Chat 265 – 24 ocak 2005

chat-265-logo-hi Chat 265 – 24 ocak 2005

[] Kaptan msccp10SCE nickiyle bağlandı

Selam selam 5dk. sonra geliyorum.

<> selam selam

<> slm slm kaptanımız hoşgeldiniz… 😉

Selam selam candaşlar. Başka bir bilgisayardan girmemle birlikte hemen bir saldırı başlatıldı. Ben de bir firewall kurdum ve geldim. Yoldan biraz önce geldim ve sizinle bu bayramın (GERÇEK) son gününde birlikte olmaktan çok mutluyum. Bayramınız kutlu olsun!

<> Sizin de kaptan

<> İyi bayramlar

Bu İbrahim atamızın ÖZEL bayramıdır. İlki RAMAZAN olup atamız tarafından ilan edildi. İkincisi de Kurban olup yine efendimiz tarafından önerildi ve Allah’ımız -dostu- bu iki bayramı kabul etti.

Yani bu iki bayram aslında Efendimiz Muhammed selam selam ile gelmiş değildir. Gerçek bir hanif bayramıdır. İlkinde çocukları sevindirmiştir; ikincisinde de yoksulları.

Vira bismillah

Ailece buluştuk mutluluğum sizin mutluluğunuz olsun. Çünkü çok mutluydum. Onu paylaşmak istedim sizlerle -Allah dostları olan siz dostlarımla-.

Ve bir de üzücü haber: Türkiye’deki tek akrabam, biricik yegane akrabam FERDAL ERATAK geçen hafta vefat etti…

O kim derseniz, Müfide Atalay’ın yegane oğlu, yani benim özden öte cankardeşim. 41 yaşındaydı… Artık Türkiye’de tek bir akrabam bile kalmadı.

<> Başınız sağolsun

Dostlar sağolsun! Ben onun cenazesinde bulunamadım. :((( Mezarının bile neresi olduğunu bilmiyorum… Zamanla öğreneceğim.

Türkiye’de bir tek akrabası bile olmayan tek insan benim herhalde… (1965’den beri buradayım ve bir tek akrabam dahi yok.)

Bütün basın organları benim akrabalarımı araştırmışlar ve bir tek tane bile bulamamışlardı. KARDEŞİM Ferdal’ı sadece Aktüel dergisi bulmuştu.

<> 26 Mart 1997 tarihli “Aktüel” dergisinde, Aiberg’in üvey kardeşi olduğu belirtilen müzisyen Ferdal Eratak ile yapılmış kısa bir söyleşi var. Bu söyleşide, üvey kardeş, “Aktüel”de iddia edilenin aksine, Aiberg’in “Türk olmadığını” vurguluyor.

<> Fetullah’ın uşağı medya bunu söyleyemiyor nedense.

Evet, onlara göre ben Malatyalı Kürt Hasan’ım…

<> “Aktüel” dergisi, bu söyleşiyi yayınladığı aynı sayfalarda, Aiberg’in Türk olduğunu ileri sürüyor. Üvey kardeşinin anlattıkları ile çelişmesine rağmen, sırf Aiberg’i yalancı çıkarmak için ortaya konulan bu yazıda en büyük dayanakları da Aiberg’in nüfus cüzdanı örneği. Sanki, sonradan Türk vatandaşlığına geçenler nüfus cüzdanı alamazlarmış gibi.

Hem de ilkokul mezunu bile değilim…

<> İlkokul kaydı bulamadıkları için 😉 Malatya, Erzincan, Elazığlı Kürt/Ermeni/Yahudi olunca zor oluyor elbette

:))) Evet aynen öyle. Allah benim menşe-kaynağım ile ilgili olarak bir fitne halinde onları sınıyor… ve kimliğimle ilgili çelişen ben değilim DİĞERLERİ… yani Ebi Leheb’ler…

Ben Manen TÜRK’üm. Doğum yerim itibariyle Grönland+Far Öerne. (Eskiden bir tek devletti)

Bir Norseman’ım, ama en önemlisi ben bir Meluncan’ım! Nedir bu Meluncan? Türklerin hangi boyusu, soyu sopu? Bilen var mı?

Birden bire bir Meluncan’lık çıktı ortaya? Sahi nedir bu Meluncan’lık? Hiçbir Türk klanında böyle bir isim yok! Sahi nedir bu Meluncan’lık? Bilen var mı?

<> Amerika’da yaşayan Türkler?

Değil. Dünyanın her yerinde Meluncan var.

<> Osmanlı denizcilerinin torunları leventler değil mi, köle olarak Amerika’ya getiriliyorlar.

O da değil. Yalnız şunu söyleyebilirim ki, Missisippi, Missouri, Tennessee, bütün bunlar MELUNCAN dili. Ve değil osmanlılardan Göktürklerden bile eskiler, Hunlar ile çağdaşlar!

Geçende bir gazetede Aceh bayrağıyla ilgili bir yorum okudum: Sözde 2. Selim zamanında İndonezyalılar Hollandalılar tarafından istila edilince Osmanlılardan yardım istemişler. Padişah da yardım etmiş ve bir jest olarak TÜRK BAYRAĞINI kabul etmişler ACEHLİLER!

Bunu irdeleyelim: Yani fikirlerinizi bekliyorum: Bir kere Osmanlıların bayrağı yeşil üzerine üç hilal ve yıldız bile yok! Değil İkinci Selim, Üçüncü Selim zamanında bile daha bayrağımız kırmızı değil yeşildi ve Azeri yıldızı gibi bir yıldız eklenmişti.

DOĞRU OLAN NEDİR? Hadisler mi? Yoksa ACEH‘i Aceh yapan PARANORMAL etmenler mi?

Aynı mantıkla Turks & Caicos adaları devleti… Hani bu adadaki kaktüsler osmanlı FES’ine benziyormuş da, onun için TÜRK adaları demişler İMİŞ!

Bir kere Adalar Türk adını aldığında Osmanlı daha FES’e geçmemişti. Sadece Mora Rumları bunu kullanıyordu. Ancak 2. Mahmut’un döneminde Fes kullanıldı.

Sonra, asla TÜRK adı kullanılmamıştır. Türk adını bilen yoktu. Herkes OSMANLI idi. Şimdi bana söyler misiniz, bütün bu HAKİKATLER ışığında, TURKS adalarına bu ismi veren nedir? Grand Turk adasında bulundum ve bir tek FES benzeri kaktüs de görmedim. (Bayrağa simge diye konan bitki orada yok. Zaten kaktüse de benzemiyor. Ayrıca hiç FES’e benzemiyor.)

<> Kırmızı zemin üzerine hilal ve yıldız bulunan bayrak, Osmanlılarda ilk defa 1793’de devletin resmi bayrağı olarak kabul edildi. Ancak bu bayraktaki yıldız, sekiz köşeli idi. Bu bayrak Osmanlı Devleti’nin resmi ve umumi sembolü olarak kullanıldı. Sultan Birinci Abdülmecid Han zamanında 1842’de yıldızın beş köşeli olması kararlaştırıldı ve Osmanlı bayrağının şekli kesinleşti. İslamcı/Emevici-Abbasici-Osmanlıcı basın-yayın Osmanlılaştırmak istiyor.

Sağol.

Sözün özü, ne TÜRK adalarına ismini veren, ne Qaiwan ve Aceh’e bayrak olan bu simgeler asla WEB HADİSLERİNDE bildirildiği gibi değildir.

Gelelim Meluncan’lar ile ilgisine… Meluncanlar bir ırk değildir, bir kan da değildir, alt ırk falan da değildir. Şimdi bunu anlayalım.

Zülkarneyn (Kur’an’da bildirilen) 1. milattan sonra doğdu: (Birinci Milat >>> İsa’nın doğum yılı olan sıfır yılı.)

İkinci milat >>> İsa’nın yeniden gelişinin MİLADI. Her iki milat da İSA’ya dayalı. (Biri İsa’ya diğeri Mesih olan İsa’ya)

Bu bakımdan bütün zülkarneynler İKİ MİLAT ARASINDA gelmiştir. Bunlar İLERİDEKİ bir tarihte doğmuşlardır. 2250 yılı varsayalım. Bir şekilde gri hiçlik bölgesi aracılığıyla GEÇMİŞE gelmişlerdir. Bunlar bir IRK mensubu olmakla birlikte bir başka kural daha doğurmuşlardır.

Bu kural iki ayrı zamanda yapılan EVLİLİKLERİN sonucunda DOĞAN genlerin durumudur.

Tarihte en en en eski evlilik, Kur’an’da bildirilen Zülkarneyn’in kendisinden 10 bin yıl önceki bir zamana gidip oraya HAPSOLMASIYLA evliliğe yönelmesi ve kendisinden onbinyaş daha yaşlı bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmasıdır…

Artık burada IRK ve KAN olayı yerine bambaşka bir OLGU ortaya çıkmaktadır. (İki zamanlı=Zülkarneyn kelimesinin 14 anlamından biridir.) Bunu yorumlayalım. Yani MELUNCAN KELİMESİNİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ böylece anlayacağız! Sadece Amerika kıtasında yaşayan Türkler demek olmadığını…

Buyrun tartışalım. Ben çay molasındayım.

<> Meluncan olduğunu söyleyenler bunu biliyorlar mı?

<> melungeons; melun gens; melun genler

<> İki insandaki soyut DNA’lar birbirine eş uzunlukta olmadığından bir garip olgu açığa çıkıyor?

<> Zülqarneynin geçmişteki (doğu, batı gibi) yolculukları, zürriyyetlerinin dünyaya dağılımını da veriyor demek ki

Devam ediniz lütfen.

<> Zülkarneyn’in genlerini taşıyor olabilirler mi?

<> Meluncanlar Zülkarneyn’in torunları olabilir mi?

<> Üç kez “sebebe ittiba ediyor” ise, belki de üç kez evlendi:)

<> Irk ve kan değilse bir kültür mü?

Devam devam… Hepiniz/fikirleriniz o hologramı (buna Helix veya helezon deniyor) yakalıyor.

<> Chat’te, “Hızır’ın soyu” denmişti, Meluncanlar için; anlaşılan sadece Yeni Dünya ile kısıtlı değil.

Hızır O SOYDAN! Zülkarneyn’in oğlu Turgut (isim) Korkut (lakap).

Gelelim Meluncan etimolojisine: CAN=GEN.

m+Al >>>>>?

Yalnız ipucuna dikkat ediniz: Mel’un gibi HEMZELİF ile ayrılmıyor, doğrudan MELUN. (Mel’un lanetli değil, La’in değil, yani OLUMSUZ hiçbir anlamı yok.)

Sanskritçe Al-Lone >>>>>>>

Almanca Allein, İngilizce Lone acaba nedir? (Alone, lonely)

<> yalnız

Evet, YALNIZ! veya ÜNİK.

Pekiyi LONE kelimesi içinde hangi CİFİR rakamı var?

<> Bir

ONE (un, une, uno, una vb.) öyle bir GEN ki bir tek tane var, yani benzeri yok! Irk, kan soy-sop değil. (Bunun için Korkut Dedem boy boylar soy soylar ama kendisinin SOYU yoktur.)

ONE+GEN‘i çözdük.

m+AL nedir? (ma+lone+gen)

Galaksilere neden M serisi denir? Niçin illa ki M ve buna eklenen bir numara? Bir örnek verir misiniz?

<> Messier

Messier evet bir seridir.

Neden gökadalarında M ismi kullanılır? (Zülkarneyn’in nereden geldiğini anlamak için soruyorum.)

<> Mega

<> Medium

<> Master

<> Middle

Hayır hiçbiri değil! MELUNCAN, yani m’alone+gen.

Lone nedir, alone nedir? (Bir çay daha alıyorum) Söz sizde…

Lonesome nedir? Einsame nedir? Lone, alone, lonely, bunlar nedir? Almanca Ein (one) Same. Lonesome nedir? M1 nedir? (Tüfek modeli değil elbette)

<> Lone: Kimsesiz, yalnız, tek anlamında.

<> alaone: tek başına, yalnız, sadece

<> Lonely people: Einsome

Zülkarneyn’i anımsayalım: Diğerlerinin tersine (Awesome tersine) lonesome olarak ve hiçbir mürettebatı, ekipmanı olmaksızın, Tarık semasından gray ıssızlıktan geçmeden, ancak M1 kapısından (ki eni boyu 495 metredir) geçerek sonsuz tane paralel evrene çıkacağı yerde

YİNE bu evrene (M1) istisna olarak dönen/tarihine dönen ZülKarneyn’in ÖZEL KODU!

M1’den tek başına geçerek (ki uzaygemisi de neredeyse karadelik kapısı çapındaydı) M1 >>> “Size ondan haberler vereceğim…..” ayetinin KOD ADI!

Bir karadelik buldu (M1) ve bunun halka diskine ters yönden AYNI hızla ve ekvator/eşlek yönünden girdi.

Neredeyse gemisi (ki adını birazdan vereceğim) sürterek bu delikten (BabüsSema’dan) geçti. (Sonsuzda bir ihtimalle)

Ne parçalandı, ne de sonsuz paralel veya antiparalel, veya negatif evrenden hiçbirine girmeden, doğrudan bu evrenin geçmişine döndü.

Tüm mürettebat öldü, sadece o yaşadı.

O üç yolculuğa+1 yolculuğa çıktı.

+1 (M1) yolculuk ne demek?

M >> MUHYİ

Y >> YAHYA

Şimdi bana Yahya as.ın ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ gösteren ayeti yazar mısınız? Ben beklemedeyim. (Yahya ile ilgili ayetlerde arayınız.)

<> 19-Meryem/15: Ve selamün aleyhi yevme vülide ve yevme yemutü ve yevme yüb’asü hayya

<> 19-Meryem/15: Selam olsun ona, doğduğu gün, öleceği gün ve diri olarak kaldırılacağı gün.

Evet. BU İSA ve YAHYA’nın O R T A K ayetidir. (M1)

<> 19-Meryem/33: Ve selam bana hem doğduğum gün hem öleceğim gün, hem diri olarak ba’olunacağım gün.

Meryem 15+33.

İşte sır burada: M1. (Muhyi+Ehad)

<> 19-Meryem/48: Hem sizi Allah’tan başka taptıklarınızla bırakıp çekilirim de Rabbime dua ederim. Umulur ki Rabbime dua ile bedbaht olmam.

😉 MELUNCAN!

Elbette yorumlarınızı bekliyorum.

(Helix+gram gereği çekinmeden yazınız.)

İsa ve Yahya’nın bu BENZERLİĞİ NEDİR? Bunun üzerine yoğunlaşın.

İKİSİ DE >>> BİR GÜN GERİ DÖNECEK.

(3M+1M+1M)

M1 >>> MİSAK demek (aynı zamanda).

BİRİLERİ” ölüyor ama ÖLMÜYOR

yani diriliyor

??????

veya hiç ölmüyorlar ama ÖLMÜŞ gibi anlatılıyorlar.

??????

İkisi de geri geliyor. Hatta Hızır denen Meluncan’ı da saydığımızda ÜÇÜ

Bu ikisine (al)Mighty deniyor. (Hint Maitrea’sı, Önasya Mitra’sı) (Elbette hiçbiri PUT değil, tamamen HAKK)

Pekiyi ölmeden nasıl ölünür ve/veya tersi ölmüşken ölmez olur?

Fetih suresi 27’ye bakınız. (Bir çay molası daha)

<> Fetih-27: Şanına kasem olsun ki Allah hakikaten Resulüne o rüyayı hakkıyla sadık gösterdi, şanına kasem olsun ki inşaallah Mescidi harama emniyetler içinde, başlarınızı kazıtarak, kırkarak, korkunuz olmayarak sureti kat’iyyede gireceksiniz, fakat sizin bilmediğiniz şeyleri bildi de ondan önce yakın bir fetih yaptı.

<> 39-Zümer/42: Allah, canları, ölümleri sırasında alır, ölmeyenleri de uykuları sırasında. Sonra, haklarında ölüm hükmü verdiklerini alıkoyar; ötekileri, belirlenen bir süreye kadar salıverir. Bunda, iyice düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.

Hüppüppsssss

Ohşşş elh.

“Şanına kasem olsun ki Allah hakikaten Resulüne o rüyayı hakkiyle sadık gösterdi.”

“Allah hakikaten Resulüne o rüyayı hakkiyle sadık gösterdi.”

“Resulüne o rüyayı”

“Resulüne o rüyayı”

“Resulüne o rüyayı”

“rüyayı”

“rüyayı”

“rüyayı”

Bu rüya nedir??????

İpuçlarını sunuyorum:

  1. Haksız yere peygamberleri öldürüyorlardı. (Oysa sözü edilen hiçbir elçi öldürülmedi. Örneğin İsa, Yahya, Zekeriya vb.)
  2. İdris yüce bir makama alındı.
  3. Öldürdüklerini sandılar. (+Lokman, Üzeyr vb.)
  4. CEBRAİL’i …. gördü. (İki yay mesafesi)
  5. İsa ölü ama MESİH illa ki DİRİ.
  6. Yahya öldürüldü ama İLLA Kİ DİRİ (Almighty)

<> Bakara/154: Allah yolunda katlolunanlara ölüler demeyin, hayır diridirler ve lakin siz sezmezsiniz.

“Haksız yere öldürüldü” denen hiçbir peygamber ÖLMEDİ!!!!!! Allah kendisiyle mi çelişiyor? (Haşa) Pekiyi ne? (Yeniden yorumlarınızı bekliyorum, hologram gereği.) 6 ipucunu birleştirin, 7inciyi ben açıklayacağım.

<> Duhan/56: Onlar orada ilk ölümden başka bir ölüm tatmazlar. Allah onları cehennem azabından korumuştur.

Teşekkür… :))) Candaşlar devam lütfen.

Candaşa takviye: “Derler ki Ey Rabbimiz bizi iki kere öldürüp iki kere dirilttin”.)

FAKAT bunu sözünü ettiğimiz elçiler söylemiyor, başka herkes söylüyor.

“Haksız yere ÖLDÜRÜLEN peygamberler” SÖYLEMİYOR bu ayeti.

Bağlantıyı kurunuz ltf.

(Bana emredilen sizlerde DÜŞÜN yaratıp, beyin fırtınası yürütmek, bana emrolunan gereği böyle bir söylemle yazıyorum.)

İPUÇLARINI değerlendiriniz lütfen.

<> 37-Saffat/105: Sen rüyayı gerçekleştirdin. İşte biz, güzel düşünüp güzel davrananları böyle ödüllendiririz.

Eveeet…

<> 17-İsra/60: Hani sana demiştik ki: Rabbin gerçekten insanları kuşatmıştır. Sonra göstermiş olduğumuz rüyayı sadece insanlar için bir imtihan kıldık. Kur’an’da lanetlenmiş olan ağacı da. Biz onları korkutuyoruz ama bu, onlara büyük bir azgınlık vermekten başka bir şeyi artırmıyor.

<> Misak ahdine vefa. Misak ve/veya Qalu Bela ahdi mi gösterilen?

Sanskritçe GEBRO (Yunanca Zorba), Arapça CEBR >>> Zorlayıcı.

Gelin bakalım, GABRİEL (Cibril, Cebrail)’i Ö L D Ü R E L İ M !

Evet, Cebrail ismi İKİ TARAFLI’dır. Eğer bir takyon buraya geçerse ÖLÜR! (Niçin ölür? Çünkü özkütlesi sıfırdan küçüktür) (Limit formülleri ve faktöryel formüller gereği ÖLMELİDİR.)

Pekiyi CEBRAİL’i nasıl öldürebilirsiniz?

İKİ yay mesafesi yaklaştı…” ayetlerini yazar mısınız? İki yay (Kaws=Radyan)

<> 53-Necm/9: Mesafe iki yay kadar veya daha yakın oldu.

İşte buna LİM(it) deniyor. (Matematikçilere duyuru.)

  1. a) Eğer iki radyandan BELKİ daha yakın olursa LİMİT altına geçiyor ve NEREDEYSE ölmüş oluyor. Hani nerdeyse (İdris ile ilgili ayetteki gibi) neredeyse (almost) öldü-ölecek.

Mikail ölmez. Çünkü zaten bu evrenin/dünyanın ADAPTASYONU olan bir logo meleği… (Bize ait, bizim meleğimiz.) ama taaaaaaaa en uzaktaki SİDRE’de duran bir melek BU EVRENE girdiğinde (Gödel formülleri gereği) ÖLMEK zorunda.

Hoppala bu GÖDEL de kim? (Beyin kanallarındaki tıkanıkları açıyoruz.)

GÖDEL KİM? Daha derin ve paranormal bilgi için araştırınız.

<> Gelmiş geçmiş en büyük mantıkçı deniyor?

<> Hilbert’in karşısında gösteriliyor.

GÖDEL beyin kanalları en en en en açık bir insandır. Hilbert ve Cantor; (Elif/Aleph ile GÖDEL) karşıt değiller…

<> Avusturyalı matematikçi Kurt Gödel 1949 yılında şunu kanıtlamıştır: Genel Görecelik Kuramı, kimi koşullar altında, zaman içinde geziye bile izin verir.

Evet. ;))) Devam.

<> En küçük parçacıklardaki hareketi tanımlayan fizik, kuantum mekaniği içinde de aynı şey. Gözlem oluştuğu anda bizim kaçındığımız zamanın gidiş uzunluğunun nasıl olduğu orada da herhangi bir rol oynamaz. Olmamış bir gözlem yapılamayacağı için, elbette o zaman kaçınılamayan bir zaman yönü ortaya çıkar. Ancak, o zaman yalnızca gözlemci ve gözlemlediği arasındaki ilişkidir söz konusu olan.

Evet.

<> Hatta zamanın herhangi bir yönü olacağını söyleyen bu teoriler içinde de hiçbir şey yoktur. Aksine, bizi Ay’a indiren aynı doğa yasaları, zamanın geçmiş zaman mı gelecek zaman mı olduğunu umursamaz. Burada tüm sağlıklı düşünme yetisine ve insani deneyime başkaldırır. Hepimizin bildiği gibi, bugün, günlük yasamda, “dün” ile “yarın” arasındaki farklılık muazzamdır. Gelecek gün bir sır olduğu ve olmayı sürdüreceği halde, geçen günü ayrıntılarıyla tanımlayabiliriz…

Ben tercüme edeyim: MATRİX’i denetleyen (Evren bir hayaldir) ÖLÜMÜ DE DENETLER. Hiç doğmamış olmak === EŞİT VE ÖZDEŞ ===== ÖLÜ OLMAYA.

Ölüm şudur: Hiç doğmamak veya ölmek, ikisi de ölümdür.

