Ali İmran suresi – Rumlar – Protestantlık – Haniflik –  Süfyanilik – Milat – Paranormal – Parazit alıcılığı – Zigzag – James Joyce

Dikkat ediniz bunlar içinde bir tek PROTESTANT mezhebi yoktur. Protestantlar bellidir: Anglo-Saksonlar, Hollandalılar, kuzey Almanlar, Skandinavların tamamı.

<> Martin Luter King daha doğmamıştı.

Evet doğmamıştı ama, Allah dileseydi onu da zikrederdi. Yani “bir de protestantlar çıkacak onlar da size zararlı olacaklar” gibi bir işaret ya da alimlere bir misal bırakırdı. O bakımdan dedim.

İslamiyetin (ve de Türklerin)…

Hatta İsveç kralı Demirbaş Karl

Hatta İsveç kralı Demirbaş Karl

Osmanlı müttefikiydi.

<> Sadece 1 dünya savaşında ama yine de müttefikimiz protestan almanlardı

Danimarka, Norveç, Hollanda, Protestan Almanya, Amerika vb. (İngiltere hariç, çünkü İngilizlerin politikası doğal Siyonizm güdümündedir.) hiçbirinin Türkiye ya da İslam ülkeleriyle bir kavgaları yoktur.

<> O zaman Protestan mı olmamız gerek (reform)

 

Hanif zaten Protestant demektir. İslamiyet yeni bir din olduğu için henüz iki mezhebi var: Ortodoks=Sünnilik ile Katolik=Şiilik.

İleride/şimdi Protestantlığımız=Haniflik için zaten start verildi. Boşuna mı Millenium, milat dedim? Örneğime dikkat ettiniz mi? Protestantlığı anlattım. (Ama İslamisini)

<> evet

<> Yıllarca Katolikler Protestan kanı akıttı.

Evet, bu demektir ki, yüzyıllarca Süfyaniler Haniflerin kanını akıtacaklar.

<> Bugün bunun işaretleri var.

Evet bu işaretler var. Ben Mississippi şarkıları söyledim. Daha sonra Hawking bir mesaj gönderdi. Sonra Milat dedim. On gün sonra DTM’ler uçuştu.

Haniflik dedim. Yaşar Nuri vb. eşanlı olarak aynı zamanda benzeri Hanif fikirleri ortaya attılar. Dikkat ettiniz mi? Milat tam milat oluverdi. İşaret arıyorsanız iyi bir analist bin tane işareti bir arada bulabilir.

<> herşeyin canlı şahidiyiz

<> Hocam bu konuda biraz çekimserim, Yaşar Nuri benim için hiç referans değil.

O referans olamaz zaten. Sadece “Paralel” dürtü alıyor. Hani telepatların diyapazom ortaklarından söz etmiştim ya… Rastgele alıyorlar diye, hassas insanlar ya da frekansları tutuyor demiştim, hatırladınız mı?

<> Evet

Mesela George Adamski… Uçuk kaçık fakat telepat ikizi… Gerçek 1N’leri yakalayabiliyordu. Nereye ineceklerini biliyordu ve geliyordu oralara… Ama 1N’ler onlara “Uzaylı” Marslı Satürnlü’yü oynayarak “Gerçekte zaman gezmenleri olduklarını” saklıyordu.

<> Bu konuyla ilgili gruba bir yazı asmıştım, umarım üyelerimiz okumuştur.

Zaten özellikle yazıya TAKVİYE olsun diye Adamski’yi yazdım.

Random olarak bir Target ve respons ilişkisi doğuyor Adamski ile diğerleri arasında.

Telepatide (Biz Telemessenger ile Randomer diyoruz. Bilimsel adı da Respons ve Target olarak geçiyor.) Alıcı verici (Ya da hedef “Target” kişi, Randomist telepatisyen olabiliyor.

Bu olgu bilimde de var. Weinberg ve Abdüsselam, birbirlerini hiç tanımadan, gizli yürüttükleri fikirlerini hiç okumadan ve bilmeden yıllar sonra aynı anda BOZONLARI (w-, w0 ve w+) buldular. Aynı dönemin Nobel ödülünü aldıkları gün birbirleriyle TANIŞTILAR. O kadar yıl akılları neredeydi de aynı gün ödül almaya kalkıştılar, diye adama sorulur.

Gurdjieff ile Ouspensky de aynı ilişkideydiler. Tam bir majisyen ve telepat olan Gurdjieff’in mesajlarını, randomisyen olarak Ouspensky alabiliyordu. Mecburen Gurdjieff onu “Gruba” aldı. Zaten iyi bir öğrenci de oldu sayılır.

Borges müthiş bir telepattı. Ona gönderilen “Zaman aşırı” mesajları durup dururken James Joyce alıyordu.

<> Zihnimizi telepatiye nasıl uyarlayabiliriz veya hangi metodlarla telepat olunur?

Bu bir yetenek! Benim yapamayacağım bir şey mesela.

<> Borgesi hakikaten çok sevdim

Borges’e gelen bir mesajı hiç alakasız yere James Joyce alıyordu.

<> Sen de telepatsındır, ancak henüz bilmiyorsundur, gelecekte bileceksindir 🙂

Dediğin gibi olsun. Zaten ben büyüyünce telepat olacağım dedim ama, annem “evde çatapat istemem” diyerek ağzıma kırmızı biber sürdü. O yüzden telepat olamadım ama telefat oldum. ;=))

<> :))

<> James Joyce hakkında ilginç bilgiler ve saptamalar.

O Kitabın ilgili sayfasının linkini verirsen, forumdaşlar ZigZag dağının (Arafat) altından akan Zemzem yeraltı galerisini okuyacaklardır.

<> “By the stream of Zemzem under Zigzag Hill” cümlesi mesela. Zemzem=104’ler, Zigzag=114’ler.

<> Evet o cümle beni de çok etkiledi. Finnegans wake’teydi değil mi?

[] https://www.hanifislam.com/zigzag/bol08/bol08e.htm

ZigZag Hill denmiştir, mount top denmemiştir. Bu yüzden o dağın adı ARAFAT’tır ve kutsaldır. Hatta Hac Arafattır denmiştir, bilirsiniz… Vurgu olsun diye bildiklerinizi yazıyorum.

<> Joyce’un kitabına bakan oldu mu acaba aranızda? Yani gerçeğine?

<> Fransızca tercümesine bakmayı denemiştim bir dönem, bilgiler tercümeden kaybolmuştu.

<> Fransızca’ya tercüme edilmesi imkansız zaten. Çünkü kitap İngilizce bile denemez. Kitap başı olmayan bir cümleyle başlar, sonu olmayan bir cümle ile biter. Başı ve sonu birleşiktir.

<> Evet çok tuhaf bir kitap, karışık, enteresan. Tory Island, Insula Thule mudur mesela!?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 26/10/2001 (013/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 013 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

013-04-rezonans-parazit-alici

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar