Gizli kahramanlar – ZigZag – Siyonizmin Türkiye üzerindeki oyunları

Halbuki arzum şu: Mümkün olduğu kadar “DEEP“de yaşamak. Hiç benden söz ettirtmemek. Tesla gibi hiç bilinmezlerden biri olup gitmek…

<> O mümkün değil hans!!!

Ama bir düşün MÜMKÜN! Kaç kişi Heiberg’leri tanıyor? Kozyrev, Gurdjieff, KMA‘lar… Tesla, Jessup, Hans Aiberg. Bunları kaç kişi tanıyor? Eric Hanusen! Karl Haushoffer. Bunlar çağdaşlarım.

<> Onlardan kaç tanesi Arz’dan Arş’a kitapları yazdılar? Kaç tanesi onlardan Haniflik Dini’ni açıkladılar? Onlardan kaç tanesi Kur’an tefsiri yaptı?

Hatta dünyada kaç kişi HAWKİNG’i tanıyor?

Jana’yı bir Brezilya köyünden başka kim tanıyor! Montauk işini bitiren en büyük dişi kahramandır o! Kim tanıyor?

Beni kim tanıyor?

<> Seni tüm TC tanıyor, hatta yurtdışındaki Türkler. Bir kere tanındın, bundan sonra çok zor unutulmak.

Müslümanlar İbrahim atamızı bile tanımıyorlar. Birbuçuk milyar resmi müslüman var. Sorun bakalım, kim tanıyor İbrahim as.ı? “O da bir peygamberdi” demekten başka ve ayetlerdeki anlatılanlardan başka kim tanır İBRAHİM atamızı, Allah’ın dostunu?

Tesla’yı tüm Edison CO. tanıyordu. Ondan sonra KİM tanıdı? Dünyanın en büyük Oceanographer’ı olan Jessup’u kaç kişi biliyor? Kim biliyor MIB‘i? UFO‘ları, bunların asıl amaçlarını ve eylemlerini…

Kaç kişi biliyor Uri Geller’in TV başında kaşık, anahtarlık büktüğünü, evinizdeki bozuk saatleri çalıştırdığını, bozuk radyoların kendi kendine çalışmaya başladığını…

Ve kim biliyor B’B’ denen Yahudi majisyenlerin dünyayı yönettiğini? İnsanlar Siyonizm kelimesini bile duymamışlar! Nereden bilecek Zero-N ne demek, karşı bağ/yasak cennet ne demek?

Jana dünyayı salladı! Hangi tarih yazacak bunu?

Tesla’nın tüm bulguları gerek Alset gerek Al tes serisinden halen kullanılıyor ve kullanılacak! Tarzan kim? ÖZBEÖZ onun torunu! Kim bilecek bunları? Hans da işte, geldi geçti, “Esrarengiz, anlaşılmaz bir adamdı” diyecekler.

<> Gerçekten DEEP olup bilinmeden çalışabilir misin? Sence mümkün mü?

Anlaşılmak için Avukat olacaksın, Eczacı olacaksın, Öğretmen olacaksın! O zaman kimse sana “Tesla gibi adam” demez. Anlaşılmak için Tesla değil EDİSON olacaksın ve HIRSIZ olup, çalacaksın! Sen ne büyüksün Edison! Sen en büyüksün Edison! Tesla mı? O da kim???

Bir sorun bakalım ABD yurttaşlarına Edison’u HEPSİ BİLİR! Tesla’yı sorun! Bronx kadar bir semtte iki kişi çıkmaz. O da tam olarak bilmez, bir belgeselde okumuştur. Onun özbeöz Osmanlı çocuğu olduğunu da bilmezler. Sırp falan diye yazarlar.

Zaman yolcusu, geçmişteki atalarından birine isabet etmek zorunda… O sırp da olur Osmanlı da… Onu kendisi değil, re-birth olarak doğduğu ataları belirler.

<> Tesla da biliniyor, Niagara Falls’da heykeli bile var.

(N.Falls’da heykelinin oluşunun nedeni, yeryüzünde ilk kez baraj/dom/falls’dan ELEKTRİK AKIMI ÜRETİLEBİLECEĞİNİ gösterdiği için [candaş]… O deneyi orada yapmasa, heykeli değil, esamesi bile olmazdı.)

ZigZag 313 kişi dedik 17 yıldır… Kim biliyor ZigZag’ı? Alias KM Allende, Philadelpiha deneyi… Ekim Bei, Hekim bey’i kim biliyor? James Joyce’u kim biliyor? ÜÇ QUARK’ı yani?.. Siyonizmi, Masonluğu kim biliyor?

Cem Uzan dili yanınca başladı bombardımana, halbuki www.bombahaber.com da olup bitenler HEP VARDI! Ve Türkiye şimdi S huzur ortamında” TAM BİR EŞKİYA devlettir. Ve gölge başbakanımız da BERLUSCONİ‘dir.

Müstakbel CB’miz RTE, Başbakanımız GÜL ve Dışleri bakanımız da en genç bakan olan BİLDERBERGLİ‘dir. Yani RTE ile birlikte kapalı kapılar ardında YEMİN eden tüysüz genç! Ama o ne tüyler dikecek Türkiye’ye! İnönü 12 adayı sattı. Kıbrıs’ı bakalım kimler satacak?

Evet Güneş fırtınası Türkiye’yi vurdu! Kutuptan Dominik adası kadar buz koptu ve güneyde eridi. Bu gece ay tutulacak? Tutulmaya başlamıştır bile… Şu anda Manisa bulutlu ben göremiyorum, ama göreniniz varsa dolunay’ın nasıl tutulduğunu izleyebilirsiniz.

Bunları niçin yazdım? KAÇ KİŞİNİN -içimizden- HABERİ VAR?

Hans von Aiberg, 09/11/2003 (198/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 198 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

tesla-niagara-falls

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar