Gümüş kordon – Astral seyahat – Kontrollü rüyalar – Uykuda canın alınması – Piri reis

“Ben bu anı rüyamda gördüm”

ya da

“Daha önce sanki bu anı yaşadım, buraya ilk kez gelmeme rağmen sanki daha önce geldim. Bu deja vu’yu anımsıyorum.”

Bu son iki cümleyi söyleyebilen her kişi GÜMÜŞ KORDONUNU görmüştür.

Bu rüya rastgele de oluşabilir…

Bir de MANTIKLISINI bulup yakalamak var. O rüyayı yakalayan kişi uyanır. Ayağa kalkar ya da yatakta oturur. “Ama gözünü açmaz” o kartal bakışıdır. Sanki üstüste üç gözkapağı varmış gibi, YÜKSELDİKÇE bir üst gözkapağını açar ve FLU değil, dürbün gibi daha net görür.

Yükseldikçe KARTAL daha NET görür diyorum… O yükselişin adı astral vizyondur. Sanki bir balonsunuz ve yere sizi bağlayan Gümüşi bir kordon var.

Kordonun ağırlığı yok… Engel olması, dolaşması da yok. Düğümlenmiyor ve (Ölmeyince) hiç kopmuyor. Kordonu yerine kaçan elektrik süpürgesi gibi kendiliğinden uzuyor ya da dönüşte kısalıyor…

MANTIĞI yakalamak gerekir. O yakalanınca DÜŞ’ünüzü kendiniz YÖNETİRSİNİZ. Uykuda değilsiniz ki… Yatakta oturuyorsunuz… Sadece gözünüz kapalı… UYANIK uyku sürecindesiniz…

“Uykuda ALLAH bizim canımızı almıyor mu?” Ayet öyle diyor…

[] Zümer/42: Allah, ölenin ölüm zamanı gelince, ölmeyenin de uykusunda iken canlarını alır da ölümüne hükmettiği canı alır, ötekini muayyen bir vakte kadar bırakır. Şüphe yok ki, bunda iyi düşünecek bir kavim için ibretler vardır.

[] Enam/60: Sizi geceleyin ölü gibi uyutan, gündüzün ne yaptıklarınızı bilen, sonra ölüm ânı gelinceye kadar gündüzleri sizi uyandırıp kaldıran O’dur. Sonunda da dönüşünüz ancak O’nadır. Sonra bütün yaptıklarınızı size O haber verecektir.

Madem canımız alındı (Geçici olarak) bir ölmeden ölmeyi deneyelim. Bir bedensiz astronomi yapalım. Elektrik süpürgesinin kordonunu kullanalım bakalım… Ama MANTIKLA (Logic Mantık-düz mantık yasak)

Dünya feleğine kadar ayrı bir mantık çalışır: (Piri Reis’in resimlediği TAYYAR SEMA. Lütfen ilgili ayeti bulabilir misiniz? Anlamı UÇUCULARIN-Uçakların seması.)

Bu sema illa ki “PİRAMİTLERİN” üzerinden olur. Mekke ve Kudüs’ü ayrı ayrı görürsünüz. Ama üçü bir tek nokta olacak kadar yükseldiğinizde MELEİ ALA’ya gelirsiniz.

Devam edersiniz ve Güneşiniz DİĞER TÜM GÜNEŞ=YILDIZLARLA aynı büyüklükte olup aralarında kaybolduğunda Siz artık SEMAYI ULA‘ya gelirsiniz.

(Tayyar, Melei ala ve Semayı Ula’yı lütfen Kur’an’dan bulunuz. Tayyar Sema/Semayı Ula ve / Melei Ala.)

<> 38-Sad/69: Onlar tartışırlarken Mele-i Ala’daki bu olanlar hakkında bir bilgim yoktu.

Evet, bir de TAYYAR sema var. Onu da arayabilirseniz çok iyi olur. (Kur’an böyle OKU’nur, burada Hadis yalancılığı yapmıyoruz. Ayet okuyoruz. Allah’ın sessiz sesini duyuyoruz.)

[] Ayet sohbet esnasında bulunamadı, sonradan eklendi:

[] Nahl-79: Göğün boşluğunda Allah’ın emrine boyun eğdirilerek uçuşan kuşlara bakmadılar mı? Şüphesiz bunda inanan bir toplum için ayetler (ibretler) vardır = E lem yerav ilet tayri müsehharatin fi cevvis sema’ ma yümsikühünne illellah inne fi zalike le ayatil li kavmiy yü’minun

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/12/2001 (031/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 031 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

031-04-astral-vizyon-seyahat-ruyalar

Yorumlar