Gümüş kordon – İlliyyin ve Siccin – Deve iğne deliğinden geçmedikçe – Karadelikten geçince ne olur

Gümüş kordonun kopacağı son durağın adı İlliyyin. Bu yukarıların yukarısı. Bir de Esfeli Safilin=Aşağıların aşağısı=SİCCİN var.

Evrende bu mesafe bir gün=50 bin yıldır. Melekler ve Ruh Siccin’den İlliyyin’e bir günde çıkarlar. Bu gümüş kordonun boyudur.

O iğne deliğinden geçmedikçe HÜRDÜR. Ama iğne deliğinden DEVE olup geçemeyince Siccin’de sicili bozulmuştur.

Bir gün öldüğümüzde… Ya İlliyyin’e mirac edeceğiz Ya da Siccin’e. Bir karadelik tekilliğinde çoooook acılı ve aşağılık bir yolculuk bu.

<> Zaten sicciyn’de değil miyiz? İlliyn de yaradılıp da esfeli safiline indirdik insanı deniyor meallerde?

Biz Siccin’de değiliz. Burası “Aşağı=Süfli=Aşağı alem”. Bunun da altı olan Esfeli Safilin var. Siccin ve mekanın kiracısı Şeytan orada, Cehennemliklerin tutanakları (Sicil hesap defterleri) oradadır.

<> Slm Efendim.

Slm. Hiç bir zaman efendi olmadım ama beni utandırdın artık efendi olmaya çalışacağım.

Son nefesimize kadar kendimizi ıslah etmeliyiz. Benim son arzum, son nefeste yeni bir şey daha öğrenmek. Öteye o update ile gitmek.

<> Delikten girince ne olacak?

Sorunun yanıtı çok uzun ama sana çok kısa ipuçları:

1. Madde sıfırdan ağırdır. (+ yetmiş kg gibi) Madde KARADELİK tekilliğine iğne deliğinden geçer gibi bir gümüş iplik gibi tek boyutlu olarak çekilir. Buna karşın madde, AKDELİK’ten etkilenmez, daha doğrusu yutulmaz da kusulur…

2. Sanal madde (Takyon bedenimiz) SIFIRDAN küçüktür. (Eksi 70 kg gibi. Yani +70 kg’dan 140 kg küçüktür.) Bu nedenle yere değil GÖĞE düşer… Karadelikten etkilenmez… Onu yutan AKDELİK’tir. Akdelikten etkilenir daha doğrusu ütülür. Ama karadelik ona İTME ve İTKİ etkisi yapar.

Akdelik ve karadelik birer İĞNE DELİĞİ’dir. İlliyyin’dir Siccin’dir. Ak ipliktir kara ipliktir… Ama illa ki bu iki İĞNE deliğinden bir biçimde GEÇECEĞİZ.

Bu çok kısa bir yanıt oldu ama, çok şeyi de anlatabilir.

<> teşekkürler

Rica bile ettim 🙂

<> 🙂

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/12/2001 (031/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 031 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

031-05-deve-igne-deligi

Yorumlar