Birincisi 0 (kangurubu evreninde) ikincisi de AB evreninde. YAŞAM ise A ve B paralel (eşit %50) evrenlerinde…

GÖDEL BUDUR!

Gödel yasasına göre Cebrail; kendisinin öleceği ölüm bölgesine ZORLA (CEBREN) sokulabilen fakat iki yay mesafesi bir LİMİT’te ÖLÜMÜ hem 0 (kangurubu) olarak tadan ve/veya AB kangrubu setinde ÖLMEYEN kişidir.

CEBR bölgesinde TERSİNE bir süreçle siz

İDRİS’i

YAHYA’yı

İSA’yı

LOKMAN’ı

ÜZEYR’i

ZÜLKARNEYN’i (orijinal olanı)

ÖLDÜREMEZSİNİZ.

Çok amiyane bir anlatımla Schrödinger kedisinin ÖLÜ/VE/YA DA/DİRİ olduğuna hükmedemezsiniz. (Gödel yasası…)

Ölü kedi diridir

ve/veya

diri kedi ölüdür

ikisi birdendir.

%50’ler arasında EŞİTLİK BAKİ kaldığından SİZ o sayılan elçileri öldüremezsiniz.

EVET: H A K S I Z yere elçileri ÖLDÜREBİLİRSİNİZ! Ama onlar İKİ YAY mesafesinden (BELKİ) biraz LİM(it) uzak durarak Ö L M E Z L E R !

Şimdi bir başka limite değineceğim:

Tıpkı klonlamadaki gibi 8 karesi olan 64 gibi kök hücreleri çoğaltabilirsiniz. Ama 65 yoktur.

Bakınız bir formül daha:

1. Sekiz çift hayvan

ile

2. Bugün Rabbinizin hangi nimetlerini inkar edebilirsiniz? ayetlerini (Rahman suresi KLONLARI) adet olarak sayınız. Ben beklemedeyim. (Kaç kez yineleniyor AYNI AYET????)

<> 33

Tam anlamıyla bir daha EMİN olarak sayınız lütfen.

<> 31

<> Rahmanda 30 [31]

Evet. Bu ayet (kanıt delil, ipucu) NEDEN 1 kendisi ve 30 da kendi tekrarı olarak YİNELENMİŞ (klonlanmış).

????

Clone neden bu kadar önemli (taaa ayetlere girecek kadar)?

(Tıkalı kanalları açmak için soruyorum, kendiniz açacaksınız, kendiniz kendinizi aşacaksınız.)

Rahman suresinde ALLAH baştan sona HEP Ç İ F T LERİ sayıyor. Ayrıca 30+1 kez KLONLUYOR AYETİ, neden?????

2×31=62

ve 8 çift hayvan.

(Ltf. ayeti yazınız).

<> Enam/143: Sekiz çift: Koyundan iki, keçiden de iki. De ki: İki erkeği mi haram kıldı, iki dişiyi mi, yoksa iki dişinin rahimlerinin kuşattığını mı? Eğer doğru sözlü iseniz bana ilimle haber verin.

<> Zümer/6: Sizi bir tek canlıdan yarattı; sonra o canlıdan onun eşini vücuda getirdi. Ve sizin için davarlardan sekiz çift indirmiştir Sizi annelerinizin karınlarında üç karanlık içinde, bir yaratıştan öbürüne geçirerek oluşturuyor. İşte Allah! Budur sizin Rabbiniz! Yalnız O’nundur mülk ve saltanat! İlah yoktur O’ndan başka! Hal böyle iken nasıl oluyor da gerçeğin tersine döndürülüyorsunuz?

2 yerde sekiz çift demek; 2×2(16)=64 demek. Rahman suresinde ise 62 geçiyor, sırrı nedir?

2 kayıp KLON aynı surede nerede? (Lokman suresinde yanıtı var >>> ÖLÜMSÜZLÜK.) (Yasaklanmadan lütfen hızla yorumlayınız.)

63 >>> Fetih 27 (Rüya=Hologram)

[] 48-Fetih/27: Şanına kasem olsun ki Allah hakikaten Resulüne o rü’yayı hakkıyle sadık gösterdi, şanına kasem olsun ki inşâallah Mescidi harama emniyyetler içinde, başlarınızı kazıtarak, kırkarak, korkunuz olmıyarak sureti kat’iyyede gireceksiniz, fakat sizin bilmediğiniz şeyleri bildi de ondan önce yakın bir fetih yaptı

EFENDİMİZ >>>>>>>>>>> MİR’AC’DA (enine yaşadı) DİKİNE ÖLDÜ (64). Fetih 27. Rüya (Hologram)

62 çiftten sonra, pardon 31 TEK’den sonra, pardon (bunlar bilinçli pardonlardır) 31 çiftten sonra (A, B, AB) yeniden yatağı soğumamış halde (0 kan grubu) geri döndü ve ÖLMÜŞKEN YAŞAMAYA DEVAM ETTİ!

Ta ki:

“Onlar derler ki: Ey bizim rabbimiz, bizi iki kez dirilttin ve iki kez öldürdün.”

“Çıkmaya bir yol var mı?”

Başkaları için “no way out” ama ismi geçen resuller ve rasuller için EVET ÇIKMAYA YOL VAR!

Çıkış yolu, kurtuluş yolu var >> LİMİT var >>>> BELKİ DE >>>> iki yay mesafesinden yakındı.

😉

Bana yasak geldi. Siz devam ediniz, size yasak yok. Lütfen cesuryürek gibi devam ediniz. Helixogram’ı oluşturunuz. Artık SİZLERDE comment! (SİZ=BİZLERİZ)

<> uzay yürüyümü, uzay kendisine getirildi

<> 0 sıfır noktasında uzay yürüyümü, AB noktasında uzay yürüyümünün getirilişi?

😉 Devam devam.

<> Bakara/98: Kim Allah’a, meleklerine, resullerine, Cebraile, Mikail’e düşman ise, iyi bilsin ki Allah da kafirlerin düşmanıdır.

<> Cibril ve Mikail, meleklerden ayrıca tekrar veriliyor. Sanki “no way out” haricindekilere bir işaret var.

Yazdıkların TAMAMEN doğru.

4 kategori var. Schrödinger’in kedisi gibi ÖLÜ=DİRİ birlikteler.

<> RÜYA da RÜYAnın gerçekleşmesi, hem ölü hem ölmemiş

Devam [candaş]. Schrödinger’in kedisi.

<> Mümin/68: O odur ki hem diriltir, hem öldürür, hasılı o bir emri istediği vakit ona sade OL der oluverir.

Evet [candaş], bu yazdığın aleph sıfır (titrek N altına konan küçük sıfır [א0])

Veya açalım bunu:

Cebrail her vahy getirişinde ADETA ÖLÜYORDU. Evet, ölüyordu ama, ÖLMÜYORDU.

Efendimiz her vahy alışında adeta ÖLÜYORDU ama, ölmüyordu.

(Beni örtün… gibi hezeyanlar ölüm SEKRE’leridir.)

Sekre???

????

<> Sarhoşluk, sayıklama gibi;

<> Kaf/19: Ölüm sarhoşluğu gerçekten gelir, ey insan, işte bu senin öteden beri korkup kaçtığın şeydir.

SEKRE: Alef SIFIR ve/veya 2 yay mesafesi –BELKİ daha az denen- LİM(it)tir. Bu kaçış noktası olmaya ADAYDIR. Schrödinger kedisi ya ÖLÜ olmayı, ya da diri olmayı özgür iradeyle seçecektir.

GÖDEL‘i anımsayınız, siz bilinç boyutuyla yani canlı olarak CANSIZ evreni denetleyeceksiniz. BİLİNÇ maddeyi (cansız fiziği) etkileyecektir. Kedinin ölü veya diri olduğuna K A R A R verecektir.

ÖLÜ VEYA ŞEHİD olmaya BİLİNÇ KARAR VERECEKTİR.

Efendimiz ÖLÜ OLARAK DİKİNE RÜYA İLE (hologramla) YUKARI alındı.

İsteseydi D Ö N M E Z D İ

Dönmeseydi; İdris gibi, Yahya gibi YUKARIDA kalacaktı, ama dönmeyi (=ölümlü olmayı) TERCİH ETTİ.

<> Şuara/215: Müminlerin sana uyanlarına kanadını indir!

Bunun sonuçları çok önemli: Kur’an KESİLMEDİ. Döndügü için devam etti. Beni hissediyor musunuz?

<> evet

Eğer efendimiz, Ölüm meleği gelip de yaşamaya devam etmek ister misin diye bir fitne/sınav sorduğunda, 63 değil 630 yıl yaşamak isterim deseydi, LEVHİ MAHFUZ inmeye devam edecekti.

İnen ayetlerde neler olacaktı? Merak ediyor musunuz?

<> evet

Bilişim, İLETİŞİM, Bilgisayar, PC’nin tüm arabirimleri, çevrebirimleri. (Kamera >>> Basar gibi)

Bu teknikler daha önce de indi: Atlantis döneminde >>>>>>>> NUH transatlantiğinin çizimleri. Davut ve Süleyman döneminde (mesela) UÇAK modelleri gibi, bunlar devam etseydi, VALHALLA çizimleri bile inecekti. Beni hissediyor musunuz?

<> evet

“Herşey ana bir kitapta kayıtlıdır” ayeti uyarınca tüm TAFSİL Kur’an inecekti!

NUH‘a imal ettirilen mühendislik harikası gemi gibi bize de bugün VALHALLA’nın her cıvatası her somunu her elektronik devresi çizimlerle indirilecekti.

Bu nasıl olur demeyiniz! Ben YASAKLANMASAYDIM, sizlere ilk çizimler (Asal sayılar, Arş direkleri, felsefe taşları gibi…) CİFİRİN bugüne kadar sayfalar dolusu çizimini verebilirdim. Sadece iki tane çizimle nasıl şaşırdığınızı hatırlıyor musunuz? Yasaklanmasaydı, ben size daha neler neler neler çizecektim. Bundan kuşkusu olan var mı?

<> Yok, asla kuşkumuz yok

Efendimiz Allah’ına kavuşmayı bizden daha çok sevdi… 630 yıl yerine 63 yıl yaşamayı dilediğinde efendimize (selam selam) ayet geldi:

Ala suresi >>>>>> ??????????????? (Sana unutturacağız… ayeti)

Efendimiz için fark etmezdi: O karbon kimyasını, Petrokimyayı vb. vb. vb. sonsuz vb.yi gördü. 630 yıllık vb.leri…

Yaşamayı dilemedi. Allah’a kavuşmayı (Rücu) diledi. Emanet olarak geriye, (Alim gibi Alim olmaya aday kimseleri vekil bırakarak, kendi yerine atayarak, dönmeyi yeğledi.)

Allah da bu güzelliği (Yusuf’un güzelliğinin yarısının tüm diğer onmilyonlarca insan ve nisa’ya [paylaştırılması gibi]) Alimlerine paylaştırdı.

Allah’ın kaç alimi var? Lütfen o kalın ciltli kitaplarınıza bakmayın, o şatafatlı isimlere o imam diye başlayan isimlere bakmayınız. Orada bir DENEME kitapları var.

D e n e m e >>>>>>>> Bana göre şu ayet şu demektir… Filanca meşhuuur zata göre bu ayet ile Allah şunu murad etti…. diyerek hepsi ALLAH oldular!

Allah onları kahretsin! Allah onların belalarını versin. Gençlere teyemmüm abdesti aldırmayarak onları ömürlerinin yarısında cünub gezdiren o z+alimlere Alim diyenleri kahretsin Allah!

Bunlar nasıl ölçüp biçiyorlar kahrolasılar!!!!!

“Bana göre sana göre olur mu?

ALLAH’A GÖRE diyen bir tek Allah kulu çıkmadı.

Elbette ki bunların TÜMÜNÜN KREDİLERİ bitti.

“O yüzleri kararanlara (Mezheb=Zehab=Bana göre vb.) gelince… onlar ebediyen cehennemde kalacaklardır.” (Ali İmran ayeti sırrınca)

O Atalarının tekrarı olan zihniyeti Allah kahretsin!

Allah, o süslü püslü CİLTLİ kütüphaneler dolusu KİTAPLARI KAHRETSİN.

Ki onlar bir CUMA gününün bir TATİL günü olmadığını, gündüz 4 rekattan fazla kılmanın HARAM olduğunu (eğer emekli vb. değilseniz) GÖRMEMİŞLER Mİ? Bunlardan nasıl ALİM oldu?

Bunlar alim ise ben KARACAHİLİM. Ben yılda dört ay hacca gidiyorsam, karacahilim. Ben orucu biraz geç açıyorsam Karacahilim. Çünkü onlar ALİM, benim ne haddime onların yanında olmak, ciltli kitaplarının yanında olmak!

Ben haddimi bilirim. Ben HANİF’İM! Hanif haddini bilir!…

Bir çay molası daha.

<> afiyet olsun

<> Bakara/159: İndirdiğimiz açık-seçik delillerle, kılavuz mesajı; biz onu Kitap’ta insanlara ayan-beyan gösterdikten sonra gizleyenlere, işte onlara, hem Allah lanet eder hem de diğer lanet okuyanlar lanet ederler.

Ben saldırı altındayım. Yarın MELUNCAN yani Zülkarneyn denen doğmamışların, ataları olan ÖLMÜŞ kimselerle evliliklerinden doğan ASİMETRİK GENLERİ incelemeye devam edeceğiz.

Saldırı ciddi, ben hemen kapatıyorum.

<> tamam dr, ig

<> slm slm

Geronimoooo gider. RZİ MİH, hoşbye.

<> iyi geceler kaptan slm slm

Hans von Aiberg, 24 ocak 2005, chat 265
Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [ ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.

Yorumlar