Hologram teoremi – Hologram türleri – Cinler-Melekler

<> 21-Enbiya/30: O küfre sapanlar görmediler mi ki, gökler ve yer bitişik idi, biz onları ayırdık. Her canlı şeyi sudan oluşturduk. Hâlâ iman etmeyecekler mi?

<> 55-Rahman/33: Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin bucaklarından/köşelerinden geçipgitmeye gücünüz yeterse, hadi geçin gidin. Bilgi ve güç dışında birşeyle geçip gidemezsiniz!

İşte bu iki ayet nedeniyle MAHŞER tipi bir evrenin ASIL olduğunu, fakat buna ruhundan üfleyen Allah’ın ivdirmesi nedeniyle evrenin kendi üzerine dolanan/şişen bir balon olduğunu (Riemann), içinde yer alan ağır cisimlerin de bunda çukur yarattığını (Lobatçevski tipi kütle çekim eğriltmesi=Distorsiyon bozulması vb.) [anlıyoruz].

İşte HOLOGRAM teoremi budur.

Madde burada WHOLE*GRAM olarak yer alırken, enerji de özel hologramlar çizer:

1. Hallu(cination)gram

(Halüsinasyon gösteren Cin takımı) Hole (Arapça Halka’dan) Hollowgram (Halloween gibi), HalloGramlar. Hooligramlar (Hooligan kelimesinin nedeni). Cinler işte bu görüntülerle insanlara etki edebilmektedirler.

Aslında tıb bu konuda yetersizdir. Sadece halüsinasyon görüyorlar demeye dayanmak bir terapi değildir.

2. Hayırlı olan Hellogramlar (Selam getirenler, müjde verenler)

Bunlar da Holly ve HolieGramlardır. Kökenleri NUR’un >>> NEVRA (Sanskritçe NORA ikisi de kadın ismidir) denen DİŞİ görüntüleridir.

Bu yüzden geçmiş ehli kitab ümmetleri “MELEKLERİ ALLAH’IN KIZLARI” sanarak yanılmışlardır. Erkek veya dişi olmaları görüntü üzerinedir, CİNSİYET üzerine değildir. Meleklerin de cinsiyeti elbette yoktur. Ama her şey (WHOLEGRAM) biçimleri vardır.

Boğa, Aslan vb. tipliler -ki hayvan değillerdir-. Uzay gemisi biçiminde melekler (Kerrubiler)

Örnek veriyorum -ciddi değildir- çaydanlık biçiminde melekler vb.

(Demek ki canım çay çekmiş, bir saniye izin.)

<> afiyet olsun

Hollygram ve holiegram meleklerin yeryüzündeki görüntülerinin adıdır. (İbrahim ss ile görüşüp, Lut ss’ye giden melekler gibi)

Hüüüpsss!

Yani Hollygramlar KENDİ GÖRÜNTÜLERİ değildir, ikiboyutlu evrene YANSILARI’dır. Gerçekte melekleri görmemiz için Z boyutunda olmamız gerekir.

Saydığım ayetlerdeki görüntüler, sadece bizim xy aynaya düşen görüntüleridir, üç boyutlu olarak göremeyiz. Gördüğümüz onların HOLLYGRAFİKLERİDİR.

Hans von Aiberg, 24/12/2003 (208/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 208 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

208-03-hologramlar

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar