Paranormal – Zaman kayması – MİB – İstihbarat

Selam selam.

<> ss kaptanım hoşgeldiniz efendim

Hoşbuluştuk öğretmenim. Siz öğretmensiniz. Gelecek hanifler sizin elinize teslim.

<> 22 yıllık öğretmenim. Sizin bize öğrettikleriniz yanında zerre bile değildir öğretebildiklerim

<> kaptanım chat var mı efendim bu gece?

Ben farklı bir durumdan geldim. Soracağım şey sizi şaşırtmasın. Bana bugünün tam tarihi (ay gün, günün adı) söyleyebilir misiniz?

<> 26 mayıs 2004

Neden 27 mayıs görünüyor? Saati düzeltmeliyim, günlerden nedir?

<> çarşamba

OK, az bir süre veriniz.

Benimle birlikte olan saatler de etkileniyor. Sormasam 27 mayıs sanacaktım.

Bugün tuhaf bir zaman kayması oldu, bilgisayarın saati dahil kolumdaki saat aynı tarihi gösterdiler. Yani manuel olarak ayarlanmaları gereken şeyler kendiliğinden böyle oldu. Demek ki bir zelzele geçirdim.

Herşey yolunda şimdi, saatleri düzelttim. İzafiyet gereği biraz aşmışım normal zamanı.

Zil >>> gittim, Zal >>> geldim, sıfırlandı. Hemen gelemeseydim yeşillenecektim -demek ki-.

Saatler boyu zamanı 27 mayıs sanıyordum. Aaaa! Telefonumun saati de 27 mayıs.

“Yarın bugündür” diye bir dizi vardı, ona benzedim bugün.

***

Daima BEN(im bağ) 1-0 baştan mağlup olarak başlıyoruz. Mesela karşı tarafın cinayet (MIB) hakkı var. Ama bizim yok. (Biz öldüremiyoruz)

Bu dezavantaj içinde hep savunmada saklanmada ve korunma durumunda kalmalıyız. Onların MIB’i var diye biz de MIB kuramayız. Bir hırsız evinizi soydu diye siz de gidip başkasının evini soyarak zarırınızı kurtaramazsınız. Bu dezavantajları kastediyorum…

Zulkarneynlerin tamamına ALLAH sordu: “Dilersen kötülük yaparsın (MIB gibi) dilersen iyilikle davranırsın”.

Fesat karşı taraf (VAMP) birinci şıkkı tercih etti. Yoksa WEMB de bir MIB kurardı, tarihi radikal olarak değiştirirdi. Ama o ayet var ya… İşte o elimizi kolumuzu bağladı.

***

<> 2/13: Onlara “Müslümanların inandığı gibi siz de inanın” denilince de, “Beyinsizlerin inandığı gibi mı inanalım?” derler; iyi bilin ki asıl beyinsizler kendileridir, fakat bilmezler.

<> ALLAH yolunda olanların ortak kaderidir! Saldırıya uğramak, iftira yemek, taciz edilmek. Hatta öldürülmek! ALLAHın Sünnetullahı budur, değişmedi değişmiycek değişmez!!!

Evet milyarlarca yıldır böyle oldu bu. Adem’den beri de onbinlerce yıl böyle oldu. Adam BANA değil, aslında KUR’AN’A, Kur’an’ın dostluğuna, ALLAH DOSTLUĞUNA karşı çıkıyor.

***

<> mit?

Zavallı mit ajanları bizde kim biliyor musun? Biraz istihbarat polisleri, biraz da jandarma, zavallılar sabaha kadar dışarıda karda kışta adam izliyorlar, adam gidip evinde mışıl mışıl şöminenin yanında uyuyor, öteki dışarıda donuyor, “ya adam biraz sonra çıkıp da giderse” diye…

Bizde bu komedidir [candaş]. Herkesi masabaşına koymazlar, bütün mitçiler yazın mısır, kışın kestane satıyorlar, sokaklarda. Bu hayat mı?

Üstelik maaşı >>>> DEVLET MEMURU MAAŞI, yani ha polis olmuşsun, ha Mitçi. Bizde Ordu istihbaratı güçlüdür. Mit aslında sadece içeriye çalışıyor.

Yani Türkiye’nin de CİA gibi milli olarak DIŞARIYA çalışmasını gerektiren bir örgüt daha kurulmalı. Bizimkiler hep içeride. Dışarıdakiler de torpilli akraba falan (Elçiliklerde).

<> evet Türk öğrencileri izliyorlar 😉

Yani CİA’in ve ABD’nin “Milli Güvenlik” birimlerinin tekniğinin milyarda biri bile yok…

Sıradan bir CİA ajanı evin kapısında beklemez. Uydu’dan fotoğraf alır. Uyduyu kullanabilir. Talep yoğunsa AWACS uçağı kaldırıp yine izleyebilir. Yani bana MİT falan komik… AWACS kaldırabiliyor ABD içişleri bakanlığı mensupları, bilirsin…

Neyse…

Bizimkiler de [candaşın] söylediği gibi “Sahte öğrenci” numarasıyla kendi öğrencilerimizi izliyorlar.

Mesela ben ve [eşim] okulda “Kimlere not verip vermediğimizi” elbette biliyoruz. Yani bir düzine birileri var ki (Kulaklı küpeli delikanlılar, aşifte kızlar) onlar sınav falan derdi yok. Hep varlar… Bilmem anlatabildim mi? 😉

<> evet dr, ben de burda onları izliyorum, nerde alem yaparlar, mesela

Bizde mit’in en büyük operasyonu işte bu kadar. Kabak gibi belliler zaten “Ajan olduklarını vurgulamak için” öyle kendilerini belli ediyorlar ki! Yani bir şekilde belli edecek. Bunlardan ajan falan olmaz.

CIA gidip güneydoğu asya’da, Orta Amerika’da hükümet değiştiriyor, darbe yapıyor on kişiyle…

Bize böyle bir NÜVE örgüt gerekiyor. Bu daha kurulmadı…

Öyle maslahatgüzarlarla kordiplomatik personelle MİT’çilik olmaz.

Zaten diplomatlar ve katipler İçişleri bakanlığına değil; DIŞİŞLERİ bakanlığına bağlı…

Gerçek anlamda bu işler çok başkadır. (Türkiye uyuyadursun)

Elçibey ile Türkiye bir dönem neredeyse (Hani Bağımsız Devletler Topluluğu gibi) bir konfederasyon oluşturacaklardı. Az kalmıştı Azerbaycan ile birleşecektik. İran azerbaycanı, ermeni ve özellikle RUS istihbaratı bir operasyon yaptı… İşler yattı. Komünist birini başa getirdiler, o öldü oğluna saltanat geçti.

Bu arada bizim MİT ne yaptı biliyor musunuz? Herzaman yaptığı şeyi… Rus kızlarıyla porno film seyrederek üç gün evde kalmışlar, çıkınca da bakmışlar ki Ebulfez Elçibey devrilmiş.

AYNEN böyle, AYNEN VAKİ’dir. Ve Rus kızlarının TAMAMI (Eski adıyla) KGB ajanıymış…

Buyrun gülün, gülmek serbest. Çok erkek milletiz, değil mi?

<> machoyuz alimallah

Hans von Aiberg, 26/05/2004 (232/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (231) oku | 232 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

232-01-mit

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar