Yaratılış – Paranormal – Cinlerin insanları yoldan çıkarması – Fizik

<> Benim de bir sorum var… Geç oldu… Şimdi mi sorayım bir dahaki chate mi sorayım?

Kısa bir soruysa yanıtlayayım.

<> Enam-128de “ey cin topluluğu! insanların çoğunu yoldan çıkardınız” diyor. Bizi nasıl yoldan çıkarabilirler? Şeytanla Cin farklı değil mi?

 

Cinlerin yapısı Muon ve Tauon (Tau veya taon da deniyor) çok ağır bir elektron ailesi. Bunların – ve + elektrik yükü var.

Ama Bunların bir de yüksüz olanı var: Sıfır yüklü ve Zayıf elektro kuvveti yöneten Nötrinolar (Anti elektron nötrinosu, Muon nötrinosu ve Tau nötrinosu. Bunları Web’den öğrenebilirsiniz.)

İşte bu yüksüz Tau nötrinolarına ŞEYTAN deniyor. Şeytanın yapıtaşları bunlar.

<> Peki yüksüz bütün tau nötrinoları canlı mıdır, yani şeytan mıdır?

Biz insanlar “Karbon” kimyasındanız yani canlıyız. Cansız kömür, kül, kalem ucu vb. de var. Enerji de cansız (Elektrik gibi) ve Canlı (CİN) iki kısımdır. Dolayısıyla nötrinoların da Canlı ve cansız İKİ TİPİ var. Cansız nötrinolara “Zayıf akım dalgaları” deniyor. Canlı olan nötrino akımlarına (Zayıf akım) VESVESE deniyor.

<> Demek ki insanlar da (insandan şeytanlar) cinlere vesvese verebilirler

Evet ama, “Hayalet” olan onlar. Yani sen ona vesvese verene kadar o çoktan zamanda İLERİ geçer ve senden kurtulur. Ama TERSİNE sen ondan kurtulamazsın.

Nötrinolar insana SECDE etmemiştir. Yani TOPRAK/Madde olarak Enerjiyle birlikte “YAPIMIZA KATILMAMIŞ“lardır.

Racim = Taşlanmış şeytan bu anlamda E=enerji içinde var. Fakat mc² içinde yer almaz.

<> Detaylandırın lütfen hocam

Ben şu telefon yüzünden geronimo diyor ve düşüyorum. Rabbi Zıdni İlmi…

<> Amin

Aum Mani.

<> Amin iyi geceler

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 06/01/2002 (042/18)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 042 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (043) oku

042-18-cinler-seytan-fizik

Yorumlar