Siyonizm – Ecevit – Kıbrıs – Ajan yuvaları

Kıbrıs ise iki ingiliz üssüyle birlikte “İSRAİL“in sıçrama taşı. Karapara aklama merkezi. Batıya Afgan eroinini taşıma merkezi.

Türklerden alın şunu! Yunanlıyla cezalandıralım. Yunan zaten hep jandarma olarak tutulmuştu. Bir Yunan harbi kaçınılmaz olacaktır.

<> Kıbrıs’a Kissinger’ın emriyle girdik değil mi Dr.?

Amerika’ya kafa tuttu da İnönü ne oldu? Kıbrıs harekatında… Hemen yerine ACAVİT BİR GECEDE geliverdi. Geldiğinde Kıbrıs’a da gitti. Ama 25 yıl sonra GERİ VERMEK İÇİN. Bilderberg protokolü…

<> Nasıl kafa tutmak on iki adaları bir günde verdi İnönü

Ama emir öyleydi. (Selanik Lunga’sı emri) İnönü sıkı bir Masondur ve dinini bile bırakmıştır. (Öteki masonlar mesela eski Cumhurbaşkanları hiç değilse müslümanız diyor ve Cumaya gidiyorlar.)

<> Demek ki kafa tutamadı 🙂

<> Süryani mi İnönü?

 

İnönü çok karışık: Osmanlı’da böyle karışıklıklar vardı. Malatya’daki Amerikan hastanesinin ürünlerinden biri… Kıbrıslılık da var, Çerkezlik de var ve O hastanenin eşi Elazığ Harput’da ERMENİ HASTANESİ diye biliniyor.

Ben komplo ve iftira bilmem, bu yönde teori üretmem… Ama belki de ben sizin bilmediğiniz bir tarihi biliyorum… Olamaz mı? Belki bunlar şimdi yasaklı yazılmıyor çizilmiyor… Ama YARIN SERBEST bırakılacaksa ve ben de onu biliyorsam…

HA-VET dedim yani.

<> Hocam Özal mason değil diye biliyordum

Hayır Özal asla. Demirel ezelden.

Ama bir EKOL’DÜR ÖZAL

<> Bence de

Atatürk’ten sonra çıkmış tek “Ümit milli” Özal’dır.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 30/11/2001 (027/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 027 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

027-05-eceveit-kibris

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar