Çarpıtılan Kuran – Cariyelik – Çokevlilik –  Sapık Süfyaniliğin haremleri – Ahlaksız osmanlı

“Cariyelerinizi fuhuşa zorlamayın.”

Bu ayet de size BİR TUHAF gelmiyor mu? Ne dersiniz?

<> Yanında çalışan bayanlar, sekreter gibi

<> Zaten cariye olayını oldum olası anlamamışımdır, Kuran her çağa hitab ediyorsa cariye bizi ne kadar ilgilendirir… Zina haramken… cariye sevap mı…. kölelik kalkmışken…

Bu olay Tevrat’ta var. Tüm insanlar Yahudi efendilerin Doğal kölesidir. O yüzden “İŞÇİ=Memluk ve memluke (Dişi) ile İŞVEREN=MALİK.

Yani kızımız işveren değil işçi olduğundan, bir şirketin sahibinin yanında örneğin sekreterlik yapmaktadır… Böyle düşün o ayeti… Yoksa 1001 gece masallarının haremi ve Cariyesi yok.

<> Yani Chef-sekreter ilişki kurabilir mi?

 

Nikah gibi karşılıklı rıza ile herşey olur. İKİ TARAF rızası. Bu her türlü tanışma ve birlikteliğe karar vermekte TEK ŞARTTIR. İster şef sekreter, isterse Kraliçe ile emir eri, hiç fark etmez. Nikah=RIZA fakat karşılıklı. Kur’an böyle diyor… Kur’an’ın cahil çevirmenleri ne diyor onu da sen okumuşsundur zaten…

<> Hanımın rızası olacak mı, yakar beni… 🙂

Allah’ın emri şu:

“Hakkınızda  H A Y I R L I  olan    B   İ   R   T   E   K            E        Ş        T        İ        R“.

Allah BUNU SEVİYOR.

“Adaletle davranamayacağımızdan” bizim adımıza çekiniyor ve “HAYIRLI olan Monogami’dir” diyor…

Poligami İslam öncesinde ataerkil olan Maço Araplarda vardı… Mormonlar gibi diledikleri kadar… (Muaviyenin 200 kişilik bir haremi vardı. Hazreti Muaviye Radyallahü Anhü ya… Bu taraflarını “Es” geçerler… Hazret’e.)

<> Yani 200 cariye.

Evet bundan ötesine “İSRAF” demiş.

Cahiliye adetini de Kur’an’a uydurmuş. Nur-31. ayette ÖYLE YAZIYOR+MUŞ (!) Ayete baktım öyle bir şey yazmıyor.

Muaviye öyle der de Osmanlı durur mu? O da Cevazı almış ya 2000 Cariyeli iki padişah var. (Web Search lütfen)

<> Pes doğrusu

[] http://www.mumsema.com/islam-tarihi/51508-osmanli-hareminde-bulunan-cariyeler-hakkinda-bilgiler.html Nitekim III Murad zamanında 500’ü, I Mahmud zamanında 456’yı, I Abdülmecid zamanında 688’i, Sultan Abdülaziz zamanında 809’u, II Mahmud zamanında 1298’i bulduğu görülmektedir

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 02/01/2002 (040/16)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 040 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

040-16-harem

Yorumlar