Paranormal – Aiberg – Gelecek – Ha-vet kodu nedir

Şimdi bir açıklama:

Dinde ve bilimde “BUGÜNE KADAR olanlardan” dosdoğru olmak kaydıyla sorumluyum ve inanıp itaat ediniz (Kur’an olduğu için).

Gelecek ile ilgili verdiğim bilgiler ise “HENÜZ” (Daha, Noch, Yet)  O L M A M I Ş T I R . O yüzden olmamışlar bir kronoloji sırasıyla ÇIKANA KADAR inanmayabilirsiniz.

(Bunlara ha-vet diyorum, çünkü NASIL İSBAT EDEYİM?) Hangi tarih kitabını açıp göstereyim. Adler ve Hitler’in, Alois ve Alias’ın nasıl yer değiştirdiğini. WEMB’in nasıl gamalı haç/Svastika haline getirildiğini nasıl anlatayım?

Nasıl anlatsın Musa KATİL olduğunu? Hızır bir çocuk öldürdüğünü? Çocuğun gelecekte yetişkin ve İnönü kadar azılı bir katil olduğunu… Çocuğun Yuşa olduğunu vb. söyleyen Kur’an değil mi?

<> evet

Kur’an’a KUŞKUSUZ inanıyoruz.

<> evet amenna

Ama benim Kureyş=Grace(land) derken yazdıklarım Kur’an’da yazmıyor. (Aslında ince bir zeka ile yazıyor.) Dolayısıyla gelecek hakkında söylediklerim HA-VET’tir.

Örneğin Ala suresinde Ğussaae=Petrol bulunana kadar, petrol çağı gelene kadar HA-VET, ama petrol bulununca Süper Evet!

Ben de böyle bir ikilem içindeyim. Ha-vet demekten başka bir çarem yok ki! (Sadece gelecek ile ilgili konulara Ha/vet (I/O) diyorum, bunu aklınızda tutun lütfen.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-09-paranormal-aiberg-nosyonlar-havet-nedir

Yorumlar