Evrenler – Duran dalga – Farklı akan zaman – Kehf uyurları – Burçlar – Cifir – Altın yeşildir

Gelelim 0 kan grubuna; bu sadece bizim %0 için geçerlidir. (Yani paranormal probability’yi biz ölmeden göremeyiz.) 0 kan grubu demek, aynı zamanda iki eşit enerjinin (dalganın) bir eksende 180 derece karşılıklı ve aynı hızla gelmeleriyle oluşan DURAN dalga demektir.

Duran dalga bir tür bileşke dalga gibidir ama DURUR. (Link lütfen. Dalga mekaniklerini araştırınız)

[] http://web.archive.org/web/20040108114722/http://www.birey.com/avnia/mak/all/fermiyon.htm

İki dalganın durduğunu ve hareket yönü olmadığını, yani EYLEMSİZLİK çatkısı yaptığını benzeri linklerden gözlemleyebilirsiniz.

Bunun Kur’an’daki sonuçlarına bakalım:

1. Ashabı KEHF ve Rakim’in durumu, DURAN DALGADIR. Yani zamanları 1080 kez uzamıştır. 309 yılı 1080’e bölerseniz ne kadar kaldıklarını bulabilirsiniz. Basit bir işlem, ama sonunda sihirli bir sayı var.

<> 3.4 ay

<> 103 gün

Kadir gecesini hesaplayalım. (1000 ay = 83 yıl) Şimdi karanokta yapılması için Fe (demir) kütlesini hesaplayalım.

<> 1000ay/1080=27.7 gün

83 bölü karanokta kütlesi 18 saat. Yani karanokta etkisiyle zamanları 102,5 günden 18 saate kısalmıştır. GÜN deniyor, bunun anlamı GECE değil. İkiye bölelim. Ashabı Kehf 9 saat (normal bir uyku süresi) mağaralarında kaldılar. Eğer üç kişi olsalardı 103 gün, Beş kişi olsalardı 28 gün. Ama yedi kişilerdi, 9 saat kaldılar.

Bunun nedeni karadeliğin İNDİRGENEMEZ (sonuşmaz) kütlesinin tutsak aldığı (uzay-zamanı büktüğü) cisimlere etkisidir. Eğer 9 kişi olsalardı, 18 dakika kalacaklardı. Ama o zaman da uyuyor olamayacaklardı. Yeşil bir alemde bekliyor olacaklardı. Dolayısıyla üç asır ileri gidemeyeceklerdi.

Ellerindeki bildirilen materyaller şunlar:

1. Ayakları mağaranın dışında kalan bir köpek

2. Cinlerle eşitlenen bir zamanda oldukları için fısıltılarını duymaması gereken kulak tamponları (Cin şeytan, rüyanın kabus boyutunda (45 açı derecesi) etkilidir.)

3. O halde polarizlenme açısı 45 derece doğrulanmıştır (Kur’an’da)

4. Karanoktacık Fe üzerine Cu kaplı bir elektrikli karadeliktir

Fe=Akrep ve Koç burcunun elementi; Cu ise Boğa ve Terazi’nin elementi -simya anlamında-. Arş tablomuza bakınız: Orada Fe (Akrep=Kartal burcu), Cu (Boğa, Yeuke), Pb >>>>> Kova burcu (Vedd). (Bu arada Akrep=Nesr/Nisra) Eksik olan ne? Au Altın (Yağus=Aslan).

Diğer tüm elementler ÇİFT ÇİFT burçları 5×2 biçiminde dengelerken, Aslan=Au ve Yengeç=Ag “FARKLI bir Ç İ F T oluşturuyorlar”.

Eğer bizim grafikler, halen linkleri varsa, arkadaşlarımız oradan yeniden hatırlayabilirler. Hani ARŞ‘ın dört direğinin Kehf ve Rakim olarak grafiklerini çizmiştim.

<> https://www.hanifislam.com/mail/aiberg02/aiberg02h.htm

Orada soy element bölümünde, AU ve Ag’nin TEK BİR DİREK olduğunu göreceklerdir. Au >>>>>>> 309 yıl öncesiydi (altın para/sikke anlamında), ama üç asır sonra Ag >>>>>> Gümüş T A B A K A S I N A inmişlerdir.

Yani Aslan, Kova, Akrep (kartal) ve Boğa SABİT ARŞ KATMANINDAN (ing. fix) ÖNCÜ (3 asır sonraki) tabakaya geçmişlerdir. Bu tabakada yine Fe (Koç), Cu (Terazi), Pb (Oğlak >>> Kovanın çiftidir) var, fakat Au yok.

Şemaya bakarsanız ikinci Arş katmanında Au yerine İKİZİ olan Ag’yi görürsünüz. Şimdi lütfen verilen linkteki şemayı bir gözden geçiriniz, ondan sonra yazmaya devam edeceğim.

[] https://www.hanifislam.com/images/resim17.jpg

<> Aslan yengece dönüşüyor

Evet İSTİSNA olarak Aslan YENGEÇ‘e dönüşüyor. (ikiz falan değiller) Ya da Au (altın sikke) Ag (Gümüş sikkeye) dönüşüyor.

<> “Arş’ın dört direği ve üç yatay katmanının hologramı… Dört direk bir kutu yapıyor. Cu, Pb, Fe, Au, Ag direkleri dik ama en altta Zigzag Arş’ında, Hg ve Sn direkleri dikey değil yatay ve kare prizmadan kopuk görünüyor. Sanki bir sandık ve aşağıda kapağı var.

<> değişken arştaki

 

Cu, Fe, Pb tek direk, fakat dördüncü direk Au ile başlayıp Ag ile bitiyor. Bu istisnayı gördünüz mü?

<> evet

(En alttakini şimdilik kafaya takmayın çünkü o dikey değil YATAY polarizasyonda. Yatay polarizasyondan maksadım MAHŞER meydanı. Dikeyler ise Öklid/Eukleides uzay.) Söylediğim anlaşıldı mı?

<> Evet

Şimdi ayetleri toplayalım: Kehf suresinde diyor ki, “Şu gümüş parayı alın da helalinden yiyecekler satın alın”. O ayetleri yazar mısınız ltf.

<> 18-Kehf/19: Böylece, aralarında bir sorgulama yapsınlar diye onları dirilttik (uyandırdık). İçlerinden bir sözcü dedi ki: “Ne kadar kaldınız?” Dediler ki: “Bir gün veya günün bir (kaç saatlik) kısmı kadar kaldık.” Dediler ki: “Ne kadar kaldığınızı Rabbiniz daha iyi bilir; şimdi birinizi bu paranızla şehre gönderin de, hangi yiyecek temizse baksın, size ondan bir rızk getirsin; ancak oldukça nazik davransın ve sakın sizi kimseye sezdirmesin.”

<> Orada varaqakum…yazıyor… ve biz bunları candaşlar ile konuşur iken anlayamamıştık

Ayet Varak (yaprak) diyerek şunu bildiriyor: Altın İNCELİRSE hangi rengi alır, en ince altın tabakası niçin sarı değildir? Yorum bekliyorum.

<> Papirus rengi

 

SARI DEĞİL, y e ş i l.

<> beyaz

<> Altın incelir ise metalik-gümüşi olmaz mı, beyaz altın rengi gibi yani

<> Gümüş rengi

Hayır Y E Ş İ L.  Yeşil diyorum. En ince altın tabakası.

<> Hzr

<> Evet bizim buralarda 18 ayar altına yeşil altın deniyor      

Yeni açmış, asma körpe yaprakları kadar tatlı bir yeşil (sarımsı yeşil) renk alır. Yaprak aslında gözenekler düzeyinde nasıl ki yeşil değilse, Altın da tersine mikroskopik düzeyde YEŞİLDİR. Mutlaka bunu aranızda duyan bilen vardır.

<> yeşil demişti bir kuyumcu da inanmamıştım

<> bakır oranı arttıkça ya da ayar düştükçe yeşil ton oranı artıyor… kırılmaya karşı dayanıklılığı da

Cennet ALTIN doludur, ama SARI diye geçmez cennet.

Hans von Aiberg, 29/04/2004 (220/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 220 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

220-06-cifir-ars

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar