MİR’AC idi! Nasıl mı? Tıpkı PİRİ reis “AYN+A“sıyla/gözüyle görülen dünya haritası gibi… AMERİKA haritaları >>> TALLAHASEE üzerinden (sina gibi) çizilmiştir. Bunların bir kısmı kayıptır, bir kısmı (Brezilya vb.) ise halen vardır.

O haritalara bir daha gözatarsanız, birebir (AYNI) uydu çizimi olduğunu göreceksiniz. Onun için mir’ac dedim.

Neden öteki kıtada seçilmiş Z noktası (Sina ikizi gibi) TALLAHASEE’dir?

Z dik koordinat boyutu anlamında. Biz buna Z-1 veya Z-ONE diyoruz. Ayrıca birleştirirseniz onun Zone olduğunu, yani ZONE (zon) diye okunacağını da anlamışsınızdır.

Aynı noktaya karşı BAĞ Zion da diyor. (Biz zeyvan veya zon okunanını tercih ediyoruz.)

MİSSİSİPİ deltasının pastasına İKİNCİL dereceden en önemli demiştim. BİRİNCİL dereceden en önemli olan ise bu sözünü ettiğim TALLAHASEE. Wembium buradan elde edilir. Pardon, o elde edilmez. Onu oraya EMANET bırakan Zülkarneyn’dir.

Kendisi ayrı bir teknikle (Karadelik tekilliğinden) devasa bir spaceship ile gelmişti bu çağlara… Ama ondan sonrakiler için YENİ bir teknik olarak TALLAHASEE’ye bir WANEN’in birincil dereceden önemli olan ANA MADDESİNİ (Wembium adını alacak olan madde) rafine edip bıraktı.

Zaten BATI yolculuğunun/sebebinin NEDENİ de buydu! Yoksa Amerika’yı (En eski ve en gelecekteki adı artık ANTİLLİA olacak) tanımıyor değildi.

Amerika gelecekte sadece iki federasyon ile temsil edilecek:

Kuzey Amerika (Anglo-Saxonca konuşanlar) için ANTİLLAND (Bundan önce AmeriKanada gibi uzun bir isim söyleniyordu. Antilland ile yer değiştirdi.)

Diğeri de Meksika dahil ve itibaren tüm Latin-Amerikan ülkeleri (ispanyol-portekiz veya İberik dil birliği.) Bunları da Antillia diye ayırıyoruz. (Antilland’dan ayırıyoruz.) Antilya’nın anlamı belli ANTİ’den geliyor. Eski kıtaya zıt duran kıt’a anlamında… Anakara.

Hans von Aiberg, 26/09/2003 (192/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 192 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar