SİYONİZM’İN KÜRT GOYİM (İŞÇİ KÖLE) PLANI

Goyim masonik bir simgedir. Pergelgönye'den oluşmuş altı köşeli yıldızınortasındaki Goyim'in başharfidir. Goyim'in anlamı şu. Yahudiler canlıları şöyle sıralıyorlar:

 

 

1. Yahudi erkekleri

2. Yahudi kadınları

3. KONUŞAN HAYVANLAR

4. Konuşamayan hayvanlar

5. Bitkiler ve mikroplar

 

(Tevrat böyle diyor)

 

"Konuşan hayvanlar" Yahudi olmayan tüm insanların ortak adı. Bunlar da ikiye ayrılıyor:

 

a) Av hayvanları, yani savaşlar çıkarılarak ya da postmodern savaşlar olan enflasyonist olarak halkları yıkmak

b) Ev hayvanları

 

Ev hayvanları “Evcil”dir. Yahudi nüfusu az olduğu için, dünyadan uşak toplanır.

Mahalleler düzeyinde Lions'lar.

Dünya Ticaret odası anlamında Rotaryenler.

Askerler olarak Carbonary'ler. (En gizli örgüt budur.)

Karışık ve politikacı olarak Masonlar.

Bu beş grubu yöneten Bilderberg'ler. Bunlar KONUŞAN EV HAYVANLARI = GOYİM'lerdir.

 

Av hayvanları malum: Tutsiler, Hutular vb. Kürtler ise “İşçileri”dir. Yani efendiler (Malikler) için işçi gereklidir.

 

Bu köleler ise Kürtler seçilmiştir. Gelecekte Toroslar ve Murat nehri-Gap bölgesinin memlukları Kürtlerdir. Türkler ve Araplar dışarlanacaklardır. Türkler Toroslar’ın kuzeyinde kalacaktır. Araplar ise Akabe-Basra körfezlerinden çekilen bir çizginin güneyine sürüleceklerdir. Yani geriye kalan Efendi Yahudiler ile İşçi Kürtlerdir.

7 ülke üzerine kurulacak olan İsrail megali ideası budur. 

 

 

Türkler, Araplar, İranlılar ise AV hayvanıdır. Ev hayvanı olarak sadece Kürtler kalmaktadır. Bunun ilk yatırımı da yapılmıştır. Sevres sırasında Kürt Saitler (Biri Saidi Nursi, diğeri Saidi Kürdi) isyan ederek, Musul'u Kerkük'ü yani Türkmenleri koparmışlardır.

 

>>> SORU : Gerçekten bütün Kürtler bu oyuna alet olacaklar mı?

 

Kürt diyen ben değilim. Onlara AGEZ deniyor. Yani Zazalar zaten oldukça küçük bir kabile ve şu anda en zengin Ari kabilesidir.

 

Mesela şu anda Fethullah Gülen, Bilderberg başkan yardımcısıdır. Çünkü Saidi Nursi ögesini ve faktörünü “O AGEZ SOLMON” planı için bir tür papaz olarakABD/Siyonizm himayesinde yürütüyor.

 

Saidi Nursi olayı çok komplike. AGEZ SALMON NEASİA. Bunların ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

AGEZ = Aczmendi,

Salmon = Süleymancılık,

Neassia = Yeni Asya (Büyük İsrail'in Anadolu bölümü).

 

Ne diyorsunuz? Yorum yok mu?

Gülen mesela?

 

 

 

 

Post modern bir ihtilal yapılmadan iki gün önce, orduya rağmen ve ordudan başkasının bilmediği bu şubat ihtilali sırasında iki gün önce "Böbrek Ameliyatı" bahanesiyle Gülen gitti ve gidiş o gidiş.

 

Dikkatinizi çekti mi?

 

Ordu buna çok içerledi. Asya finans tamamen boşaltıldı. Ordu buna içerleyince "Kendilerini atlatan" tek istisnaya sardılar. Yani Fethullah Hoca'yı MGK toplantılarında hep istediler.

 

Ama mümkün değildi. On yıl boyunca Kayserili bir işadamı, Fethullah Gülen'in herşeyini finanse etti. İnanılmaz paralar döktü ve 41 milyar dolar gibi bir rakamı topladı.

 

Masonlar ayak takımı, şu söyleyeceklerim daha önemli:

 

Bu finansör kimdi acaba? Hani Bülent Ecevit'in gölgesi, her yerde o.

 

Hüsamettin Özkan başbakan yardımcısı ve Ecevit'ten sonraki parti başkanı. Bülent Ecevit doğrudan Fethullah Gülen ile birlikte Bilderberg'dir. Yani tüm masonları ve diğer saydıklarımı yönetenlerin grubu. Bunun için Ecevit, asla ve asla Gülen'i korumaktan,MGK'de bile kapışmaktan bir an olsun geri kalmadı.

 

 

 

 

Derin devlet de güven konusu, sarmaş dolaşlık halindedir. Töton şövalyesi olanlar ipekli kaftan giyerler. Resmi demeçlerinde Gülen o ipek kaftanını hep giymiştir.

 

>>>  “Devlet”in manası “yeraltı zenginliklerini adaletçe dağıtmak” demek.

 

İdealistçe tanımı bu. Ama real olarak tanımı “Dünya ekonomi imparatorluğu” BİG BOSS'lar devleti demek. Küreselleşmekten bunun için çok söz ediliyor. Homojene ediyorlar bizi. Artık hortumlamayı falan yadırgamaz oluyoruz. Artık hiçbir kimse bir tüccarın ahlakının ya da politikacının ahlakının olmasını beklemiyor. Ahlaksızlık timsali olarak görüyor.

 

Ordu ile bağlantıya gelince; Türk ordumuz, Nato vb içinde maalesef milli değildir. Dışa bağımlıdır ve tahkim yasalarına tabiidir. Çok sık ambargo yemektedir. İki tane leopar tankını bile Almanya SATARKEN“Güneydoğuda kullanamazsın” ya da Sikorsy helikopteriniPARAMIZLA alırken “Kürtlere kullanamazsın” şartıyla veriyorlar. Ordumuzun milli olduğunu kim söyleyebilir bu durumda?

 

Carbonary bu anlama gelmektedir. Duyan var mı? Yazın bakalım Web search.

 

Benim Kürtlerle, Lazlarla, Çerkezlerle alıp veremediğim yok. Ben bir ırkın adını telaffuz ediyorum. Adamlar Kürdüm diyor, ötekisi Abazayım, diğeri Gürcüyüm diyor. Ben ne yapayım? Danimarka kökenliyim değişmez bir kader. Ama bilen bilir, evimde her yerdeTÜRK bayrakları vardır. Türki Cumhuriyetlerin bayrakları. Yani biz bu TÜRK ülkesindeki potada TÜRK'üz.

 

 

HANS VON AIBERG

5 Ekim 2001

 

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar