Dünyada şu an kaç tane AKDELİK uzmanı var?

<> dünyada şu an kaç tane AKDELİK uzmanı var?

Tek ben kaldım. Zaten belli olmuyor mu? Hangi biri ya da eserde bunlar yazılı ki? Kim yazmışsa, o BENDEN BAŞKA ÖTEKİ AKDELİK UZMANIDIR. Çünkü benim bulduğum Aiberg uzayı, Wheeler süper uzayı ile Sarfatti Hyper uzayının da ÜSTÜNDE.

Üstünde dediğim şu: tüm Corn Hole‘lar/mini sur borucukları-boynuzları, tümü SİDRE‘ye kadar tek bükülmüş halat olur ve bundan ÜSTTE >>>  H O R N   H O L E  (Asıl sur borusu, tek boru-Akdelik çıkışı olmayan TEK yer).

Bunu benden başkası BULAMADIĞI İÇİN tek UZMANIM -şimdilik-.

Daha bu yazdıklarımı anlayacak karadelik uzmanı bile yok dünyada… Bırak yazmayı, anlamaları için fırınlar dolusu ekmek yemeleri gerekir -dermişim-.

<> aaahhh aaahhh, kendime yanıyorum, boş geçen yıllara ve yerimde sayışıma

Ah çekme karşıki dağlar yıkılır sonra. 😉 Merak etme, senin boş yıllarını MUTLAKA dolduran ALLAH ALİMLERİ vardır ve onlar muallimlerdir. Onlardan öğrenirsin –Rabbi zıdni ilmi– dediğin sürece.

Allah dualara MUCİB’dir. Hele hele zatının övdüğü ve yol gösterdiği dualara (Ta-Ha/114). Zaten ayet ne diyor “Okurken ACELE etme” >>> bunu sen BOŞ GEÇEN yıllar olarak görmemelisin!

Hans von Aiberg, 10/08/2003 (168/6)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

168-06-ak-kara-delik-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar